Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2011., 11:52   #2001
Quote:
awia kaže: Pogledaj post
Uz nju se pije čaj, iako ne znam tko to radi. Kao i čajni keksi
he he he.. odličan odgovor
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 12:35   #2002
Quote:
renny kaže: Pogledaj post
Heheh....a ja kad sam bila mala mislila sam da Krampus zivi u Krapini i svaki puta premrla od straha kad bi autom prolazili kroz Krapinu.


Quote:
Synna kaže: Pogledaj post
Ja sam imala jako dugo strah od šišmiša, jer kako mi je stari ćelav, uvijek kada bi pitala nekog zašto je tata ćelav, bi mi govorili da su mu se kao malome šišmiši zapetljali u kosu i da su mu je morali odrezati..i ja sam u to jako dugo vjerovala i bježala od šišmiša..
Ja sam isto imala traume zbog sadističkih dezinformacija - u mom slučaju starijih bratića koji su mi rekli da bube uholaže (kojih je kod bake ljeti bilo pun penis) ulaze ljudima u uši i kopaju kanaliće do mozga - nakon što sam to čula, cijelo ljeto bi išla spavati tako da prvo kažiprste gurnem u uši, a onda bi se još i pomolila da mi uši tako ostanu začepljene dok se ne probudim Mora da mi je bilo jako udobno tako zaspati.

Gamad bezobrazna. Bratići, je li, ne uholaže.
Patlikit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 13:36   #2003
Quote:
Synna kaže: Pogledaj post
a čemu je služio onda pješčani?
ma ja nisam shavaćala koncepciju
dakle ti okreneš pješčani sat i pjesak curi
ali kako ćeš znat koliko je prošlo minuta? sati?
to je mene mučilo
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 13:38   #2004
i mene muči čajna pašteta
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 13:47   #2005
Quote:
Patlikit kaže: Pogledaj post
Ja sam isto imala traume zbog sadističkih dezinformacija - u mom slučaju starijih bratića koji su mi rekli da bube uholaže (kojih je kod bake ljeti bilo pun penis) ulaze ljudima u uši i kopaju kanaliće do mozga - nakon što sam to čula, cijelo ljeto bi išla spavati tako da prvo kažiprste gurnem u uši, a onda bi se još i pomolila da mi uši tako ostanu začepljene dok se ne probudim Mora da mi je bilo jako udobno tako zaspati.

Gamad bezobrazna. Bratići, je li, ne uholaže.
Ja još uvijek zazirem od uholaža. Samo ime me naježi. I nikako se toga ne mogu otresti, makar znam da im se moje uši sigurno ne bi svidjele.

I mene je godinama mučila ta čajna pašteta jer sam za sve ostale znala od čega se prave, samo mi je ona bila misterija.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 13:49   #2006
Quote:
Nora Medica kaže: Pogledaj post
Čajna pašteta.. zašto se ona tako zove?? radi se od čaja ili se uz nju pije čaj??
isto tako i čajna salama..
ne radi se od čaja. onda se valjda tako zove jer paše da se jede dok se pije čaj

u svakom slučaju, u čajnoj pašteti (bar od podravke) nema čaja. sad provjerila sastav
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 14:45   #2007
kit ubojica... mislila sam da je to zbilja ubojica koji ubija sve oko sebe, kao recimo morski pas
fala extreme na provjeri
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 21:04   #2008
Tek sam nedavno otkrila da sam cili svoj zborski staž u OŠ krivo pjevala himnu bivše nam države.

Naravno, ja sam arlaukala "Hej Slaveni još ste živi...", umjesto "Hej Slaveni jošte živi...".

Trebala je država propasti da saznam prave riječi

Ima toga još, ali ovo mi je najfriškije prosvjetljenje.

Zadnje uređivanje bubiluna : 30.06.2011. at 21:15.
bubiluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 21:16   #2009
ma meni bome na čajna pašteta ni salama ne pašu uz čaj
eventualno čajni keksi :-)
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 23:13   #2010
Quote:
Patlikit kaže: Pogledaj post




Ja sam isto imala traume zbog sadističkih dezinformacija - u mom slučaju starijih bratića koji su mi rekli da bube uholaže (kojih je kod bake ljeti bilo pun penis) ulaze ljudima u uši i kopaju kanaliće do mozga - nakon što sam to čula, cijelo ljeto bi išla spavati tako da prvo kažiprste gurnem u uši, a onda bi se još i pomolila da mi uši tako ostanu začepljene dok se ne probudim Mora da mi je bilo jako udobno tako zaspati.

Gamad bezobrazna. Bratići, je li, ne uholaže.
Ja se sjećam jedne epizode Hitne službe gdje je liku ušao žohar u uho noćima nisam mogla zaspati
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 12:03   #2011
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
I mene je godinama mučila ta čajna pašteta jer sam za sve ostale znala od čega se prave, samo mi je ona bila misterija.
mene je mučio poljski wc
zašto je baš njihov bitan?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 12:28   #2012
Quote:
bubiluna kaže: Pogledaj post
Tek sam nedavno otkrila da sam cili svoj zborski staž u OŠ krivo pjevala himnu bivše nam države.

Naravno, ja sam arlaukala "Hej Slaveni još ste živi...", umjesto "Hej Slaveni jošte živi...".

Trebala je država propasti da saznam prave riječi

Ima toga još, ali ovo mi je najfriškije prosvjetljenje.
Isuse.
Moram li išta više reći?
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 15:50   #2013
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
mene je mučio poljski wc
zašto je baš njihov bitan?
mislim da to nije stvar do države, nego ono.. wc na POLJU, pa zato poljski
valjda
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 19:44   #2014
Lightbulb

Quote:
bubiluna kaže: Pogledaj post
Tek sam nedavno otkrila da sam cili svoj zborski staž u OŠ krivo pjevala himnu bivše nam države.

Naravno, ja sam arlaukala "Hej Slaveni još ste živi...", umjesto "Hej Slaveni jošte živi...".

Trebala je država propasti da saznam prave riječi

Ima toga još, ali ovo mi je najfriškije prosvjetljenje.


Prosvjetljenje
Ja sam to mislila do tvog posta
just.me is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 21:25   #2015
Quote:
just.me kaže: Pogledaj post


Prosvjetljenje
Ja sam to mislila do tvog posta
I ja.Svi su tako pjevali.
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 22:42   #2016
Do maloprije sam mislila da se tema "Tetke" stvarno odnosi na tetke i nije mi bilo jasno zasto ima tolko postova, sta je tolko zanimljivo o tetama pa sam htjela ic napisat nesto o svojoj A kad ono, meni dosla, meni kasni.. i onda se upalila lampica
strangerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 19:49   #2017
Quote:
strangerica kaže: Pogledaj post
Do maloprije sam mislila da se tema "Tetke" stvarno odnosi na tetke i nije mi bilo jasno zasto ima tolko postova, sta je tolko zanimljivo o tetama pa sam htjela ic napisat nesto o svojoj A kad ono, meni dosla, meni kasni.. i onda se upalila lampica
hahahha
tajno_ime is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 20:28   #2018
Ja sam mislila da je riječ pokojni prezime, pošto su moji znali spomenuti pradjeda kao pokojnog Petra meni je to zvučalo kao da se lik zvao Petar Pokojni. Kasnije kad sam čula tu riječ više puta uz imena ljudi s kojima nisam u rodu pitala sam mamu kako mi se pradjed prezivao.
__________________
I've always been an introvert
Happily bleeding
Novembre is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 11:01   #2019
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
mene je mučio poljski wc
zašto je baš njihov bitan?
Nisu li djeca krasna?

Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
mislim da to nije stvar do države, nego ono.. wc na POLJU, pa zato poljski
valjda
Ja sam imala bake i djedove na selu pa sam znala odgovor na to pitanje odmalena.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 11:16   #2020
Znate onu pjesmu Nene Belana "Rock galama" i stih "rock now honey, Emiliy i Ani". E pa, ja sam do relativno nedavno mislila da stih ide "rock na Hani, Emily i Ani". Nisam kužila da je stih na engleskom, nije mi bio baš jasan i mislila sam da je Hana neka rijeka.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.