Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 02:46   #2841
Dakle, to koliko je Nikola loš defanzivac je nebitno u kontekstu regularne sezone i nastupa na All Staru. Koliko njega trpaju, on to radi duplo i još namišta zicere suigračima. Znači, top ofanzivac, a taj Marc Gasol ove sezone je bezveze , ni 30 % najboljeg izdanja sebe. Nema šanse da Jokić nije u TOP20 igrača lige.
Bossmanidis is offline  
Old 17.02.2018., 02:47   #2842
Kakav Jokic daj se unormalite I popijte par Thorazina, treba vam

Ko prvo niti je u top 20 ofanzivnih igrača lige a ako uzmemo obranu u igru, ako bi ušao u top 50 ja pimpek hodži dam na obradu.

I na kraju zaključak čiste logike i prosječnog IQ-a....Stepha se može sakriti u obrani,vidjeli smo da se može sakriti i Mela....ali još niko nije uspio sakriti centra koji ne zna šta je obrana a fokalna je figura napada.

Srpska verzija Kantera sa mrvicu boljim pasom.

Best case scenario: koji put dokopati se playoffa, ispasti u prvom ili drugom kolu,dok ne skuze u upravi da se s njime i njegovim suludim ugovorom nikad neće napraviti korak naprijed. #turneja

Bookmarkirajte post,čujemo se za par godina da se zajedno smijemo top 20 tvrdnjama
Havoc123 is offline  
Old 17.02.2018., 03:47   #2843
Kako Bogdan sasu tri trice
I to ovu zadnju malo nakon centra
canca is offline  
Old 17.02.2018., 03:49   #2844
Europa igra, Ameri se zajebavaju
Havoc123 is offline  
Old 17.02.2018., 03:50   #2845
Quote:
Havoc123 kaže: Pogledaj post
Kakav Jokic daj se unormalite I popijte par Thorazina, treba vam

Ko prvo niti je u top 20 ofanzivnih igrača lige a ako uzmemo obranu u igru, ako bi ušao u top 50 ja pimpek hodži dam na obradu.

I na kraju zaključak čiste logike i prosječnog IQ-a....Stepha se može sakriti u obrani,vidjeli smo da se može sakriti i Mela....ali još niko nije uspio sakriti centra koji ne zna šta je obrana a fokalna je figura napada.

Srpska verzija Kantera sa mrvicu boljim pasom.

Best case scenario: koji put dokopati se playoffa, ispasti u prvom ili drugom kolu,dok ne skuze u upravi da se s njime i njegovim suludim ugovorom nikad neće napraviti korak naprijed. #turneja

Bookmarkirajte post,čujemo se za par godina da se zajedno smijemo top 20 tvrdnjama
Pošto nema hodže u tvojoj blizini a pogotovo onih koji bi uradio fike-fik na tvome pimpeku tek tako , ja očekujem da to sam uradiš o pokažeš forumskoj čeljadi da držiš do reči.

https://stats.nba.com/leaders/
joe enter is offline  
Old 17.02.2018., 07:11   #2846
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Pošto nema hodže u tvojoj blizini a pogotovo onih koji bi uradio fike-fik na tvome pimpeku tek tako , ja očekujem da to sam uradiš o pokažeš forumskoj čeljadi da držiš do reči.

https://stats.nba.com/leaders/
Kad Denver bude playoff ekipa, onda će se više gledati njegova obrana. Sada kako ih nitko ne smatra relevantnim na Zapadu, fora im je kako opušteno igra, baca assiste iza leđa. Kad budu pušili u playoffu, između ostalog zbog njegove obrane, onda će assist iza leđa biti nebitan.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 17.02.2018., 07:54   #2847
Volim te, Bogdane.
08 IBRA is offline  
Old 17.02.2018., 08:48   #2848
Quote:
canca kaže: Pogledaj post
Kako Bogdan sasu tri trice
I to ovu zadnju malo nakon centra
Sasuo je da znas ... Dobro je sutirao nocas bez dvojbe.

Ovaj djecko je ne znam sta da kazem, prvo ima da se tako izrazim srce pobjednika, pa onda svaka odluka mu je racionalna a iskreno i prati ga malo i sreca.

U Partizanu je dobio sansu, radio je kao lud, ali docekao da bude lider ekipe i da ga projektkuju kao klinca za superstar-a i to sve kod Vujosevica koji je genije za to.
Ode u Fener kod drugog vrhunskog trenera i tamo samo nastavi sa istim poslom.
I na kraju sad, da li su to srpski lobiji ili sta vec, ide u Sakramento kod Divca, zabada top ugovor, i sto je najbitnije ima slobodu i minutazu da napumpava brojke i iskustvo. Sto ne umanjuje da je on sjajan igrac, i bas ima taj neki pobjednicki mentalitet.
Bojshaa is offline  
Old 17.02.2018., 10:07   #2849
Quote:
Havoc123 kaže: Pogledaj post
Srpska verzija Kantera sa mrvicu boljim pasom.
Ti se izgleda na svakom dijelu foruma moras dokazat kao neznalica,nije ti Serie A bila dovoljna
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Old 17.02.2018., 10:12   #2850
Quote:
Leeds United kaže: Pogledaj post
Ti se izgleda na svakom dijelu foruma moras dokazat kao neznalica,nije ti Serie A bila dovoljna
možda to nije isti tip ipak profil koristi najmanje 5 ljudi
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 17.02.2018., 10:27   #2851
Quote:
Bojshaa kaže: Pogledaj post
Sasuo je da znas ... Dobro je sutirao nocas bez dvojbe.

Ovaj djecko je ne znam sta da kazem, prvo ima da se tako izrazim srce pobjednika, pa onda svaka odluka mu je racionalna a iskreno i prati ga malo i sreca.

U Partizanu je dobio sansu, radio je kao lud, ali docekao da bude lider ekipe i da ga projektkuju kao klinca za superstar-a i to sve kod Vujosevica koji je genije za to.
Ode u Fener kod drugog vrhunskog trenera i tamo samo nastavi sa istim poslom.
I na kraju sad, da li su to srpski lobiji ili sta vec, ide u Sakramento kod Divca, zabada top ugovor, i sto je najbitnije ima slobodu i minutazu da napumpava brojke i iskustvo. Sto ne umanjuje da je on sjajan igrac, i bas ima taj neki pobjednicki mentalitet.
Sve na mjestu.
Dodao bih da se, izgleda, radi o veoma vaspitanom i kulturnom momku.
Stradi is offline  
Old 17.02.2018., 10:32   #2852
Ovako iz glave Steph, Westbrook, Lillard, Harden, Paul, Irving, Kemba, Derozan, Oladipo, Giannis, Durant, James, Embiid, Cousins, Towns, Davis, Porzingis, George, Butler, Blake, Beal, Lowry su sve bolji ofenzivni igraci od Jokica. Tu bi ih se jos dalo nabrojati, barem boljih scorera. Jokic u top 20 igraca lige On nije u top 20 ofenzivnih igraca ove godine, a to mu je jaca strana

Horford je bolji ofenzivni igrac od Jokica, efikasniji, jednako dobar u dodavanjima ali manje grijesi kod dodavanja, bolji suter. Nema poene jer je okruzen boljim igracima od Jokica ali kroz karijeru je pokazao kakav scorer zna biti. O obrani da ne pricamo izmedju njih dvojice, dva razlicita svijeta. Stvarno precjenjujete Jokica
pepeto1 is offline  
Old 17.02.2018., 10:34   #2853
Dosadni ste s Jokicem, da mi trenutno imamo istog takvog igrača ko bi moga živit od našeg drkanja na njega tako da razumite srbe.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 17.02.2018., 10:39   #2854
Gledaj ti Hielda, nasao se napucavati na all staru a kad se igraju utakmice nigdje ga nema
pepeto1 is offline  
Old 17.02.2018., 12:19   #2855
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Kad Denver bude playoff ekipa, onda će se više gledati njegova obrana. Sada kako ih nitko ne smatra relevantnim na Zapadu, fora im je kako opušteno igra, baca assiste iza leđa. Kad budu pušili u playoffu, između ostalog zbog njegove obrane, onda će assist iza leđa biti nebitan.
Upravo tako,harlem globtroteri zapada,zaigrani....i na tome će ostat

Quote:
Leeds United kaže: Pogledaj post
Ti se izgleda na svakom dijelu foruma moras dokazat kao neznalica,nije ti Serie A bila dovoljna
Žao Mario klasa lik kojeg ismijavaju čak i njegovi kolege interisti...jel se dobro sjećam?
Havoc123 is offline  
Old 17.02.2018., 12:48   #2856
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Pošto nema hodže u tvojoj blizini a pogotovo onih koji bi uradio fike-fik na tvome pimpeku tek tako , ja očekujem da to sam uradiš o pokažeš forumskoj čeljadi da držiš do reči.

https://stats.nba.com/leaders/
De ti nama reci, je to ova lista gdje je Drummonda stavilo ko boljeg igrača od Currya? I would rest my case

A ako se držimo moje usporedbe Kantera sa Jokicem....onda sam jebeno pogodio, onako u mraku....skoro da su oba u top 20


Uglavnom maše svo kontekst u kojem je to rečeno,neki su tvrdili da mora biti ispred LMA u All Star poretku....NETOČNO. Da je dobar igrač,niko ne osporava,samo se osporava perennial all star hype train koji je zavladao na temi zadnjih par dana.
Havoc123 is offline  
Old 17.02.2018., 14:23   #2857
Jokic je sjajan igrac, samo stvarno nema mjesta na ALL STAR-u, prvo sto ima dosta boljih od njega na zapadu a drugo, brate nije on za takve dogadjaje... On igra kul, ali nije sad wow atraktivan.
Bojshaa is offline  
Old 17.02.2018., 15:34   #2858
Quote:
Havoc123 kaže: Pogledaj post
Kakav Jokic daj se unormalite I popijte par Thorazina, treba vam

Ko prvo niti je u top 20 ofanzivnih igrača lige a ako uzmemo obranu u igru, ako bi ušao u top 50 ja pimpek hodži dam na obradu.

I na kraju zaključak čiste logike i prosječnog IQ-a....Stepha se može sakriti u obrani,vidjeli smo da se može sakriti i Mela....ali još niko nije uspio sakriti centra koji ne zna šta je obrana a fokalna je figura napada.

Srpska verzija Kantera sa mrvicu boljim pasom.

Best case scenario: koji put dokopati se playoffa, ispasti u prvom ili drugom kolu,dok ne skuze u upravi da se s njime i njegovim suludim ugovorom nikad neće napraviti korak naprijed. #turneja

Bookmarkirajte post,čujemo se za par godina da se zajedno smijemo top 20 tvrdnjama
Trolleru
Bossmanidis is offline  
Old 17.02.2018., 15:39   #2859
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Ovako iz glave Steph, Westbrook, Lillard, Harden, Paul, Irving, Kemba, Derozan, Oladipo, Giannis, Durant, James, Embiid, Cousins, Towns, Davis, Porzingis, George, Butler, Blake, Beal, Lowry su sve bolji ofenzivni igraci od Jokica. Tu bi ih se jos dalo nabrojati, barem boljih scorera. Jokic u top 20 igraca lige On nije u top 20 ofenzivnih igraca ove godine, a to mu je jaca strana

Horford je bolji ofenzivni igrac od Jokica, efikasniji, jednako dobar u dodavanjima ali manje grijesi kod dodavanja, bolji suter. Nema poene jer je okruzen boljim igracima od Jokica ali kroz karijeru je pokazao kakav scorer zna biti. O obrani da ne pricamo izmedju njih dvojice, dva razlicita svijeta. Stvarno precjenjujete Jokica
Kemba, Porzingis, Blake, Lowry ni u ludilu. Šta to alprdaš, pogledaj brojke, ove tipične i napredne, utjecaj na ekipu , brojčano i po dojmu, izjave protivnika, omjer ekipe, uzmi u obzir mladost ekipe, mnogi tvrde da im je trener dno(ja ne mislim tak) , na jakom Zapadu rutinski plove ka doigravanju itd... Mnogi od tih su također rupetine defanzivno.
Bossmanidis is offline  
Old 17.02.2018., 15:57   #2860
Quote:
Bossmanidis kaže: Pogledaj post
Kemba, Porzingis, Blake, Lowry ni u ludilu. Šta to alprdaš, pogledaj brojke, ove tipične i napredne, utjecaj na ekipu , brojčano i po dojmu, izjave protivnika, omjer ekipe, uzmi u obzir mladost ekipe, mnogi tvrde da im je trener dno(ja ne mislim tak) , na jakom Zapadu rutinski plove ka doigravanju itd... Mnogi od tih su također rupetine defanzivno.


To sto B92 pise da je Jokara direktor svemira zato sto je ostvario triple double ne znaci da je tako i u stvarnosti.

Ne postoji jedna mentalno zdrava osoba koja bi uzela Jokica prije zdravog Porzingisa.
Cratos is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:31.