Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2017., 11:18   #1
Zašto je ženama problem učiniti prvi korak?

Naravno ima onih kojima nije problem no kada pogledamo većinu, većina žena ipak čeka i želi da muško napravi prvi korak..bilo od poziva na kavu, uletavanja u klubu pa sve do javljanja na dating aplikacijama.
Nekad mi se čini da će radije preskočiti dobru priliku umjesto da se same potrude oko tipa koji im se sviđa.

To nekoliko puta što sam doživio da mi cura sama od sebe uleti vani, svaka nešto malo prigovorila kasnije na to..meni je tolki bed bio uletiti ti, pa ti si muško..frendice skomentirale isto kako su tipovi tromi, npr da ih tip samo snima cijelu večer vani, smješka im se i ništa, kao nema muda prići..mislim si pa zašto se same ne potrudite malo, ako tip samo stoji, to automatski znači da nema muda, zašto bi frajer uvijek morao prvi nešto?
Isto sam doživio u klubu, ja i frend stojimo do šanka nešto malo čagamo, odmah do nas dvije cure se prikelje počnu čagati i tako prođe 5-10 minuta i čujem jednu kaže drugoj ma idemo odavde, tu su same pičke..mislim si pa zašto niste same uletile? Shvaćam da maksimalno što će žena napraviti je dati neki signal, gledati te, no zašto im je tolki problem napraviti taj konkretan prvi korak?

Cura od frenda recimo na tu temu skomentirala nešto u stilu pa on ima kurac u gaćama ne ja, neka on učini prvi korak.
I još najzanimljivije, visim na tom tinderu i imao sam match s jednom koju znam od viđenja..onako, match je trajao par tjedana, namjerno nisam htio prvi poruku poslati i vidim da me nakon nekog vremena makla..kad se kasnije sretnemo vani, pitam što je izbrisala profil, kaže ne makla sam te jer se nisi htio javit..znači čak na dating aplikacijama očekuju da muško prvi poruku pošalje..općenito i na tim aplikacijama žene rijetko se prve jave..primjera je još gro no samo sam dao neke gdje se može očigledno zaključiti kako one očekuju da muško tu prvi poduzme nešto..shvaćam da će se tu na forumu sad svi praviti fini, korektni, reći ma nije mi problem uletiti prva itd no realnost nešto drugo poručuje..da li je frajer taj koji ipak na kraju mora biti poduzetniji malo u samom startu?

I pitanje za forumašice, da li bi se vi prve javile frajeru na tinderu recimo, da li bi vi prve prišle frajeru vani ako se međusobno snimate neko vrijeme? Ako ne, zašto?
Da li vam muškarac pada u očima kao muškarac, frajer, lovac ako vidite da ne čini prvi korak a sviđate mu se?

Zadnje uređivanje axepodloga : 06.12.2017. at 12:32.
axepodloga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 11:31   #2
Da muskarac mora biti poduzetniji na samome startu, takva su pravila na zalost muskaraca koji su nesigurni, nemaju samopouzdanja i sl
Takvi najebu u musko zenskim odnosima

A zasto je zenama problem uciniti prvi korak, to cu ostaviti njima da komentarisu
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 11:44   #3
Nama ih je prvo tesko osvojiti, a onda nam one kuhaju, peru, peglaju, ciste, radjaju djecu, daju nam pipice, trpe nasa sranja, budu lijepe za nas...
I tak

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 12:05   #4
Gle, pomirite se da je to u vecini tako
Ako ne zelite uvijek imate mogucnost cekati da neka vama priđe
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 12:25   #5
Zato što je tako lakše.
Nije li očito.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 12:28   #6
Jebe ih ego i ziheraštvo.

Uletavanje samo po sebi nosi rizik da ćeš biti odjeban, nadalje, nosi rizik da si napravio pogrešnu procjenu i da osoba nije za tebe. Uletavanje samo po sebi meni ništa ne znači i nisam imala problema s prilascima iako su to neka prošla vremena jer sam u vezi s muškarcem koji je igrom slučaja meni uletio (iako sam kasnije ja njega pitala hoćemo li biti u vezi i zamislite, nije mi pala kruna s glave).

Zakaj mi ulet ništa ne znači, zato što se lako pojebati i isto je lako dići sidro u slučaju da sam se zajebala pa na kraju dana uopće nije važno tko je uletio prvi, dići stvari na višu razinu je već viša matematika jer taj netko mora biti meni kompatibilan (ne da radi na tome i ne da mu ja dajem šanse, već on naprosto sam po sebi mora biti takav da mi se dovoljno svidi za vezu), a naravno, moram se i ja njemu svidjeti, što je stvar koju dosta ljudi ne uzima u obzir jer - ego (kako netko može mene tako divnog/divnu ne htjeti???), niti kuže da ostvariti ozbiljnu vezu nije samo pokazati na nekoga prstom jer djeluje kao kompatibilan, niti im je jasno da su te igrice i osjećajčići na početku kurac prema onom što će osjećati nakon mnogo godina provedenih s nekim.

Nadalje, puno je bolje birati nego biti izabran, mislim da je to self-explanatory.

To što ljudi imaju toliko racionalizacija oko uletavanja samo pokazuje koliku važnost pridaju tom prvom (ustvari potpuno nevažnom) koraku, a razlog za to može biti jedino ego (i problemi oko okrivljavanja samog sebe jer se samoinicijativno naletilo na nekog "krivog" i još se trošila energija i radio presedan oko njega, a on ispao budala i nezainteresiran, dok se muškarci u istom slučaju tapšaju po ramenima i kažu, bravo, barem sam bio dovoljno hrabar da probam).

Dosta žena za koje sam vidjela da uletavaju, uletavale su tipovima koji su bili van njihove lige (ja zbilja ne znam jel neki ljudi imaju ogledalo doma i da li zbilja ne kuže da neki lovator jedva ne čeka da financira nju šalterušu ili konobaricu) i u tom slučaju nisu imale nikakvih problema slati poruke prve, zvati na seks, pratiti ga po gradu, prijetiti se nekim njegovim drugim djevojkama, dakle ponašale su se, kako bi to ljudi rekli, očajnički (jer nije bilo kruha i on nije bio zainteresiran osim za povremeni seks), još k tome nisu znale kad i kako napraviti rez, niti su znale protumačiti signale nezainteresiranosti kao nezainteresiranost (već su stalno racionalizirale i tražile izgovore za njegovo ponašanje, jer opet, kak netko ne bi htio nju divnu???), stoga mi je jasno zašto popriličan broj žena ulete povezuju s očajništvom, vjerujem da je razlog da su iskusile nešto slično, pa su digle zidove i rekle - nek netko malo trči za mnom.

Na kraju, biologiju su neki ipak nadišli, žene u razvijenom svijetu prilaze bez problema i mnoge od njih imaju broj partnera od kojeg bi prosječna balkanuša i balkanac završili na aparatima.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 12:28   #7
Zato kaj mi to nije u prirodno ne, jednostavno nemam potrebu lovit,nego bit lovina.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 12:34   #8
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
Zato kaj mi to nije u prirodno ne, jednostavno nemam potrebu lovit,nego bit lovina.
I recimo da si solo, vani vidiš nekog tebi prezgodnog tipa, odmjeravate se pogledima, smješkate se međusobno no on ne čini ništa..propustit ćeš priliku, nećeš dopustit da ti kruna padne s glave?
axepodloga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 12:45   #9
Quote:
axepodloga kaže: Pogledaj post
I recimo da si solo, vani vidiš nekog tebi prezgodnog tipa, odmjeravate se pogledima, smješkate se međusobno no on ne čini ništa..propustit ćeš priliku, nećeš dopustit da ti kruna padne s glave?
ako je vidio moje znakove i smješkao se,a nije prišao,smatrat ću ili da je bezmudni ili zajebant
kamo sreće da uz sve kaj moram u životu,još moram i pinpeka lovit pa nema šanse
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 12:47   #10
navika je cudo....
al me nervira kad uvijek samo musko inicira sex.... to nikad necu prihvatiti.
pokazi i ti da hoces da se karamo, ha ja
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 12:53   #11
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ako je vidio moje znakove i smješkao se,a nije prišao,smatrat ću ili da je bezmudni ili zajebant
kamo sreće da uz sve kaj moram u životu,još moram i pinpeka lovit pa nema šanse
sasvim validan mehanizam.

a reci ti meni, ti si ovako pametna zenska, kako da ja znam da se ti njemu ne smjeskas ne bi li prisao da ti podraska ego?
mene to nekad jebe :manjak samopouzdanja:
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 12:55   #12
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
sasvim validan mehanizam.

a reci ti meni, ti si ovako pametna zenska, kako da ja znam da se ti njemu ne smjeskas ne bi li prisao da ti podraska ego?
mene to nekad jebe :manjak samopouzdanja:
osoba sam koja se drugim muškarcima vrlo malo smije,baš ih razloga da ne navučem kojekakve idiote na sebe, koji osmjeh i ljubaznost mogu krivo protumačit, pa mogu sa sigurnošću reć da je moj osmjeh-validan

za druge žene nebi znala, ali ima cerekuša, da.

evo, čak je i moj sadašnji zakoniti mislio da sam hladnokrvna bitch kad me upoznao(no ja sam se iznutra otopila kad sam ga vidjela-ali nisam mogla odma signal slat,je sve ispalo super.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 12:59   #13
Quote:
axepodloga kaže: Pogledaj post
I recimo da si solo, vani vidiš nekog tebi prezgodnog tipa, odmjeravate se pogledima, smješkate se međusobno no on ne čini ništa..propustit ćeš priliku, nećeš dopustit da ti kruna padne s glave?
Ako mi djeluje sramezljiv, nesiguran, prisla bih. Ako mi djeluje kao da ne prilazi iz inata, iz inata ne bih prisla ni ja. :klap:
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 13:03   #14
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ako je vidio moje znakove i smješkao se,a nije prišao,smatrat ću ili da je bezmudni ili zajebant
kamo sreće da uz sve kaj moram u životu,još moram i pinpeka lovit pa nema šanse
A ostali ne moraju sve ostalo u zivotu?

Doduse, imam isti stav oko pipice.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 13:03   #15
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Ako mi djeluje sramezljiv, nesiguran, prisla bih. Ako mi djeluje kao da ne prilazi iz inata, iz inata ne bih prisla ni ja. :klap:
A ako ima vjecito nadrkanu poker facu?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 13:04   #16
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A ostali ne moraju sve ostalo u zivotu?

Doduse, imam isti stav oko pipice.
nisam morala, ni neću kad mi nije sila
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 13:07   #17
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A ako ima vjecito nadrkanu poker facu?
Zasto bih pobogu takvom prilazila? Trudila bih se da ga ni slucajno ne ocesem u slucaju da moram proci pored njega, zamisli kako bi me osinuo pogledom.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 13:08   #18
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Zasto bih pobogu takvom prilazila? Trudila bih se da ga ni slucajno ne ocesem u slucaju da moram proci pored njega, zamisli kako bi me osinuo pogledom.
Ja sam takav
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 13:13   #19
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ja sam takav
Ili se samo furas da si takav, ha?
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 13:19   #20
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Ili se samo furas da si takav, ha?
Ne, imam cak nabor medju obrvama od toga.

Iznutra sam sve suprotno. Jbg, maska koja se nemre skinuti iako mi nije drago da ju nosim.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger