Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2007., 22:09   #21
Quote:
trozman3 kaže: Pogledaj post
osim adsensa i nekakvih affiliate programa, neki savjet.
Imam site ali je loše dizajniran, bar tako mislim, pa molim neki savjet u vezi dizajna.

www.mobysite.com
savjet u vezi dizajna? Hmmm... Novi site mozda? Covjece, pa site ti izgleda ko da ka je cunami pokupio. Moja preporuka (tak ja radim). Prije izrade site-a dobro razmisli o dizajnu. Sjeti se kaj volis a kaj ne volis na stranicama. Sve ti blica, iskace, iritira... Jel volis vidjet takve stranice? Milsm da ne volis. E pa ni drugi ne vole. Kad dodem na takav site, strelica miša svjetlosnom brzinom putuje ka spasonosmom ''X'' u gornjem desnom kutu. Ugledaj se na google-ove oglase. Transparentni su, Fino ukomponirani u dizajn, skoro da ih ne vidis. Al vidi ih svako ko ih trazi. U tome je poanta.



Quote:
daaamir kaže: Pogledaj post
Mwahahawa, gori sajt fakat nisam vidio, ako imaš smisla za marketing ko za web dizajn...budučnost ti je sjajna...
Banner za 500 kn tjedno ???? Na stranici koja ima 5 hitova dnevno(pageloada) a od toga tri tvoja...daj nemoj me nasmijavat već se primi dreamveawera ili FP-a i treniraj dobar ukus.
eto, nisam jedini koji ima takvo misljenje.
__________________
Come to the dark side, we have cookies.
Firestarter '87. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 19:49   #22
najbolje je adsense samo treba znat kako s njim
timi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 23:39   #23
Pa koliko vidim ti si već nabacao neke afilate na svojoj str
Opasno mi je ono ispod "trenutno nas e online"
govorim za mobby site
Daj se odredi za 2-3 boje na sajtu ovo je previše šareno
TH14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 23:41   #24
Quote:
timi kaže: Pogledaj post
najbolje je adsense samo treba znat kako s njim
ja sam slao mail googleu dali mogu nešto napisati uz reklamu firefoxa, protumačio sam da su mi rekli da nemogu (dosta su toga nabacali odgovoru)
TH14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 16:22   #25
****** ako je istina ono sto ja znam onda je stvarno super ,a ono sto ja znam je slijedece :

Navodno:
-bivsi ****** koji je iz nekog razloga propao je isplacivao od 0,3$ do 0,6$ po jednom satu koji bi proveo nainternetu

-danas kad su bolje reklame mozemo ocekivat cijenu od 0,7$ po satu sto je JAKO JAKO PUNO sto vam je bar jasno

SAd ja sebe pitam:

-dali je uistinu moguce da uz samo par ljudi i par sati dnevno mogu skupit 1000$ mjesecno

-zasto je uopce propao prije

Evo jedan primjer:
Ako se preko vaseg referral linka ( direktnog ) na ****** uclani 5 ljudi i svaki od tih pet ljudi preko svog referral link navede jos 5 ljudi da se uclani u ****** ,a svi surfate mjesecno 5 sati ( u prosjeku ) tada cete u jednom mjesecu skupiti 4886 sati .Neka jedan sat vrijedi 0.50$ tada vam je zarada 2443 $ ...

Ince ja mislim da bi ****** mogao uspijet ... jer je napravljen tako da nemoze propast ...
Bracomir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 17:05   #26
Jeli taj Algoco domaci ili strani? Vidim da nije na engl. jez. sadrzaj stranice...
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 22:37   #27
****** je strana firma koja se bavim globalnom zaradom ...da se zaradit ako imate volje !!!
Bracomir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 00:35   #28
i ček sad ti lijepo se registriraš na ****** i to je to...surfaš normalno po netu i zarađuješ - hm...u čemu je štos?!?
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 18:36   #29
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
i ček sad ti lijepo se registriraš na ****** i to je to...surfaš normalno po netu i zarađuješ - hm...u čemu je štos?!?
Vidi ti skineš njihov viewbar, i on ti je upaljen dok surfaš, dolje ti se vrte reklame, za koje ****** plaćen, 10% ide aglocu , a 90% zarde korisnicima. Evo ti link od mog bolga o aglocu, možda saznaš neš više GOLB
Jura-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 01:35   #30
Quote:
Jura-zg kaže: Pogledaj post
Vidi ti skineš njihov viewbar, i on ti je upaljen dok surfaš, dolje ti se vrte reklame, za koje ****** plaćen, 10% ide aglocu , a 90% zarde korisnicima. Evo ti link od mog bolga o aglocu, možda saznaš neš više GOLB
upisala sam se...i što sad, view bar je još u izradi...znači li to da moram čekat da počnem zarađivat za budućnost
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 23:32   #31
jel ima tko iskustva sa cashfiestom i dal mogu istovremeno biti prijavljena na više "programa" zarade surfanjem tj. imati više viewbara?
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 18:29   #32
Ma, pare se ne zarađuju samo tako lako. Trebaš imati neki proizvod koji bu popularan i onda ili prodavat ili reklame stavljat na taj produkt ili na stranicu. Imaš i mnogo drugih opcija, ali ova je najčešća.
Evo ja i moj prijatelj pokušavamo http://www.crogames.info
kre5o is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 13.03.2007., 22:44   #33
Aaaa....******...vidim da ste u toku sa novitetima.
Bracomire, ****** je prilika koja ne dolazi tako često, trebamo je iskoristit....
Ja sam totalno ufuran u ovaj ****** i i mozete vidjet sve detaljno na mom blogu ( 2. link u potpisu).
Btw...****** je kompanija iz Velike Britanije.
Mrs. T zaboravi cashfiestu i takve stvari.... preporucam ti da sve napore preusmjeriš u ******...
Junije is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 00:23   #34
a napore, tamo očito mi ne idu bodovi po surfanju nego moram muljat rulju da se učlani preko mene

ponude na Pm

ili ću moć čekat da naprave view bar pa dobivat bodove po tome koliko visim na internetu i između ostalog ako uvatim kojeg refferala
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 18:02   #35
Vidi, za sad je poznato da če u početku bit moguće surfat samo 5 plaćenih sati mjesćno, što će se sigurno povećat, ali nemogu oni odmah djelit ogromne pare. Registriraj se reci svojim frendovima, nek oni kažu drugim frendovima, radi mrežu ljudi ispod tebe. I zaradit ćeš.
Jura-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 17:44   #36
E namjerno kad budem išao u taj ****** (nebudem neću se prijaviti sa vaših affilate linkova jer ih nam tu servirate kao da smo neke budale.
Vi koji toliko reklamirate ****** dajte recite koliko ste zaradili bar, da vam povjerujemo!A ne tu kao budalama objašnjavati, kao da mi neznamo šta je ******, kao da u životu nisam išao na ni jednu drugu str. nego na forum.hr pa sam neupućen!
TH14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 18:51   #37
Quote:
TH14 kaže: Pogledaj post
E namjerno kad budem išao u taj ****** (nebudem neću se prijaviti sa vaših affilate linkova jer ih nam tu servirate kao da smo neke budale.
Vi koji toliko reklamirate ****** dajte recite koliko ste zaradili bar, da vam povjerujemo!A ne tu kao budalama objašnjavati, kao da mi neznamo šta je ******, kao da u životu nisam išao na ni jednu drugu str. nego na forum.hr pa sam neupućen!
Prema tvom odgovoru zaključujem da si upoznat s ******m, a onda pitaš kolko smo zaradili. Pa trebao bi znati da če zarada krenuti za nekoliko dana prema riječima ****** tema. I zašto bi je mislio da is budala ako ti dam svoj ref. link. U aglcou je bit promovitrat se kako bi zaradio više.
Jura-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 19:30   #38
aj se primite nekog normalnog posla a ne tih sranja !
johnny b good is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 19:39   #39
Quote:
Jura-zg kaže: Pogledaj post
Prema tvom odgovoru zaključujem da si upoznat s ******m, a onda pitaš kolko smo zaradili. Pa trebao bi znati da če zarada krenuti za nekoliko dana prema riječima ****** tema. I zašto bi je mislio da is budala ako ti dam svoj ref. link. U aglcou je bit promovitrat se kako bi zaradio više.
Koliko si do sad zaradio i u kojem vremenu?
Onda bar reci (zamoli) da se učlanimo preko tvog affilate linka vjeruj mi puno bolje djeluje, ili sakrij onaj nastavak tako da umjesto "http://..." napišeš samo "Link" ovak je preočito, to su sitnice ali vjeruj mi tu treba i najviše paziti.
TH14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 19:40   #40
Quote:
TH14 kaže: Pogledaj post
Koliko si do sad zaradio i u kojem vremenu?
Onda bar reci (zamoli) da se učlanimo preko tvog affilate linka vjeruj mi puno bolje djeluje, ili sakrij onaj nastavak tako da umjesto "http://..." napišeš samo "Link" ovak je preočito, to su sitnice ali vjeruj mi tu treba i najviše paziti.
pa reko ti je da ce zarada tek krenuti, jebemumater, pa daj malo vjeruj, uclani se i dovuci jos pol familije prek refferera i svi cete biti u pari.
johnny b good is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:58.