Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2018., 08:47   #61
Mislin da ima on jos sanse za pojas, dvi pobjede ga opet vracaju u vrh. Tija bi vidit Weidman - Rockhold 2

Samo mislin da mu je skidanje kilaze teska muka, ovu je jos ok odradija, ali onu proslu jako tesko. Ako uzmemo to u obzir, ovaj poraz, DC u teskoj + penzija ... onda je ocito da bi lako moga otic u kategoriju iznad.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 11:45   #62
Mogao bi se on vratiti, samo sumnjam kad je počeo uoči ovog meča pričat o tom prelasku ako si slučajno propustio vijest prije ovog eventa:

Quote:
“Skidanje kila mi ne postaje ništa lakše, objasnio je Rockhold. “Kako starim kosti su mi krupnije i postaje mi sve teže spuštati se na ovu težinu.”

“Teško je odrađivati ove javne treninge dan prije borbe, ali osjećam se dobro. Imam sjajan tim oko sebe. Skinuo sam kile i bit ću dobro, ali prelazak u polutešku je blizu.”

“DC se penje u tešku kategoriju. Neće se vraćati u polutešku, stoga ću ja uskoro biti tamo.”

Rockhold je zatim još jednom potvrdio da je prelazak u kategoriju do 93 kilograma gotova stvar.
“Da, rekao sam to više puta. Prelazak je blizu i uskoro ću biti tamo.”
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 05:03   #63
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Mogao bi se on vratiti, samo sumnjam kad je počeo uoči ovog meča pričat o tom prelasku ako si slučajno propustio vijest prije ovog eventa:
To što se DC neće vraćati više u polutešku bumo još vidli. Sve ovisi kak bu prošao sa Stipom...Ak popuši, a to je vrlo izgledno, vratiće se on trčeći.U poluteškoj je bio glavni, a u teškoj mu je i prijatelj Velasquez, i Stipe, a i još špalir "bedastih i jakih" kojima miriši titula. Tu je i Nnganou, Blaydes...vrlo nezdravo okruženje...jedino ako bi uspio Stipi uzet pojas onda bi stvar bila malo drugačija....
bonecrusher is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 07:30   #64
Pa ako Rockhold i ode u polutesku nece odmah dobiti priliku za pojas, treba odraditi poneku borbu. DC je vec u godinama za penziju i uz Stipu mozda odradi jos 2-3 borbe i to je to po meni. Tako da bi Rockhold sansu za naslov u LHW mogao imati i bez borbe sa DC-om.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 10:40   #65
Cormier je vise puta rekao da se s 40 godina nece borit nema sanse, sto bi bilo do ozujka iduce godine, tako da iza borbe sa Stipom ostaju mu jos najvise 2 borbe ovisno o steti koju pretrpi u borbi s Miocicem.

Po meni tu ce odradivat neke ''superfightove'' da izvuce sto vise love i to je to, nema sanse a ni potrebe za borbu s Rockholdom.
davidavid is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 11:30   #66
Quote:
davidavid kaže: Pogledaj post
Cormier je vise puta rekao da se s 40 godina nece borit nema sanse, sto bi bilo do ozujka iduce godine, tako da iza borbe sa Stipom ostaju mu jos najvise 2 borbe ovisno o steti koju pretrpi u borbi s Miocicem.

Po meni tu ce odradivat neke ''superfightove'' da izvuce sto vise love i to je to, nema sanse a ni potrebe za borbu s Rockholdom.
Rekao je DC i da se neće boriti sa Stipom, pa eto ti vraga
alex-pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 12:18   #67
Da, ni ja ne doživljavam Cormierove najave umirovljenja pretjerano ozbiljno. Kao i uvijek kod vrhunskih sportaša, ovisi o puno faktora. U teoriji je nabolje otić kad si na vrhu, no u praksi se šteta skinuti dok si u vrhunskoj formi, dok zarađuješ vrhunske pare i dok ti se da održavati nivo. Čak i da ode, ne bih se čudio da za godinu dana osvane u Rizinu ili negdje drugdje.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 14:44   #68
Slažem se s vama, teško je borcima vjerovat kad je u pitanju najava mirovine. Svjež slučaj je sa Brownom koji je nakon pobjede protiv Diega otišao u mirovinu da bi nedugo zatim bio najavljen njegov meč sa Conditom

Ako se netko ne sjeća ili je propustio pročitat, prije manje od mjesec dana DC je izjavio:

Quote:
“Kada dođe ožujak, imat ću maksimalo 12 mjeseci karijere ispred sebe. Završit ću je do ožujka 2019. godine. Nakon toga se više neću boriti”, izjavio je DC.
Cormier najavio točan termin kraja karijere! | Fight Site

Mislim da će Rockhold sigurno preći u polutešku i kako babarej reče ovdje, odradit će Rockhold prije toga pokoju borbu prije napada na titulu. Rockhold kad izgubi, onda taj poraz bude brutalan (Belfort - Bisping - Romero). Ali i nakon svakog takvog poraza, nije ga bilo duže u oktagonu:
- poslije Belforta - 7 mjeseci nakon tog je imao borbu
- poslije Bispinga - 15 mjeseci nakon tog je imao borbu (dobro, bila je tu i neka ozljeda valjda)

Tako da nakon još jednog brutalnog poraza, planiram da ćemo mi njega gledat u oktagonu tek tamo u kasnu jesen..

-
-

@Life on Mars - teško da će u Rizin pošto su tamo borbe u ringu, a on je cijeli život navikao se boriti u kavezu jedino ako Japanci naprave izuzetak kao što je bilo na eventu Dream 12 kad su imali onaj bijeli kavez:

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:55   #69
Imas pravo, naravno. Lupio sam Rizin jer sam ga se prvog sjetio, no da, za ocekivati je da bi izabrao neku drugu organizaciju za after life. Mda, nikad ne znas... The Beast se vratio u WWE gdje ne samo da imaju ring, nego tapravo nemaju borbe.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:57   #70
Ja sam uvjeren da će DC karijeru završiti u UFC-u sa Jonesom prošle godine u revanšu je zaradio 1 mil.$, a sad sa Miočićem će to biti znatno više

Plus, računaj da je on zaposlen na Foxu kao komentator, tako da ima i tu dobru plaću i da može onda punim plućima uživati u tome i gledat te komentirat svoje kolege kako se bore
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:45   #71
Ne samo da ce zavrsiti karijeru u UFC-u nego mu je mec protiv Miocica
99% zadnji u karijeri. Prilicno sam siguran u to.
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 08:03   #72
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 11:39   #73
Quote:
balkanunited kaže: Pogledaj post
Ne samo da ce zavrsiti karijeru u UFC-u nego mu je mec protiv Miocica
99% zadnji u karijeri. Prilicno sam siguran u to.
Ja sam isto skoro uvjeren da bi mogao otići nakon te borbe, pogotovo mislim u slučaju ako bude uspješan i bude nakon toga nositelj dvaju pojaseva. Idealno bi bilo onda da se umirovi

Jedino će kategorije malo biti onda u neuobičajnom stanju bez prvaka, pa će se brzo morati organizirati borbe za to upražnjeno mjesto prvaka. UFC si je sam zakomplicirao situaciju tom borbom, pa moraju i na to misliti.
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 12:01   #74
Da se to dogodi, da DC objesi rukavice o klin nakon pobjede nad Stipom, White bi mu na papir ekspresno napisao ponudu koja se ne odbija i vratio ga natrag.
Pazite koliko mu je trebalo da se predomisli oko borbe sa Stipom... Dovoljno je bilo na ponudu ispisati dovoljno nula.

Da se to ipak baš tako dogodi i da UFC mora organizirati borbe za prvaka, vrlo vjerojatno bi Miočić opet bio kandidat ili prvi-drugi izazivač pobjednika. I opet kita, White bi vrlo vjerojatno morao opet trpiti neželjenog prvaka. Tako da mislim da mu povlačenje DCa fakat nije opcija i vrlo moguće da su i ugovorno regulirali da mora braniti teškaški pojas ako ga osvoji.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:56   #75
Vidjet ćemo što će biti, teško je sad išta reći
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:43   #76
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
Da se to dogodi, da DC objesi rukavice o klin nakon pobjede nad Stipom, White bi mu na papir ekspresno napisao ponudu koja se ne odbija i vratio ga natrag.
Pazite koliko mu je trebalo da se predomisli oko borbe sa Stipom... Dovoljno je bilo na ponudu ispisati dovoljno nula.

Da se to ipak baš tako dogodi i da UFC mora organizirati borbe za prvaka, vrlo vjerojatno bi Miočić opet bio kandidat ili prvi-drugi izazivač pobjednika. I opet kita, White bi vrlo vjerojatno morao opet trpiti neželjenog prvaka. Tako da mislim da mu povlačenje DCa fakat nije opcija i vrlo moguće da su i ugovorno regulirali da mora braniti teškaški pojas ako ga osvoji.
DC NEĆE pobijediti Stipu, tako da...
alex-pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 13:34   #77
A ma gle, ne samo da mi svi ovdje navijamo za Stipu jer je naš, nego je Stipe i objektivno favorit ove borbe, mislim da oko toga uoće nema spora. Negdje sam čitao da je favorit čak i na kladionicama, što obično nije.
No ovo je MMA, a ne tenis i jedna greška i/ili iznenađenje može odlučiti pobjednika.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 13:58   #78
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
A ma gle, ne samo da mi svi ovdje navijamo za Stipu jer je naš, nego je Stipe i objektivno favorit ove borbe, mislim da oko toga uoće nema spora. Negdje sam čitao da je favorit čak i na kladionicama, što obično nije.
No ovo je MMA, a ne tenis i jedna greška i/ili iznenađenje može odlučiti pobjednika.
Slažem se naravno, al čvrsto vjerujem da će Stipe pobijediti... Neće biti lako, nikako, al...
alex-pu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:00.