Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2017., 14:36   #61
Quote:
Skeewe kaže: Pogledaj post
Isto kao što je meni neprivlačan folklor.... što ja znam... nekako mi je bizarno vidjeti nakinđurene bakice kako cupkaju i cijuču.

Zašto to ne rade u svoja četri zida ? (šala, šala... )
Umirem.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 19:13   #62
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Misliš nešto kao javne parade koje se odvijaju svake subote (a ponekad i petkom ako je sala za svadbu prebukirana) gdje dvoje ljudi javno obznanjuje svoju heteroseksualnu vezu kroz paradu alkohola, kiča, trubljenje kroz grad u pratnji tamburaša, zaustavljanje prometa, naslikavanjem u zagrljaju i intimnim poljubcima po trgovima uz pratnju profesionalnih fotografa? Ne, u pravu si. To se ne radi
Xixixixixi...

E jesi dobro metnula!

Još kad se sjetim kako su svi preuzeli komšijske običaje mahanja krpetinama na štapovima, a neki i zalijevanje publike rakijom...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 15:11   #63
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Pa to ne rade ni na povorci ponosa

Oni marširaju za svoja prava...
Parade su u svim zemljama na početku relativno decentne i u obliku prosvjeda za neka prava, a kako tolerancija u društvu raste, tako raste i degutantnost prizora koji se mogu vidjeti. Od golotinje do seksualnih aluzija, sve u svrhu slavlja nekakve queer kulture...
šišćevap is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 18:07   #64
Quote:
šišćevap kaže: Pogledaj post
Parade su u svim zemljama na početku relativno decentne i u obliku prosvjeda za neka prava, a kako tolerancija u društvu raste, tako raste i degutantnost prizora koji se mogu vidjeti. Od golotinje do seksualnih aluzija, sve u svrhu slavlja nekakve queer kulture...
Tu si u pravu.
Nemam ništa protiv parada za prava, kako god, u biti, zaboli me. Ljudi su poput nas svih drugih i neka imaju puna prava.

Ali na nekim od tih parada zaista odu predaleko - jedna stvar je borit se za prava i paradirati za to, sasvim druga stvar je kad u pol bijela dana blow job odrade u javnosti, na ulici, pod maskom te neke parade (guglajte slike, naći ćete ako vas zanima). Takvo što nije OK.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 18:31   #65
Quote:
InterMezzo kaže: Pogledaj post
Tu si u pravu.
Nemam ništa protiv parada za prava, kako god, u biti, zaboli me. Ljudi su poput nas svih drugih i neka imaju puna prava.

Ali na nekim od tih parada zaista odu predaleko - jedna stvar je borit se za prava i paradirati za to, sasvim druga stvar je kad u pol bijela dana blow job odrade u javnosti, na ulici, pod maskom te neke parade (guglajte slike, naći ćete ako vas zanima). Takvo što nije OK.
Evo, ja kao pripadnica gay populacije se slažem s tim.
Neka to bude samo još jedan u nizu festivala (ako je već ispunio svoju svrhu po pitanju prava), tko želi može doći, tko ne želi ne mora, ali kojekakvi javni blow jobovi su mi koma, bez obzira bili oni hetero ili homo.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 22:25   #66
Quote:
šišćevap kaže: Pogledaj post
Parade su u svim zemljama na početku relativno decentne i u obliku prosvjeda za neka prava, a kako tolerancija u društvu raste, tako raste i degutantnost prizora koji se mogu vidjeti. Od golotinje do seksualnih aluzija, sve u svrhu slavlja nekakve queer kulture...
To je remećenje javnog reda i mira, to je zabranjeno zakonom.

Samo kad pogledaš komentare na forumu i u medijima, ljudi ne bi da se uopće održavaju parade.
Oni bi da gejevi traže svoja prava unutar 4 zida gdje ih nitko ne vidi i ne čuje
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 10:00   #67
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Evo, ja kao pripadnica gay populacije se slažem s tim.
Neka to bude samo još jedan u nizu festivala (ako je već ispunio svoju svrhu po pitanju prava), tko želi može doći, tko ne želi ne mora, ali kojekakvi javni blow jobovi su mi koma, bez obzira bili oni hetero ili homo.
+++
Zastave duginih boja, sarenilo, baloni, zvizdaljke. Je kic je i puno njih ce okretati ocima, ali to je pride. Nastupe draq queenova bi takoder volio vidjeti iako bi to za konzervativce bilo ultra sokantno, ali tu nema nicega vulgarnog i to takoder je pride... i da se domace " zvijezdice " ohrabre i nastupe.
Onda je to to....
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 10:17   #68
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
+++
Zastave duginih boja, sarenilo, baloni, zvizdaljke. Je kic je i puno njih ce okretati ocima, ali to je pride. Nastupe draq queenova bi takoder volio vidjeti iako bi to za konzervativce bilo ultra sokantno, ali tu nema nicega vulgarnog i to takoder je pride... i da se domace " zvijezdice " ohrabre i nastupe.
Onda je to to....
Pa da.

A i ti prajdovi na kojima su se mogli vidjeti blow jobovi i slične pizdarije su većinom prajdovi tipa onog u San Franciscu koji traju po 2-3 dana i naravno da se nađe kojekakvih pijanih i nadrogiranih budala.

Većina se ipak ne bi jebala u javnosti.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 14:16   #69
Vrlo je malo incidenata u Hrvatskoj kojima su povod bile sexualne manjine,tako da neku ugroženost ja ne vidim.Kako sam već pisao na jednom postu,u Zagrebu su poznata okupljališta gay populacije,pa ih se ne napada svakodnevno,kako to ispada po mišljenju večine ovdjeprisutnih forumaša.

Kada navijači prolaze kroz grad,prosvjedujuči protiv jedne osobe koja je uništila hrvatski nogomet i,da bi privukli pozornost,koriste bubnjeve,baklje,....svi se zgražaju i negoduju,jer kaj sad hoće ti huligani.I kada kreneš objašnjavati da to nije samo borba protiv tog čovjeka,nego borba protiv kriminala u društvu uopće i borba za bolje društvo,gledaju te kao umobolnog jadnika,kojeg treba spremiti u ludnicu.
pravaš21st is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 16:57   #70
BlaireWhiteFan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:14.