Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2015., 09:38   #2641
Quote:
bata konj harmonikas kaže: Pogledaj post
https://www.flickr.com/photos/xanvas...57652088426614

glorius - 12 core XEON sa 4 SLI titan x kartice - master race
Apsolutno nikakav master race jer Xeon je totalno neiskoristen u gamingu. Vise pokazuje tuduma s viskom para.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 16:50   #2642
...i onda naiđe na igru koja ne podržava SLI (poput watch dogs) ili skalira očajno i sa 2 gpu
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 23:28   #2643
Err, vidim nema threada za dogovor onlajn igranja, pa reko da pitam ovdje...ima li netko volje nabaciti open ttd?
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 10:43   #2644
ne vidim na cemu je lik uspio ovo zavrtit, ne pise je li downscaling u pitanju ili je fakat full 8k (vjerovatno jeste full 8k). najbolje mi izgleda ovaj son of rome, bolje i od witchera
__________________
Prijatelj i ja, sedimo na klupi, gledamo zvezde
bata konj harmonikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 10:52   #2645
Quote:
bata konj harmonikas kaže: Pogledaj post
ne vidim na cemu je lik uspio ovo zavrtit, ne pise je li downscaling u pitanju ili je fakat full 8k (vjerovatno jeste full 8k). najbolje mi izgleda ovaj son of rome, bolje i od witchera
Zato što i u 1080p Son of Rome ima realističnije texture...recimo ja kad sam završio igru i išao pogledati na kojim postavkama sam igrao, skoro sam pao na guzicu dok sam vidio da sam igrao na LOW, jer je igra izgledala prejebeno
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 13:20   #2646
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
Zato što i u 1080p Son of Rome ima realističnije texture...recimo ja kad sam završio igru i išao pogledati na kojim postavkama sam igrao, skoro sam pao na guzicu dok sam vidio da sam igrao na LOW, jer je igra izgledala prejebeno
uspio sam iskopat par komentara, triple 980 SLI. cpu na jednom forumu naveden kao i7 2600k ali mislim da je to nesto staro, ziher ima nesto novije.

ali monitor......

http://www.newegg.com/Product/Produc...05&ignorebbr=1
__________________
Prijatelj i ja, sedimo na klupi, gledamo zvezde
bata konj harmonikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 18:51   #2647
well, frend mi bio dao neki disk, wd blue, od 160gb....radio neko vrijeme i noc kad je grmilo sam se probudio ujutro sa ugasenim kompom....bios prepoznaje disk, ali sa kapacitetom od jednog bajta...nabavio neke druge diskove, od 40gb, ovaj spremio u ladicu, i danas mi sine da ga pokusam osposobiti..kad ono, windoze valjda rijesile problem u roku odma, disk 100% ispravan i spreman za rad....ne kontam ni sam sto i kako, ali napokon imam mista za witcher 3 ili dragon age inquisition....
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 02:30   #2648
Opet taj disk od 160gb riknuo...nekako ga natjerao da proradi ponovo, i skinuo hd tune da vidim koji kaco, i tamo fino pise crc error prolly by bad cable. I provjerim kabel, sata kabel polomljen. Sad sam odspojio przu i stavio skidati Teru rising, skicam ESO za 15$ na greenmangamingu (summer discount), vjerojatno cu ubost...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 10:02   #2649
Quote:
Gorštak kaže: Pogledaj post
Opet taj disk od 160gb riknuo...nekako ga natjerao da proradi ponovo, i skinuo hd tune da vidim koji kaco, i tamo fino pise crc error prolly by bad cable. I provjerim kabel, sata kabel polomljen. Sad sam odspojio przu i stavio skidati Teru rising, skicam ESO za 15$ na greenmangamingu (summer discount), vjerojatno cu ubost...
Meni je bio riknuo WD Se disk, na srecu, 5 godisnje jamstvo pa dolazi novi. Tak da sam odjebao ovaj Iomega NAS, jednostavno ne moze podnijet enterprise klasu diskova. Tak da si sad slazem NAS kak se spada.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 11:33   #2650
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Meni je bio riknuo WD Se disk, na srecu, 5 godisnje jamstvo pa dolazi novi. Tak da sam odjebao ovaj Iomega NAS, jednostavno ne moze podnijet enterprise klasu diskova. Tak da si sad slazem NAS kak se spada.
Ja nemam NAS, nego normalno racunalo, silom prilika imam setup koji imam. I jutros mi je opet riknuo disk, odnosno prilikom paljenja kompa ga bios nije prepoznao. Sjetio sam se da mi je smartbox napajanje vec jednom prilikom sprzilo disk, pa sam promijenio steker i spojio disk na drugu uticnicu....odma bios skuzio i sad sve radi kak spada, samo izgleda ne smijem koristiti ovu zadnju sata uticnicu na kabelu...


btw, kad sam reklamirao disk koji je izgorio (500 AAKS), u diskont24 su mi rekli da ga nisu niti dobili, a postar tvrdio da ga je isporucio. Drugom prilikom sam u diskont24 narucio dva kucista, i doticni su dosli bez ssd bracketa i filtera za prasinu odozdo....gledam reviewe i vidim da normalno dolaze s kucistom, tako da sam poceo izbjegavati diskont24...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 19:05   #2651
Windows 10 is here and, with it, DirectX 12
Quote:
This new graphics application programming interface, or API, represents a big step forward.

It fast tracks a new generation of games that will take advantage of DirectX 12, offering unprecedented, low-level access to hardware resources. So developers can tailor their games to GeForce GPU architectures.

DirectX 12 will enable new graphics effects that transform your gaming experience – techniques like Volume Tiled Resources, Conservative Raster, Raster Order Views, Tiled Resources, Typed UAV Access, Bindless Textures, and Asynchronous Compute, and more. While enormously sophisticated technology, together they will increase image quality and realism while offering increased performance.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 19:50   #2652
Ja danas stavljam desetku.
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 20:47   #2653
Heads up za ljude koji stavljaju desetku.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 00:53   #2654
Pozdrav mislim se uzeti neke igre ali neznam oću li ih moć igrati na laptopu.
Recimo Sniper Elite V2
Na steamu su dali ovakve min.req:
Processor: Dual-core CPU with SSE3 (Intel® Pentium® D 3GHz / AMD Athlon™ 64 X2 4200) or better
Memory: 2GB system memory
Hard Disk Space: 10GB of free drive space
Video Card: Microsoft® DirectX® 10.0 compatible graphics card with 256 MB of memory (NVIDIA® GeForce® 8800 series / ATI Radeon™ HD 3870) or better

Ja imam dell insprion intelR Core(TM) i5 5200u 2.20ghz....,8GB....Nvidia GforceGTX 970

Što milsite isplati li mi se kupovati?
batas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 06:25   #2655
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
Heads up za ljude koji stavljaju desetku.
Ja sam te stvari u startu riješio.

Zasad sam jako zadovoljan. Leti. Edge je jako dobar, no nije kompletan.
Gaming super. Treba malo dublje ukopat.
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 21:03   #2656
Za Edge je jedini prigovor (od strane korisnika) kaj nema jos adblocka, ali rekli su uz MS-a da ekstenzije za Edge stizu za 2 mjeseca, a onda i drugi novi feature. Najavljen je i Redstone za iducu godinu u W10.
Kazu da je Edge duplo brzi od Chromea. Kaj se ostatka sustava tice, sve pohvale na njegovu brzinu (koja je jos i veca nego kod 8.1)

Stize patch (ili vise njih) pocetkom iduceg tjedna sa fixevima.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 21:15   #2657
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Za Edge je jedini prigovor (od strane korisnika) kaj nema jos adblocka, ali rekli su uz MS-a da ekstenzije za Edge stizu za 2 mjeseca, a onda i drugi novi feature. Najavljen je i Redstone za iducu godinu u W10.
Kazu da je Edge duplo brzi od Chromea. Kaj se ostatka sustava tice, sve pohvale na njegovu brzinu (koja je jos i veca nego kod 8.1)

Stize patch (ili vise njih) pocetkom iduceg tjedna sa fixevima.
Nemam pojma na koju foru se oni misle natjecati sa Chrome-om, Chromium-om i Firefoxom, za koje vec postoje milioni aplikacija i ekstenzija. Ne samo to nego ljudi imaju akaunte i firefox ili google im cuva lozinke za sve sajtove, brojeve kreditnih, sve zivo....proci ce dosta vremena prije nego se budu uopce mogli nazvati konkurentnim sa edgeom....

ja vrtim neaktiviranu verziju desetke, origigi, skinutu direkt od microsofta....zasad super zadovoljan, i ako se ovako nastavi, vjerojatno cu kroz koji mjesec i kupiti origigi key. No jos sam sumnjicav....
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 21:27   #2658
Quote:
Gorštak kaže: Pogledaj post
Nemam pojma na koju foru se oni misle natjecati sa Chrome-om, Chromium-om i Firefoxom, za koje vec postoje milioni aplikacija i ekstenzija. Ne samo to nego ljudi imaju akaunte i firefox ili google im cuva lozinke za sve sajtove, brojeve kreditnih, sve zivo....proci ce dosta vremena prije nego se budu uopce mogli nazvati konkurentnim sa edgeom....
News flash: ~20% ljudi koristi IE11 prema zadnjim podacima, više od Firefoxa, manje jedino od Chromea. I sad uzmi u obzir činjenicu da je IE govno. Mislim da neće imati problema s market shareom.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 21:41   #2659
Quote:
Gorštak kaže: Pogledaj post
Nemam pojma na koju foru se oni misle natjecati sa Chrome-om, Chromium-om i Firefoxom, za koje vec postoje milioni aplikacija i ekstenzija. Ne samo to nego ljudi imaju akaunte i firefox ili google im cuva lozinke za sve sajtove, brojeve kreditnih, sve zivo....proci ce dosta vremena prije nego se budu uopce mogli nazvati konkurentnim sa edgeom....

ja vrtim neaktiviranu verziju desetke, origigi, skinutu direkt od microsofta....zasad super zadovoljan, i ako se ovako nastavi, vjerojatno cu kroz koji mjesec i kupiti origigi key. No jos sam sumnjicav....
A Chrome je u samom startu bio badass browser, jel? Takodjer nije bilo nicega pa se probio.
Edge mu je konkurencija vec u samom startu izlaska time kaj je engine duplo brzi, a zna se vec da Edge ima (ili ce imat) gomile noviteta koji ce dobro doci korisnicima. Jos kad izadju ekstenzije bit ce za gladit bradu.
Kad se sve spegla, Chrome mu nece bit ni do koljena.

Zasto bi kupovao original kljuc kada je Win 10 besplatan do 29.7.2016.?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 21:46   #2660
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Zasto bi kupovao original kljuc kada je Win 10 besplatan do 29.7.2016.?
Besplatan je samo upgrade, ako nema original 7 ili 8.1 nije.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:33.