Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 11:44   #1201
Quote:
aawe kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Tražimo fotografa za vjenčanje 15.09.2018..
Radi se o manjem vjenčanju u Zagrebu (cca 70ljudi).

Treba nam netko tko ima "oko" za dobru fotku, opremu i zna obraditi fotografije.
Bitno nam je da zna prepoznati i uhvatiti bitne trenutke jer računamo na oko 300-350 fotografija na kraju.
Ukratko o vjenčanju: nema klasničnog oblačenja mladenaca, odlaska po mladu i slično. Okupljanje kod nas doma s najbližim gostima i fotograf bi trebao biti već tu čisto da malo poprati situaciju, tad bi se zaletili negdje u blizinu napraviti par samostalnih fotki u prirodi nakon toga obred i slikanje pred crkvom i na kraju sala. Računamo cca 8-9h na terenu, u sali ne treba biti do kraja, možda do torte. Dovoljne su nam fotke samo u digitalnom obliku. Jako smo fleksibilni, pa se sve možemo dogovoriti, na kraju su nam bitne samo dobre fotogrfije koje će ukratko ispričati priču o našem danu.

Za dodatna pitanja može na mail: [email protected]
bilo bi super da mi pošaljete link za dosadašnje radove (instagram, facebook, web)
Ako želite toliko fotki onda nema par slika u prirodi već dva sata fotkanja da se napravi više različitih kvalitetnih slika a ne škljocanje nabrzaka....svi bi sve nabrzaka a puno i kvalitetno....
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 23:39   #1202
Quote:
Latiosa kaže: Pogledaj post
Ako želite toliko fotki onda nema par slika u prirodi već dva sata fotkanja da se napravi više različitih kvalitetnih slika a ne škljocanje nabrzaka....svi bi sve nabrzaka a puno i kvalitetno....
ma ja ovakve ignoriram u potpunosti.. cak i kad me privatno se jave... cim krenu "manje vjencanje" a ono standardno.. ili "nije klasicno" "na brzinu" ne treba do kraja" "samo digitalno".. odma znas da ne cjene fotografe i da ce te maltretirat.. i da traze maksimalno sve za minimalne pare..

ovi ce ti primati milijun ponuda i na kraju odabrati amatera na crno za sitnis i onda kad dobiju rezultat bit toliko gnjevni da ce svim buducim mladencima govoriti protiv fotografa i ubjedivati ih da to ne treba placati..
__________________
prodajen uje
HrGa2112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 14:00   #1203
Quote:
Latiosa kaže: Pogledaj post
Ako želite toliko fotki onda nema par slika u prirodi već dva sata fotkanja da se napravi više različitih kvalitetnih slika a ne škljocanje nabrzaka....svi bi sve nabrzaka a puno i kvalitetno....
Zakaj se ne bi moglo, pa piše ukupno toliko fotki, a ne sve vani u prirodi
Astrobobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 14:52   #1204
Pa da, 8-9 sati fotkanja svadbe, 300-350 fotki je neka realna brojka za tako nesto.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 07:39   #1205
Lijepo je napisano što žele i kakva će biti svadba, tko neće ne mora...
Astrobobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 16:31   #1206
Slikanje krštenja

Pozdrav,

Trebala bih last minute nekoga za slikanje krštenja sada u nedjelju, 15.04. na području Zagreba na koji sat.
Znači samo crkva i vani nakon crkve obiteljske fotke.
Krštenje je u podne.
Ne trebam izradu istih, samo u digitalnom obliku.
Ako ima netko zainteresiran, pliz javite mi se u inbox pa se dogovorimo
Hvala!
__________________
I drink coffee for your protection.
Carol_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 15:29   #1207
Quote:
Sabaa kaže: Pogledaj post
Pa da, 8-9 sati fotkanja svadbe, 300-350 fotki je neka realna brojka za tako nesto.
Tolko sam na sešnu napravim
igor77777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2018., 11:47   #1208
Ima netko prijedlog, lokacija za fotkanje. Interijer, foto studio otpada, neki onako poslovno-fensi izgled, za iznajmiti na cijeli dan. Trenutno mi samo hoteli padaju na pamet.
mi-video is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2018., 16:59   #1209
Quote:
mi-video kaže: Pogledaj post
Ima netko prijedlog, lokacija za fotkanje. Interijer, foto studio otpada, neki onako poslovno-fensi izgled, za iznajmiti na cijeli dan. Trenutno mi samo hoteli padaju na pamet.
Imam ti ja jedan genijalan prostor u Astrahanu. Javi se na PP.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2018., 23:01   #1210
Fala, ali kasno, već je posao odrađen.
mi-video is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2019., 13:09   #1211
Pozdrav,

Tražim fotografa za vjenčanje 6. mjesec, okolica Zagreba (detalje bih radije posala u inboks jer sam bila mod i navukla bijes svakakvih forumaša na sebe, a ne bih da mi dođu na vjenčanje.

Nije mi potrebna obrada fotki (jer imam osobu koja se time bavi), albumi i sl. samo neobrađene fotografije.

Početak fotografiranja je u crkvi, bez fotografiranja priprema.
Trebaju nam spontane fotografije s vjenčanja i svadbe i ne možemo odvojiti vrijeme u kojem ćemo nas dvoje ostaviti goste i pozirati fotografu.

Imam iskustva sa snimanjima i znam što mogu očekivati u kojim uvjetima i nikome neću postavljati nerealne zahtjeve.

Ne bih se željela opravdavati zbog toga što želim i čitati objašnjavanja kako se fotografira kak spada. Znam ja to. Kome će pasati će se javiti.

Svadba je neke uobičajene veličine (oko 150 ljudi) bez nekih posebnih dijelova protokola (rezanje torte, bacanje podvezice, govori i sl.). Ljudi se okupljaju direktno na vjenčanju, a nas dvoje dolazimo nešto ranije i spremamo se bez fotografa.

Dodatne informacije i sve što vas zanima možete saznati preko poruka
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.