Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2007., 00:48   #21
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
dobro u cemu je problem,rekla sam svoje misljenje znajuci da se nemoraju svi sloziti s njim i zato sam napisala ono o ukusima i kupcima pri cemu i dalje stojim.
slažem se sa svim što si rekla, samo mislim da se ne trebaš opravdavat za svoje mišljenje koje je ionako ok
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:02   #22
obožavam k plus kikiriki konzervi-upravo ga jedem ....općenito dm-ove proizvode,one baleine vlažne maramice za skidanje šminke su ...i k plusovi proizvodi za tuširanje,kupanje,tekući sapuni i sl....
makaveli is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:34   #23
Quote:
aurora-s kaže: Pogledaj post
Kupila neke čokoladne pahuljice 250g- 5kn a takve čokolino 15ak kn
ovo sam kupila i ja pa me dijete zamolilo da mu to više ne radim jer su ogavne
Ja to ne jedem pa ne znam razliku
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 13:27   #24
Ja kod takvih proizvoda uvijek potražim tko proizvodi...ako je sumnjivo ne kupujem..mogu samo rec da sam prosli tjedan kupila litru soka negaziranog (nektar naranča) na akciji za 3,98...a inace oko 4 i pol...
Proizvodi fructal i nisam bila ni blizu razocarenja
..Minnie.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 14:55   #25
Rijetko kupujem trg.marke.. Ako da, onda ih oprezno ispitam I proucim.. Ne vjerujem tim razlikama u cijenama za bezveze.. naucila sam u zivotu potegnut malo u djep ako hoces ok stvar
To mi je isto kao zamjena za majicu iz npr.lacostea za onu sa placa.. Da ga jebes nemoze ova s placa bit bolja..
Cokoladne pahuljice iz lidla jesu jeftinije za 10kn od cokolina, al bome su I odvratne.. A cokolino je..
Ima nekih stvari koje su ok, ali su rijetke.. Bar meni, a bice sam ja zahtjevna
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 16:34   #26
Kupilia sam Balea aceton, ok je. Baleca konac za zube ništa ne valja, vratila sam se poznatim markama.

Od K plusa ništa ne valja, to je sve uglavnom šit. K plus grah u konzervi je OGAVAN i smrdi! K plus hrenovke koštaju VIŠE od Gavrlovićevih, a kvaliteta im je daleko ispod. Zato idem u Dionu po Gavrilović hrenovke - pakovanje 11 kn, dok je K plus oko 13-14. Zato valjda i ne drže Gavrilović jer nitko ne bi kupovao njihovo smeće. K plus voćni jogurt je ok, samo je sladak k'o vrag. Ima duplu kalorijsku vrijednost od Vinijinih na primjer, što me navodi na pitanje - koji k..c stavljaju ujutra?

DM proizvodi uglavnom nisu loši za te novce, ali su još uvijek lošiji od poznatih brandova. Sve od Plive je super - Plidenta, Rosal kozmetika...bilo što...a sve ostalo..

Lidl nisam probala. Fala za info za Rex, baš me to zanimalo!
funnygirl33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 17:05   #27
ja poludim kad mi svekrva kojoj su lidl i kaufland preko puta nakupuje toliko sranja na kojekakvim akcijama koja ni pas s maslom nebi pojeo.ako se vec kupuju proizvodi tih robnih marki obavezno se treba pogledati deklaracija,ako ju imaju,da se uopce vidi sta je unutra.kod nas su vec i djeca shvatila sta vole od kojih proizvodjaca a koje ne.muka me uhvati kad u kauflandu vidim onu kilu bombona za 9kn koje to smece unutra stavljaju da ih mogu tako jeftino prodavati.bomboni koji su kvalitetni kvare zube i imaju milion kalorija a sta tek rade takvi jeftini,a cokolade da ne spominjemo.ovo sam samo navela kao primjer jer imam malu djecu i vrlo mi je vazno da jedu kvalitetnu hranu pa i kvalitetne slatkise,i tu nedolazi u obzir da djeci kupujem kojekakve cornflekse po lidlovima i tomu slicno.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 18:05   #28
Quote:
crna dalia kaže: Pogledaj post
Ok, ali smatram da je Rex isto robna marka (jer ne kužim šta bi drugo mogao biti ) bez obzira što ga ima za kupiti svugdje.
Sve u svemu, ako nekoga zanima, on nevalja. Navodno.
Meni je Rex jako dobar. Imali smo i za bijelo i za color robu. Fino opere bijelo, baš sam zadovoljna (ja, naime, često svoje bijele majice zaprljam npr. paradajz-sosom ili čoksom, s Rex soda effect za bijelo ode sve bez predpranja)
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 22:45   #29
meni onal Lidl u Vukovarskoj djeluje kao neki kineski prehrambeni dućan.a još kad vidim one akcijske proizvode npr.daske za wc kraj salama poludim.
ali moj dragi tamo obožava ići tako da mi nema druge nego svaka 2 tjedna u lidl.
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 23:25   #30
Sve to stoji šta ste dosad rekli, ali mliko od megglea je apsolutno isto kao i lidl-ovo (oni ga i pune). nema nikakve razlike ni u okusu ni mirisu jedino u cjeni.
Pahuljice mi dica još nisu probala, pa ne kažem ništa na to,
ali sirupi su im odlični i naše proizvodnje punjeno za njih , jeftiniji 4kn od najjeftinijih- a bez kemikalija.

Ne triba biti skeptičan prema ovakvim proizvodima i uspoređivat ih sa majicom s pjace i onom iz la costa- i majice s pjace znaju nekad naletit bolje nego one od marke (još pogotovo što je i roba od marke za naše tržište trećerazredna).

Bilo je o dm-u na tv-u i onda je snimalo niveu i baleu i govorili su kako su neki proizvodi daleko kvalitetniji a duplo jeftiniji. Stvar je u tome što ne troše lovu na reklamu ni na distributere, a tu idu ogromni novci. Mislim da je omjer dobrih /loših proizvoda sličan kao i kod poznatih brandova. Malokad su svi proizvodi nekog branda pogođeni.

Ja ne patim od marki, baš me briga kako mi se zove prašak bitno je da pere najbolje. Oprala sam robu u tom lilu koji košta 12kn- bolji od rexa, persila- nema razlike između njega i ariela. a bilo je i u novini da je kvalitetniji od ariela, to me i ponukalo da ga kupim
aurora-s is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 10:04   #31
meni je najbitnije da sam zadovoljna s proizvodom

...većina me takvih proizvoda (proizvodi trgovačkih marki) razočarala,
ali opet ima onih nekoliko što su me iznenadili i oduševili...


DM
+ soft+sicher papirnate maramice,
+ Jessa dnevni ulošci,
+ Jessa tamponi...malo se teže otvaraju nego o.b. ali kvalitetom su mi podjednaki,
+ dontodent četkice za zube (imam osjetljive zube, pa mi je najbolja njihova Supersoft četkica),
+ imala sam nekad njihove zubne paste i konac...bila sam zadovoljna, ali sad ipak kupujem hrvatsko plidenta,
+ u DM kupujem lanene sjemenke i integralnu tjesteninu,

- nisam bila zadovoljna sa Sundance mlijekom za sunčanje, osvježivačem prostora, Balea mlijekom za tijelo

KONZUM
+ K plus breskvine polovice u konzervi,
+ K plus keksi : vanili kiflice ili šlapice, praline,
+ K kukuruz u limenci,
+ tekući sapun s mirisom meda,

- sva ostala kozmetika

GETRO
+ Grand kikiriki...stari ga obožava
tonnka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 10:50   #32
Ja sam stvarno oduševljena Alverde kozmetikom. Pogledajte malo etiketu, ako je istinita, u njima su sami prirodni sastojci. Jako lijepo mirišu, a 3x su jeftiniji od drugih.
Poznate marke se kao i nepoznate proizvode u velikim radionicama u Kini, često i zajedno, u istom prostoru a veliki brandovi su odavno prestali ulagati u kvalitetu i ogromne novce troše samo na marketing.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 11:32   #33
meni se sviđa što se dm-ovi proizvodi proizvode u eu, i od tih jeftinijih stvari jedino su mi njihovi dobri i po slobodnoj procjeni njih 65% je bolje od ostalih a
ostalih 35 % je isto shit

ovo ostalo npr. spominjali ste da meggle puni mlijeko za lidl, pa sigurno ne stavi istu kvalitetu mlijeka, mogu i oni kao i sve ostale firme napravit shit za manje love

a sad ići sav škart isprobavat da skužiš da je od sto proizvoda jedan ok to mi je glupo
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 16:54   #34
ja sam isprobavala neke proizvode od tih robnih marki,ono kao jeftinije je i ajd da se proba i na temelju toga sam zakljucila da mi se ne isplati to kupovati jer to na kraju bacim i opet moeam kupiti od onog proizvodjaca kojeg inace kupuje. slazem se da veliki brendovi puno ulazu u marketing i toj dio moraju pokriti sa cjenom proizvoda ali i njima je prpa jer imaju veliku konkurenciju od drugih dobrih brendova pa smatram da ipak dosta ulazu u kvalitetu jer svaki dan se pojavi neka novotarija i njima je u interesu da izadju sa tim prvi.mene su osobno najvise razocarali deterdzenti za rublje i zato vjerujem da je po kvaliteti onaj iz lidla iste kvalitete kao i ariel ali ovaj koji se kupi kod nas.osobno sam se jako obradovala kad se u zagrebu otvorio muller u kojem ima i skupih stvari ali su sve sa zapadnog trzista i cijena odgovara kvaliteti a da negovorim koliko ima proizvoda koji se nemogu kupiti nigdje drugdje.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 18:25   #35
Beleine kremice su mi uglavnom dobre,i gelovi za tuširanje su ok.

U Metrou sam neki put kupila kranjske kobasice,ali od Ara i bile su odlične.

U Getrou sam znala uzimati vino od President choice-a i bilo je također jako dobro.
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 22:29   #36
u konzumu obavezno kupujem čips i čokoladu (oboje njihova marka). čips je istina srpski ali je najjeftinije što sam pronašla. a čokolada je od zvečeva. sad je 1,5kn, a ka se uzme u obzir da dragi i ja za doručak svaki po jednu umlatimo... uzela sam nekidan baleinu masku za kosu od nekih žitarica i bobica, super miriše i kosa je baš fina mekana i mirisna poslije. pokušavam kupovati hrvatsko jer mislim da izvana k nama uvoze krš hranu koja kod njih ne prolazi. ali taj čips... sramota me... ali kad je tako fiiiiiiin... prhak... s pivom...
freya.k is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 22:33   #37
Balea
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 23:19   #38
Quote:
-gloria- kaže: Pogledaj post
meni se sviđa što se dm-ovi proizvodi proizvode u eu, i od tih jeftinijih stvari jedino su mi njihovi dobri i po slobodnoj procjeni njih 65% je bolje od ostalih a
ostalih 35 % je isto shit

ovo ostalo npr. spominjali ste da meggle puni mlijeko za lidl, pa sigurno ne stavi istu kvalitetu mlijeka, mogu i oni kao i sve ostale firme napravit shit za manje love

a sad ići sav škart isprobavat da skužiš da je od sto proizvoda jedan ok to mi je glupo
Probala sam meglle, lidlovo pilos i getroovo vita milk i apsolutno nema razlike- isti sastav isti miris okus, gustoća, jedino je razlika u cijeni po više od 2 kn/Litra
aurora-s is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 23:31   #39
Uglavnom sam zadovoljna kvalitetom trgovačkih marki, a ne kužim kaj svi imaju protiv Lidlovih. Meni je njihova kava odlična, deterdžent jedno od većih otkrića ove godine, super su mi i sredstva za čišćenje, mlijeko, jogurti... Rijetko kaj sam tam kupila i razočarala se. Čokolade su mi jako fine, već duže kupujem isključivo njih.

Trošim još i Clever i ok mi je, ali dost skup s obzirom da je to ipak trgovačka marka... K Plus ne volim, jako je skupo, a opet, niš posebno...

Ipak najviše volim dm - Balea, Alverde, Denk mit, Dontodent... Beiersdorf proizvodi Baleu i Niveu, a razlika u cijeni je ogromna!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 00:09   #40
U Metrou kupim Aro salamu, Gloria kavu (ta mi je najbolja), kupila sam set lonaca i zadovoljna sam, Čips i Smoki Aro (jeftini i nisu uvaljani u brdo ulja)...K plus mlijeko, uzmem njihov grah, jogurti i sl.. Zadnje vrijeme idem u Muller po klopu za pesa i probala sam mislim da je Blink omekšivač za rublje- zadovoljna obzirom da je jeftin, kad potrošim prašak uzet ću njihov za probu .Tam obično kupim Essence kozmetiku- čist je pristojna,lakovi za nokte dugo drže, u Interspar obavezno odem radi mesa,krasne komade pakiraju, Špek je tam najbolji,fini mesnati njammm. U Dm u kupim sredstvo protiv kamenca, Balea mi je koma (pogotovo mlijeko za skidanje šminke)
Mrs.M is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.