Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: And the winner is.....
Ka.Pliskova 0 0%
Kerber 0 0%
Halep 1 10.00%
Siegemund 1 10.00%
Mladenović 0 0%
Konta 0 0%
Sharapova 5 50.00%
Muguruza 1 10.00%
'neka naša' 1 10.00%
netko drugi 1 10.00%
Glasovatelji: 10. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2017., 23:07   #61
Buha je bila odlična, ali neobjašnjiv raspad sharapove. Zicere je slala u aut. Uvaljivala se u govna, vadila se iz govana, na kraju Buha ipak zasluženo. S mudima je ovo odradila i zato joj bravo. Valjda neće ispast odma sad vs Kerber. Nju treba tuč.

Classy rukovanje na kraju, Shara ju je gledala pravo u oči. Pošteno!
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 23:08   #62
Quote:
Masha19 kaže: Pogledaj post

Nego,

Nadam se da će imati milosti večeras gospojica Maria
Imala je, duša milostiva, toliko da ni pobijediti nije mogla od silne milosti.


Bušice, zlato bakino.

__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 23:09   #63
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
Imala je, duša milostiva, toliko da ni pobijediti nije mogla od silne milosti.


Bušice, zlato bakino.

Je bome
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 23:09   #64
Quote:
Masha19 kaže: Pogledaj post
Classy rukovanje na kraju, Shara ju je gledala pravo u oči. Pošteno!
Skruzila sam to. Meni bi islo u hajlajtse.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 23:15   #65
Pravda je pobijedila. I ljepota, također.
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 23:17   #66
Zadnjih dana sam kontala kako bi to bilo brutalno da Sharu tuču sve ove koje su bile najglasnije protiv nje. I evo, obistinjuje se to prvo Kike, sad Eugenija.
Ne znam u kojem svemiru je može tuči Aga, ali ništa me više ne bi čudilo

Iskreno, očekivala sam laganu pobjedu protiv Eugenije i eto , ova odigra meč života, a Shara psihički potone zadnja 4 gejma što je za nju jako čudno
More bit da je sve ovo ipak ostavilo traga na toj psihi i da ipak nije tolika mentalna gromada i ice queen posli svega.

Ne znam, možda se varam. Možda ipak triba vrimena. Možda smo mi neki prenaivni bili. Ili preoptimistični. Jebiga, ima tu cura koje bi htjele nešto reći na terenu, a ne samo sharapova.
A uz sve to, dodatna motivacija kod njenih protivnica je očita.
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 23:44   #67
Quote:
Masha19 kaže: Pogledaj post
Zadnjih dana sam kontala kako bi to bilo brutalno da Sharu tuču sve ove koje su bile najglasnije protiv nje. I evo, obistinjuje se to prvo Kike, sad Eugenija.
Ne znam u kojem svemiru je može tuči Aga, ali ništa me više ne bi čudilo

Iskreno, očekivala sam laganu pobjedu protiv Eugenije i eto , ova odigra meč života, a Shara psihički potone zadnja 4 gejma što je za nju jako čudno
More bit da je sve ovo ipak ostavilo traga na toj psihi i da ipak nije tolika mentalna gromada i ice queen posli svega.

Ne znam, možda se varam. Možda ipak triba vrimena. Možda smo mi neki prenaivni bili. Ili preoptimistični. Jebiga, ima tu cura koje bi htjele nešto reći na terenu, a ne samo sharapova.
A uz sve to, dodatna motivacija kod njenih protivnica je očita.
Jbg, bekend nije slušao na kraju i previše je forsirala, al spasila je dvaput 0-40 i odmah vratila brejk u zadnjem setu. Pomalo, sve će doć na svoje s vremenom. Sve u svemu, dobar meč.
Joyrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 23:45   #68
Razlika je u meldonku.
Sad joj je tesko oko srca, pa ne moze ko prije.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 05:03   #69
Evo vidim zadnja dva gema otvorila s 40-15 i oba uspjela izgubiti i to od starlete Ne smijem ni upaliti highlightse jer ako vidim return na drugi servis u mrezu, ne bi prezivio

Inace je bas tuzno da Žiri hejteri zbog nje su prisiljeni ovako srcano da navijaju za tako loseg covjeka kao sto je Eugenija :/ Ili je to press jer ti je sex bez kondoma poslao fejv u penziju, pa vise ne znas sta da radis kao fan, pa hejtas jadnu Žiri
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 09:00   #70


sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 10:08   #71
Slazem se Greco, ovo navijanje za Bouchard je bas onako pacenicki
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 09.05.2017., 10:31   #72
Za uramit!
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 11:13   #73
Daj sliku i iz drugog ugla.

Mislim da bi Zirafin pogled mogli stavit u Top Shop kako lako reze odreske.
Dizajnirana za suvremen nacin zivota. Jednostavnog, modernog i elegantnog izgleda.

Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Inace je bas tuzno da Žiri hejteri zbog nje su prisiljeni ovako srcano da navijaju za tako loseg covjeka kao sto je Eugenija :/ Ili je to press jer ti je sex bez kondoma poslao fejv u penziju, pa vise ne znas sta da radis kao fan, pa hejtas jadnu Žiri
I meni je tuzno da bivsi Zirafa fanovi, koji su nekad tako srcano navijali za nju, sada moraju protiv nje jer je izdala i njih i sport.

A malo je zalosno i kako neki i dalje srcano navijaju za nju, kao da doping nije nista bitno, kao da je samo ganjala Shino s lopticom po terenu.

Dok imaju i oni treci. Oni nisu nikad navijali za Ziri, al sad su vatreni fanovi upravo zbog dopinga.

Ne prepoznajem Stresna fan metu.

Zadnje uređivanje Solna Kiselina : 09.05.2017. at 11:45.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 11:21   #74
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 12:06   #75
Jesi dobro Kiseli?



evo i iz drugog kuta. ne vidim taj 'rezanje' pogled. ovo je tipični mashin pogled i kad ono napravi s usnama. dobila, izgubila. + što se ovdje vidi razočarenje.

Nego, nitko ne spominje koliko se Genie zapravo dobro kretala i pokazala jako dobru defanzivnu igru. Sharapovu je uvijek tjerala na 2-3 više udarca gdje bi onda nekad došlo i do UE. Opet, s druge strane, netipično puno UE za sharapovu. Onih par gejmova kada je samo trebala reternirati kako i inače zna na 2. servis bi spucala ili u debeli aut ili u mrežu.



Sve u svemu, meč se kandidirao za meč godine

genie:
Quote:
Stojim iza toga, a vidim da dosta ljudi dijeli moj stav. Uoči meča prišle su mi igračice s kojima se inače ne družim privatno. Dobila sam i hrpu poruka iz svijeta tenisa, svi su navijali za mene. Htjela sam dobiti, zbog sebe, ali i zbog njih
Quote:
Što mi je rekla? Da sam dobro odigrala. I ona je dobro odigrala u svom povratku, ako to tako možemo nazvati
shara:
Quote:
Izgubila sam, svejedno od koga i u kojem kolu, prvom ili u finalu Grand Slama, pa ne mogu biti sretna. Razočarana sam, ali ne odustajem. Zato ću biti još bolja i osvajati Grand Slamove
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.

Zadnje uređivanje Masha19 : 09.05.2017. at 12:16.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 12:20   #76
Sta joj je, jel se to skoro pa smijesi?

Onda nije taj trenutak. Il sam ja nesto zabrijala u silnoj zelji.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 13:14   #77
Siegemund pred porazom A ostala u ždrijebu kako glavna favoritkinja. Neće valjda Halep obranit titulu

sinoć u sjeni epskog meča nismo komentirali zicer, csn vs woz

Inače, danas baš dosadan dan.
Vekić jedino šta bi se moglo pogledat, dobra prilika za 3. kolo pa čak i dalje dobar ždrijeb; Cirstea izbacila Pavs, i sad bi na Donnu ako prođe išla Cirstea ili Bellis. Ništa neprolazno. Ali prvo Doi
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 17:17   #78
Meni čak Genie ima ledeniji pogled,kao da joj iz oči šiklja "Jesam te sredila p....."

Enigma mi je kako je naša Waw prošla prvo kolo.Za kvale znam da je dvaput prošetala,ali kako je dobila prvo kolo.....
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 17:24   #79
Donna ne smije dopustiti da je nešto omete u odlasku na sutrašnju utakmicu LP.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 21:12   #80
Sereni na dusu sav ovaj mess.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.