Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2017., 20:55   #41
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Jebem si sve, ja mislila da je ovo tema sa ŽK-a.
Zanemarite moje ranije upise. Zene su dno dna bez muskaraca i vrijede samo do svoje 20te. Amen.

__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 21:06   #42
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Koje je tvoje mišljenje?


Pa da. A kad pređu tridesetu ti top muškarci i dalje mogu karat male od 20 godina. Mislim, možemo mi to i detaljnije razradit pa da ne svodimo sve na karanje, ali stvari se neće bitno promijenit.

Ja zapravo mislim da se tezu o važnosti izgleda kod žena može jednostavno pobit onim grafovima sa stranica za upoznavanje. Čak i kada žene na tim stranicama biraju muškarce prvenstveno po izgledu jer maltene u ništa drugo nemaju ni uvid, opet ne dolazi do normalne distribucije kao što je slučaj kod muškaraca. Dakle, ne radi o važnosti izgleda, nego je izgled na tim stranicama proxy za status.
Ma pusti je. Pronasla se u napisanom.

Kako mislis ne dolazi do normalne distribucije? Sve poruke dobija top 10-20% muskaraca. Ostali nemaju nikakve koristi. Dok kod zena dobijaju sve.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 21:37   #43
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
Volin ja MK. Ja san bija jedan od nekoliko njih koji su ga osnovali. Ne volin ono u sta se zaslugom cuvara reda pretvorija.
Mislis kada su ovde pisali samo Muskarci?

A razumem te, mada nisam sigurna ni da li se tim nekim transformacijama I moze stati u kraj.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 21:47   #44
nisu samo muškarci pisali
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 22:01   #45
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Ma pusti je. Pronasla se u napisanom.

Kako mislis ne dolazi do normalne distribucije? Sve poruke dobija top 10-20% muskaraca. Ostali nemaju nikakve koristi. Dok kod zena dobijaju sve.
Znam ja točno gdje se ona pronašla.

Da, na to i mislim. Kada pogledaš kako muškarci selektiraju, dobiješ Gaussovu krivulju, a to reflektira i stvarnost ljudskog izgleda. Većina ljudi oba spola izgleda prosječno, a što se više približavaš ekstremima sa obje strane, to ih ima manje. Usto znamo da muškarci selektiraju primarno po izgledu. Znači da žene muškarce selektiraju primarno po izgledu, očekivali bismo sličnu distribuciju. Žene uopće ne procjenjuju izgled realno, stoga možda zapravo niti ne procjenjuju izgled sam po sebi? Zato i kažem da se meni čini da je izgled na takvim stranicama proxy za status.
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 22:03   #46
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
nisu samo muškarci pisali
Nisu?
Verovatno je pisalo mnogo manje ljudi onda, ili zatvoreniji krug.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 22:06   #47
Postova, tema i zajebancije je bilo bar pet puta vise nego sad.
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 22:35   #48
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Znam ja točno gdje se ona pronašla.

Da, na to i mislim. Kada pogledaš kako muškarci selektiraju, dobiješ Gaussovu krivulju, a to reflektira i stvarnost ljudskog izgleda. Većina ljudi oba spola izgleda prosječno, a što se više približavaš ekstremima sa obje strane, to ih ima manje. Usto znamo da muškarci selektiraju primarno po izgledu. Znači da žene muškarce selektiraju primarno po izgledu, očekivali bismo sličnu distribuciju. Žene uopće ne procjenjuju izgled realno, stoga možda zapravo niti ne procjenjuju izgled sam po sebi? Zato i kažem da se meni čini da je izgled na takvim stranicama proxy za status.
Reci meni.

Zene precjenjuju svoj izgled. Tu je problem. Trebaju da se pogledaju ujutro kad ustanu i vide realnu sliku sebe.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 22:41   #49
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Reci meni.

Zene precjenjuju svoj izgled. Tu je problem. Trebaju da se pogledaju ujutro kad ustanu i vide realnu sliku sebe.
Kaj pogledaju...gledam se bar pol sata.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 22:46   #50
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Kaj pogledaju...gledam se bar pol sata.
Poslije tusiranja.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 23:04   #51
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Ima ih sve više da su 30+ i single zato što mladost provedu bezbrižno se karajući uokolo, a one bi se onda nakon 30-te skrasile jer im je iz dupeta u glavu došlo da ako nemaju dijete tada, neće ga imati nikada. Samo što se tada za pažnju top muškaraca natječu sa curama od 20 godina i muškarci radije biraju njih. Daleko od toga da ženama izgled nije bitan, bitan je. Samo nisu ni približno toliko fokusirane na izgled kao muškarci.
ja ti ne znam nijednu koja je to radila, ni od onih koje su ostale solo, ni od onih koje nisu
većina su bile u nekoj duljoj vezi prije tridesete koje su iz nekog razloga pukle
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 23:11   #52
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Reci meni.

Zene precjenjuju svoj izgled. Tu je problem. Trebaju da se pogledaju ujutro kad ustanu i vide realnu sliku sebe.
Slika svijeta je tu bitnija od slike sebe. Neće se to promijenit gledanjem u ogledalo.
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Kaj pogledaju...gledam se bar pol sata.
I koju ocjenu bi si dala od 1-10?

Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
ja ti ne znam nijednu koja je to radila, ni od onih koje su ostale solo, ni od onih koje nisu
većina su bile u nekoj duljoj vezi prije tridesete koje su iz nekog razloga pukle
Izađi van pa upoznaj. Šta da ti drugo kažem.
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 23:15   #53
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
I koju ocjenu bi si dala od 1-10?
Neka bude sedmica.

Sa dvadeset sam bila desetka.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 23:18   #54
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Slika svijeta je tu bitnija od slike sebe. Neće se to promijenit gledanjem u ogledalo.


I koju ocjenu bi si dala od 1-10?



Izađi van pa upoznaj. Šta da ti drugo kažem.
ne velim da tog nema, ali ja s onima koje poznam ipak imam neki uzorak
i imam dosta frendica koje su jako dugo solo
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 23:26   #55
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Neka bude sedmica.

Sa dvadeset sam bila desetka.
A ja sam u prošlom životu bio Isaac Newton.
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
ne velim da tog nema, ali ja s onima koje poznam ipak imam neki uzorak
i imam dosta frendica koje su jako dugo solo
Zašto su tako dugo solo? Koliko je to "dugo"?
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 23:40   #56
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post

Zašto su tako dugo solo? Koliko je to "dugo"?
to ja ne znam, mogu samo pretpostavljati
jedan od razloga je svakako i to što kasnije bude teže nekog upoznati; a možda imaju i neke podsvjesne blokade i strahove
dosta godina
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 23:46   #57
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
to ja ne znam, mogu samo pretpostavljati
jedan od razloga je svakako i to što kasnije bude teže nekog upoznati; a možda imaju i neke podsvjesne blokade i strahove
dosta godina
E, pa jedan od razloga što kasnije bude teže nekoga upoznati jest i taj da ženama seksualna vrijednost sa godinama dosta opada. Možda tvoje prijateljice nisu bile jedne od tih promiskuitetnih, ali svakako se nisu ozbiljnije primile svojih veza u mlađim godinama pošto su im se te veze svima raspale i sada već tko zna koliko soliraju.
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 23:49   #58
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
E, pa jedan od razloga što kasnije bude teže nekoga upoznati jest i taj da ženama seksualna vrijednost sa godinama dosta opada. Možda tvoje prijateljice nisu bile jedne od tih promiskuitetnih, ali svakako se nisu ozbiljnije primile svojih veza u mlađim godinama pošto su im se te veze svima raspale i sada već tko zna koliko soliraju.
ne mogu sve veze iz dvadesetih opstati do kraja života, niti itko može potpuno isplanirati svoj život ni u stvarima koje samo o njemu ovise, a kamoli kad je u igri i druga osoba
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 23:53   #59
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
ne mogu sve veze iz dvadesetih opstati do kraja života, niti itko može potpuno isplanirati svoj život ni u stvarima koje samo o njemu ovise, a kamoli kad je u igri i druga osoba
Većina može, samo ljudi imaju krive prioritete.
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 23:53   #60
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
A ja sam u prošlom životu bio Isaac Newton.
A u ovom? Od 1-10?
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger