Natrag   Forum.hr > Sport > Rukomet

Rukomet Igra kauboja i Indijanaca

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2018., 00:18   #21
Quote:
krokodilkaca kaže: Pogledaj post
To je slabije od hrl, koliko sam shvatila po ehf koeficijentu za rukometne lige ...
Taj se koef oblikuje prema uspjesima klubova u Europi, Hrvatska da nema Zagreb bila bi iza 90% normalnih europskih liga. Alpla je zamalo izborila Ligu prvaka ljetos, izgubili su u zadnjim sekundama finale od Sportinga, prethodno dobili Tatran na domaćem terenu. U kvalama za EHF kup ispali od solidnog Thuna zbog golova u gostima. Općenito je liga sigurno jača od naše, pogotovo ako makneš Zagreb, a financijski neću ni pričati. Za njegov razvitak super transfer
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 14:04   #22
PPD operira po premijer ligi. Uzeli su Medica iz Dubrave natad sa posudbe navodno i Zobeca iz Vrazdina iako mi je to nejasno posto je on ozljeden na mjesec dva...
Old 13.02.2018., 16:08   #23
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
PPD operira po premijer ligi. Uzeli su Medica iz Dubrave natad sa posudbe navodno i Zobeca iz Vrazdina iako mi je to nejasno posto je on ozljeden na mjesec dva...
Zato je famozno i produžen prijelazni rok do kraja 2. mjeseca

edit: Zobec nije nista potpisao, opet se pisu gluposti po forumima
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 13:39   #24
Medić definitivno potpisao za Zagreb.
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 14:45   #25
Nisam nigdje ni rekao da je nego da ga zele sto mi je cudno..

A ako nisi znao Medic je vec bio PPD-ov samo sto je sada vracen sa posudbe
Old 14.02.2018., 15:11   #26
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
Nisam nigdje ni rekao da je nego da ga zele sto mi je cudno..

A ako nisi znao Medic je vec bio PPD-ov samo sto je sada vracen sa posudbe
Da, znam da je, samo sam se krivo izrazio
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:07.