Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 22:26   #1
Neradnici - klošari

Sjećam se još iz srednje škole tih klošara neradnika za koje se odmah znalo da neće bit ništa od njih.Moram priznat da ni ja nisam bio neki učenik, ali barem nisam taj prokleti neradnik.Kad smo završili taj 3. razred srednje škole, dio njih je otišao dalje, onda jedan dio odmah radit, a drugi su ostali klošari i neradnici.Eto ih danas sjede u kafićima po cijele dane, žicaju starce po 20 kuna, ne znam kako netko može uopće živit tako, ili najbolje od svega zaposle se pa rade par dana i daju otkaz.Ja kad sam počeo radit u ljeto 2012. godine kupio sam si za 6000€ od svojih novaca golfa 4, kad bi bili ljetni praznici zaradio bi oko 2,500€ i tako 3 sezone i eto čim sam dobio vozačku sa 18 godina kupio sam si ok auto za ono vrijeme, i onda su se svi čudili kako to mogu. Da sam taj prokleti neradnik ne bi uopće mogao izać iz kuće od sramote, kako da priđem nekoj curi ako sam nezaposlen, nemam auto, niti 20 kuna u đepu, šta mogu ponudit toj curi?Šta je najgore danas ima takvih gdje kod se okreneš, ja bi rađe samom sebi presudio nego živo takav život
Muvi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 22:36   #2
Koje je pitanje?
Ma ti nikome ni ne prilaze.
Nataša Rostova is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 22:41   #3
Ne bi ni ti radio da nisi htio kupiti auto. Tebe je to motiviralo, njih nikaj ne motivira. Tu su krivi roditelji.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 22:41   #4
Ko je kučka koja te naljutila?
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 23:01   #5
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Ne bi ni ti radio da nisi htio kupiti auto. Tebe je to motiviralo, njih nikaj ne motivira. Tu su krivi roditelji.
To ti daje moć u društvu i diže samopouzdanje.Dobar auto, plaća preko 6000 kuna(počeo sa 4500-5000) mogu imat svaku curu na poslu, pogotovo ove sezonke koje nam dođu preko ljeta, a šta da sam neki jadnik ne bi me ni pogledale.Da živim taj klošarski život ne bi mogao ni izać iz kuće od sramote, ne znam šta ti ljudi imaju od života, u čemu uživaju?
Muvi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 23:14   #6
jl golf bijo te-de-ijac od 130 konja
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 23:18   #7
Quote:
Muvi5 kaže: Pogledaj post
To ti daje moć u društvu i diže samopouzdanje.Dobar auto, plaća preko 6000 kuna(počeo sa 4500-5000) mogu imat svaku curu na poslu, pogotovo ove sezonke koje nam dođu preko ljeta, a šta da sam neki jadnik ne bi me ni pogledale.Da živim taj klošarski život ne bi mogao ni izać iz kuće od sramote, ne znam šta ti ljudi imaju od života, u čemu uživaju?
Radical change junior awić.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 00:01   #8
Quote:
Muvi5 kaže: Pogledaj post
To ti daje moć u društvu i diže samopouzdanje.Dobar auto, plaća preko 6000 kuna(počeo sa 4500-5000) mogu imat svaku curu na poslu, pogotovo ove sezonke koje nam dođu preko ljeta, a šta da sam neki jadnik ne bi me ni pogledale.Da živim taj klošarski život ne bi mogao ni izać iz kuće od sramote, ne znam šta ti ljudi imaju od života, u čemu uživaju?
Ljudi imaju pravo i ne radit, a drustvo nema pravo stvarat neradnike. Ti ne mozes ne radit, netko moze i njemu super, malo da otac i mater, malo dida i baba, malo frend, malo drzava, malo i ti i ljudi sretni i uzivaju bolje nego ti. Ti ces radit ko konj i crknit sa 40 a on ce pijuckat pivo, nasljedit ocev stan i njemu super. Svatko bira svoj put..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 00:24   #9
Da kužim,imao sam ja klošarsko društvo koje je imalo izuzetno nesređene obitelji u srednjoj,jedan tip koji se našao u našem društvu je i umro stariji je bio,bivši zatvorenik koji je sam sebi naštetio. Jednoga pratila socijalna služba kao dijete rastavljenih roditelja koji su bili u vezi sa nekim drugim ljudima i ponašali se kao tinejdžeri, drugome stari švercao vani i bio cijelo vrijeme odvojen od nejga kao i zanemaren,nema niti jedan razred srednje niti je ikad uspio izboriti popravni,spetljao se s mafijom i slušao kako hladnokrvno kuju prljave poslove asnije shvatio da su nutra upleteni panduri dok je on bio sitna riba,bivši najbolji frend još iz vrtića koji je pokušao mafijaške trikove na meni raditi,uspio je u jednom dijelu ali ne do kraja,bio je jako gadan neprijatelj,treći zanemaren i otišao na bauštelu kako se to kaže.

Uglavnom,na vrijeme sam se maknuo od njih no ima sam sa njima probleme jer su bili jako ljuti što sam se od njih izolirao.

Idem ja van kad ono nađem na poznanika iz bivše ekipe također dijete rastavljenih roditelja kako je on tek kasnije skužio zašto se ja maknuo,počeo mi se ulizivati i tako,došao van i mogu reći da me samo sramotio,žicao cigaretu svakoga u kafiću,žicao mene novac,prvo mu dam kunu,pa pet i onda se opet sretnemo i već smo na 50 a štedim za auto,možda prekvalifikaciju,možda faks i td. uglavnom nisam izlazio dok mi se društvo raspadalo i kada sam zatvorio pipu,on se naljutio na mene jer nije imao novac za van i kasnije ga vidim kako se ponovo druži sa budućim zatvorenikom,ovim spomenutim koji je definicija klošara i sa kojim sam imao najviše problema.

Najbolje od svega je to što su ti ljudi imali fejs,mene bi sram se bilo uopće kazati bez da sam išta napravio a trebaš imati lovu za počastiti neku curu i imati više kapitala ili približno ko ona za nešto ozbiljno. Uglavnom,vidim ja ekipu koju poznam idem s noćne,pitaju mene gdje sam ja bio,ja kažem na poslu ovi u čuđenju a vikend bio haha,ili u radnom tjednu oni idu u pola noći van dok se ja spremam spavati da idem na posao.

Godinama sam čekao da nešto napravim i još nisam zadovoljan unatoč solidnoj poziciji,trebalo trpjeti kredit za gajbu,trebalo se družiti ali sa tim ološem bolje da se nikad nisam ni družio,to su bili frendovi iz kvarta a nisam imao love za bolje. Ugavnom,propaliteti ne vrijedni spomena i ljubomorne ljude na tvoj društveni status treba ignorirati ili se spustiti na njihovu razinu npr. ja na poslu čekam samo da odradim svoje. Budimo realni,ako nemaš brak,mladić si,sve što ti treba je cura,eventualno da se vidite povremeno sa drugim ljudima u sličnoj situaciji i to je to,nema više hodanja sa ekipom po vani,popim pivu dvije i meni dosta.

Budimo realno,tko će njih zaposliti? Nitko,to su socijalni slučajevi koji će kopati po kantama,starci su im stari i morat će se za njih brinuti ili ne,ne znaju se ni za sebe a kamoli za starce.

Zadnje uređivanje Detektor : 20.10.2017. at 00:47.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 00:25   #10
tot je kako koga dopane i zavisi u kojo vrime.
mene dopalo sridnju svršit prid rat, al jebga ko je zna da će sranje poćet.
Tako ja oto zanje lito odlućija zaradit za stojadna. nisan tija pitat ućaće njegovog stojadina za ić vanka jer je uvik pizdija diš i kaš doć. i zaposlijo san se u turistićkoj radnoj organizaciji , dobija san redovnu plaću i dobru manću. još san se pogodija za iskopat kanal za navodnjavanje kilometar dužine.i takot ja kab svršilo radno vrime umisto sa ekipon na kupanje oša još kanal kopat. i bome ja ušpara nakraju lita iljadu ipo maraka i kupijo svoga stojadna. posli jeno 2 miseca granata ga roknila i nikad oštete nisan vidija . e a to san tija reć bila ti je ekipa takih od linčarenja i bome eno trojicu znan u saborskoj su pemziji već, jean je pricjednik županije bijo, 5 naćelnika općine, a uvik su na produžnoj bili
tako ti ja velin da sve je kako ubodeš
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 01:38   #11
Quote:
Muvi5 kaže: Pogledaj post
To ti daje moć u društvu i diže samopouzdanje.Dobar auto, plaća preko 6000 kuna(počeo sa 4500-5000) mogu imat svaku curu na poslu, pogotovo ove sezonke koje nam dođu preko ljeta, a šta da sam neki jadnik ne bi me ni pogledale.Da živim taj klošarski život ne bi mogao ni izać iz kuće od sramote, ne znam šta ti ljudi imaju od života, u čemu uživaju?
Sta se jedino u novcu uziva?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 01:47   #12
Klinac jebiga, postoji mogućnost da neće uvijek tako razmišljati.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 09:50   #13
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Sta se jedino u novcu uziva?
Pa novac je samo sredstvo, komad karte, no bez njega se ne može živjeti i ljudi ga vole, pa uz novac dođu i žene i mogućnosti i zabava..
Samo dobra je stvar kad ti lova padne s neba i u njoj uživaš, a loša ako radiš ko magarac i umreš sa 45 jer si sve stavljao pod madrac...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 09:59   #14
Quote:
Muvi5 kaže: Pogledaj post
To ti daje moć u društvu i diže samopouzdanje.Dobar auto, plaća preko 6000 kuna(počeo sa 4500-5000) mogu imat svaku curu na poslu, pogotovo ove sezonke koje nam dođu preko ljeta, a šta da sam neki jadnik ne bi me ni pogledale.Da živim taj klošarski život ne bi mogao ni izać iz kuće od sramote, ne znam šta ti ljudi imaju od života, u čemu uživaju?
je, golf otvara sva vrata
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 10:02   #15
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
je, golf otvara sva vrata
Eto, lijepo mu pošalješ sliku na pp i dođeš do golfa..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:26   #16
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
je, golf otvara sva vrata
ja već kapara novu 8-icu ge-te-ijac spešl edišn , felge sedavnajsipo coli , samo taki
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:58   #17
Ali TDI mora bit obavezno s crvenim slovima, barem DI...
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 13:09   #18
ovaj ima oba tri crvena, prava komunjara od golfa. srica nema cetvrto slovo, ondab bija golf svvbin (cetri slova sastavijo sveti sava...)
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 13:26   #19
Kakve veze ima kakav je, 74kw tdi, sad mi je prilika da se riješim četvorke za 4,000€ i uzmem si novi model škodu octaviu za cca 13,000€ samo ne smijem još par plaća dizat.Treba uživat dok si mlad, imat dobar posao i izguštirat se do cca 25-te godine.Ne znam na šta da trošim novac kad nemam nikakvih ostalih troškova, zašto ne kupit dobar auto dok si mlad i da ti ostali zavide koji jedva imaju za fiata.Dobar posao, kola bisna, 23 godine pa kud ćeš bolje.
Muvi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 13:34   #20
Ma da do dvacetpete i kapak
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger