Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2016., 15:23   #61
Quote:
xfairguy kaže: Pogledaj post
online chekin ne funkcionira u Hrvatskoj kaj se tice Vuelinga
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 15:24   #62
Quote:
valentinaaa kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, potrebna mi je mala pomoć! Prvi put sam kupila karte preko Vuelinga iz Splita za Rim. Dobila sam 6 znamenkasti kod na mail i sada me zanima kako obaviti chek in. Do sada sam uvijek radila on line (easy jet, croatia) i printala kući sve potrebno, a kako ovdje nema te mogućnosti, da li samo sa ovim kodom dođem na aeodrom i javim se na šalter ili je potrebno još nešto? Netko spominje API da se popune neki podaci prije aeodroma, ali tamo kada uđem pita me samo zemlju koja je izdala dokument, kada stavim HR piše mi da se javima na chek in desk kako bih dobila boarding pass. Evo ako netko ima iskustvo, pomoć je dobro došla da budem sigurna da sam sve uradila što je potrebno!
Hvala
Tak je, isprintaj confirmation mail i na chekinu ces dobit boarding pass
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 15:59   #63
Cartman hvala puno! Ne plaća se nikaj dodatno zbog chek in i printanja boarding passa na aeodromu? Pretpostavljam da ne, samo da ipak budem sigurna...
valentinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 16:11   #64
posto ne funkcionira se ne placa
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 17:45   #65
Odlično, sad sam mirna, hvala na pomoći!
valentinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 17:24   #66
Iz mog iskustva (let Zd - Barcelona, Bcn - St), ne treba printati confirmation mail ili bilo sta drugo, check in se napravi na aerodromu, na osnovi putnog dokumenta i to je to!
g-djica mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 20:53   #67
Malo da dignem temu

Vidim da spominjete kako se Vueling karte mogu provjeriti na njihovoj stranici i ako su kupljene preko posrednika.
Ja sam nekidan kupila 3 Vueling karte za kolovoz preko Rumbo.pt. No, na Vueling stranici ja to ne mogu provjeriti, stalno dobijam da je booking code invalid. Probala sam na "Manage my booking", i sa brojem rezervacije i sa e-kartom i sa ona neka druga dva broja sa slovima.....
U cemu se fora s time?
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 00:37   #68
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
Malo da dignem temu

Vidim da spominjete kako se Vueling karte mogu provjeriti na njihovoj stranici i ako su kupljene preko posrednika.
Ja sam nekidan kupila 3 Vueling karte za kolovoz preko Rumbo.pt. No, na Vueling stranici ja to ne mogu provjeriti, stalno dobijam da je booking code invalid. Probala sam na "Manage my booking", i sa brojem rezervacije i sa e-kartom i sa ona neka druga dva broja sa slovima.....
U cemu se fora s time?
https://tickets.vueling.com/Retrieve...&culture=en-GB

upises onaj 6znamenkasti kod. a pod mail moras stavit onaj mail koji ti pise na rezervaciji (u mail-u koji se dobi od rumba)
vave10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 01:43   #69
Quote:
vave10 kaže: Pogledaj post
https://tickets.vueling.com/Retrieve...&culture=en-GB

upises onaj 6znamenkasti kod. a pod mail moras stavit onaj mail koji ti pise na rezervaciji (u mail-u koji se dobi od rumba)
Kad idem na Search by Origin / Destination - upisem taj broj od 6 znamenki, airport i datum, onda me nadje.
Kad idem na Search by Purchaser's mail, kaze mi da mejl nije tocan (stavim svoj mejl, s njim sam rezervirala).


I vidim samo podatke o letu i svoje ime, mogu odabrati drzavu, i onda mi kaze nesto u stilu da online check-in nije moguc, bla bla bla. To sam vec procitala tu na topiku - znam da online check-in iz Hrvatske nije moguc.

Dakle, ako zelim dodati checked-in baggage, recimo, to mogu jedino na salteru?


I jos jedno pitanjce: Hocemo odmah dobit oba boarding pass-a (idemo u Palermo preko Rima)? Jel Vueling to tretira kao vezani let? Znam da neke LC kompanije ne poznaju taj pojam, pa da pitam
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."

Zadnje uređivanje Electra8472 : 18.03.2017. at 01:56.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 09:51   #70
Nema veze s kojim si ti mailom kupila na rumbu. On ti dodjeli neki glup svoj random mail. Al taj mail ti pise negdje ispod ili iznad booking koda. Mozes dodat torbu ako se ne varam. Ne znam kako ima vueling ali na rynair mozes napravit registraciju i dodat te letove pod svoje i radit sta zelis. I promjenit taj random mail u svoj mail.
vave10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 11:26   #71
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
Kad idem na Search by Origin / Destination - upisem taj broj od 6 znamenki, airport i datum, onda me nadje.
Kad idem na Search by Purchaser's mail, kaze mi da mejl nije tocan (stavim svoj mejl, s njim sam rezervirala).


I vidim samo podatke o letu i svoje ime, mogu odabrati drzavu, i onda mi kaze nesto u stilu da online check-in nije moguc, bla bla bla. To sam vec procitala tu na topiku - znam da online check-in iz Hrvatske nije moguc.

Dakle, ako zelim dodati checked-in baggage, recimo, to mogu jedino na salteru?


I jos jedno pitanjce: Hocemo odmah dobit oba boarding pass-a (idemo u Palermo preko Rima)? Jel Vueling to tretira kao vezani let? Znam da neke LC kompanije ne poznaju taj pojam, pa da pitam
Mi smo prošle godine išli za Cataniju iz Splita s Vuelingom. Imao sam isti problem kao i ti pa sam napravio account na Vuelingu, ubacio kodove leta i sve je bilo ok. Bilo je nekih promjena leta pa sam dobivao mailove od Rumba i Vuelinga zajedno.

Check-in nije moguć, dodatnu prtljagu mi je dao kao opciju koju mogu dodati uz naravno plaćanje.

Kad smo letjeli, nismo dobili sve karte, u Rimu su nam dali karte za Cataniu, ali sa sobom ponesi print karte. Za natrag smo dobili sve karte.
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 14:49   #72
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Mi smo prošle godine išli za Cataniju iz Splita s Vuelingom. Imao sam isti problem kao i ti pa sam napravio account na Vuelingu, ubacio kodove leta i sve je bilo ok. Bilo je nekih promjena leta pa sam dobivao mailove od Rumba i Vuelinga zajedno.

Check-in nije moguć, dodatnu prtljagu mi je dao kao opciju koju mogu dodati uz naravno plaćanje.

Kad smo letjeli, nismo dobili sve karte, u Rimu su nam dali karte za Cataniu, ali sa sobom ponesi print karte. Za natrag smo dobili sve karte.
Mi idemo u Palermo, Catanija je bila skuplja opcija.

Thanx na savjetima, probat cu napravit account na njihovoj stranici.


Ne vidim nigdje taj glupi random mejl. Imam kod rezervacije, PNR kod (to koristim kod provjere), PNR-CRS kod, broj e-karte....
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 10:03   #73
Prvi put kupujem sama karte, zanima me da li upisujem podatke o putnicima točno onako kako piše na dokumentu? Ili moram izostaviti znakove č i š?

hvala
Exclusive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 11:31   #74
Quote:
Exclusive kaže: Pogledaj post
Prvi put kupujem sama karte, zanima me da li upisujem podatke o putnicima točno onako kako piše na dokumentu? Ili moram izostaviti znakove č i š?

hvala
svejedno.
vave10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 17:25   #75
Quote:
Exclusive kaže: Pogledaj post
Prvi put kupujem sama karte, zanima me da li upisujem podatke o putnicima točno onako kako piše na dokumentu? Ili moram izostaviti znakove č i š?

hvala
Ja sam nekidan kupovala karte i napisala sam bez znakova, da ne bi bili neki hijeroglifi na Boarding pass-u.

Upravo napravila account na Vuelingu i kad dodam svoj let, vidim samo Split - Rim, a Rim - Palermo se uopce ne vidi.
Kad idem na change flight, onda se vidi sve.

Valjda je samo meni logicno da se u Pending bookings vidi gdje idem? A imam samo jedan booking code. :nezna:


I stoji mi da Add bags ili changes mogu samo preko telefona. Dobro, ionako cemo nastojat izbjec check-in prtljagu.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 17:47   #76
Pozdrav ekipa, potrebna mi je mala pomoc. Naime, rezervirala sam kartu Split-Barcelona-Split, i ukljucena mi je samo rucna prtljaga. Ja sam nadoplatila jos jedan kofer do 23kg, ali me interesira da li to vrijedi za oba smjera ili je to samo u jednom smjeru? Nigdje ne vidim to kad odem na provjeru rezervacije. Inace platila sam 38 eura.
Daniiijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 20:00   #77
Quote:
Daniiijela kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa, potrebna mi je mala pomoc. Naime, rezervirala sam kartu Split-Barcelona-Split, i ukljucena mi je samo rucna prtljaga. Ja sam nadoplatila jos jedan kofer do 23kg, ali me interesira da li to vrijedi za oba smjera ili je to samo u jednom smjeru? Nigdje ne vidim to kad odem na provjeru rezervacije. Inace platila sam 38 eura.
Nije vezano konkretno za tvoj slučaj ali je za prtljagu

Prije par miseci triba san doplatit drugu torbu (jedna je bila plaćena već) na liniji Split-Rim.
Online nije bilo moguće, javljalo je neku grešku pa san odlučija platit na check inu iako je skuplje. Međutim, Vueling nema nikoga tko bi to naplatija na Resniku pa su mi na šalteru samo rekli da dan torbu i da ide za Rim bez plaćanja.
Ne znan jel funkcionira uvik, al eto, mali hint ako kome bude tribalo, može pokušat
papundek1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2018., 08:50   #78
Quote:
vave10 kaže: Pogledaj post
svejedno.
Pozdrav,

interesuje me da li je neko imao problema sa Vuelingom radi upisanog "ć" umjesto "c" prilikom kupovine karte?
draga80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2019., 23:20   #79
check in

Pozdrav ekipa,

Vidim da se i ovdje pisalo o tome kako se me moze odraditi online check in za Vueling, pa je potrebno doći s confirmation mailom i dobiti boarding passove.

Imam dva pitanja oko toga.

1. Zna li netko gdje i na kojem terminalu se nalazi Vueling na aerodromu u Zagrebu?
2. S obzirom da je povratni let, da li odmah dobijem od njih boarding pass i za povratni let? Radi se o letu Zagreb-Barcelona-Zagreb. Povratni let nam je u 7 ujutro iz Barcelone, pa ne znam da li predstavništva rade već rano oko cca 5 ujutro.

Hvala unaprijed.
VU-MARIO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2020., 07:15   #80
Moze li se kod vuelinga nadoplatiti samo izbor sjedala bez uzimanja cijelog family paketa?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:01.