Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 12:04   #41
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Upadam vam malo ali meni je ovo odbojno. Takva vrsta rajcanja mi izgleda privlacno tek u sklopu (bar najcesce) vec postojeceg odnosa i dinamike izmedju dvoje ljudi, u pogodnom trenutku i atmosferi, kad se ides igrati droljastosti. Ovako iznebuha zvuci kao zenska varijanta krkana.
da. zapravo kad razmislim imas pravo. ta zenska bi si u glavi mislila "idem ga najarcati i pojebati". bas los primjer.

kakva krkanica.
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 12:04   #42
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
"malo sam popila i fakat je ugodno pricat s tobom, pa cu ti reci nesto. nemoj reci nikome jer ce me biti sram, ali nisam kurca vidla vise od godinu dana i izludjuje me. nekad stavim ruku na perilicu rublja dok radi jer me napaljuju vibracije. PREKO RUKE. bas sam freak. nisam kurac cijenila dovoljno dok sam ga imala, ova tortura sad mi je karma."
Jel bi tebi bilo napaljivo da ti muškarac kaže tako nešto?

(Tj., isto to, samo "kurac" zamijeni "pičkom".)
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 12:09   #43
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
pa to je tvoj gubitak

mislim ne govorim to subjektivno, kao, ja sebe smatram ruznom pa se branim il nesto. jednostavno mi je bizarno gledat seksualno zadovoljstvo kroz sise i guzice. to je vizualni podrazaj. ono sto nas napaljuje i sto cini stvari boljima je zapravo u glavi, nema veze tolko s fizickim.

npr. muskarci se vole osjecati zeljenima ili kao da su ti potrebni. znaci u seksualnom kontekstu ak se ponasas kao da to zbilja zelis ili ne mozes docekat njima ce to pasat.

aj recimo ovak.. upoznas zensku koja ti je ruzna. ima velik nos jako i lice unisteno oziljcima od pristica, neugledna je, u trenirci i nije nasminkana ni nista. fizicki neprivlacna i izvana nezanimljiva. pricas s njom i razgovor je ugodan. dakle nista posebno, al ugodan. slusa te dok prica, pokazuje razumijevanje za tvoja misljenja i odakle dolaze i smije se tvojim forama. e sad, u tom trenutku vec, tebi ce pasat paznja i feedback i htjet ces jos. kao, ne privlaci me i "nije seksualno", al je nesto u cemu je ugodno bit. ak ti ona, nakon sto skuzi da je tebi ugodno ti sjedne blize i kaze nesto sto je izravno seksualno ti si gotov micek

"malo sam popila i fakat je ugodno pricat s tobom, pa cu ti reci nesto. nemoj reci nikome jer ce me biti sram, ali nisam kurca vidla vise od godinu dana i izludjuje me. nekad stavim ruku na perilicu rublja dok radi jer me napaljuju vibracije. PREKO RUKE. bas sam freak. nisam kurac cijenila dovoljno dok sam ga imala, ova tortura sad mi je karma."

ako je ne pojebes onda ces doma drkat na nju.



to je istina. xD
Totalna neistina,ovo sto pises.A pises samo da bi dobila na vaznosti i imas neku svoju ludu teoriju u koju samo ti vjerujes.Dakle ako mi je cura takva kakvom si je ti opisala,nema sanse!!Nema jebene sanse!!
Primjer:dosadivao sam se kuci i gledao onu glupu MTV seriju catfish(ili kako vec).Lik se zaljubio preko interneta u curu koja je btw stavila laznu sliku. Nakon potrage dosli su do cure,koja je blago receno..ajme majko! Ona njemu kaze: William (bubam ime),ali to je samo slika,ti si bio zaljubljen u mene i ti si samnom pricao ugodno i mi smo imali taj osjecaj povezanosti. On nije znao sto reci,a nije htio ispast grubijan i reci joj u lice...ruzna si!
I bitna stavka je: ona kaze njemu ali to je samo slika...pa ako je samo slika,sto nisi stavila pravu sliku..ako tebi pak ta slika ne znaci nista...
Dakle istina je da neces ici bas sa svakom,jer eto moras je opalit. No way!!
U potpunosti se ne slazem s tobom.
Zapp1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 12:25   #44
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post

OT - ne slazem se da je razocaranje nekakav "nuzni" prijelazni period izmedju zaljubljenosti i ljubavi. Ako je zaljubljenost nastala na dobrim temeljima, "prijelaz" u ljubav nece se toliko ni osjetiti. Prije ces se okrenuti i shvatiti da ti ta osoba vise nije samo senzacija vec netko srcu drag, netko doista TVOJ, s kim sad osjecas i mir, bliskost i ispunjenje, nego sto ces morati prolaziti period soka, razocaranja i privikavanja na nekog kao da si najednom lupio u tlo. Ako je doslo do ovog potonjeg, ta zaljubljenost nastala je, po meni, na krivim temeljima.
Pa to je istina. Samo šta ne postoje pravi i krivi temelji za zaljubljenost, po mom mišljenju, zato jer u tom periodu i ne razmišljaš previše glavom.
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 12:43   #45
Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
Pa to je istina. Samo šta ne postoje pravi i krivi temelji za zaljubljenost, po mom mišljenju, zato jer u tom periodu i ne razmišljaš previše glavom.
Mislim da postoje i da ovise o tome u sto si se zapravo zaljubio kod neke osobe. Doduse, mozda su termini "pravo" i "krivo" pomalo pogresni jer zapravo ne vidim zasto bi svaka zaljubljenost uopce trebala prijeci u ljubav da bude lijepa i vrijedna prisjecanja.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 13:21   #46
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Mislim da postoje i da ovise o tome u sto si se zapravo zaljubio kod neke osobe. Doduse, mozda su termini "pravo" i "krivo" pomalo pogresni jer zapravo ne vidim zasto bi svaka zaljubljenost uopce trebala prijeci u ljubav da bude lijepa i vrijedna prisjecanja.
A dobro, to da. Samo šta to ne možeš kontrolirat Ne znam jel moguće sam sebe iskontrolirati da se ne zaljubiš u nešto, što ne želiš?
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 13:52   #47
Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
A dobro, to da. Samo šta to ne možeš kontrolirat Ne znam jel moguće sam sebe iskontrolirati da se ne zaljubiš u nešto, što ne želiš?
Mislim da je moguce ali da moze biti razlicito tesko. Mozes se ne zeljeti zaljubiti u nekog jer je losa osoba ili zato sto si npr u vezi. Ovo drugo je moguce teze.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:15   #48
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Mislim da je moguce ali da moze biti razlicito tesko. Mozes se ne zeljeti zaljubiti u nekog jer je losa osoba ili zato sto si npr u vezi. Ovo drugo je moguce teze.
Ja se ni s tim ne bi složio. Mislim da ne možeš izabrat ni u šta ni u koga ni kad ćeš se zaljubit. Isto kao što ne možeš izabrat ni kad ni od koga ćeš se odljubit. To se dogodi ili ne dogodi. Ne znam kakav mi tu utjecaj imamo, osim da pobjegneš od svakog prema kom osjetiš privlačnost da ne dođeš ni u priliku. Jedino tako. Da se makneš odmah čim ti se netko svidi.
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:27   #49
Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
Ja se ni s tim ne bi složio. Mislim da ne možeš izabrat ni u šta ni u koga ni kad ćeš se zaljubit. Isto kao što ne možeš izabrat ni kad ni od koga ćeš se odljubit. To se dogodi ili ne dogodi. Ne znam kakav mi tu utjecaj imamo, osim da pobjegneš od svakog prema kom osjetiš privlačnost da ne dođeš ni u priliku. Jedino tako. Da se makneš odmah čim ti se netko svidi.
Privlacnost se dogodi ili ne dogodi. Zaljubljenost ovisi o tome koliko joj se prepustis, koliko je hranis. Generalno govoreci, mislim da bi u izgradnji, hendlanju i usmjeravanju svog zivota covjek trebao biti samovoljniji od listica na vjetru.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:43   #50
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Mislim da je moguce ali da moze biti razlicito tesko. Mozes se ne zeljeti zaljubiti u nekog jer je losa osoba ili zato sto si npr u vezi. Ovo drugo je moguce teze.
Moguce...
Samo mu svjesno unaprijed trazis mane -probala i pali,tu dolazi i do frustracije i naravno izbjegavas krevet i komunikaciju...
Ma sve se moze i sve je moguce...
Samo prava i iskrena ljubav je rijetka,to je zgoditak.
__________________
Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:31   #51
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Privlacnost se dogodi ili ne dogodi. Zaljubljenost ovisi o tome koliko joj se prepustis, koliko je hranis. Generalno govoreci, mislim da bi u izgradnji, hendlanju i usmjeravanju svog zivota covjek trebao biti samovoljniji od listica na vjetru.
Slažem se. Kud bi stigle da se zaljubljujemo u svakog tko nam je simpa.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:34   #52
Sve to zavisi od vise faktora, ne zavisi samo ni od nas n
I naseg sklopa, ni od fatalnosti drugog bica. Zavisi I od trenutka, naseg raspolozenja I otvorenosti ka drugim ljudima. Kada se sve ove kockice sloze, desi se prasak cak I kada to nije prihvatljivo u nasoj glavi.
Ali nam je naprosto bio trenutak, bili smo emotivno prijemcivi I otvoreni I pojavila se osoba za koju smo se zakacili.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:37   #53
Šta mislite bi li vam mogla neka velika promjena na fizičkom izgledu utjecati na ljubav prema nekome?
Volite osobu (niste samo zaljubljeni nego je prava ljubav u pitanju) i partner vam se baš jako udeblja. I fizički vam više nije toliko privlačan. I seks vam više nije toliko dobar kao prije jer vam vizualni podražaj nije kao prije... Mislite li da vam zbog toga može s vremenom nestati ljubav?
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:39   #54
Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
Šta mislite bi li vam mogla neka velika promjena na fizičkom izgledu utjecati na ljubav prema nekome?
Volite osobu (niste samo zaljubljeni nego je prava ljubav u pitanju) i partner vam se baš jako udeblja. I fizički vam više nije toliko privlačan. I seks vam više nije toliko dobar kao prije jer vam vizualni podražaj nije kao prije... Mislite li da vam zbog toga može s vremenom nestati ljubav?
Nemam pojma. Mislila sam da nekog volim, a kad se uprasio shvatila sam da sam bila samo zaljubljena.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:50   #55
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Nemam pojma. Mislila sam da nekog volim, a kad se uprasio shvatila sam da sam bila samo zaljubljena.
Kako je ta ljubav komplicirana jer se mora poklopit milijun različitih faktora s obe strane. A onda i kad se sve poklopi, može bit još milijun različitih vanjskih faktora koji vam razvale odnos. Npr. imovnsko stanje, poslovi, obiteljski odnosi, razno-razni faktori koji na kraju utječu na vas kao par.
I onda se i to sve poklopi i mislite da je u pitnju svemirska ljubav i da je to to do kraja života, a onda partner dobije 30 kila sala i ode sve kvragu
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:51   #56
Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
Kako je ta ljubav komplicirana jer se mora poklopit milijun različitih faktora s obe strane. A onda i kad se sve poklopi, može bit još milijun različitih vanjskih faktora koji vam razvale odnos. Npr. imovnsko stanje, poslovi, obiteljski odnosi, razno-razni faktori koji na kraju utječu na vas kao par.
I onda se i to sve poklopi i mislite da je u pitnju svemirska ljubav i da je to to do kraja života, a onda partner dobije 30 kila sala i ode sve kvragu
Ma tada sam bila u jednostavnim godinama, ekonomija mi nije bila faktor. Samo centimetri.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:55   #57
Quote:
Jenny123 kaže: Pogledaj post
...
Samo mu svjesno unaprijed trazis mane -probala i pali
....
Jadnicak.

Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Slažem se. Kud bi stigle da se zaljubljujemo u svakog tko nam je simpa.
Ma lako za simpe, simpa mi moze biti i neki veseli pupasti debeljko.

Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
Šta mislite bi li vam mogla neka velika promjena na fizičkom izgledu utjecati na ljubav prema nekome?
Volite osobu (niste samo zaljubljeni nego je prava ljubav u pitanju) i partner vam se baš jako udeblja. I fizički vam više nije toliko privlačan. I seks vam više nije toliko dobar kao prije jer vam vizualni podražaj nije kao prije... Mislite li da vam zbog toga može s vremenom nestati ljubav?
Ljubav prema njemu kao osobi ne bi nestala. Ali prema njemu kao muskarcu - da. Drzanjem do svoje fizicke privlacnosti i pozeljnosti drzis i do partnera.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 23:06   #58
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Jel bi tebi bilo napaljivo da ti muškarac kaže tako nešto?

(Tj., isto to, samo "kurac" zamijeni "pičkom".)
ovisi. iz kojeg razloga mi to govori?

Quote:
Zapp1 kaže: Pogledaj post
Totalna neistina,ovo sto pises.A pises samo da bi dobila na vaznosti i imas neku svoju ludu teoriju u koju samo ti vjerujes.
skuzio si me

Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
Kako je ta ljubav komplicirana jer se mora poklopit milijun različitih faktora s obe strane. A onda i kad se sve poklopi, može bit još milijun različitih vanjskih faktora koji vam razvale odnos. Npr. imovnsko stanje, poslovi, obiteljski odnosi, razno-razni faktori koji na kraju utječu na vas kao par.
I onda se i to sve poklopi i mislite da je u pitnju svemirska ljubav i da je to to do kraja života, a onda partner dobije 30 kila sala i ode sve kvragu
a iskreno ja se tome ne bi smijala. cisto iz razloga sto ces tak provest s nekim 20 godina i onda kad se nadjes u govnima zbog necega osoba s kojom jesi te vise nece zeljeti.

it's all fun and games dok razmisljas "zena mi se udebljala 30 kila pa cu je otkacit". kad je suprotno je za zapitat se.

iz moje perspektive izgleda kao budalastina i ja s ovakvom osobom ne bi bila iz razloga sto tezim dugotrajnim odnosima koji se temelje na razlicitim vrijednostima, a ne takvim budalastinama.

ljubav koja nestane na nacine o kojima vi pricate nije ljubav nego smijurija, a oni s kojima jeste su jednostavno zamjenjivi sa milijun drugih sa istim fizickim atributima. ja vas zbog toga zalim, to mi je tuzno i ne bi nikad htjela takvu ljubav
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 23:22   #59
Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
Šta mislite bi li vam mogla neka velika promjena na fizičkom izgledu utjecati na ljubav prema nekome?
Volite osobu (niste samo zaljubljeni nego je prava ljubav u pitanju) i partner vam se baš jako udeblja. I fizički vam više nije toliko privlačan. I seks vam više nije toliko dobar kao prije jer vam vizualni podražaj nije kao prije... Mislite li da vam zbog toga može s vremenom nestati ljubav?
ako se netko uz nekoga znatno promjeni na gore, udeblja se, postane neuredan, prestane mariti za sebe i slično, rekla bih da između to dvoje nešto poprilično ne štima.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 22:40   #60
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
a iskreno ja se tome ne bi smijala. cisto iz razloga sto ces tak provest s nekim 20 godina i onda kad se nadjes u govnima zbog necega osoba s kojom jesi te vise nece zeljeti.

it's all fun and games dok razmisljas "zena mi se udebljala 30 kila pa cu je otkacit". kad je suprotno je za zapitat se.

iz moje perspektive izgleda kao budalastina i ja s ovakvom osobom ne bi bila iz razloga sto tezim dugotrajnim odnosima koji se temelje na razlicitim vrijednostima, a ne takvim budalastinama.

koja nestane na nacine o kojima vi pricate nije nego smijurija, a oni s kojima jeste su jednostavno zamjenjivi sa milijun drugih sa istim fizickim atributima. ja vas zbog toga zalim, to mi je tuzno i ne bi nikad htjela takvu
A zar nije to sebično?

Smatrati da si bogom dan i da te se mora prihvatiti sa svim tvojim samoudovoljavajućim porivima i slabostima karaktera, pa izmedju ostalih i halapljivošću u kojoj ćeš dovesti sebe do fizičke neprepoznatljivosti?
Osim ako nije po sredi bolest, ne računajući pri tom štitnu žlezdu i hormone.

Po čemu je to površno?
To je odraz snažnog karaktera i osobe koja ume da se kontroliše i nije samopopustljiva.
Pa ljudsko je telo čoveku dato sa razlogom, inače bismo svi bili bezlične mase, i ništa nam na našim ljudskim telima ne bi bilo ni seksi ni privlačno.

I da, verovatno bi me to ohladilo.
Volim i cenim ljude koji drže do sebe.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger