Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2018., 12:42   #6941
Pogledat ću, svakako, temu o SAD-u, i probati odgovoriti...
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 13:30   #6942
Puno hvala.
Palička is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 23:01   #6943
Pozdrav svima, evo ponavljam svoj post koji sam stavila na Sretan rođendan iz cijelog svijeta jer sam pomalo ocajna i treba mi joos puno pomoci.. dakle, pišem ovdje jer mi treba pomoć pri jednom iznenađenju.
Naime, moj predivni dečko uskoro slavi rođendan i razbijala sam glavu mjesecima o savršenom poklonu za njegov rođendan, ali ništa što mi je palo na pamet nije bilo nešto što bi ga impresioniralo, recimo to tako. Zatim sam se sjetila… on oduvijek želi proputovati svijet, ali svaki puta kada počne štedjeti za putovanja iskrsne neočekivani trošak. Zbog toga sam se sjetila jednog predivnog načina da mu to ostvarim.. Bit putovanja nije otići negdje da se najedeš (…), napiješ, uslikaš se da svi znaju gdje si bio i to je to. Svrha svega je biti u dodiru s drugim kulturama, običajima i, najvažnije od svega, novim ljudima. Svrha je ostati u sjećanju tih novih ljudi koji će te se sjetiti s vremena na vrijeme (možda samo kao čudaka koji ima čudne šlapice) , jer jednom kad smo nekom urezani u sjećanje, gdje god da se ta osoba nalazi, mi smo s njom. Stoga, moja ideja je da pokušam ovu poruku na neki način proširiti po što većem broju stranih zemalja da dođe do velikog broja ljudi. Sljedeća stvar bi bila da sve te dobre ljude zamolim da na bilo kakav papirić napišu jednostavno: You were here! Ispod toga da nacrtaju najobičnije malo sunce (because he is my sunshine), napišu mjesto u kojem su i državu te naprave naravno selfie s tim papirićem i pošalju mi tu sliku ( you know how it works..). Od svih tih slika bih ja napravila video i pustila mu ga za rođendan. Dok nam ne budem mogla stvarno priuštiti putovanje, mislim da će mu puno značiti i ova malena gesta.
Tražim za pomoć jer ja nažalost nisam u doticaju s tolikim brojem ljudi koji žive u inozemstvu. Da se razumijemo, to mogu biti ljudi i iz Hrvatske, dapače. Što više to bolje. Ako ima koja dobra dusa da mi pomogne, rado cu poslat mail na pp. Puno hvala!! ��
__________________
Fear is good.
missunderst00d is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 23:54   #6944
Vec sam napisao na prvoj temi, ali mi je post izbrisan:
forum je zbog nedavne politicke situacije izgubio na popularnosti i dosta aktivnih clanova je otislo.
Ne ocekuj previse. Tako je kako je. Jbg

EDIT: sad vidim da ipak imas dosta gradova.
noldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 23:58   #6945
Tako je to kad pravimo nove članove, svaki dan...
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 07:27   #6946
Trazim popust za Zagreb-Delhi ili za turkishairlines
kuhanikrompir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 09:31   #6947
Jesi pogledao Qatar Airways? Do 1.2. imaju 40% popusta na neke letove.
zgdust is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 11:47   #6948
I Emirates ima akciju do sutra:

http://izletnadlani.com/emirates-akc...ze-od-364-eur/
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 13:43   #6949
Avion pun vodoinstalatera je sletio jer im se začepio WC...




Norveška ekipa letjela je za Munchen na sajam opreme. Ubrzo nakon polijetanja, posada je uočila probleme u toaletu. Morali su se hitno vratiti. Vodoinstalateri su se ponudili popraviti kvar u letu, ali bilo je neizvedivo

Mi smo rado htjeli popraviti WC, ali nažalost, to se jedino moglo učiniti s vanjske strane zrakoplova. A mislili smo da slanje jednog našeg vodoinstalatera na 10.000 metara visine možda nije najbolje rješenje, našalio se Frank Olsen, direktor kompanije Rorkjop. On i njegovih 70 vodoinstalatera prošle subote su se ukrcali u zrakoplov u Oslu i krenuli na sajam opreme u Njemačku. Ubrzo nakon polijetanja posada je primijetila kvar u WC-u. Prema propisima, morali su se vratiti i sletjeti. Kada su obavijestili putnike zbog čega moraju prekinuti let, svi su prasnuli u smijeh.

- Rijetko kad je bila situacija u kojoj su putnici morali sletjeti zbog problema s WC-om, a da su bili tako veseli - rekao je Olsen za Washington Post.

Kvar su primijetili oko 15 minuta nakon polijetanja. No trebali su kružiti još oko sat vremena u blizini Osla da potroše dovoljno goriva kako bi mogli sigurno sletjeti. Oni kojima je u tih sat vremena 'bila sila', morali su se malo strpjeti.



https://twitter.com/flightradar24/st...41959662317568
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 12:19   #6950
New York za 287€

http://www.putoholicari.rtl.hr/new-y...mo-287e-28928/
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 09:35   #6951
tragikomicno, iako to sto je kruzio jos sat vremena da potroši gorivo, logicno jer da je s punim tankom isao sletit moglo bi doci do ostecenja aviona, al ono sat vremena letis, nemozes na wc.. kakve sam srece mene bi sgurno stisnulo na pipi
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 03:37   #6952
Bing danas na svojoj naslovnoj stranici ima Split.

__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2018., 19:03   #6953
Zakaj se brisu moji postovi?? Tko to brise, koji tocno mod?
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2018., 20:54   #6954
Nudjenje savjeta i iskustava iskljucivo preko pp nije u duhu foruma.
Ako ti se ne pise ne moras ni dolaziti.

Post u chat temi nisam vidio, komentiram samo Rusiju.
noldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2018., 00:12   #6955

Poruka svima - upisi poput "poslao sam ti poruku", "javi mi se na pp", "javi mi na email..." i sl., a koji ne sadrže ništa drugo osim toga, smatrat će se spamom i kao takvim brisati a po potrebi i kartonirati.

Takva limitirana komunikacija nije potrebna ovdje, ne samo na chatu no na svim temama ovog pdf-a. Hvala na razumijevanju!

__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2018., 14:56   #6956
Pozdrav! Nije baš aktivna tema, pa prema potrebi neka se moje pitanje prebaci

Dakle, uskoro idem na bračno putovanje i trebaju mi prijedlozi i preporuke iskusnih putoholičara

Najveća mi je želja neka egzotična destinacija, ali mi je to i najklimavije jer je skupo i možda neću dobiti dovoljno slobodnih dana da bude isplativo. Zasad smo slobodni 8 dana. Isplati li se na Sejšele i imate li prijedlog za najpovoljniju opciju? Gledali smo neke agencije, ali to je sve cca 10 000kn po osobi. Je li to realno, tako se kreću cijene ili su agencije nabile radi svog profita?

Druga želja je Pariz, imate li prijedlog za smještaj? A Santorini?
Hvalaaaa
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2018., 15:09   #6957
Postoji negdje tema o bracnim putovanjima, nek je moderator pronadje.
Glavno pitanje je koliki vam je budzet?
Na Sejsele se isplati otici, idealna destinacija za bracno putovanje, ako volite mir i tisinu.
Sto je opet u suprotnosti s Parizom.

Dakle...budzet i sto zelite? Pa ce biti i prijedloga.
noldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2018., 15:19   #6958
Pa zasad otprilike tisuću € po glavi za 8-10 dana. Ali za Sejšele bih možda išla i u minus
Što se tiče mira i tišine, nije nužno, volimo užurbane gradove, ali Sejšeli su posebni jer su egzotični..Kad smo kod toga, postoji li kombinacija da imamo more i provod navečer
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2018., 22:48   #6959
Da li neko zna gdje se nalazi ovo mjesto?

https://imgur.com/BEyaGTg

Ima li neko kakvu informaciju?
__________________
Sjećanje mi snagu daje...
Winston Smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2018., 15:44   #6960
Quote:
Winston Smith kaže: Pogledaj post
https://imgur.com/BEyaGTg

Ima li neko kakvu informaciju?
Austria - Styria - Feldbach - Leonhards Church
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:10.