Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2018., 21:43   #101
Ekipa ako ima zainteresiranih za Gerlitzen ovaj vikend, imamo još 4 fraj mjesta u kombiju - prednost polazak i odlazak po dogovoru

P.s. ski pass je ovaj vikend na akciji!
Javite se na pp.
charmed84 is offline  
Old 22.01.2018., 15:04   #102
Ovaj vikend u nedjelju 28.1. idemo u Tarvisio/Monte Lussari. Ista priča kao ispod
charmed84 is offline  
Old 05.02.2018., 19:43   #103
jel itko bio na kopaoniku? kakvi su dojmovi, pogotovo za početnika?
piacere_dfn is offline  
Old 07.02.2018., 11:42   #104
Ako netko treba prijevoz za Krvavec 11.2. neka se javi na pp
charmed84 is offline  
Old 07.02.2018., 12:46   #105
Tražimo suputnike za skijanje u Bugarskoj! Studentska smo organizacija koja je ove godine samostalno organizirala skijanje u Bugarskoj pa imamo još mjesta slobodnog kojeg bi htjeli popuniti mladom i/ili zabavnom ekipom željne avanture

U nastavku šaljem osnovne informacije o putovanju, a za sva dodatna pitanja stojim na raspolaganju.

Datum: 24.2. - 3.3. (polazak iz Zagreba)
Skijalište: Bugarska, Bansko
Cijena: 2500kn - 2650kn
Smještaj: Elegant Spa Bansko koji ima apartmane s opremljenom kuhinjom, a nudi besplatno korištenje bazena, saune i teretane. Udaljen je 2min hoda od gondole.

U cijenu je još uključena i 6 dana ski karta, doručak u hotelu, prijevoz, najam skija i štapova te po potrebi školica snowboarda i skijanja.

Ukratko o skijalištu: Bansko je najbolji ski centar u Bugarskoj sa najdužim ski stazama i najbogatijom kulturnom istorijom, a jedan je od najjeftinijih ski odredišta u Europi. Ukupna dužina ski staza je više 70 km koje počinju na visini od 2.550 metara i spuštaju se do 1.000 m nadmorske visine. Ski centar poseduje preko 25 km ski liftova, jedan kabinski lift, 6 četvorosedežnice, jednu dvosedežnicu i 15 tegljača. Za snowboardere i freestyle skijaše tu je fun park! Poznato je po gužvama, ali u ovom terminu ih ne očekujemo. Odlična hrana i vrlo živ noćni život
Morrigan69 is offline  
Old 12.02.2018., 11:08   #106
Ekipa ako ima zainteresiranih za Gerlitzen ovaj vikend - subota, imamo još 4 fraj mjesta u kombiju - prednost polazak i odlazak po dogovoru

P.s. ski pass je ovaj vikend na akciji!
Javite se na pp.
charmed84 is offline  
Old 05.03.2018., 16:09   #107
Skipass za djecu

Jako nas je ugodno iznenadilo da Bad Kleinkirchheim ima cijenu 6 dnevnog ski passa za djecu za samo 6 eura.

Uvijet je bio, jedan ski pass za odraslu osobu jedan ski pass za djete po ovoj cijeni.

Znate li koja skijališta imaju jeftine ski passove za djecu?

Veliki dio budgeta odlazi na ski pass tako da mi je velika ušteda ako ga za djecu ne moram platiti, ovih 6 eura mi je gotovo u kategoriji besplatno.

Pozdrav,
__________________
Das Leben ist zu kurz, um schlechten Wein zu trinken

Život je prekratak da bi pio loše vino
marioxp is offline  
Old 05.03.2018., 21:30   #108
Koliko godna ima dijete? Talijanska skijalista imaju dosta visoku granicu do kad djeca skijaju besplatno (uz kupljeni roditeljski)
Lei is offline  
Old 06.03.2018., 10:35   #109
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Koliko godna ima dijete? Talijanska skijalista imaju dosta visoku granicu do kad djeca skijaju besplatno (uz kupljeni roditeljski)
Ima 7 godina
__________________
Das Leben ist zu kurz, um schlechten Wein zu trinken

Život je prekratak da bi pio loše vino
marioxp is offline  
Old 06.03.2018., 11:07   #110
Skijanje

Quote:
marioxp kaže: Pogledaj post
Ima 7 godina


U Italiji to godiste skija besplatno (Dolomiti Superski, skijalista Promotura itd, tek od 9 godina se placa skipass)

Nas isto ima 7 godina i vise nam se isplati otic u Italiju nego do Slovenije npr jer tamo vec mora placati skipass
Lei is offline  
Old 08.03.2018., 14:24   #111
Pozdrav, jel bio netko nedavno u Sloveniji (Krvavec)

Za koliko se eura može iznajmiti sva oprema na jedan dan (skije, pance, stapovi, kaciga, kombinezon)... Hvala!
Sonyy is offline  
Old 09.03.2018., 08:36   #112
Quote:
Sonyy kaže: Pogledaj post
Pozdrav, jel bio netko nedavno u Sloveniji (Krvavec)

Za koliko se eura može iznajmiti sva oprema na jedan dan (skije, pance, stapovi, kaciga, kombinezon)... Hvala!
Ima na sluzbenom webu cjenik: https://www.rtc-krvavec.si/hr/planir...vnosti-2017-18
Lei is offline  
Old 13.03.2018., 22:52   #113
Quote:
cvor kaže: Pogledaj post
Za početak ne morate daleko. ROGLA u Sloveniji je idealna početna točka. Preporuka je ipak da odete u nekih HR servis tipa Frenki u Samoboru i da si tamo kupite rabljene skije i pance za početak. Da imate svoje jer nakon prvog tjedna vuči će vas vikendi i jednodnevna skijanja. Kada krenete nema stajanja, a jako malo ljudi znam koji su odustali.
Sve što si rekao imao si pravo, a ja sam napravio po svom.

Otišli smo u Bad Kleinkircheimm bilo je dobro ali je skijalište s pretežno crvenim stazama, ali otišli smo s prijateljima koji su nam pak puno pomogli oko nekih sitnih stavari koje kao početnik ne znaš.

Rentali smo svu opremu na 7 dana, i kada smo se vratili nisam mogao samo otići na sljeme. Kasnije sam kupio polovne skije i nove pancerice i zadovoljan sam.
__________________
Das Leben ist zu kurz, um schlechten Wein zu trinken

Život je prekratak da bi pio loše vino
marioxp is offline  
Old 16.11.2018., 13:18   #114
Dragi svi, dogovarate li skijaške aranžmane češće sami ili posredovanjem agencije? Ako dogovarate sami, gdje tražite smještaj, na booking.comu npr.?
Rainalcar is offline  
Old 16.11.2018., 14:01   #115
sam jer je jeftinije (ako se ne ide u Francusku).
smjestaj trazim preko bookinga ili airbnb-a.
genius_one is offline  
Old 16.11.2018., 17:26   #116
Mi smo u FR išli preko bookinga. Mnogo jeftnije i kvalitetnije.
charmed84 is offline  
Old 20.11.2018., 14:04   #117
preko bookinga smo uzeli app za skijanje na Gerlitzenu

Pitanje! Prvi puta idemo u Gerlitzen,pa me zanima da li je tko koristio ski depo, koja mu je cijena, i da li poligon za početnike dostupan smrtnicima ili samo za ski škole? Naime,stariji skija,a mlađeg bi naučili (5g).
__________________
hmmm...
Alia is offline  
Old 02.12.2018., 12:22   #118
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Mi smo u FR išli preko bookinga. Mnogo jeftnije i kvalitetnije.

koliko vas ispadne po osobi cca francuska?


tražim sve moguce opcije i nikako ne mogu skombinirati put, ski pass i studio app za 4 osobe ispod 10000kn, a preko agencije bi ispalo oko 8600-9000kn
Becks_pivo is offline  
Old 02.12.2018., 12:45   #119
vjerojatno zbog skipassa.. grupe dobiju dobar popust..
a i bus ispadne jeftiniji ak ga renta grupa/agencija i cijelog popuni nego ako ides autom ili kupite svega nekoliko karata na nekoj redovnoj liniji
genius_one is offline  
Old 02.12.2018., 13:05   #120
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
vjerojatno zbog skipassa.. grupe dobiju dobar popust..
a i bus ispadne jeftiniji ak ga renta grupa/agencija i cijelog popuni nego ako ides autom ili kupite svega nekoliko karata na nekoj redovnoj liniji

to mi je jasno. Zato me zanima jel charmed84 priča za povecu grupu ili obiteljski odlazak?

Koliko vidim agencije dobiju ski pass za cca 900kn (l2alps) a za nas besmrtnike u grupi od 4 je 230eur/pp minimalno.


Prijevoz u prosjeku za 4 osobe dodje na isto, ako se ide busom ili vlastitim vozilom.
S busom se sveukupno izgubi 10-14 sati (tako kaže viamichelin)
Becks_pivo is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.