Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2009., 23:54   #621
astrice, misliš zakonski, ili? znam ako ona želi a roditelji ne, da bi mogli tražiti zabranu pristupa, ili nešto... konkretno sam mislio ako mi se svidi klinka od 15, 16 i ja njoj, neću odmah u buksu, ako nešto napravim...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 21:15   #622
ja sam bio prvi dva puta... u oba slucaja se uopce nisam osjecao kao prvi vec pokusni...

a vjerujem da ima muskraca s kojima je to krojila..danima mjeseciam i non stop mu kazala: ti ces mi biti prvi , ti ces mi biti prvi


tako da ne znam stvarno kako je to

kazem u oba slucaja sam bio pokusni ne prvi.. tehnicki sam samo bio prvi
supher mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 21:29   #623
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
astrice, misliš zakonski, ili? znam ako ona želi a roditelji ne, da bi mogli tražiti zabranu pristupa, ili nešto... konkretno sam mislio ako mi se svidi klinka od 15, 16 i ja njoj, neću odmah u buksu, ako nešto napravim...
Ma ne to. Zakon kaže do 14 godina je kažnjivo jel.A ja kažem da bolje dok bude punoljetna.Mada radi što hoćeš.Navodno danas mladi kasnije počnu sa sexom.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 23:41   #624
imali krvi u 1. sexu

tema kaze sama za sebe pa da cujem.....ISKUSTVA....
__________________
In the rain, you might do, you might die...
dj perkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 23:44   #625
da pogodim, jebao si curu koja je rekla da je djevica i nije krvarila, pa te sad zanima jel moguće

je, moguće je.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 19:06   #626
Talking

Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post
da pogodim, jebao si curu koja je rekla da je djevica i nije krvarila, pa te sad zanima jel moguće

je, moguće je.
Pa zašto nebi bilo moguće??
Ne događa se kod svih cura krvarenje???tak da je moguće il je bilo toliko malo krvarenje da se nije niti skužilo pa kaj sad
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 20:08   #627
sweet 7 vau?

to neki paravan za decke?

amo sad svi jebavat djevice,,,
supher mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 20:10   #628
Quote:
dj perkovic kaže: Pogledaj post
tema kaze sama za sebe pa da cujem.....ISKUSTVA....
ja nisam vidio nista... a nisam nit znao da je djeva..

sve sto znam da je non stop isla na wc,,, ali to je bilo sve neko natezanje..

cuj one to sve s prstima pripremu ionako...
supher mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 11:21   #629
E mene muci jedna stvar...Jos sam mlad i sa curom sam vec godinu dana...veza je super volimo se i sve je ok, i par puta smo se skoro...al nismo...jer nas je uvijek mucio isti problem...Hoce li njoj nakon prvog spolnog odnosa iscuriti krv, tj hoce li meni na krevetu ostat mrlja tak da mi svi skuze da se jesmo ? Uzmite u obzir da mi je 16 god...pa se jos neznam izrazavat
carrR is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 11:25   #630
Pa fino si stavi ručnik ono i brže bolje operi u veš mašini ili kod provjerenog frenda.Ima i onih kojima ne curi krv pri pucanju himena,al to je rjetkost.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 11:34   #631
ok, to sam i mislio hvala brze bolje cakam valentinovo DD
carrR is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 20:29   #632
problemcic

s deckom sam 7 mjeseci. volimo, on je njezan, pazljiv, pun razumjevanja... stariji je od mene godinu dana... problem je u tom sto je on iskusniji(ok, mnogo iskusniji :( )a mene ne brine nista osim boli... i inace sam osjetljiva na svaki kurac(:rolleyes: pardon, djevica sam :D ) i zovu me mimozica i fakat me strah te boli... Al meni nije bed sto te mene ne znam kak bolit nego sto ako ce me tolko boljet da cu sve upropastit? :(
__________________
U ljubavi i ratu, pravila su ista,
pobjednik uzima sve, milost ne daje...
ToNkAcH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 20:44   #633
Pa ako misliš da će skočit na tebe onda nemoj.Mene nije tak strašno boljelo.Ono ko kad te ubode injekcija mada sve ovisi o himenu.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 21:40   #634
pa ne mislim "da će skočit na mene"... pricali smo o mom strahu, i napisala sam da ima razumjevanja, al mislim da ne budem spremnija nego sad(iako me poprilicno strah...).
__________________
U ljubavi i ratu, pravila su ista,
pobjednik uzima sve, milost ne daje...
ToNkAcH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 23:06   #635
Quote:
ToNkAcH kaže: Pogledaj post
pa ne mislim "da će skočit na mene"... pricali smo o mom strahu, i napisala sam da ima razumjevanja, al mislim da ne budem spremnija nego sad(iako me poprilicno strah...).
Vjerojatno će te biti manje strah kad ćeš biti željnija seksa.
Kad bi se jako dobro napalila, mislim da bi to dosta pomoglo. To je za odlikaše.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 23:22   #636
Quote:
Sljiva kaže: Pogledaj post
Vjerojatno će te biti manje strah kad ćeš biti željnija seksa.
Kad bi se jako dobro napalila, mislim da bi to dosta pomoglo. To je za odlikaše.
Ja popila malo vina da se opustim,nek i ona proba tako.Mislim čaša vina je dosta.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 00:05   #637
Taj problem imam i ja...tj cura...al nemres neke stvari preskocit sve je to dio, hm....sexa-.-
carrR is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 00:08   #638
Koje? Kažem ti čaša vina njoj,tebi možda gutljaj i nema straha.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 00:43   #639
da bas to... casa vina me ne moze opustit. moze samo flasa...
a to ne zelim...
__________________
U ljubavi i ratu, pravila su ista,
pobjednik uzima sve, milost ne daje...
ToNkAcH is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 15:05   #640
evo jedn pitanje dali je to stvarno dobar uzitak momku pusiti?
ja znam da to muskarci vole i da ih tako zadovoljavas, al meni je to bas nekao odvratno:S
dal ce meni to goditi, mislim trebalo bi da i meni bude uzitak, al jednostavno mislim da to meni nece nista predstavljati..kao lizanje pice to kad mi je decko radio ja se nisam toliko napalila, i dal stvarno oni to smatraju dobrim napaljenjem i uzitkom?? hvalaa

Zadnje uređivanje Teta2U : 12.02.2009. at 20:53.
ninolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger