Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2009., 21:56   #1
Zašto muški uvijek ispadaju površniji?

žene ko da neće priznat da su površne...svaka ženska koju znam brije na to da bude neki visoki tip, ovo ono, crn, štajaznam..muško će priznat da će poševit zgodnu ribu, a da mu se ružna gadi i da neće, al ženska će imat neki proser tipa 'nema kemije, nismo se kliknuli'...ja se ne sramim reć da mi je izgled žene broj 1, ako mi se ne svidi fizički, nema šanse...

zašto ne priznaju ružan si mi, odbojan, ne privlačiš me? jer muško uvijek ovako ispadne da gleda sise i guzice i štavećne, a kao žene gledaju karakter, samopuzdanje i koji k....
deleter15 is offline  
Old 07.04.2009., 22:02   #2
Jedno je odjebat gabora kojeg nikako ne možeš stavit u okvire sexualnog privlačnog.
A sasvim drugo želit pojebat svakog tko je zgodan.

Da baciš pogled na sve tipove koji su mi ikad bili napeti bilo bi ti jasnije.
Samo jedan je baš lip. Sve ostalo...bzvze. Karakter je napravia svoje.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 07.04.2009., 22:05   #3
Quote:
deleter15 kaže: Pogledaj post
žene ko da neće priznat da su površne...svaka ženska koju znam brije na to da bude neki visoki tip, ovo ono, crn, štajaznam..muško će priznat da će poševit zgodnu ribu, a da mu se ružna gadi i da neće, al ženska će imat neki proser tipa 'nema kemije, nismo se kliknuli'...ja se ne sramim reć da mi je izgled žene broj 1, ako mi se ne svidi fizički, nema šanse...

zašto ne priznaju ružan si mi, odbojan, ne privlačiš me? jer muško uvijek ovako ispadne da gleda sise i guzice i štavećne, a kao žene gledaju karakter, samopuzdanje i koji k....
Ipak smo mi kao nježniji spol,pa onda bi valjda i trebale djelovat nježnije,blaže,milije i bla,bla,bla
Ali mislim da ima i žena pogotovo ove mlađe,koje će muškarcu reć bez pardona da je ružan
__________________
Jer moj je život,igra bez granica .....
delfin19 is offline  
Old 07.04.2009., 22:11   #4
ka da ne znas da zene nikad ne govore ono sto misle,zato uvijek analiziraju sta smo mislili kad smo rekli ....
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Old 07.04.2009., 22:30   #5
Quote:
delfin19 kaže: Pogledaj post
Ipak smo mi kao nježniji spol,pa onda bi valjda i trebale djelovat nježnije,blaže,milije i bla,bla,bla
Ali mislim da ima i žena pogotovo ove mlađe,koje će muškarcu reć bez pardona da je ružan
istina ima sve više neodgojenih ljudi, pa ne možeš nekom reći da je ružan pa imaš malo takta i kažeš da ti nije zgodan ili tvoj tip zar je to tako teško
marko86 is offline  
Old 07.04.2009., 22:37   #6
ja sam full povrsan na nekim poljima. na nekima cista suprotnost. sto se cura tice, mislim
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 07.04.2009., 22:39   #7
meni muskarac mora bit visok, imat lijepe zube,veliki kurac i puno love
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Old 07.04.2009., 22:52   #8
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
meni muskarac mora bit visok, imat lijepe zube,veliki kurac i puno love
to za pocetak, jel?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 07.04.2009., 22:57   #9
Quote:
marko86 kaže: Pogledaj post
istina ima sve više neodgojenih ljudi, pa ne možeš nekom reći da je ružan pa imaš malo takta i kažeš da ti nije zgodan ili tvoj tip zar je to tako teško
'Nisi moj tip' ne znači da ti je osoba ružna. Barem meni to ne znači to.
Perl is offline  
Old 07.04.2009., 22:59   #10
Quote:
deleter15 kaže: Pogledaj post
žene ko da neće priznat da su površne...svaka ženska koju znam brije na to da bude neki visoki tip, ovo ono, crn, štajaznam..muško će priznat da će poševit zgodnu ribu, a da mu se ružna gadi i da neće, al ženska će imat neki proser tipa 'nema kemije, nismo se kliknuli'...ja se ne sramim reć da mi je izgled žene broj 1, ako mi se ne svidi fizički, nema šanse...

zašto ne priznaju ružan si mi, odbojan, ne privlačiš me? jer muško uvijek ovako ispadne da gleda sise i guzice i štavećne, a kao žene gledaju karakter, samopuzdanje i koji k....
hahahahahhahaha u tako malo riječi toliko istine :P zadivljena sam
__________________
...catch me while i'm dreaming..
sarahwho222 is offline  
Old 07.04.2009., 23:03   #11
To ti je tako kad covjek sudi svijet prema sebi. Pa misli da svi razmisljaju ko on, samo sto su eto, licemjeri, pa to nece priznat.
__________________
Sve u zivotu shvati kao igru, jedino tako mozes pobijediti...
no ako i izgubis, ne ocajavaj, bila je to samo igra...
deja is offline  
Old 07.04.2009., 23:27   #12
Quote:
deja kaže: Pogledaj post
To ti je tako kad covjek sudi svijet prema sebi. Pa misli da svi razmisljaju ko on, samo sto su eto, licemjeri, pa to nece priznat.
Aha, a ti si različit/a od njega pa prvo na muškarcu primjetiš dušu, a tek onda izgled?

Generalno, izgled "nije bitan" onima koji nisu konkurentni na "tržištu" pa tako da ne mogu puno ni birat. To je realnost i tako rade psihološki obrambeni mehanizmi.

Izgled je itekako bitan; ljepota, snaga, simetričnost.. sve su to odlike zdravlja i evolucijom se u nas upečatio taj kod privlačnosti.
Izgled je bitan u istoj mjeri koliko su i oči bitne. Prvo vidiš, a onda čuješ.

Jesmo li zato površni? Ne, to je surova prirodna selekcija čiji smo mi dio.
Wanderer is offline  
Old 07.04.2009., 23:41   #13
Quote:
deleter15 kaže: Pogledaj post
..muško će priznat da će poševit zgodnu ribu, a da mu se ružna gadi i da neće, al ženska će imat neki proser tipa 'nema kemije, nismo se kliknuli'...
E pa sad....većina muških koje ja znam reći će baš suprotno. Da će pojebat bilo kakvu curu, ako im se dotična sama ponudi. Jedini je uvjet da baš nije gadna k'o grob i to je to.
Enivej, generaliziraš i još si profulo s uvodnom teorijom.
__________________
malo tolerancije nikog nije ubilo
nina williams is offline  
Old 07.04.2009., 23:47   #14
Ja nisam pretjerano lijep i zgodan, i uvijek sam zaljubljivao u osobe prosječnog izgleda. Ne znam, možda me je vlastiti izgled učinio nepovršnim, jer, ja gledam karakter. Ako je lijep i zgodan,a kreten je, ja sam hladan. Možda da sam ljepši i zgodniji, možda bih bio površan, al' sada nisam. Ja sam zaljubljen u jednu osobu četiri godine, a ona je fizički, objektivno gledajući, prosječnog izgleda.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Old 07.04.2009., 23:48   #15
Quote:
nina williams kaže: Pogledaj post
E pa sad....većina muških koje ja znam reći će baš suprotno. Da će pojebat bilo kakvu curu, ako im se dotična sama ponudi. Jedini je uvjet da baš nije gadna k'o grob i to je to.
srecom, spadam u manjinu.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 07.04.2009., 23:50   #16
Quote:
Wanderer kaže: Pogledaj post
Aha, a ti si različit/a od njega pa prvo na muškarcu primjetiš dušu, a tek onda izgled?

Generalno, izgled "nije bitan" onima koji nisu konkurentni na "tržištu" pa tako da ne mogu puno ni birat. To je realnost i tako rade psihološki obrambeni mehanizmi.

Izgled je itekako bitan; ljepota, snaga, simetričnost.. sve su to odlike zdravlja i evolucijom se u nas upečatio taj kod privlačnosti.
Izgled je bitan u istoj mjeri koliko su i oči bitne. Prvo vidiš, a onda čuješ.

Jesmo li zato površni? Ne, to je surova prirodna selekcija čiji smo mi dio.

Wanderer...dear...sve sto kazes..slazem se u potpunosti. (I'm a SHE).I to je stav koji zagovaram odvajkada...to je jednostavno cinjenicno stanje. U pottpunosti se slazem. Samo...
Komentiras moj post, a ja komentiram uvodni post. Vjerojatno nije bilo posve jasno na sto sam mislila....pa hajdemo se podsjetiti...


Quote:
deleter15 kaže: Pogledaj post
žene ko da neće priznat da su površne...svaka ženska koju znam brije na to da bude neki visoki tip, ovo ono, crn, štajaznam..muško će priznat da će poševit zgodnu ribu, a da mu se ružna gadi i da neće, al ženska će imat neki proser tipa 'nema kemije, nismo se kliknuli'...ja se ne sramim reć da mi je izgled žene broj 1, ako mi se ne svidi fizički, nema šanse...

zašto ne priznaju ružan si mi, odbojan, ne privlačiš me? jer muško uvijek ovako ispadne da gleda sise i guzice i štavećne, a kao žene gledaju karakter, samopuzdanje i koji k....
Zene nisu po defaultu sve povrsne.

on poznaje ocito vrlo malo zena, ako vec svaka koju zna brije na visok, crn, blabla

Proser tipa 'nema kemije, nismo kliknuli' po meni nije PROSER (joj, koji izraz). Neke ga koriste, dok u nekim slucajevima to jednostavno biva tako. Nerijetko mi se dogodi da mi je tip objektivno gledano lip i zgodan, stvarno je. ALi jednostavno mi nema ono nesto, nije mi napet. I gotovo. I to nije stvar karaktera, samopouzdanja ni niceg drugog...to je stvar izgleda. Ne moze ni bit nista drugo, na prvu loptu. Tip dobro izgleda, ali meni jednostavno nije napet. Nema kemije.


Ne primjecujem prvo dusu, nego izgled. Naravno.
Kao sto i mene procjenjuju po izgledu. I to je tako.

Ali, kao sto je vec receno...ako meni nije napet...ne znaci da mi je ruzan JBT!!!

Ja sam se referirala na citav ton posta, autorovu ogorcenost prema zenama i njihovoj tzv. povrsnosti. Zato i dalje stojim iza quotanog posta i onoga sto sam u njemu napisala.
__________________
Sve u zivotu shvati kao igru, jedino tako mozes pobijediti...
no ako i izgubis, ne ocajavaj, bila je to samo igra...
deja is offline  
Old 07.04.2009., 23:57   #17
pa kad i jesu
Lea222 is offline  
Old 07.04.2009., 23:59   #18
Znam ja na čiji si ti post odgovorila i šta si mislila, al' sad vidim da vjerojatno nisi shvatila autora.
On je zapravo ogorčen što mnogo ljudi (žena) glumi da im je najnajbitniji karakter, a izgled gotovo pa zanemariv. Vjerojatno misli na one fufice koje kažu da im izgled nije bitan, a zapravo seru. Autor zasigurno ne misli da karakter isto tako nije bitan faktor.

I naravno ne slažem se s ovim:

"zašto ne priznaju ružan si mi, odbojan, ne privlačiš me?"

Nismo se kliknuli može značit upravo to, ali zvuči civiliziranije i pristojnije.
Iako ne vjerujem da je on ikad rekao curi: "Kae mala, e sorry mala ružna si ko gabor ne mogu te ševit".
Wanderer is offline  
Old 08.04.2009., 00:11   #19
Shvatila sam ja autora. Shvacam i sta je htio reci. Zamjeram ono sto je ustvari rekao i kako je to rekao.

Cijeli post zapocinje sa: "žene ko da neće priznat da su površne..."

I govori o tome kako je za zene izjava "nema kemije, nismo kliknuli" zapravo prevedeno - "ruzan si"

Branim svoj zenski rod, branim svoje misljenje, branim svoje stavove.

Nisam rekla da autor ne misli da karakter nije isto tako bitan faktor. Ne vidim odakle to iscitavas.
Niti sam rekla da dio zena ne koristi tu izjavu upravo u svrhe koje je autor spomenuo.

Ali post i citava teorija je prezentirana kao napad na citav zenski rod. Stoga sam naravski i reagirala.

Slazem se s onom osnovnom mislju uvodnog posta. I slazem se s tobom u potpunosti.

Ali opet ostaje...nema kemije nekad jednostavno i znaci upravo to - nema kemije.
A izgled je jedino st na osobi koju ne znas mozes vidjeti. I izgled je jedino sto u tom slucaju mozes procjenjivati.

However...autor je svojim uvodnim postom zapravo prvenstveno generalizirao muski rod svojim tvrdnjama. A zatim i zenski rod.

Ponovo tvrdim da druge procjenje prema sebi. A tu spadaju i muski i zenske.
__________________
Sve u zivotu shvati kao igru, jedino tako mozes pobijediti...
no ako i izgubis, ne ocajavaj, bila je to samo igra...
deja is offline  
Old 08.04.2009., 00:14   #20
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
srecom, spadam u manjinu.
Mi se poznamo?!? WTF?
Jesi previdio da sam napisala "većina muških koje ja znam"?
De reci da jesi
__________________
malo tolerancije nikog nije ubilo
nina williams is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger