Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2017., 16:07   #1
Question Plašljivac??

Imam jedno pitanje za cijeli forum a pošto nisam mogao naći temu na forumu moram napraviti novu i ako tema ne spada ovdje moje isprike ali ovo je najbliže što sam našao da bi bilo povezano...uglavnom ako mi itko može pomoći pokušavam doći do nekog "imena" ili necega u vezi pištolja "plašljivca" kojeg sam davno imao ali nije bio plašljivac na metke(ćorke) već je imao kao neku malu pločicu i kada bi stisli prekidač ona bi se okrenula i proizvela zvuk i mislim da je imao drveni kundak a ostalo je sve metalno bilo. Unaprijed hvala. 😊
raymisterio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 16:32   #2
Quote:
raymisterio kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje za cijeli a pošto nisam mogao naći temu na u moram napraviti novu i ako tema ne spada ovdje moje isprike ali ovo je najbliže što sam našao da bi bilo povezano...uglavnom ako mi itko može pomoći pokušavam doći do nekog "imena" ili necega u vezi pištolja "plašljivca" kojeg sam davno imao ali nije bio plašljivac na metke(ćorke) već je imao kao neku malu pločicu i kada bi stisli prekidač ona bi se okrenula i proizvela zvuk i mislim da je imao drveni kundak a ostalo je sve metalno bilo. Unaprijed hvala. 😊

I dobro, kakve to veze ima sa sportom? Startni pištolji sa ćorcima se mogu kupiti za 300 injak kuna, a za ovo tvoje danas stvarno nema potrebe. Meci su 60 lp/kom. Bez uvrede ali ko da si postavio pitanje kako se zove pištolj za ubijanje tovnih svinja na ovom pdf-u.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:03.