Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 21:34   #21
Quote:
Daniiijela kaže: Pogledaj post
Ja sam uzela njihovu Dermopurifiante kremu u Bih i platila sam ju 60 eura. Ako hoces posaljem ti cjenik proizvoda iz BiH posto HR stranica nema doslovno nikakve informacije...

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk
Nasla sam i ja taj u bih. Ne znam jel su cijene kao kod nas. Jesi zadovoljna kremom?meni treba dobra hidratantna kao podloga puderu.
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 21:44   #22
Ja sam prije par godina gledala cjenik njihovih krema i seruma, bio je na web stranici kozmetičkog salona koji s njima radi (tad je salon bio u Medvedgradskoj), ali otkako se preselio na Trg M. Marulića više nema cjenik, odn. nemaju baš ništa osim adrese salona.

http://biologique-recherche.hr/

Može link eventualno na te cijene u BiH? Malo sam kopala po internetu, ali nisam našla. S tim što nisam sigurna da su cijene iste.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 22:37   #23
Ja sam nasla na ovoj stranici. Skrolaj malo do cjenika http://www.contourd.ba/?lang=bs
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 22:40   #24
Hvala!
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 22:47   #25
Quote:
silver777 kaže: Pogledaj post
Nasla sam i ja taj u bih. Ne znam jel su cijene kao kod nas. Jesi zadovoljna kremom?meni treba dobra hidratantna kao podloga puderu.
Ja ovu dermopurifiante stavljam samo navečer, ima jako puno aktivnih sastojaka, nisam je probala ispod pudera. Ali lijepo hidratizira kozu, lagano stisne pore, i ujednači kožu.

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk
Daniiijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 11:30   #26
Quote:
Daniiijela kaže: Pogledaj post
Ja ovu dermopurifiante stavljam samo navečer, ima jako puno aktivnih sastojaka, nisam je probala ispod pudera. Ali lijepo hidratizira kozu, lagano stisne pore, i ujednači kožu.

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk
Hvala ti na odgovoru. Otici cu ja do njih na konzultacije pa viditi sto ce mi preporuciti
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 12:45   #27
Oko koliko se kreću cijene tretmana lica kod njih i konzultacija...čitam već duže vrijeme o njima i svi ih hvale.
ksenija00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 20:03   #28
Quote:
ksenija00 kaže: Pogledaj post
Oko koliko se kreću cijene tretmana lica kod njih i konzultacija...čitam već duže vrijeme o njima i svi ih hvale.
Ja sam danas bila do njih. Zenska koja radi na kratko ispunila neki upitnik, ispitala me o stanju koze i predlozila mi koje proizvode da uzmem. Naravno dobila sam testere na probu. Nemaju nazalost testere losiona a on me najvise zanimao. Dobila sam knjizicu sa cijenama svih njihovih proizvoda pa mogu napisati ak koga zanima cijena necega. Krema koju je meni preporucila je preko 600 kn, okolocna 500 kn.
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 19:17   #29
Quote:
aria kaže: Pogledaj post
ja sam nakon 2 tjedna odusevljena losionom, mislim da cu kupiti i serum, masku i kremu, koza je zdrava, sjajna, povremenih pristica nema, ranice od bvisih pristica sanirane...
Jesi li u međuvremenu još nešto isprobala? Planiram već dugo otići na Marulićev.

Baš sam sretna što je ova tema pokrenuta. Cure, nemojte sad prestati pisat!

Danijela kako si zadovoljna s odabranim proizvodima?
Iceblue9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:39   #30
od kad sam probala BR u mojoj kozmetici se samo povecava broj njihovih proizvoda apsolutno sam odusevljena losionom za kosu, tj tjeme, to je verzija P50 prilagodjena tjemenu, p50 capillaire, cijena je 585 kn, koristim ga kao tretman prije pranja kose i razmak izmedju pranja mi se pomaknuo na dva dana vise, kosa je cista a nije isusena, ne djeluje na boju (farbam se) , preporuka svima

moja njega lica se sastoji od micelarne i mlijekalait E.V., nakon toga losion p50w , serum elastin pure i extraits tissulaires nakon cega stavljam elastine marine kremu, kao nocnu njegu sve isto ali umjesto kreme maska - krema verix.

dva put tjedno koristim i vivant masku.

oduvijek sam koristila kvalitetnu kozmetiku ali BR je nemjerljiva sa svim do sad isprobanim.
malo treba pogadjati dok se ne nadje savrseno (ja sam npr pogrijesila s dermopurifiante kremom, za moju jako suhu i dehidriranu kozu mi ne pase ali mi takodjer nije radila nikakve probleme, ako je netko zainteresiran oglas za nju je u prodaji).

koza mi je zabljesnula a vec sam u godinama kad je to dosta tesko
jedini minus je sto im se serumi jako brzo trose i cijene naravno :P
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 22:47   #31
Ja samsi kupila na kraju BR P50W losion. I evo 6.dan od korištenja i počeli su izbijati prištići. Rekli su mi da tako i mora, jer se lice pročišćava pa radi toga izbijaju prištići. Jel ta faza dugo traje? Iduće planiram uzeti Dermopuriante kremu. Dobila sam tester te kreme, navečer ju namažem. Ujutro koža bude mekana
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 18:03   #32
Koristim kozmetiku BR 6mjeseci i jako sam zadovoljna.Počela sam naravno sa losionom P50W pa sa kremom Dermopurifiante, serum Amniotique, krema oko očiju
Des Yeux VIP 02. U planu mi je kupiti i kremu Grand Millesime.

Moram malo po malo da baš ne bankrotiram

U početku korištenja losiona i meni su izbijali prištići, lice se jedno vrijeme i dosta gulilo. ne sjećam se točno koliko je to trajalo, oko 2 tjedna otpr.
Koža nakon nekog vremena postaje izrazito mekana, zategnuta, glatka. Predivno!
Svi ti rezultati onda potaknu da se kupi još proizvoda. Serum je isto fantastičan.
Kozmetiku kupujem u salonu Manuela Picard i išla sam na par tretmana. Kozmetičarka na osnovu trenutnog stanja kože odredi tretman.
Malo me jedino frka kako se približava toplo vrijeme i dosta sunca kako tada koristiti losion s obzirom da sadrži kiseline. Dali je dovoljna samo viša uv zaštita ili bi trebalo prestati koristiti možda samo po jakom suncu.
Molly4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 21:50   #33
Quote:
Molly4 kaže: Pogledaj post
Koristim kozmetiku BR 6mjeseci i jako sam zadovoljna.Počela sam naravno sa losionom P50W pa sa kremom Dermopurifiante, serum Amniotique, krema oko očiju
Des Yeux VIP 02. U planu mi je kupiti i kremu Grand Millesime.

Moram malo po malo da baš ne bankrotiram

U početku korištenja losiona i meni su izbijali prištići, lice se jedno vrijeme i dosta gulilo. ne sjećam se točno koliko je to trajalo, oko 2 tjedna otpr.
Koža nakon nekog vremena postaje izrazito mekana, zategnuta, glatka. Predivno!
Svi ti rezultati onda potaknu da se kupi još proizvoda. Serum je isto fantastičan.
Kozmetiku kupujem u salonu Manuela Picard i išla sam na par tretmana. Kozmetičarka na osnovu trenutnog stanja kože odredi tretman.
Malo me jedino frka kako se približava toplo vrijeme i dosta sunca kako tada koristiti losion s obzirom da sadrži kiseline. Dali je dovoljna samo viša uv zaštita ili bi trebalo prestati koristiti možda samo po jakom suncu.
Piše da se treba koristiti spf zaštita i ne stavljati 2h prije izlaganja suncu. Ja ću ga i dalje koristiti samo navečer. Evo 3 tjedan kako ga koristim, i smirilo mi se lice. Meni okoločna i nije nešto za te novce. Clinique mi više paše. Dermopurfiente i ja planiram kupiti. I masku za lice
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 23:08   #34
meni je okoloocna bila jedini proizvod koji mi nikako ne odgovara, svakako uzmite tester prije kupnje jer je specificna, frendici je izazvala hrpu milija :S
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 00:22   #35
@Iceblue9 Lice mi se jos uvijek navikava na losion p50. Iako sam i prije probala neke slicne losione, cini mi se da je ovo najjace do sad. Lice mi reagira na njega, ali ne svaki put, nekad se bas zacrvenim. Ali nekad da, nekad ne. Tako da cu ga jos testirati.

Ukupan dojam je da mi je lice puuuno ljepse otkad koristim BR. Par dana sam bila prestala, imala sam neke zalihe drugih stvari koje sam htjela potrositi, pa sam se nakon toga vratila opet na BR. Bas sam zadnjih dana aktivno koristila svoje proizvode i moram reci da sam se par puta uhvatila kako diram rukama po licu i ne vjerujem koliko mi je koza nekako divna. Najvise me iznenadilo koliko mi se stanje sa groznim potkoznim bubuljicama na celjusti popravilo, bas su se smanjile. Koza mi izgleda bas divno, nekako zdravo. Ne mastim se vise skoro pa nikako, a lice mi se lijepo procistilo.

Koristim lait U mlijeko, losion p50w i kremu dermopurifiante. S vremena na vrijeme koristim i njihovu masku Vivant (najbolja maska ikad). Probala sam i njihov autenticni serum za dehidriranu kozu, ali mi je to skup sport, mislim da nesto poput hidratantnog seruma mogu zamjeniti s necim dosta povoljnijim (u mom slucaju Afroditinim Hydra patch), a novce dat za ove prije nabrojane stvari.

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk
Daniiijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 18:09   #36
Samo da potvrdim, odlična kozmetika, odlična.
Lijek.
Imala sam posljedice seboroičnog dermatitisa koje vučem već 1,5 godinu (dehidracija, narušen lipidni sloj) koje malo po malo saniram sa BR.
Nema više nikakvog crvenila, nikakvih alergijskih reakcija (inače koža mi reagira crvenilom i na toplu vodu), koža je dobila opet boju... prezadovoljna sam. Bila sam i na tretmanu i to ću sigurno ponoviti.
Nastavljam s BR do daljnjeg.

edit: i meni je okoloočna tako-tako, čak bih rekla premasna (otopi mi se šminka) i vratila sam se Elemisu i By Terry balzamu koji mi je fenomenalan. Teško nalazim odgovarajuću okoloočnu kremu, svakoj nešta fali a od manje više svih mi suze oči.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2018., 22:05   #37
Imao tko elastine marine collagen kremu? Zanima me kakva je.
milaa54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2018., 10:00   #38
S obzirom na cijene, primaju li u salonu kartice za kupnju?!
mary1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2018., 01:00   #39
E, mene zanima koliko im dođe Placenta krema?

Znam da je netko tu imao cjenik proizvoda. Planiram otici sljedeci tjedan i pokupiti je ako stignem, pa da me ne iznenadi
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2018., 15:32   #40
Quote:
mary1984 kaže: Pogledaj post
S obzirom na cijene, primaju li u salonu kartice za kupnju?!
Primaju kartice.

Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
E, mene zanima koliko im dođe Placenta krema?

Znam da je netko tu imao cjenik proizvoda. Planiram otici sljedeci tjedan i pokupiti je ako stignem, pa da me ne iznenadi
Nemam cjenik sad kod sebe ali ako dobro pamtim oko 500 kn.
Mozes zatraziti prvo tester ili jos bolje, zatrazi od njih preporuku.
Po mojem iskustvu isplati se napraviti analizu kože kod njih na onom aparatu i onda prema tome sloze plan za njegu. I naravno, sto bolje im pojasniti kakve eventualne probleme imas s kozom, sto ti odgovara od druge kozmetike a sto ne.
S ovim iskustvom, ja bih od najosnovnijeg uzela mlijeko za ciscenje, losion P50, serum.
Kremu za pocetak isprobaj prema njihovoj preporuci.
Imas i serum Placenta. On je oko 180 kn ono najmanje pakiranje.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:06.