Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2018., 22:29   #2241
U Hervisu 25 kn tuba Wilson, to koristim za sve
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 23:14   #2242
to su one Wilson US Open? i 25 KN je 3 loptice u tubi? znam da sam po 42 KN placao za tu tubu Wilson-a od 4 loptice
definho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 00:21   #2243
Quote:
definho kaže: Pogledaj post
to su one Wilson US Open? i 25 KN je 3 loptice u tubi? znam da sam po 42 KN placao za tu tubu Wilson-a od 4 loptice
ma ne US Open, one osnovne wilson u prozirnoj tubi. ne sjećam se točno koji model. kolko para tolko muzike
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 19:23   #2244
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
U Hervisu 25 kn tuba Wilson, to koristim za sve
Slažem se, najbolji omjer cijene i kvalitete, isplate se.

Uz to, Babolat all court sve preporuke!
barakapetbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 19:44   #2245
to su ove - link?
znaci prodaju maglu da su na snizenju jer su i inace 25 KN?
definho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 23:22   #2246
Quote:
definho kaže: Pogledaj post
to su ove - link?
znaci prodaju maglu da su na snizenju jer su i inace 25 KN?
ne prodaju maglu ako ja dobro kužim. te su kod njih na stalnom sniženju već x godina. nisam nigdje drugdje našao te loptice po ni blizu cijeni kao kod njih. vjerojatno imaju neki deal na količinu
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 12:53   #2247
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
ne prodaju maglu ako ja dobro kužim. te su kod njih na stalnom sniženju već x godina. nisam nigdje drugdje našao te loptice po ni blizu cijeni kao kod njih. vjerojatno imaju neki deal na količinu

upravo te, da

ja ih nigdje nisam ni našao osim u Hervisu
barakapetbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 01:36   #2248
Quote:
definho kaže: Pogledaj post
koje loptice koristite za zemlju, najbolji omjer cijena/kvaliteta i u kojoj trgovini su najjeftinije?
Zadnji trenutak za kupovinu loptica je sada do kraja febr. Poslije kako počne sezona cijene samo rastu, inače loptice su najjeftinije za kupovinu krajem jeseni i zimi.

Na Sportdirectu https://www.sportsdirect.com/tennis/tennis-balls su ponekad lude akcije sa nemogućim popustima. Nekoliko puta sam kupio Fortovke po smiješnim cijenama < od 1eura/lopticu

Možeš probati i na Tennispointu https://www.tennis-point.com/tennis-balls/

http://www.tenniswarehouse-europe.com/Tennis_Balls.html

Meni najbolje su
1. Fort clay court: tvrde, jake, močne, grube sa visokim odbojem

2. Head ATP mogu i one stare u zlatnoj konzervi

3. Babolat french open u konzervi -ne u plastici

4. Tretorn Serie + control solidna srednja kvaliteta

5. Stare zelene Fortovke nekada odlične danas srednje



Loptice kupuj preko interneta, ne u nekim trgovinama u trgovačkim centrima.
Mačak Gaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 22:09   #2249
Cao svima. Kupio sam Yonex EZone DR 98 (310g) i sada ne mogu da se odlucim oko zica. Da li su bolje polytour pro 125 ili Solinco tour bite ili je bolje neka kombinacija multifilamenta i poliestera? Do sada sam igrao sa Head MP Radical 295g, nisam siguran koje su tacno zice, ali mislim neke Luxilon. On sto zelim je vise osecaja i komfora pri samim udarcima. Inace volim da napadam, pogotovo sa FH strane, ali sam dobar u defanzivi, tako da mi je bitno da zica bude ok i za slice jer sam na BH najslabiji. Bio bih zahvalan ukoliko bi mi neko predlozio neke zice ili hibrid kombinaciju. Hvala i pozdrav!

Edit: Samo da napomenem da igram tenisku ligu u jednom klubu, ali sam opet daleko od profi nivoa.
Delpovanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 23:09   #2250
Preporuka tenisica, Asics gel resolution, solution speed , babolat jet AC, ili nike zoom ultra react?

Do sada sam imao Head Sprint Pro-mekane tenisice, dosta lagane, a poslje njih tvrde Barricade 2017, koje su pusta suprotnost, i puno su teže.

Trebao bih lakšu i savitljiviju tenisicu od tvrdih barricade-a. Navodno se Nike puno brže habaju, Babolatove su ove noviji model pa nisam od nikoga čuo kakve su. Dobro izgledaju, ali bome u klubu svi imaju ili Asics ili barricade.
lucky_boy_dado is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 08:24   #2251
Quote:
Delpovanovic kaže: Pogledaj post
Cao svima. Kupio sam Yonex EZone DR 98 (310g) i sada ne mogu da se odlucim oko zica. Da li su bolje polytour pro 125 ili Solinco tour bite ili je bolje neka kombinacija multifilamenta i poliestera? Do sada sam igrao sa Head MP Radical 295g, nisam siguran koje su tacno zice, ali mislim neke Luxilon. On sto zelim je vise osecaja i komfora pri samim udarcima. Inace volim da napadam, pogotovo sa FH strane, ali sam dobar u defanzivi, tako da mi je bitno da zica bude ok i za slice jer sam na BH najslabiji. Bio bih zahvalan ukoliko bi mi neko predlozio neke zice ili hibrid kombinaciju. Hvala i pozdrav!

Edit: Samo da napomenem da igram tenisku ligu u jednom klubu, ali sam opet daleko od profi nivoa.
Vidi, glavni cilj industrije koja proizvodi žice/španove/strune za rekete je zbuniti kupca. Postoje hiljade tisuća raznih modela, pa kad uz to dodamo kombinacije (uzdužno/prečno) pa debljine istih, kilažu, samo španovanje, želje i očekivanja... jednostavno ne postoji stručnjak koji može dati odgovor na tvoje pitanje.

Meni su npr bile odlične:
-Tecnifibre Black Code
-Babolat RPM Blast
-Topspin Cyber Flash
-čak i neki nepoznati jeftini španovi mogu dati odlične zapravo fenomenalne rezultate.

Evo, meni je u klubu jedan lik već nekoliko puta našpanao sa nekom jeftinom strunom, on nikako da se sjeti koja je to -ali sreća da je ima u kolutu pa ćemo vidjeti. To je bolji špan od svih gore navedenih. Proizvodna cijena 12m žice za španovanje ne može biti skuplja od 1 eura (max 2) -eh sada što to industrija prodaje za 5, 10, 20 eura je druga stvar.

Probaj pogledati na https://www.stringforum.net/ tu imaš recenzije i mišljenja raznih dobrih igrača -u svakom slučaju koristan site.
Najvažnije pravilo pri kupovini špana je to da pravila nema.
Mačak Gaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 10:22   #2252
Quote:
Delpovanovic kaže: Pogledaj post
Cao svima. Kupio sam Yonex EZone DR 98 (310g) i sada ne mogu da se odlucim oko zica. Da li su bolje polytour pro 125 ili Solinco tour bite ili je bolje neka kombinacija multifilamenta i poliestera? Do sada sam igrao sa Head MP Radical 295g, nisam siguran koje su tacno zice, ali mislim neke Luxilon. On sto zelim je vise osecaja i komfora pri samim udarcima. Inace volim da napadam, pogotovo sa FH strane, ali sam dobar u defanzivi, tako da mi je bitno da zica bude ok i za slice jer sam na BH najslabiji. Bio bih zahvalan ukoliko bi mi neko predlozio neke zice ili hibrid kombinaciju. Hvala i pozdrav!

Edit: Samo da napomenem da igram tenisku ligu u jednom klubu, ali sam opet daleko od profi nivoa.
Preporucio bi ti solinco hyper g za taj reket. Imam par musterija koje koriste navedene zice i jako su zadovoljni.

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
hrc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 21:03   #2253
Quote:
lucky_boy_dado kaže: Pogledaj post
Preporuka tenisica, Asics gel resolution, solution speed , babolat jet AC, ili nike zoom ultra react?

Do sada sam imao Head Sprint Pro-mekane tenisice, dosta lagane, a poslje njih tvrde Barricade 2017, koje su pusta suprotnost, i puno su teže.

Trebao bih lakšu i savitljiviju tenisicu od tvrdih barricade-a. Navodno se Nike puno brže habaju, Babolatove su ove noviji model pa nisam od nikoga čuo kakve su. Dobro izgledaju, ali bome u klubu svi imaju ili Asics ili barricade.
Kod tenisica najvažnije su dvije stvari: veličina noge (broj obuće koji nosite) i težina ili ako hoćete tjelesna masa.

Što ste lakši i nosite veći broj obuće to bolje i obrnuto. Ja imam oko 70ak kg i nosim broj 45; meni su svake tenisice dobre, nikad nikakvih problema, niti me što žulja, niti tenisice poderem, nikada mi ne puknu, zapravo o njima i ne razmišljam... zamijenim ih kada mi dosade ili kada se potroši, izliže donji dio đon. Zadnji godina nosim nike, sada sam si kupio joma -uvijek sa svima zadovoljan.

Po drugoj strani ako ste osoba sa npr 90 ili 100kg i nosite broj 42 stalno ćete imati probleme sa tenisicama, smetat će vam to pa ovo i ono. Postoje likovi koji su pri izboru tenisica pravi znanstvenici i takvi smatraju da je ispod časti nositi tenisice ispod 100eura iako svi znamo da je proizvodna cijena istih reda veličine nekoliko eura. Današnja industrija jednostavno mora sve proizvode praviti u nekoliko cjenovnih razreda npr 30, 70, 100 ili 200 eura -razumljivo je da kvaliteta često ne prati raspon cijena.
Mačak Gaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 21:59   #2254
Quote:
lucky_boy_dado kaže: Pogledaj post
Preporuka tenisica, Asics gel resolution, solution speed , babolat jet AC, ili nike zoom ultra react?

Do sada sam imao Head Sprint Pro-mekane tenisice, dosta lagane, a poslje njih tvrde Barricade 2017, koje su pusta suprotnost, i puno su teže.

Trebao bih lakšu i savitljiviju tenisicu od tvrdih barricade-a. Navodno se Nike puno brže habaju, Babolatove su ove noviji model pa nisam od nikoga čuo kakve su. Dobro izgledaju, ali bome u klubu svi imaju ili Asics ili barricade.
Gel resolution ti je najbolja opcija između trajnosti, stabilnosti i težine. Slobodno uzmi resolution 6,stariji model koji ti je na sniženju, odlična tenisica.

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
hrc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 18:56   #2255
Hvala, većinom su svi prešli na resolution 7. Koja se boja pokazala kao zahvalna s obzirom na zemlju? Bijele barricade su mi katastrofa, nikad više nakon pranja u perilici nemogu bit kao prije.

Osim warehousea, tennis pointa, tennis pro, mister tenisa, ima li gdje još da ste naručivali? Našao sam resolution 6 na SportShoes, vidim da su iz UK, tako da nebi trebalo biti problema s carinom.
lucky_boy_dado is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 23:32   #2256
Macak Gaston i hrc123, hvala na preporukama. Na kraju sam ipak stavio Yonex PTP. Mogu reci da sam odusevljen reketom i zicama. Ko god ima priliku neka proba Yonex rekete. Svakako cu stari Head naspanovati sa nekom od ovih zica koje ste mi preporucili, pa javljam utiske.
Delpovanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 20:02   #2257
kupio nove tenisice, ovaj put adidas barricade classic

prijašnje adidasice barricade team nisu se proslavile trajnošću đona, običan adiwear otišao je nakon godinu i pol dana. frekvencija igranja u prosjeku ispod do maks 2x tjedno, gro na zemlji. očekivao sam da će adidasice ipak malo dulje trajati

ove nove imaju adiwear 6 đon, pa ćemo vidjeti, valjda će biti bolje
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 22:12   #2258
^

Jel su to ove?: http://www.tenniswarehouse-europe.co...W-AMBCBWB.html

Ak jesu, ajd please javi dojmove, ja ih već dugo mjerkam al nikak da se odlučim.
__________________
Living Is A Problem Because Everything Dies.
foo_fighter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 22:22   #2259
točno te

tek sam ih obukao za probu, dojam na prvu je ko i kod prošle adidasice, znači malo tvrđa tenisica (s čim sam si ok), ne sviđa mi se previše kako se svijaju ovak nove prema svodu noge, bliže prstima. malo više pritiska nego što lajkam. ali kad se malo razgaze trebalo bi doć na svoje. javim kad odigram meč u njima (vjerojatno ne bu prije idućeg petka)
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2018., 21:25   #2260
ostao dužan osvrt na te tenisice

ugl, po mnogočemu dojam je isti kao i kod prethodnih, barricade team. tvrđa tenisica. pokazala se udobnom...izuzev što mi je desna naraubala srednji prst odozgo do razine rane to je ono dno di je jezik šivan...e sad, moguće nisam dovoljno otpustio žniranac s donje strane, pa mi je svod ostao prenizak, i to se falabogu može popravit...ili pak je tenisica u proizvodnji ispala nešto niža. vizualno, svod je mrvu niži, al mislim da će kad malo otpustim i ugazim doći sve na svoje mjesto. džon dobar očekivano, a vijek trajanja me naročito zanima - adidas veli za adiwear 6 da daje garanciju od 6 mjeseci, što podrazumijeva svakodnevno igranje, i mojom dinamikom igranja 1-2x tjedno to bi mi trebalo trajati bar duplo nego prošle, dakle bar 2.5-3 godine? vidjet ćemo
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.