Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2018., 00:35   #4881
Mi smo nahebali ko žuti, križamo se sa AFC West i NFC South. Osim Tampe, ja tu ne vidim slabu ekipu (uz pretpostavku da Broncosi nešto smisle za qb-a ove godine).

Prognoziram 7-9 ili 8-8 i odlazak Harbaugha. Nažalost. Flacco, kad je zdrav, još uvijek ima potencijala ali realno u proteklih pet godina nije imao game-changing receivera osim Stevea Smitha. Za to nije kriv trener.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 18.02.2018., 14:38   #4882
Buccaneerse ne bih samo tako otpisivao. Imali su prosle godine pet poraza od jakih momcadi u svjojoj diviziji, i jos dva od jakih playoff momcadi - Patriotsa i Vikingsa. Ostala cetiri poraza su bila unutar jednog posjeda, od toga dva od tri razlike, i jedan u produzetku. Nisu bas momcad koja ce zapaliti svijet, ali sasvim respektabilan protivnik, na kojeg najjace mocadi mogu mozda i odmahnuti, ali Ravensi bas i ne

Ja bih rekao da je tu Kansas City najslabija karika.


Edit: NFC East na NFC South
 
Old 18.02.2018., 14:46   #4883
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Mi smo nahebali ko žuti, križamo se sa AFC West i NFC South. Osim Tampe, ja tu ne vidim slabu ekipu (uz pretpostavku da Broncosi nešto smisle za qb-a ove godine).

Prognoziram 7-9 ili 8-8 i odlazak Harbaugha. Nažalost. Flacco, kad je zdrav, još uvijek ima potencijala ali realno u proteklih pet godina nije imao game-changing receivera osim Stevea Smitha. Za to nije kriv trener.
Što fali AFC West-u Vjerojatno najgora divizija u AFCu..A mislim da će bar jedan tim iz NFC South-a biti bitno lošiji sljedeće godine (od ovog trojca koji je usao u PO)
Circus Octanis is offline  
Old 18.02.2018., 14:50   #4884
Quote:
Circus Octanis kaže: Pogledaj post
Što fali AFC West-u Vjerojatno najgora divizija u AFCu.
AFC East je gori. AFC South i AFC West tu negdje.
 
Old 18.02.2018., 17:26   #4885
Quote:
alh84001 kaže: Pogledaj post
Ja bih rekao da je tu Kansas City najslabija karika.
Tu se ne usudim ništa reći dok ne vidimo kakav je ovaj Mahomes. Navodno su zaljubljeni u njega zbog onoga što vide na treninzima.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 19.02.2018., 01:59   #4886
Quote:
Circus Octanis kaže: Pogledaj post
Što fali AFC West-u Vjerojatno najgora divizija u AFCu..A mislim da će bar jedan tim iz NFC South-a biti bitno lošiji sljedeće godine (od ovog trojca koji je usao u PO)
afc west je prije samo godinu dana završio kao druga najbolja divizija u ligi, s tri ekipe s pozitivnim omjerom i nelošim chargesima s 5 pobjeda.sve je to tu negdje i jako flutkuira od godine do godine.
Billy Piton is offline  
Old 20.02.2018., 01:27   #4887
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Tu se ne usudim ništa reći dok ne vidimo kakav je ovaj Mahomes. Navodno su zaljubljeni u njega zbog onoga što vide na treninzima.
Puno previse pompe, rekla bih.
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Old 20.02.2018., 15:31   #4888
šuška se da bi cousins za 5 godina mogao dobiti 150 milja dolara
Billy Piton is offline  
Old 20.02.2018., 16:11   #4889
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
šuška se da bi cousins za 5 godina mogao dobiti 150 milja dolara
i to front-loadani ugovor pa bi prvu sezonu mogao i do 60 milja ić da se u drugoj sezoni nadalje ima više mjesta pod capom
__________________
Happy bananas are all alike; every unhappy banana is unhappy in its own way.
BananaKarenjina is offline  
Old 20.02.2018., 16:19   #4890
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
šuška se da bi cousins za 5 godina mogao dobiti 150 milja dolara
Od koga? Broncosi? Vikesi?
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 20.02.2018., 16:37   #4891
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Od koga? Broncosi? Vikesi?
za Jetse se najviše priča ovih dana
__________________
Happy bananas are all alike; every unhappy banana is unhappy in its own way.
BananaKarenjina is offline  
Old 20.02.2018., 17:11   #4892
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Od koga? Broncosi? Vikesi?
jetsi će navodno dati "koliko god treba".
Billy Piton is offline  
Old 21.02.2018., 09:13   #4893
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Od koga? Broncosi? Vikesi?
Broncosi nemaju dovoljno cap space-a za takvo nešto, Vikingsi da.
Ako se ne varam, Cousins je rekao, da bi rado igrao u ekipi, koja će se boriti za naslov, tako da Jetsi tu otpadaju...
Stric iz ozadja is offline  
Old 21.02.2018., 09:37   #4894
Quote:
Stric iz ozadja kaže: Pogledaj post
Broncosi nemaju dovoljno cap space-a za takvo nešto, Vikingsi da.
Ako se ne varam, Cousins je rekao, da bi rado igrao u ekipi, koja će se boriti za naslov, tako da Jetsi tu otpadaju...
a nece valjda reci: "ne zanima me naslov, idem tamo di me najvise plate". ako jetsi ponude 150 milja ici ce pjeske od washingtona do new yorka

da mu pare nisu glavni prioritet vec bi davno produzio s redskinsima.
Billy Piton is offline  
Old 21.02.2018., 11:23   #4895
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
a nece valjda reci: "ne zanima me naslov, idem tamo di me najvise plate".
Ne bi bio ni prvi ni zadnji, koji bi to rekao.


Quote:
ako jetsi ponude 150 milja ici ce pjeske od washingtona do new yorka

da mu pare nisu glavni prioritet vec bi davno produzio s redskinsima.
Redskinsi meni baš ne djeluju kao material za Superbowl. I zašto bi išao u Jetse, kad može za iste pare (30 milja po sezoni) u Vikingse? Ili Broncose i Jaguarse, ako naprave nešto prostora na salary cap-u ili backloadaju ugovor?
Stric iz ozadja is offline  
Old 21.02.2018., 11:35   #4896
https://twitter.com/FOXSports/status/966127935529742338
a ka ta g na ee is offline  
Old 21.02.2018., 13:12   #4897
Quote:
Stric iz ozadja kaže: Pogledaj post
Ne bi bio ni prvi ni zadnji, koji bi to rekao.

Redskinsi meni baš ne djeluju kao material za Superbowl. I zašto bi išao u Jetse, kad može za iste pare (30 milja po sezoni) u Vikingse? Ili Broncose i Jaguarse, ako naprave nešto prostora na salary cap-u ili backloadaju ugovor?
ti igrači nemaju dobar pr

cousins ima 29 godina i dobit će jedinstvenu priliku testirati tržište kao slobodan franchise qb. potpisat će ugovor na najmanje 5 godina i čisto sumnjam da će gledati gdje kratkoročno ima veću šansu za osvajanje superbowla. stvari u nfl-u se užasno brzo mijenjaju i to što su jagsi i vikingsi bili u konferencijskom finalu, ne znači da će biti konkurentni i za 3 godine. od 12 playoff ekipa koje su igrale u playoffu prije godinu dana, ove sezone nije ušlo njih čak 8, odnosno čak 2/3.

s druge strane, broncosi i jetsi su imali identičan omjer ove sezone, s tim da jetsi imaju 73 milijuna na salary capu, dok se jezgra glavnih igrača broncosa približava ili je već zagazila u tridesete i morat će dodatno oslabiti roster da bi ga doveli. po mojoj procjeni cousins ide u jetse ili brownse.
Billy Piton is offline  
Old 21.02.2018., 21:25   #4898
Broncosi stavili Siemiana na trade block. Manning je otišao prije samo dvije godine, a već se izredalo toliko QB u Broncosima . Elwey sigurno neće dati toliko novaca za Cousinsa koliko se spominje ( Jatsi), a na draftu smo previše nisko za pravog QB. Trebalo je misliti prije nego je Manning otišao, a ne sad. Ovako gubimo sezonu za sezonom. Po meni ni trenerska pozicija nije najbolje riješena, tako da ne vidim poboljšanje ni sljedeće sezone
stipest is offline  
Old 21.02.2018., 23:51   #4899
Što se tiče Cousinsa, evo odlične analize sa espn-a zašto bi Brownsi mogli i trebali dati ponudu koja se ne može odbiti....

1. Blow away the market for Kirk Cousins. The Browns have approximately $110.7 million in cap space and all the draft picks on the planet. They're the worst team in football and have no viable option at quarterback, which isn't anything new. Pro Football Reference's adjusted net yards per attempt index (ANY/A+) measures a quarterback's performance against league average and adjusts it for era. The new Browns have had just one quarterback post an ANY/A+ greater than the average mark of 100 over a 300-attempt season, and that was Derek Anderson a decade ago.

If you were Cousins and about to become absurdly rich regardless of where you decide to head this offseason, why would you choose the Browns? Why would you pick $100 million over three years from the Browns if you could get $90 million over the same time frame from the Broncos? Why would you pick the annual organizational chaos of Jimmy Haslam in Cleveland over the stability of the Jaguars or Vikings?

No, if the Browns want to be a credible choice for Cousins, they need to make an offer that fundamentally blows away whatever anyone else in the league is thinking. Cousins is set to become the league's first $30 million-per-year quarterback. If you're the Browns and you want to give Cousins something to think about, what's stopping you from offering him $40 million per year? You want a quarterback, right? The Browns could hand Cousins a five-year, $200 million deal with a $20 million signing bonus and $30 million roster bonuses in each of the first two seasons of the contract, guaranteeing him a total of $91 million over two years. Cleveland could then offer Cousins an opt-out after Year 2 if things go horrifically south, with Cousins pocketing a $30 million option bonus if he decides to stay. The resulting deal would pay Cousins $144 million over its first three years, which would be a totally unprecedented total.

That's probably the absolute ceiling of what a Cousins offer would look like. The Browns might be the only team in the league that can make this sort of proposal without kneecapping its roster, in part because they have so many players who will be on cheap rookie contracts over the next several seasons. This deal gives Cousins the chance to leave or renegotiate after two seasons if things aren't the way he wants while also giving the former Michigan State product one more trip to free agency at 34.

Cousins could theoretically ask teams for a fully guaranteed deal, but teams would likely reduce the money available to Cousins on a fully guaranteed pact, and quarterbacks with Cousins' leverage and track record of staying healthy are better off opting for a traditional deal with a higher ceiling than the elevated floor of a fully guaranteed pact.

Should the Browns do this? At the very least, it's defensible. Hue Jackson could go after AJ McCarron and take a quarterback with the first overall pick, but why should anyone have faith in the Browns to successfully develop a passer after the past couple of seasons under Jackson? All things equal, the Browns are going to have to overpay for talent. They might as well overpay for a franchise quarterback.

This is an organization that valued a second-round pick from the Texans at somewhere between $10 million and $16 million as part of the Brock Osweiler swap. Signing Cousins frees up a far more valuable asset -- the first overall selection -- to be used elsewhere on the roster. If Cleveland signed Cousins, the Browns could parlay that first overall pick into Saquon Barkley, a terrifying one-two punch at defensive end with Myles Garrett and Bradley Chubb, or trade down for a massive haul from a team in love with one of the draft's quarterbacks at No. 1 overall.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 22.02.2018., 12:37   #4900
Za Cousinsa vrijedi ona da trebaš biti u pravo vrijeme na pravom mjestu. Sve govorancije idu u smjeru da će biti preplaćen, samo je pitanje malo ili puno.
__________________
uvik kontra, takva sorta
acmevagabundo is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:11.