Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2018., 22:16   #221
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
E tako imas hrpu ljudi koji nisu svijstni da nesto ne stima u njima i njihovom zivotu .
Možda njima to i nisu problemi. Čisto primjer: nekidan su najavili pijavicu. Jedna me osoba odmah nazvala i kukala pola sata jer je bila u velikom problemu oko te najavljene pijavice. Njoj stvaran problem, meni nepostojeći
Puno toga mi u svojoj glavi zakompliciramo. Stoga sebi treba znati reći da je dosta.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 23:20   #222
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
ti samo mislis da je to dugacak proces, kad saznas znati ces da smo svi vec na cilju., to je to, upravo sada, a nego kada? problem je 'tvoj sada' jer je opcinjen prosloscu

Oprosti ali zbilja ne shvacam ? Sta treba da saznam ? Koji je moj problem ?

Ako adaptiram jedan strukturirani pristup znajuci tocno sta hocu i sta necu odbacujuci nepotrebno ,mogu donjeti jako brzo jednu odluku i skratiti duzinu procesusa .

I ne vidim zbilja kakve veze ovo ima sa bezuvjetnom ljubavlju ? Izneo sam moje misljenje i kazao da sam nesposoban i da ne posjedujem potrebne kvalitete za nesta tako . Gdje me ti to vuces i u kojem pravcu ?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 23:27   #223
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Možda njima to i nisu problemi. Čisto primjer: nekidan su najavili pijavicu. Jedna me osoba odmah nazvala i kukala pola sata jer je bila u velikom problemu oko te najavljene pijavice. Njoj stvaran problem, meni nepostojeći
Puno toga mi u svojoj glavi zakompliciramo. Stoga sebi treba znati reći da je dosta.
Nesta slicno sam i napisao . Identifirati problem nije lako . Jednom problem identifiran mozes utijecati na njega . Ljudi bi trebali biti objektivni i racionalni na taj nacin bi lakse donijeli neke odluke . Vecina nas nije . Tvojim primjerom si komfirmirala sta sam napisao da smo svi drugaciji i da se postavljamo indvidualno naspram datog problema sa nasim mogucnostima .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 23:47   #224
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Oprosti ali zbilja ne shvacam ? Sta treba da saznam ? Koji je moj problem ?

Ako adaptiram jedan strukturirani pristup znajuci tocno sta hocu i sta necu odbacujuci nepotrebno ,mogu donjeti jako brzo jednu odluku i skratiti duzinu procesusa .

I ne vidim zbilja kakve veze ovo ima sa bezuvjetnom ljubavlju ? Izneo sam moje misljenje i kazao da sam nesposoban i da ne posjedujem potrebne kvalitete za nesta tako . Gdje me ti to vuces i u kojem pravcu ?
o cemu ti pricas os tretman?

da ti budem iskren nemam pojma sta ti radis na ovoj temi ovoliko, rekao si svoje, ne mozes, ne zelis se promijeniti i meni je to ok, zato i ne svacas to sto ne svacas

cuj gdje me vuces
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 08:56   #225
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
o cemu ti pricas os tretman?

da ti budem iskren nemam pojma sta ti radis na ovoj temi ovoliko, rekao si svoje, ne mozes, ne zelis se promijeniti i meni je to ok, zato i ne svacas to sto ne svacas

cuj gdje me vuces
A ti odredjujes gdje i ko smije pisati po jendoj temi ?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 14:42   #226
problem je tvoje trolanje, fino spakirano ali svejedno
ukljucis se u temu tako da prepises tudji tekst, a onda kad krenes nes svoje o tome komunicirati vidi se da si jako daleko od razumijevanja.

nisi kvalitetan sugovornik., barem meni. osim sta kopiras tekstove, pises previse a skoro nis ne kazes, meni takvi ne odgovaraju., i bio bi ti zahvalan kad mi se uopce ne bi vise obracao.

uletio si s jako dobrom definicijom bezuvjetne ljubavi, ali na zalost za tebe su to samo necija tudja slova
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 16:48   #227
Ovo je jako teska optuzba od strane tebe . Mislim da se svaka optuzba treba podkrijepiti nekim dokazima .
Narvno imas pravo na svoje misljenje . Kao svi mi imas takodjer opciju ignore .

Poslije ovakve optuzbe nitko pametan se vise ne bi upustio u bilo kakvu debatu sa tobom .
Ne insistiram ,ali bih zahtijevao dokaz za ovako ruznu optuzbu ?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger