Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2006., 18:51   #1
Trudnički tečajevi

Je li bio tko već na njima? Kada preporučate da se ide? Što se konkretno radi na tim tečajevima?
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 22:10   #2
Eo ja se baš vratila s tečaja...ja sam krenula prijedva tjedna...znači s 26 thedana...a ti možeš krenuti kad želiš samo ne prekasno jer tečaj traje 5 tjedana(bar tu u Osijeku) i košta 400 kn...opet tu u Osijeku ne znam za dalje...i teme su sve od građe spolnih organa..pa do patološke trudnoće...poroda..obezboljavanje poroda...vježbe disanja...obilazak rodilišta...i svašta još...
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 22:25   #3
U Petrovoj traje 12 predavanja, 400 kn.....
Govori se o porodu, disanju, bebi....može se nešto naučit...pogotovo tateki...

Za SD tečaj organizira poliklinika Vili isto košta 400 kn ali je nešto manje predavanja.

Za Vinogradsku je dovoljan tečaj u nekom domu zdravlja al opet ovisi o osoblju da li će pustit oca ili neće na porod...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 22:40   #4
Quote:
mandy kaže:
Za Vinogradsku je dovoljan tečaj u nekom domu zdravlja al opet ovisi o osoblju da li će pustit oca ili neće na porod...
ma vec smo to raspravljali. vinogradska nista ne uvjetuje u vezi tecaja
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 23:23   #5
ne uvjetuju ali mogu tražit tečaj iz DZ-a, a mogu oca pustit bez tečaja a mogu ne pustit iako ima tečaj......kod njih ovisi o osoblju...

Kako mi mama radi gore i nekoliko cura koje se porodile gore pa čula par priča o tome...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 08:40   #6
a na svetom duhu?
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 10:14   #7
napisala već gore, tečaj organizira poloklinika vili...

na http://www.klubtrudnica.net/tecajevi/index.htm možeš vidjet podatke i prijavit se putem maila jer je dosta gužva
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 10:49   #8
Kad bum ja radjala pozvat cu magicnu sa sobom, ja nemam ni jednog novinara na spid dajlu
Ali mislim otici u DZ na tecaj, ima tu u nasoj blizini nekoliko
Iako me privlace i ovi dulji, da nas ipak necemu i nauce
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 10:54   #9
ma isla bi ja na tecaj, al moram bit u krevetu. a ko me stavio u krevet?

dakle, jednostavna jednadzba, ako oce vidit samo moju krv u radaoni pustit ce mi mma, ako oce i svoju vidit jos i prije radaone, nema beda
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 11:32   #10
Quote:
magic blue kaže:
ma isla bi ja na tecaj, al moram bit u krevetu. a ko me stavio u krevet?

dakle, jednostavna jednadzba, ako oce vidit samo moju krv u radaoni pustit ce mi mma, ako oce i svoju vidit jos i prije radaone, nema beda
Ja se pravno odricem svih konotacija ove izjave koja bi mogla i mene inkriminirati!
PalmaSutra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 12:45   #11
Na kojem tečaju se najviše može naučit, ako mi netko može preporučit iz iskustva; koji daje odgovore na pitanja za prvotrudnjače....
mimma is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 12:49   #12
oni koji se plaćaju.....organizira ih Petrova bolnica, Poliklinika Vili (za SD)..

Ja idem u DZ Grižanska jer znam curu koja je išla tamo i kaže da je super bilo....a ovaj je besplatan...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 12:55   #13
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
oni koji se plaćaju.....organizira ih Petrova bolnica, Poliklinika Vili (za SD)..

Ja idem u DZ Grižanska jer znam curu koja je išla tamo i kaže da je super bilo....a ovaj je besplatan...

I ja sam iz Dubrave,pa sam i ja razmišljala o Grižanskoj.....al u tom DZ tečaj traje 2 dana jel?
mimma is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 12:58   #14
Danas sam htjela ić u Rodu na tečaj dojenja pa su me otkantali jer sam u 25.tj. a gužva im je pa primaju samo koje su pred porodom.... ko zna dal ću moć izlazit van kad ću bit pred porod.... :-(
mimma is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 12:59   #15
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
oni koji se plaćaju.....organizira ih Petrova bolnica, Poliklinika Vili (za SD)..

Ja idem u DZ Grižanska jer znam curu koja je išla tamo i kaže da je super bilo....a ovaj je besplatan...
Kad je tecaj?...meni to super pase jer zivim u Dubravi
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:00   #16
da, traje 2 dana al imam same pohvale od tamo...

U Petrovoj i Poliklinici Vili tečaj traje 12 predavanja po 2 sata kroz 1 mjesec, i ejdino zašto bi ja išla tamo je to što vidiš i rodilište..

u kojoj bolnici planiraš roditi?
jel ide MM sa tobom?
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:02   #17
Kad je tecaj?...meni to super pase jer zivim u Dubravi[/QUOTE]

Na stranici www.zagreb.hr objave kad se održavaju svi trudnički tečajevi u Domovima zdravlja al još nisu objavili kada i gdje se održavaju u 2.mj.
mimma is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:04   #18
da i ja čekam na toj stranici, jer sam zakasnila na ovaj od prošlog mjeseca....pa možemo zajedno
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:05   #19
Najvjerojatnije u Merkuru.... ti?

zvala je frendica koja je trudna da nas prijavi i tamo pa je nemoguće dobit mjesto....
mimma is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:06   #20
ja idem u Vinogradsku a oni ne organiziraju nikakve tečajeve....a Grižanska mi je najbliža...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:13.