Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2011., 00:20   #4281
Quote:
dbezj kaže: Pogledaj post
dali će na ufzg biti neka predavanja -opis faxa,blabla. . za ovogodišnje maturante ?? ?
sumnjam, eventualno odi na onaj sajam fakulteta il kak se to već zove u SCu, tam ćeš dobit letke i informacije )
reggae_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 00:35   #4282
Quote:
reggae_girl kaže: Pogledaj post
sumnjam, eventualno odi na onaj sajam fakulteta il kak se to već zove u SCu, tam ćeš dobit letke i informacije )
a jbg to je prošlo -bilo je prošli tjedan
ako bilo tko ima ikakvu ioformaciju neka javi. . .

ima li netko kojim slučajem one TESTOVE INFORMIRANOSTI od prošlih godina,a da može skenirat i poslat ? ? ? ?

Zadnje uređivanje Alpagueur : 21.10.2011. at 22:51. Reason: Spajanje postova
dbezj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 09:20   #4283
Pozdrav!
Jel netko razumije ovu poruku za izborne predmete, jel to rok za prijavu sutra ili je istekao prije dvije godine?!? Upisala sam izvanredni predškolski odgoj u Petrinji baš zbog tog što samo subotom mogu na faks i kako bi ja sad trebala sutra doći tamo?
Jel ta obavijest možda vrijedi samo za Zagreb,a nama izvanrednima će to biti omogućeno subotom?
laguna I is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 17:02   #4284
Quote:
dbezj kaže: Pogledaj post
a jbg to je prošlo -bilo je prošli tjedan
ako bilo tko ima ikakvu ioformaciju neka javi. . .
Nek pošalje meni PP, ja ću ti odgovoriti na sva pitanja.
__________________
Jedino što se mora je - umrijeti.
dejjja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 18:21   #4285
ja želim na ovaj fax..ali problem je što imama samo tri godine srednje škole može li mi neko uputiti šta trebam sve napravit da bi mogla na ovaj fax
Jagereta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 19:11   #4286
Quote:
Jagereta kaže: Pogledaj post
ja želim na ovaj fax..ali problem je što imama samo tri godine srednje škole može li mi neko uputiti šta trebam sve napravit da bi mogla na ovaj fax
Ovisi koja si škola. Ako je trogodišnja, moraš završiti i onaj četvrti razred.
Jer na faks možeš samo ako imaš četverogodišnju školu.
__________________
Jedino što se mora je - umrijeti.

Zadnje uređivanje Lady_D : 22.10.2011. at 04:01.
dejjja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 21:57   #4287
Jel ima netko od starijih generacija izvan. PO predavanja od profesorice Mindoljevic-Drakulic i jel zna kakvi su njeni ispiti????????????
keti92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 14:03   #4288
Quote:
Jagereta kaže: Pogledaj post
ja želim na ovaj fax..ali problem je što imama samo tri godine srednje škole može li mi neko uputiti šta trebam sve napravit da bi mogla na ovaj fax
uz polaganje četvrte godine,mislim da trebaš položiti državnu maturu
dbezj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 15:54   #4289
tako je.
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 18:46   #4290
Quote:
tipfeler kaže: Pogledaj post
Ajmeee...nemoj baš tako optimistično
Znam, zapamtila sam...kod nje mi se najbolje sjesti u prvu klupu da uopće išta čujem

i kako je prošlo
__________________
Draco dormiens nunquam titillandus.
snapeforever is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 23:10   #4291
Quote:
snapeforever kaže: Pogledaj post
i kako je prošlo
Obzirom da sam poslušala savjet i sjela u prve redove , moram priznati da i nije bilo tako loše!
Čak štoviše, profa mi je bila full simpa, a i predavanje je bilo interesantno (puno nekakvih anegdota)
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 17:01   #4292
Quote:
Vlatka1975 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Ja sam stari student generacija 2001/2002 i trebam svu raspoloživu pomoć. Naime, odslušala cijelu prvu i drugu i ostalo mi je 5 ispita s prve i cijela druga (smjer odgajatelj); frendica mi je rekla da pod hitno tražim odobrenje za nastavak studija, jer će mi sve propasti, ako do sljedeće godine to ne rješim. Raspitala se ja u referadi, predala zahtjev i dobila odobrenje. Obavila sam manje-više konzultacije za prvu godinu (hrvatski j.(Vignjević), Filmska (Mikić), dječja književnost (Zalar), Psihologija 1i 2 (Riđički) i zaštita zdravlja (Jovančević), a drugu neću ni počinjati dok ne očistim sve s prve. S obzirom na troje djece i posao, bit će mi dosta teško, a i od moje generacije dosta ih je već diplomiralo, a pola odustalo. Bilo bi mi lakše kada bih imala nekoga, a vidim da vas tu ima puno, tko bi mi mogao pomoći oko skripti, preporuka, ispita......Danas sam ubacila prijevnicu za hrvatski sljedeći tjedan, pa ako netko zna kako to ide kod prof. Vignjević, nek javi. Posudila sam u knjižnici pravopis i gramatiku (tako mi je rekla), ali ne znam na čemu se bazirati, što učiti?????Ako ima netko s voljom da pomogne jednoj gđi. da završi fax, nek se javi, a za uzvrat pečem fine kolače i torte

koliko si dugo čekala odobrenje? ja sam predala zadnji petak u 9.mj., žena u referadi rekla da će mi kroz 7-10 dana poslat poštom obavijest o odobrenju ali još ništa nije stiglo. pa me sad već malo frka. bitno da sam ja u petak išla na predavanje a ni ne znam dal će mi odobrit

nije ni moja situacija bajna: upisala 2007/2008 (izvanredno), odslušala 1.g., dala uvjet za 2.g.(ostali mi filozofija i razvojna 2), odslušala 2.g. i stala. dakle, samo odslušala, ništa položila.
onda sam rješavala diplomski na ekonomiji, zaposlila se, udala se, itd... ispala iz kolotečine, pa samu sebe nagovarala vratit se na fax, i sve sad ću, sad ću, idući vikend, idući mjesec, e idući ponedjeljak idem u referadu... aha. ništ od toga. i tako skoro 2 g. al evo, bar sam sad predala zamolbu i sad čekam odobrenje.

ja sam ove neke predmete koje spominješ s 1. imala na 2. (filmsku i zaštitu zdravlja). za hrv.j.se ne sjećam baš ispita, al čini mi se da mi je ostala u sjećanju kao korektna.
jao, za dječju sam imala tako divnu skriptu...i lektire i sve, al nažalost dala nekoj curi koja mi nikad nije vratila sad ni ne znam kako bi došla do nje.
preostaje mi samo da ti budem moralna podrška . znači ništ od finih kolača i torti za uzvrat, ali recepti su itekako dobrodošli
zwizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 22:44   #4293
Quote:
zwizda kaže: Pogledaj post
koliko si dugo čekala odobrenje? ja sam predala zadnji petak u 9.mj., žena u referadi rekla da će mi kroz 7-10 dana poslat poštom obavijest o odobrenju ali još ništa nije stiglo. pa me sad već malo frka. bitno da sam ja u petak išla na predavanje a ni ne znam dal će mi odobrit
Odi u referadu i kad uđeš odmah s desne strane uza zid imaš policu sa označenim slovima. Potraži pod slovom s kojim ti počinje prezime, možda su ti riješili molbu.

Ja sam molbu predala negdje počerkom 10 mj. i riješili su mi ju, a još uvijek mi nije ništa došlo doma poštom.
__________________
Jedino što se mora je - umrijeti.
dejjja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 23:26   #4294
dali je točno da će se za upis u ak.godinu 12/13 biti potrebna matematika isključivo položena na A razini, ili ostaje isto hr-A ,mat-B ,str.j-B ? ?
dbezj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 23:47   #4295
nije valjda? otkud ti ta informacija?
kuštrava kokoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 10:10   #4296
Za razrednu + moduli - viša matematika, viši hrvatski, niži strani jezik
za razrednu + njemački - viša matematika, viši hrvatski, viši njemački
za razrednu + engleski - viša matematika, viši hrvatski, viši engleski
za predškolski - niža matematika, viši hrvatski, niži strani jezik

Ukida se vanredni predškolski jer se tom kvotom popunjuju mjesta na diplomskom.
__________________
Jedino što se mora je - umrijeti.
dejjja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 11:44   #4297
koliko studenata će primati na predškolski(zagreb)?
kuštrava kokoš is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 12:43   #4298
Ima netko knjigu Osobine i psihološki uvjeti razvoja djeteta predškolske dobi ili knjigu Vaše kompetentno dijete pa da mi posudi da si skopiram????Šošnjar nam je dala 4 knjige jer sve fakat treba pročitat ili???
keti92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 17:22   #4299
pa to imaš u dabi za fotokopirat, ako si u zg
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 19:28   #4300
Quote:
dejjja kaže: Pogledaj post
Odi u referadu i kad uđeš odmah s desne strane uza zid imaš policu sa označenim slovima. Potraži pod slovom s kojim ti počinje prezime, možda su ti riješili molbu.

Ja sam molbu predala negdje počerkom 10 mj. i riješili su mi ju, a još uvijek mi nije ništa došlo doma poštom.
o hvala na informaciji!!! budem sutra pogledala... nadam se da je tamo.
zwizda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.