Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 15:53   #101
Quote:
rakanichu kaže: Pogledaj post
U ranim sam četrdesetima i htio bih djecu. Bio sam u dugogodišnjoj vezi koja je trebala ići u tom smjeru ali je propala prije par godina. Od tad puno neuspješnih uleta, tinder, sve neka natezanja bez poante. I sad sam upoznao ženu svojih godina koja mi se sviđa i htjela bi na dejt.

S jedne strane:
Ona je ozbiljna žena i mislim da joj nije do zajebancije. Ako mi je problem što neću moć imati djecu s njom možda ne bih trebao zavlačiti je.

S druge strane:
Glupo mi je još prije prvog poljupca prekrižiti nekoga zbog problema koji će možda doći jednog dana. Možda se jako zaljubim pa mi neće biti bitno. Možda posvojimo. Možda će njoj casual veza biti OK. Možda ona mene napuca iz tko zna kog razloga. Možda nas oboje pregazi kamion. Ona se sviđa meni, ja njoj, pa ajmo vidjeti.

Nisam siguran koja će strana pretegnuti... Komentari dobrodošli!
Zena od 40 godina, a hoces s njom djecu... Does not compute.

Kao prvo ako ti rodi dijete JAKO je velika probabilnost da ce izaci bolesno (Down syndome, Autism, Aspergers etc) ako hoces imati zdravu djecu pronadi si neku plodnu (20-24) i nek ti ona rodi potomke. Kako si stariji imas novaca, sigurno ces imati sanse.
DoomguardSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:47   #102
Otvarač teme je jednostavno imao lošu sreću da najbolje godine provede sa ženama koje majčinstvo nije zanimalo. Mislim da je dobro, kada si već u ovakvoj situaciji, da vrlo brzo o tome porazgovaraš s tom novom. Treba to odmah znati, s kime imaš posla. U ovoj dobi ako ti prođe još jedna ili dvije godine bez nečeg konkretnog to je veliki gubitak. Iako smo bili puno mlađi (30-ak godina), mene je moja pitala o obitelji i djeci doslovce tijekom valjda drugog dopisivanja. I odmah smo oboje znali da nas to u životu zanima. I eto ga, ovih dana mijenjamo pelene svakodnevno i sretni smo. Pitaj ju slobodno to što te muči, najbolje je znati na čemu si. Ne odmah na prvom dejtu, ali nakon što padnu poljupci i seks, pitaj odmah. Ako ti bilo koja žena koja je prekoračila 30. godinu kaže da se ona još ne vidi u tome, da bi putovala i slično križaj to odmah.
Djed iz Mućki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 18:10   #103
Upadam na temu kao padobradanac - meni bi bilo važno da nadjem osobu s kojom se slažem, a to da li će biti djece ili ne, možete prodiskutirati za godinu dana. Ona možda još može roditi, a možda i možete usvojiti ili nemati djecu.

Po meni je to puno bolja varijanta, nego naći neku mladju, samo da ti rodi, a onda se razvesti i imati još 100 drugih problema.

To je moje razmišljanje i mislim da je puno teže naći nekoga s kim ćeš biti ok, nego oploditi nekoga. Isto tako, ako bi vas dvoje odlučili imati djecu, to se da i "pospješiti" i mogli bi dobiti bebača vrlo brzo. I ne znači da će mu išta biti. Znam ja rodilja nakon 40-te nekoliko, sva su djeca ok.
TetaSheraton is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 20:26   #104
Kaj ljudi nakon 4 banke dejtaju? WTF?! Do tad tko je dejtal je dejtal.To poslije 40-te se treba zvati očajničko mučenje.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 09:07   #105
Slažem se s tobom
TetaSheraton is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 09:27   #106
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kaj ljudi nakon 4 banke dejtaju? WTF?! Do tad tko je dejtal je dejtal.To poslije 40-te se treba zvati očajničko mučenje.
Quote:
TetaSheraton kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom
možda vam teens pdf više odgovara?
Tako smo o "starcima" iznad trideset godina mislili kad smo bili u srednjoj školi.
Zvali smo ih "leševima"
Jeste li vas dvoje kazna za to!?
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 12:14   #107
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
možda vam teens pdf više odgovara?
Tako smo o "starcima" iznad trideset godina mislili kad smo bili u srednjoj školi.
Zvali smo ih "leševima"
Jeste li vas dvoje kazna za to!?
zasto bi oni bili kazna za tvoja sranja?
sama si sebi kazna, tako reci - les
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 12:20   #108
Quote:
Miki-Liki kaže: Pogledaj post
zasto bi oni bili kazna za tvoja sranja?
sama si sebi kazna, tako reci - les

ko mi kaže
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 15:01   #109
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post

ko mi kaže
zanimljivo, kako ti u tim tvojim godinama smeta kad ti netko veli da si les
oni su onomad bili lesevi, a ti sad nisi

bilo bi zgodno kad bi iz ovoga naucila nesto drugo, al nemos ti to
tvoj mozak dobacuje koliko mozes ispruzit ruku
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 15:12   #110
Da, nije zgodno kad te netko suoči s istinom Oprostite!

Ja imam 40+, ali hvala na preporuci za teen podforum
TetaSheraton is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 15:18   #111
Za autora

https://blog.episona.com/ages-impact-on-male-fertility

https://www.webmd.com/infertility-an...k-in-men-too#1

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3253726/
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 15:22   #112
Quote:
Miki-Liki kaže: Pogledaj post
zanimljivo, kako ti u tim tvojim godinama smeta kad ti netko veli da si les
oni su onomad bili lesevi, a ti sad nisi

bilo bi zgodno kad bi iz ovoga naucila nesto drugo, al nemos ti to
tvoj mozak dobacuje koliko mozes ispruzit ruku
Ah, dušica, teško ti je, ha? Malo vrijeđanja na slijepo uvijek dobro dođe.
Pa fulao si malo, nisi li: upravo i kažem kako smo bili (moja generacija i ja) bedasti i mislili da život prestaje sa 30. godinom. Bahati. Tako nešto. I da takvo razmišljanje možda i spada u teense, ali ne i ovdje - ima tu ponešto ljudi preko 30.
Jedan od njih, stalno kuka kako je star.
Ti se, pak, ne smatraš takvim, uvjerena sam.

Quote:
TetaSheraton kaže: Pogledaj post
Da, nije zgodno kad te netko suoči s istinom Oprostite!

Ja imam 40+, ali hvala na preporuci za teen podforum
Hvala, i drugi put.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 17:35   #113
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Ah, dušica, teško ti je, ha? Malo vrijeđanja na slijepo uvijek dobro dođe.
Pa fulao si malo, nisi li:
pa jes, fulao sam jedan facepalm
ispricavam se

slabo vidim. godine su to
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 21:03   #114
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
možda vam teens pdf više odgovara?
Tako smo o "starcima" iznad trideset godina mislili kad smo bili u srednjoj školi.
Zvali smo ih "leševima"
Jeste li vas dvoje kazna za to!?
Pa jel moguće da tebe i dalje vređa moje sprdanje sa godinama?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 21:30   #115
Quote:
TetaSheraton kaže: Pogledaj post
Upadam na temu kao padobradanac - meni bi bilo važno da nadjem osobu s kojom se slažem, a to da li će biti djece ili ne, možete prodiskutirati za godinu dana. Ona možda još može roditi, a možda i možete usvojiti ili nemati djecu.

Po meni je to puno bolja varijanta, nego naći neku mladju, samo da ti rodi, a onda se razvesti i imati još 100 drugih problema.

To je moje razmišljanje i mislim da je puno teže naći nekoga s kim ćeš biti ok, nego oploditi nekoga. Isto tako, ako bi vas dvoje odlučili imati djecu, to se da i "pospješiti" i mogli bi dobiti bebača vrlo brzo. I ne znači da će mu išta biti. Znam ja rodilja nakon 40-te nekoliko, sva su djeca ok.
Točno to.
E Hancock is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 00:39   #116
Quote:
rakanichu kaže: Pogledaj post
U ranim sam četrdesetima i htio bih djecu. ..
Nisam siguran koja će strana pretegnuti... Komentari dobrodošli!
s obzirom na prvu rečenicu i da ti je to očito jako bitno, što je skroz u redu i ne mislim da ti je prekasno, mislim da ipak trebaš interval u kojem tražiš ženu smanjiti na ispod 40, dakle sigurnije rodilje. to naravno ne znači da nisu mogući problemi s rasplodom, ali ipak si povečavaš šanse za uspjeh. reproduktivni problemi mogu postojat i s tvoje strane, nemoj ni to smetnuti s uma.

e sad, drugo je pitanje koliko je to uopće realno, kad već pričamo tržišno, i najviše ovisi o tome šta sam nudiš.. a to ćeš najbolje procijeniti sam.

meni se čini da suvisao (...) muškarac tvojih godina, bez repova, itekako može bit zanimljiv istim takvim dovoljno mlađim ženama, koje imaju iste želje kao i ti.

gdje i kako ih možeš naći, e to ne znam. ne jer je iluzorno, stvarno nemam uvid u uparivalačku scenu.

mislim i da to da želiš djecu trebaš spomenuti odmah na početku, prije nego nešto konkretno i počneš s nekom ženom.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 08:58   #117
Soca pa sad rasplod. <3

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 09:55   #118
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
meni se čini da suvisao (...) muškarac tvojih godina, bez repova, itekako može bit zanimljiv istim takvim dovoljno mlađim ženama, koje imaju iste želje kao i ti.

gdje i kako ih možeš naći, e to ne znam. ne jer je iluzorno, stvarno nemam uvid u uparivalačku scenu.
Ti si to teorijski razradila, ali nisi ubacila stvarne parametre koje je dao:

Quote:
rakanichu kaže: Pogledaj post
Bio sam u dugogodišnjoj vezi koja je trebala ići u tom smjeru ali je propala prije par godina. Od tad puno neuspješnih uleta, tinder, sve neka natezanja bez poante. I sad sam upoznao ženu svojih godina koja mi se sviđa i htjela bi na dejt.
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 16:01   #119
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kaj ljudi nakon 4 banke dejtaju? WTF?! Do tad tko je dejtal je dejtal.To poslije 40-te se treba zvati očajničko mučenje.
ma ne, poslije 40te legnes i cekas da umres
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 16:14   #120
,,

Quote:
amalka33 kaže: Pogledaj post
ma ne, poslije 40te legnes i cekas da umres



Kakve zaista budalaštine....kao da nakon 40 god ne postoji život, življenje i zadovoljstvo...

Mnogi od nas u tim godinama sebi nalazimo sreću...
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:54.