Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2015., 13:54   #21
Koliko se čeka da HZZ odobri javne radove (pitam za riječki HZZ)?
zhabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 11:04   #22
Dobar dan
Javila bih se na natječaj HZZ Pomagačica u vrtiću za rad s djecom s teškoćama u razvoju.
Udovoljavam svim uvjetima, skupila sam dokumentaciju i sada mi nedostaje izjava koju moram vlastoručno napisati a odnosi se na čl. 25 ZOR-a (NN 94/13), sukladno mjeri Javni rad.

I tu ostajem zbunjena.
Molim ako netko može pomoći.

Po meni čl. 25 ZOR-a govori o pitanjima koje poslodavac ne smije postaviti.
Javni radovi su nešto drugo.

Hvala unaprijed
__________________
Sve i svi oko tebe tvoji su učitelji
NanaDeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 01:01   #23
Pitanje,

jel ovo cekanje da HZZ odobri javne radove on odobrava na necije ime (onog koga poslodavac misli zaposlit) ili samo poslodavcu kao pravnoj osobi pa je poslije njegova stvar s kojom fizickom osobom on sklapa ugovor?

hvala
pasajeros is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 10:38   #24
Mislim da odobrava poslodavcu, ali se prije sklapanja ugovora i osobe provjeravaju jer moraju udovoljavati uvjetima za javne radove.
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 11:03   #25
Da li se preko javnih radova placaju putni troskovi? Radi se o pomoci u kuci a treba doci autom do tih korisnika, otici u ljekarnu, ducan...
crni_sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 14:51   #26
Netko pliz?
crni_sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 20:49   #27
Mozete li podijeliti iskustvo rada u javnim radovima-pomoc u kuci? Na pp molim.hvala
crni_sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 20:27   #28
Javni radovi 2018.

Ako mi netko može odgovoriti: kolika bi bila neto plaća ako država financira 100% troška minimalne bruto plaće u iznosu od 4.031,45 kn? Tako piše na stranicama Hzz-a za javne radove..

Ako netko bolje razumije da li je navedena plaća fiksna za sve korisnike javnih radova bez obzira na stručnu spremu i posao koji bi obavljali preko ove mjere ili je ipak razlika ako je netko VSS u odnosu na nekoga tko je NKV?
Itiel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:59.