Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2018., 15:05   #201
https://www.youtube.com/watch?v=k3kYms1Yhmc

Ma odmah kod uvodne scene si znao da će biti odlično.

Ja bi stavio ovako: Iron Man 1, Guardians of the Galaxy 1, Ragnarok, Avengers, Civil War, WS. Zadnja 2 mi nisu tako zabavna, ni blizu.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 16:20   #202
Pogledala, čak sam imala i malo veća očekivanja jer je film dosta nahvaljen. Kao, nešto drukčije, smiješnije. A opet mi je sve to isti kiki kao i ostali, svi ti MCU filmovi su mi na isti kalup i svi su mi između prosječnog i ok. Guardians 2 i ovaj film, nema razlike.

Nije toliko zabavan, nije toliko smiješan, zadnji čin opet velika akcijska dosadna generička predvidljiva scena, zašto Hela ne uništi onaj brod kad je kraj nje i još hrpa besmislica, ali eto, film mora biti film.
OK, bolji je od zadnja 2 Thora koji su bili toliko dobri da se doslovno ne sjećam koji je koji, napredak je to u Thor franšizi, ali film me ostavio ravnodušnim skroz na skroz.

Par smiješnih forica, najbolja ona kad Banner skoči pa opali na pod na onom mostu, eto to smo se žešće nasmijali, ostalo kamilica.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 16:25   #203
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Nije možda već sigurno.
Najuvjerljivije Iron Man odijelo (tada su stvarno stavljali RDJ-a u odijelo u odnosu na sad kad mu nataknu kacigu i CGI tajice), izvrstan i prečesto zaboravljen negativac (Jeff Bridges je rasturao sve do Iron Monger dijela), podizanje zanimljivih i pomalo tabu tema o US ratnom profiterstvu,najbolji prikaz ratnih trauma (s druge strane,Iron-Man 3 se praktički sprdao s ljudima koji pate od PTSP-a i napadaja panike), zadovoljavajuće i uvjerljivo prikazan origin story i promjena u Starkovom karakteru, kvalitetan humor (koji je nažalost copy-pejstan u doslovno sve druge MCU filmove pa je postao izlizan), Yinsen, izvrstan rad kamerom u scenama borbi (tu još nisu toliko silovali sa onim cut pizdarijama i treskavim kamerama).

Winter Soldier je odmah do Iron Mana kvalitativno, ali loš rad kamerom i izlizan humor su ga spustili na drugo mjesto.
Pogledala sam prije par mjeseci prvog Iron Mana, jer kad je izašao film mi se nije svidio a svi ga stavljaju na broj 1 tako da sam morala ponoviti da vidim da li sam nešto propustila. I nisam, film je precijenjen i totalno prosječan, casting Tonya je super i režija je korektna, ali film se vuče u onoj špilji i dosadan je, malo naporan, malo zabavan, negativac je loš i zadnji čin je ka-ta-stro-fa.

Captain America prvi je bolji film uz sve svoje probleme u drugoj polovici filma, čak i Ant Man kao heist film, ali nitko ne može dotaći najbolji MCU film koji to ustvari ni nije, a to je Iron Man 3 (koji je btw 10 puta smiješniji i zabavniji od Thor Ragnaroka).
Winter Soldier je dobar ali ne toliko dobar, ima puno problema, ista stvar i s Civili War.
Čak i Doctor Strange uz sve svoje gluposti bi stavila iznad Iron Mana.
Iron Man je uspješno lansirao MCU, i to mu je jedina zasluga, kao film se ne drži toliko dobro.
Btw Age of Ultron je bolji od Avengersa, ali oba su prosječna filma pa to ne govori puno.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 16:33   #204
Quote:
nook kaže:
Captain America prvi je bolji film uz sve svoje probleme u drugoj polovici filma, čak i Ant Man kao heist film, ali nitko ne može dotaći najbolji MCU film koji to ustvari ni nije, a to je Iron Man 3 (koji je btw 10 puta smiješniji i zabavniji od Thor Ragnaroka).
Tu sam stao s čitanjem...
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 20:02   #205
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Pogledala sam prije par mjeseci prvog Iron Mana, jer kad je izašao film mi se nije svidio a svi ga stavljaju na broj 1 tako da sam morala ponoviti da vidim da li sam nešto propustila. I nisam, film je precijenjen i totalno prosječan, casting Tonya je super i režija je korektna, ali film se vuče u onoj špilji i dosadan je, malo naporan, malo zabavan, negativac je loš i zadnji čin je ka-ta-stro-fa. Captain America prvi je bolji film uz sve svoje probleme u drugoj polovici filma, čak i Ant Man kao heist film, ali nitko ne može dotaći najbolji MCU film koji to ustvari ni nije, a to je Iron Man 3 (koji je btw 10 puta smiješniji i zabavniji od Thor Ragnaroka). Winter Soldier je dobar ali ne toliko dobar, ima puno problema, ista stvar i s Civili War. Čak i Doctor Strange uz sve svoje gluposti bi stavila iznad Iron Mana. Iron Man je uspješno lansirao MCU, i to mu je jedina zasluga, kao film se ne drži toliko dobro. Btw Age of Ultron je bolji od Avengersa, ali oba su prosječna filma pa to ne govori puno.
Slažem se za Iron Mana. Prosječan MCU film, al ne stavljaju ga fanovi baš na prvo mjesto. Sad su uglavnom na prvom mjestu Avengersi, GoG, Winter Soldier, Thor Ragnarok, Civil War. Tih pet se uglavnom bore. Iron Man 1 je solidan filmić, ali nikad on nije bio zanimljiv kao superjunak. Jedino što ga izdvaja je Robert Downey Junior, a on je već izlizan sa svojim forama. Nadam se da će umrijeti u novim Avengersima.
Twutar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 02:51   #206
Hajd da napišem još jednu fora stvar iz filma - Matt Damon u onoj predstavi glumi Lokija, a on se zove Loki u Dogmi
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 05:15   #207
A luke hemsworth glumi thora u predstavi.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 12:50   #208
ne znam jesam li nešto propustio ali meni je ovo više-manje bezveze.

Cate Blanchett? koji kurac? a naslušao sam se o vrhunskoj ulozi. nisam imao pojma da će joj je ovo biti vjerojatno najgora.
Tore is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 13:07   #209
Odličan film, zabavan prije svega. Manje više to je upravo ono što i očekujem od comic book filmova
__________________
Dying felt so goddamn good today
If I was ever alive well it's hard to say
Mrtav umjetnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 19:34   #210
a ok je film i najbolji thor do sad al kaj ja znam ... prvi thor mi je bio tak, drugi bezveze i opcenito su mi to medju najslabijim marvelovim filmovima tak da ova izjava da je najbolji thor film i ne znaci previse ...

kak ste vec napisali, ovo je vise komedija, ima i dosta uspjelih fora ali i dosta neuspjelih ... prica onako ok-ish, efekti takodjer, akcija dobra ali nista sad nevidjeno ... vizualno solidan al bilo mi je par odlicnih scena, ko da su ih istrgali iz stripa ... thor i hulk su ok, njihova zajebancija takodjer ... goldblum mi je dobro sjeo, al najbolji lik je valjda korg ... cate blanchet bezvezna, tj vise njen lik nego njena izvedba ... loki mi je bio blah, al nije mi taj lik od pocetka nesto sjeo...

relativno zabavan i smijesan film al ne ide mi ovo u top 5 MCU filmova...

6 / 10
ulceroz kolitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 09:24   #211
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
A luke hemsworth glumi thora u predstavi.
Šteta što nije Ben Affleck. To bi bilo fora

Film mi je onako osrednji. Iznenadila sam se koliko mi se svidjela Cate - najbolji dio filma je s njom na ekranu. Zapravo sam jedva čekala da odlete s onog smeče planeta i da se vrate na Asgard i da krene prava akcija
I polugoli Chris dabome
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 12:29   #212
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Pogledala, čak sam imala i malo veća očekivanja jer je film dosta nahvaljen. Kao, nešto drukčije, smiješnije. A opet mi je sve to isti kiki kao i ostali, svi ti MCU filmovi su mi na isti kalup i svi su mi između prosječnog i ok. Guardians 2 i ovaj film, nema razlike.

Nije toliko zabavan, nije toliko smiješan, zadnji čin opet velika akcijska dosadna generička predvidljiva scena, zašto Hela ne uništi onaj brod kad je kraj nje i još hrpa besmislica, ali eto, film mora biti film.
OK, bolji je od zadnja 2 Thora koji su bili toliko dobri da se doslovno ne sjećam koji je koji, napredak je to u Thor franšizi, ali film me ostavio ravnodušnim skroz na skroz.

Par smiješnih forica, najbolja ona kad Banner skoči pa opali na pod na onom mostu, eto to smo se žešće nasmijali, ostalo kamilica.
potpis na ovo.
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 11:26   #213
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Pogledala, čak sam imala i malo veća očekivanja jer je film dosta nahvaljen. Kao, nešto drukčije, smiješnije. A opet mi je sve to isti kiki kao i ostali, svi ti MCU filmovi su mi na isti kalup i svi su mi između prosječnog i ok. Guardians 2 i ovaj film, nema razlike.

Nije toliko zabavan, nije toliko smiješan, zadnji čin opet velika akcijska dosadna generička predvidljiva scena, zašto Hela ne uništi onaj brod kad je kraj nje i još hrpa besmislica, ali eto, film mora biti film.
OK, bolji je od zadnja 2 Thora koji su bili toliko dobri da se doslovno ne sjećam koji je koji, napredak je to u Thor franšizi, ali film me ostavio ravnodušnim skroz na skroz.

Par smiješnih forica, najbolja ona kad Banner skoči pa opali na pod na onom mostu, eto to smo se žešće nasmijali, ostalo kamilica.
Potpis. Meni je film za 6/10. Solidan filmić za pogledati koje popodne. Ništa posebno.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 08:31   #214
pogledo ga opet.

pa bogami, sad je još lošiji po meni.

mislim, kraj je svega a ja bi trebo imat neke emocije za to a nemam.

zamisli film da je kraj Zemlje a u filmu svi bacaju šale u SVAKOJ sceni.

doslovno je ovaj film o tome.

Thorova mitologija u MCU je katastrofa.

Odin je največe razočarenje u MCU. nijedan badass flashback u njegovom vrhuncu.

film je zabavan za čistu komediju al story loš.
GodThor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 13:07   #215
Pa ovo nisu istine Yondu
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 13:47   #216
Hahahahaha.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 14:40   #217
Pogledao ga napokon, odličan je. Napokon dobar film o Hulku odnosno Thoru.
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2019., 16:50   #218
Potvrđen je Thor 4, redatelji i scenarist je Taika Waititi
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2019., 17:25   #219
Svakako je ironija i odlicna fora da bi na kraju thor mogao imat najvise pojedinacnih nastavaka.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2019., 08:45   #220
Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Potvrđen je Thor 4, redatelji i scenarist je Taika Waititi
Fantastično
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:05.