Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2003., 15:06   #61
antonio je jeza. možda im je cilj i bio da se osjeti hladnoća. no nema lošijih od deterdženata i uložaka (osim one gdje se cure cijela obriše jednim uloškom-sreća nisu to prikazali). Od tih su mi bolje čak i dietpharmove.
Blues is offline  
Old 12.06.2003., 19:35   #62
A Zagrebački melem? Pola minute stoji ista slika ružne ljubičasto-bijele kutijice i dosadan glas uz još dosadniju muziku čita ono isto što piše na ekranu .Po meni to je antireklama i čisti bačeni novac koji su mogli iskoristiti na redizajn pakiranja npr.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 12.06.2003., 21:35   #63
Quote:
gabal kaže:
Čuo sam poljske filmove gdje jedan tip sinkronizira sve glasove ali ovo je stvarno unikat.
Bio u Poljskoj te VIDIO i ČUO sinkronizaciju filmova. Koji god film bio, kojeg god žanra, kakva god da je scena, kojeg god da je glumac spola, čuje se samo poljski spiker koji ČITA tekst. Da ponovim: zvuk nije sinkroniziran, nego frajer čita tekst. Bilo bi komično da nije strašno.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 12.06.2003., 21:53   #64
Hm, ja imo takovu zelenu milju
Nije bilo gledljivo
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Old 13.06.2003., 09:54   #65
Ivica njupa mambu. Marko njupa mambu. Svi njupaju mambu. Mambu sa frutis njupamo rado.

Neskvik - djeca zombiji :horror:

Zlatorog - "jako dobro. Jako dobro pivo" (za razliku od genijalne "Neka svijet pričeka")

"Lje pa ma ša R vac ka, R vac ka Hr vac ka io bala jadran ska."

Sve reklame za Franck i kraš osobito Frank čips je najbolji i hej dorina i Bananko banana.

Mamice - mamice, i Angelo su zakon. U trash smislu dakako

Sve reklame za Žuju su u zadnje vrijeme toliko pederske da ti se smuči...

i moj prilog temi: "Stilski nameštaj Đorđević" i "Proizvodi Grmeč - stade sve u deset sekundi"

Quote:
Jedina ok mi je kad idu u kazaliste ili tak nes, a stari upravo jede sendvic...
je - derpe dođe doma, ne opere ruke i več ga čeka sendvič od pol metra kojeg ide žderat :-(
__________________
Warning: place_sig(): Appending signature file for user nologo385 failed on line 01

This sig is too long and it will be trunc
nologo385 is offline  
Old 13.06.2003., 10:00   #66
E, kad već Johhny spominje IQ ...
Kaj ne mislite da su kampanje za austrijske banke rasističke.
Prva pretpostavka: nitko osim vrhunaravnih esterajhera nemre izgovoriti "Štejermerkiše". I ne samo to, već Hrvati pročitaju da piše "Stenmark banka" ili "stare marke banka".

Pretpostavka druga . Hypo alpe adria bank ima kampanju s "Hiper povoljnim kredirtima" i "ja sam hipersretan" Oni fakat misle da mi ne znamo što je hiper a što hipo? Bolje da šute o tome - da ne bi ispalo da smo hipozadovoljni njihovim odnosom prema nama.

I još nešto - kad će neko jammati kokakoline reklame CAPPY u CRAPPY? Prilika je bogomdana...
__________________
Warning: place_sig(): Appending signature file for user nologo385 failed on line 01

This sig is too long and it will be trunc
nologo385 is offline  
Old 13.06.2003., 10:40   #67
'Halo, Halo, stani malo....
Franckov čips je najbolji.....'


ma, jebem ti ja mater, najbolji....isuse tko je ovu reklamu radio je totalni kreten.....
i još ovaj tip koji čita tekst me dodatno iritira.....

Rev is offline  
Old 13.06.2003., 15:31   #68
E, ona reklama za nekakav čaj (mislim da je franckov), ono "okusi afriku" pa slon prođe ispred kafića.
Ne znam je li itko primjetio, ali slon je indijski
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Old 13.06.2003., 15:34   #69
Ona nova reklama za Fa. Dođe ženska i kaže:
Vodim stresan život..
Idući kadar ona pleše. Da stresno da stresnije ne more bit.


S druge strane ženska je zgodna (Heidi Klum klon).
Nephrite is offline  
Old 13.06.2003., 16:43   #70
Quote:
Nephrite kaže:
Sva sreća da u Crikvenici nema kina pa sam spašen od napasti da ga vidim.
Ne mogu vjerovati!!!
Ono propuh kino je propalo?
Kad se sjetim tog ljeta kad smo seka i ja krenule pogledati filmić u definitivno najgorem kinu na svijetu. Imala sam osjećaj da ću pokupiti neki beteg!
Precious is offline  
Old 13.06.2003., 16:48   #71
Svojedobno sam na slobodnu temu za zadaćnicu u srednjoj popišala sve reklame na HTVu, a profa me pitala otkud sam to prepisala.
Mislim
Precious is offline  
Old 13.06.2003., 18:35   #72
Quote:
Precious kaže:
Ne mogu vjerovati!!!
Ono propuh kino je propalo?
Kad se sjetim tog ljeta kad smo seka i ja krenule pogledati filmić u definitivno najgorem kinu na svijetu. Imala sam osjećaj da ću pokupiti neki beteg!
Yup. Već neko vrijeme nema predstava. Zadnje čega se sjećam što je igralo je Mrak Mrak Film. No taj užas pokušavam zaboravit.
Imalo je to kino svojih čari. Npr. osjećaj opasnosti dok gledaš film. Ne zbog radnje, već zbog straha da ti se balkon ne sruši na glavu.
Nephrite is offline  
Old 13.06.2003., 19:52   #73
Quote:
Nephrite kaže:
Imalo je to kino svojih čari. Npr. osjećaj opasnosti dok gledaš film. Ne zbog radnje, već zbog straha da ti se balkon ne sruši na glavu.
A tek poderani stolci! Kao da su uzgajali štakore!
Toliko o našoj ljetnoj turističkoj ponudi.
Precious is offline  
Old 13.06.2003., 19:58   #74
Reklame od kojih mi ne gine napad nesnošljivog svraba su za deterdžente.
Ona blagajnica koja siluje žvaku kad teta u bijelom (uvijek su u bijelom, pasju veru!) doda Bonux, e smuči mi se!!
Precious is offline  
Old 16.06.2003., 21:58   #75
Meni je nakako stvarno žao šta moram spomenuti jednu reklamu koja se vrti posljednjih par dana.
Ne znam dal' ste primjetili reklamu za doniranje love za treniranje (dresuru?) psa za pronalazak mina. Ona glupa, glupa pjesma na kraju reklam me tolko izluđuje da postanem nasilna!
Kako je to grozno... Uništiti reklamu za totalno dobru svrhu do te mjere da mi ni sekunde nije palo na pamet da nazovem taj broj za lovu. Doduše, nemam pojma ni dal sam u cijeloj toj reklami vidla kakav broj jer svaki put kad vidim početak prebacim kanal.
blair is offline  
Old 16.06.2003., 22:37   #76
"Ukrast ćemo bratov kinder pingui"... Kakva sramota za odličnu čokoladicu...bolno.
A najgora mi je ona za ono neko instant jelo, kad ženska vidi frajere u kadi i to ju asocira na tjesteninu s brokulom !!?? Ta je bome gladna!
Kvejki is offline  
Old 16.06.2003., 22:54   #77
Quote:
Little Earthquake kaže:
"Ukrast ćemo bratov kinder pingui"... Kakva sramota za odličnu čokoladicu...bolno.
Koma!!!
A brat mora da je milijunaš sa svim onim čokoladicama. Mislim, toga je stvarno puno. Imati cijeli frižider samo za čokoladice. (Kad malo bolje razmislim malo sam mu i zavidna).
I one naočale iz reklame su grozne!

I jel 'stariji brat' kaže (na onu glupu izjavu da mu brat super izgleda s naočalama) ˝a tko ti je sredio da uđeš?˝
Jel sam ja to krivu čula ili to stvarno nema smisla?
blair is offline  
Old 17.06.2003., 07:59   #78
jučer sam na tv bih uspio vidjet redubbed saponia reklamu s renatom (onaj plavi komad s ljepim plavim očima)... to je čista jeza od reklame. ili je možda fora kaj ne mogu smislit naglasak i govor koji koriste u susjednoj nam bih... može bit. ali najluđda reklama na bosanskoj je onaj stara za hed end šolders u kojoj se neke dvije fufe sretnu, a ova kaže "MAŠO! ..." prestrašno.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 17.06.2003., 10:44   #79
Quote:
blair kaže:
Koma!!!
A brat mora da je milijunaš sa svim onim čokoladicama. Mislim, toga je stvarno puno. Imati cijeli frižider samo za čokoladice. (Kad malo bolje razmislim malo sam mu i zavidna).
I one naočale iz reklame su grozne!

I jel 'stariji brat' kaže (na onu glupu izjavu da mu brat super izgleda s naočalama) ˝a tko ti je sredio da uđeš?˝
Jel sam ja to krivu čula ili to stvarno nema smisla?
Ja isto mislim da to kaže. Valjda je mali toliko cool sa svim tim čokoladicama da je prestiž biti u njegovom društvu.
E, ali i ja mu zavidim. Mada u zadnje vrijeme više volim Kinder Milchschnitte . Kakva je ono njihova reklama? Ono mlijeko koje se prelijeva?
Kvejki is offline  
Old 17.06.2003., 10:49   #80
kinder milhšnite? je to ona di milhšnite stoji u frižideru pa kaže obližnjem krčagu mlijeka "HEJ; VELIKI BRATE!", na što krčag odgovori "veliki brat? nemoj me nasmijavati. ja sam svježe mlijeko." "pa ima ga i u meni." ... strašno
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.