Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2018., 11:57   #1
Internetske stranice koje dijele besplatne bitcoine

Mnogi već vjerovatno znaju za postojanje takvih stvari , ali za one koji nisu informirani interesantno je da se spomene postojanje određenih internetskih stranica koje dijele besplatno manje količine bitcoina svakih sat vremena kad ste prijavljeni na njih. čini se da je to puno jednostavniji način za nabavu bitcoina nego mining , posebno za one sa starijim kompjutorima. postoji više takvih stranica , a meni se ova čini najbolja (dijele najviše bitcoina , ostale daju uglavnom po 10 puta manje) : Freebitcoin
samoodbrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2018., 12:19   #2
Količinu vremena koju moraš uložiti da bi dobio bilo kakvu osjetnu količinu je bolje uložiti u neki stvarni posao koji ćeš naplatiti Bitcoinom. Na taj način ćeš par magnituda više.
A koliko vidim, spominje se i hi-lo game....jesam u pravu da se radi o dice game-u?
stjepan21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2018., 12:46   #3
Sad se samo postavlja pitaje. dal moras ulozit svoje vrijeme i trud kao sto kaze stjepan ili ne moras nista nego biti prijavljen pa netko ko rudari ili ima par PI1 doma koji je ionako uplajen 24 sata na dan samo treba upalit browser i ulogirat se i za to dibijat odredjenu kolicinu?

Ako je ovo drugo onda je to OK jer ne iziskuje nikakkav posao a kompovi mu ionako rade.
livada2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 14:20   #4
Imaš još koju stranicu? Ovo je super
TonacHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 15:14   #5
Zapravo sam i ja tamo krenuo s Btc. Jos negdje 2016 cini mi se.
Zanimalo me, pa sam se tamo igrao, skupljao besplatno siću, otvarao razne wallete, slao itd.
Moram priznat da i dalje tu i tamo zavrtim pa kupim tiket za lutriju
__________________
"I'm not crazy, my mother had me tested. " S. C.
zgrules is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2018., 19:24   #6
jesi dobio kad sto na lutriji?
TonacHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2018., 07:10   #7
Ne. Igram to za dušu, kad je komp upaljen.
Sigurno da ima botova koji to odrađuju umjesto tebe, ja ga zavrtim kad se sjetim.
Vjerojatno i zato jer podržavam taj freebitco, pošto znam da isplaćuju, jedan od najstarijih fauceta a još se održao.
Na bitcointalk ima tema, vlasnik se javlja, ljudi stavljaju potvrde isplata, jer onda dobe još neki sitni bonus.

U kratko, na faucetu se nećeš obogatit, nećeš ništa značajnije zaradit, ali meni je drag jer sam tamo krenuo, besplatnim satoshijima isprobavaš slanje, transakcije, otvaranje walleta itd
__________________
"I'm not crazy, my mother had me tested. " S. C.
zgrules is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2018., 09:43   #8
Trenutno možda najbolja stranica gdje se bez uloga nešto može zaraditi je vjerojatnoMembrana. Radi se exchange-u koji je još u beta fazi.Ali se na njoj može trejdati sa Binance parovima.Svaki ponedjeljak dobivate od membrane 100 usd i nakon završenog tjedna sav profit vam se isplaćuje. Stranica je provjerena i na njoj trejda nekoliko forumaša...
zdenis83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2018., 14:38   #9
Ovdje imate tisuce fauceta: https://faucethub.io/faucets/BTC
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2018., 21:54   #10
Quote:
zdenis83 kaže: Pogledaj post
Trenutno možda najbolja stranica gdje se bez uloga nešto može zaraditi je vjerojatnoMembrana. Radi se exchange-u koji je još u beta fazi.Ali se na njoj može trejdati sa Binance parovima.Svaki ponedjeljak dobivate od membrane 100 usd i nakon završenog tjedna sav profit vam se isplaćuje. Stranica je provjerena i na njoj trejda nekoliko forumaša...
hvala ti
TonacHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2018., 09:26   #11
jasno vam je da na tim stranicama skupljate viruse, malware i slicne divote?
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2018., 09:33   #12
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
jasno vam je da na tim stranicama skupljate viruse, malware i slicne divote?
Plus bezbroj reklama, captcta, prozora i slicnih gluposti, da bi eventualno dobio par satoshia.
Ne vrijedi truda

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk
NewOrder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2018., 09:47   #13
ma lako za sve to, gubi se masu vrimena za teke satoshia. proba i odma odusta. otvaranje pustih novih prozora, pa to triba pozatvarat, onda dokazivanje da sam čovjek su isto zakomplicirali. potroši se 5-10 minuta i živaca za u prosjeku 30 satoshia
kikirikikoštice is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2018., 16:30   #14
Jel može netko napisati više detalja? Koliko se vremena potroši klikajući, koliko je moguće na dan skupiti i o kojim se točno iznosima radi.

Ne vidim smisao postojanja ove teme, pa ako ne dobijem vrlo konkretan odgovor u postu, ide vjerojatno zatvaranje. Jer se svodi na isto kao "standardno" klikanje po reklamama i linkovima, te skupljanje referala što ljudi rade za "pravi" novac, samo se ovdje radi o BTCu.
Quorgyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2018., 16:53   #15
Evo moje zarade od trejdanje,od ponedeljka,ok,imao sam srece pa sam lijepo pogodio par trejdova,ali na membrani se moze zaraditi,bez ulaganja,ne trejdam jedini tamo,kao sto sam rekao,trejda par forumasa,i to onih koji ne trabunjaju gluposti tu(kao neki)
taking a screen shot

Quote:
jasno vam je da na tim stranicama skupljate viruse, malware i slicne divote?
Ne vrijedi za membranu.
Link koji sam stavio,nije nikakav ref link ili slicno tako da ja nemam nikakve koristi od toga,cisto informativno,radi drugih...
zdenis83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2018., 16:59   #16
Quote:
zdenis83 kaže: Pogledaj post
Evo moje zarade od trejdanje,od ponedeljka,ok,imao sam srece pa sam lijepo pogodio par trejdova,ali na membrani se moze zaraditi,bez ulaganja,ne trejdam jedini tamo,kao sto sam rekao,trejda par forumasa,i to onih koji ne trabunjaju gluposti tu(kao neki)
http://prntscr.com/lp1739
To je, sto? U USD? Samo od onih djabe 100 dolara sto daju? Zanimljivo...

Jel znas mozda do kada ce to davati tih 100 dolara? Samo dok je u beti ili ce im to biti standardna praksa?

Quote:
Quorgyle kaže: Pogledaj post
Jel može netko napisati više detalja? Koliko se vremena potroši klikajući, koliko je moguće na dan skupiti i o kojim se točno iznosima radi.
Ja sam na freebitco.in od ponedjeljka i zasad imam 2770 satoshia.
Klikcem 5-6 puta dnevno, doslovno kad se sjetim, ne zdere puno vremena, imaju i neki sistem lutrije, kupujes za satoshie tickete za lutriju ali mislim, sanse su ti minimalne a glavna nagrada 0.5 bitcoina. Znaci ono, zajebancija u pauzi na poslu, nis ozbiljno.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2018., 17:12   #17
Quote:
To je, sto? U USD? Samo od onih djabe 100 dolara sto daju? Zanimljivo...
Da,dakle sveukupno imam trenutno 154 dolara trenutno,ali posto membrana uzima svojih 100 natrag,moj profit je 54 dolara,i on se isplacuje svakog ponedeljka na mematamsk,i nakon toga krece i nova runda...
zdenis83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2018., 19:02   #18
Quote:
zdenis83 kaže: Pogledaj post
Da,dakle sveukupno imam trenutno 154 dolara trenutno,ali posto membrana uzima svojih 100 natrag,moj profit je 54 dolara,i on se isplacuje svakog ponedeljka na mematamsk,i nakon toga krece i nova runda...
Pa to je fantasticno! I taman mi uletilo na prekrtnici u zivotu kada razmisljam o doslovno svemu, od kupovine zemlje i bavljenja poljoprivredom do bacanja u kripto svijet, tak da mi je idealno za nauciti se sa pravom lovom, cisto zbog psiho faktora.
Imas mozda kakvu preporuku za youtube kanal, website ili slicno za nooba?
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2018., 19:45   #19
Hm,citaj,proucavaj,pocni sa nekim pojmovnikom,sta koji pojam znaci,goglaj sto ti padne na pamet.Nije kripto svijet tako jednostavan kao sto izgleda .
Jako bitno,ulazi samo onaj dio novca koji si spreman izgubiti,Ja sam imao srece pa sam u kripto uletio prosle godine u 9.mjesecu,dakle pred sami bull run,gdje je bilo tesko izgubiti lovu,samim time mi se posrecilo.Nazalost , velika vecina koja je usla tokom ove godine,u velikom su minusu ili vec i odustali,sta je najveca greska...
zdenis83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2018., 09:23   #20
do kada traje ta promocija davanja 100 dolara za trejdanje. Htio bih se isto okušat i možda malo upraksirat i zaradit ako bude sriće
kikirikikoštice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:18.