Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2019., 14:27   #221
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
ostaje problem da udavaca jednostavno nema za sve pa je svejedno rade li ti muski na sebi ili ne jer do zene ne mogu doci.

uz to, postoji poprilicno puno muskih koji su skroz na mjestu, cak su neki i bolji od prosjeka na mnogo razina pa opet nisu napeti zenama, a neki koji zaista nisu nesto ili su cak losi, dodju do zene bez problema. ocito je jednadzba slozenija nego sto nam se cini.

nema tu pravila. ako nejde klasicno, uvoz nije losa ideja ako je to nekome zelja i ako u tome vidi rjesenje.
Da, ali što se uvozi i što će nam ovuda prosipat svoje gene? Kako se odmaknuti od vukojebine i u glavi i razmišljanju, i ponašanju, kad se uvozi ono čega se ovdje svi srame. A odjednom je netko iz zadnje zabiti super za ženidbu/udaju.

Sory, malo sam u pms u pa mi neide baš ovih dana.
Uostalom, nek se dečki žene i nek su sretni, ja sam zadnja koja bi trebala prigovarati takvom čemu
forchetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2019., 12:41   #222
[QUOTE=choupette;76547187]Ne piše on o iskustvima “sa strankinjama” nego sa stranim prostitutkama.

Platio je snošaj s dvije žene iz Grčke koje više cijene muškarce od naših žena.
Prostitutka podložno ljubazno “cijeni” klijenta koji joj plaća za seks. Ma nemoj jebat.[/QUOTE

strane prostitutke nisu strankinje?
a jesam ja u zabludi ...
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:36.