Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2006., 13:37   #81
e meni je moja frizerka rekla da ne radi probu za frizuru za vjencanje vec samo d donesem sliku vjencanice te da ce ona prema njoj slozit zurku....to mi je od nedavno frizerka kojoj idem,mlada je ali kao dosta nagrada lovi po revijama ali mene ipak brine sto cu vidit frizuru na dan vjencanja sa ako necu bit zadovoljna to me ubija
luna57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 13:45   #82
Ja sam sa svojom dogovorila stil frizure i pokazala joj vjencanicu i ne zna hocu li uopce ici na probnu frizuru. Najvjerojatnije ni necu. Imam povjerenja u nju i ona zna sto moze s mojom kosom. Vec godinama radi s njom. A i sminkanje mi je isto zena od povjerenja.

Ja vjerojatno ni sama ne znam koliko sam sretna. Ah..

Kako li sam samo bezobrazna.
Al ja se drzim one ako se opustis i pustis da neke stvari idu svojim tokom sve ce biti dobro. Samo se ne treba zivcirati oko gluposti, a vecina izgubi glavu u ovakvim pripremama.

Luna, mislim da bi bilo zgodno razgovarati s njom da ti objasni sto je mislila za tebe pa ako ti se ne svidja joj reci. Mislim ionako ides na pranje kose dan ranije pa joj ako nista dan ranije mozes reci, a mozes i sad otici i reci. Hocu voce i povrce po glavi ili necu voce i povrce po glavi. Od jake punde ce me boljeti glava ili sto vec. Mislim koliko god bilo povjerenja ti ces morati bitis tim na glavi pol dana i cijelu noc pa...
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 11:35   #83
Drage cure koje ste se udale, a koje vas je šminkao Tomo Vrban; možete li reći dojmove, kako je bilo, jeste bile zadovoljne, koliko ste platile?!! Hvala!
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 11:52   #84
ja se za mjesec dana udajem a jos nisam nasla ko ce me sminkati...joj, ne znam sta cu...ne bi isla na probu, ne bi da mi facu "zacemetiraju" ko sto oni to znaju....
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 12:07   #85
ja se za to hvala bogu ne trebam brinut. rodica mi je frizerka i vizazistica ona mi radi vec godinama sa kosom i super sminka.. tako da je ona svakako angazirana
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 12:19   #86
molly, izbjegavaj renatu u velikom luku.meni je stavila toliko sminke na facu da sam izgledala valjda 10 godina starije i toliko umjetno da je to bilo neprepoznatljivo! a zeljela sam decentnu sminku, jedino oci naglasene. da li je netko od vas imao direktnog iskustva sa tomom vrbanom ili simonom antonovic?
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 12:30   #87
meni se cini da svi ti vizazisti satve previse sminke..posebno pudera...i rumenila...pa onda cure izgledaju ko ratnici s ratnickim bojama i cementom na licu...uopce ne znam sta cu....ipak se za tako vazan dan ne bi sama sminkala..a na probu nemam kada ici...
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 12:47   #88
ja cu jos probat na jednom mjestu,a ako neide kupila sam brdo visokokvalitetne profesionalne sminke, sama cu se nasminkat kao svaki dan, mozda malo jace, i briga me...i ustedit cu 400 kuna!a bit cu svoja ja, a neki monstrum sa kilom pudera....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 14:05   #89
Quote:
lolita11 kaže:
da li je netko od vas imao direktnog iskustva sa tomom vrbanom?
Mene je šminkao par puta na prijateljskoj bazi i odličan je, samo mu moraš naređivati kako NE želiš.

Ali mislim da neće bez preporuke.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 14:14   #90
da, to sam si i mislila.nema beda.
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 14:19   #91
Thumbs up

Quote:
molly* kaže:
ja se za mjesec dana udajem a jos nisam nasla ko ce me sminkati...joj, ne znam sta cu...ne bi isla na probu, ne bi da mi facu "zacemetiraju" ko sto oni to znaju....


Zašto ne odeš u Bellisimu - Dugave
Cure su super ja bila par puta i svaki put presretna
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 16:02   #92
Quote:
informirana kaže:
Zašto ne odeš u Bellisimu - Dugave
Cure su super ja bila par puta i svaki put presretna
to mi je malo predaleko....znam-prezahtjevna sam..ja bi nekog ko je ok, i ko dodje u stan...i ko nije extra skup....uzasna sam...
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 21:28   #93
Bok cure.

I ja sam čula za Bellisimu da je o.k. Da li imate iskustva s Divass u Sheratonu? Gledala sam na Internetu. Šminka i frizura 500kn.
s.a.n.d.r.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 08:47   #94
Ja znam da cu frizuru raditi kod moje frizerke..nokte kod kume, a nasminkat ce me od sogorice sogorica koja je vizazistica..ma joj, oko toga se najmanje zabrinjavam..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 08:51   #95
Quote:
Mischa kaže:
Ja znam da cu frizuru raditi kod moje frizerke..nokte kod kume, a nasminkat ce me od sogorice sogorica koja je vizazistica..ma joj, oko toga se najmanje zabrinjavam..
lako je ne zabrinjavati se kad znas tko ce ti sto raditi....a posebno ako te ljude poznajes pa se moras zivcirati da li ce dobro ispasti ili ne kad znas kako rade...
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 08:55   #96
Molly, prije 2 godine sam isla na jednu svadbu koja je bila jako bitna mom dragom, pa sam se morala srediti kao da sam idem na dodjelu oscara, a ne na svadbu..tak da sam isla na sminkanje..sminkala me zenskica koja sada radi kod one barbare radulovic iz story super necega u salonu..ne znam kak se cura zove, plavusa je..ali me stvarno lijepo nasminkala..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 20:27   #97
narucila sam se kod Renate Pipić...neke cure su mi jos rekle da je super...proba mi je iduci tjedan...pa cu vidjeti kako to izgleda...a koliko dugo traje sminkanje? i prvo se ide na frizuru a onda na sminkanje, jel?
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 09:24   #98
molly ne zelim te plasiti, al mene je ta renata toliko zacementirala i totalno fulala moj stil i umjesto nekog minimalizma (hocu samo oci naglasit) izgledala sam kao preplanula talijanka ,barem 20 godina starija..jeza!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 09:38   #99
Quote:
lolita11 kaže:
molly ne zelim te plasiti, al mene je ta renata toliko zacementirala i totalno fulala moj stil i umjesto nekog minimalizma (hocu samo oci naglasit) izgledala sam kao preplanula talijanka ,barem 20 godina starija..jeza!
E,vidiš a moje frendice je zbilja našminkala filmski..ko da nisu našminkane, a izgledale su savršeno..no, o ukusima se ne raspravlja. I mene će šminkati za vjenčanje, a i zato postoji proba..
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 10:22   #100
sretno ti bilo. ja se ne bi toj zeni davala u ruke vise nikad.al tebi mozda tona pudera i ne predstavlja problem...no fakat, o ukusima se ne raspravlja!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.