Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2018., 18:14   #1
UFC 221: Romero vs. Rockhold


UFC 221: Romero vs. Rockhold (10.02.2018.)

Perth Arena | Perth, Western Australia, Australia

MAIN CARD (Pay-per-view), 10 p.m. ET
Luke Rockhold vs. Yoel Romero – for interim middleweight title
Curtis Blaydes vs. Mark Hunt
Cyril Asker vs. Tai Tuivasa
Li Jingliang vs. Jake Matthews
Tyson Pedro vs. Saparbek Safarov

PRELIMINARY CARD (FS1), 8 p.m. ET
Damien Brown vs. “Maestro” Dong Hyun Kim
Israel Adesanya vs. Rob Wilkinson
Jeremy Kennedy vs. Alex Volkanovski
Jussier Formiga vs. Ben Nguyen

PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass), 6:30 p.m. ET
Mizuto Hirota vs. Ross Pearson
Teruto Ishihara vs. Jose Quinonez
Daichi Abe vs. Luke Jumeau
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 18:17   #2
UFC ide u Australiju ovaj vikend, prvak Whittaker se trebao ovdje boriti, ali je maknut sa carda kako ga je napala ona bakterija, Romero zamjena i borba je za privremeni pojas sa Rockholdom. Domaća zvijezda Mark Hunt je u co-main eventu.

Cijeli countdown:

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 18:22   #3


__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 20:30   #4
Rockhold mi je valjda najljigavije i najodvratnije stvorenje u svijetu
sporta opcenito, ne samo MMA

Prema tome mislim da je jasno da ga zelim vidjeti nokautiranog
na podu. Pretesko bi bilo reci da mu zelim neku ozljedu ali jos jedan
nokaut nakon Bispinga bi mu dobro dosao, mozda bi se napokon malo
spustio na zemlju. Iako mi ni Romero nije bas najsimpaticniji ali ovdje sam
100% na njegovoj strani.

No ako ostavim sa strane svoje misljenje moram nazalost reci
da je Rockhold blagi favorit, ili u najboljem slucaju za Romera
50-50%. Ne vidim Romera kao favorita u ovoj borbi..

Takodjer Hunt- Blaydes mi je isto zanimljivo, Hunt bi u slucaju
poraza mogao lagano mozda i u mirovinu, neznam, ne vidim sta
bi vise mogao dati u buducnosti..

Ima tu jos dobrih borbi, pogotovo sto sam vise fan kategorija
od veltera navise a tu ih ima par. Ne volim bas ove nize
kategorije..
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 20:44   #5
Ja san prije suceljavanja dava malo vecu sansu Rockholdu, ali nakon suceljavanja mi vise vuce na Romera.

Luke vrhunski borac, vjerovatno i najbolji u toj kategoriji, medjutim zna spusit udarac i ima slabu bradu. Romero by cuban missile.


U svakom slucaju, uzivat cu u borbi, oba borca su vrhunska, svaki ima svoje prednosti i mane i biti ce jako zanimljivo gledat ko ce uspit isplivat ko pobjednik.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 21:02   #6
Rockholda pratim još iz Strikeforce dana, bio mi je super, ali zaista se slažem sa kolegom balkanunited, ne znam zašto, ali zaista mi lik djeluje ljigavo, kako bi Ameri rekli - "douchebag", ono jedna riječ koja bi ga mogla opisati. Jako mi djeluje fejk kad god ga vidim.

Što se tiče Rockholda kao borca, stvarno je vrhunski ovo je jako teška borba za prognozu jer imamo Romera koji je uvijek zeznut, nepredvidljiv, strašan za svoje godine mislio sam isto dati malu prednost Rockholdu, ali nije mi se dojmio u prošlom meču sa Branchom (mislim na 1R), te kod Bispinga 2 je pokazao da ga se može iznenaditi. Zato dajem 50-50 za ovaj meč, što je super kad nema izrazitog favorita iako sam rekao da ne volim Rockholda, cijenim ga kao borca i nekako razmišljam možda bi za sport bilo dobro da on dobije, pa da se susretne sa Whittakerom, to bi valjalo vidjet (Romera i Whittakera smo gledali već..).

Zanimljiv podatak da je Romero jedini čovjek u povijesti koji se 2x zaredom bori za PRIVREMENU titulu, to još nitko nije uspio postići

Što se tiče Hunta, srce kaže Hunt, glava Blaydes. Imam osjećaj da će ga Blaydes uspjet rušiti i tako iskontrolirati do sudačke.

Obratite pozornost na Huntovog kolegu koji je isto u glavnom programu, teškaš Tai Tuivasa koji ima 6-0 (sve KO u prvim rundama ), onako građe je kao Hunt, a imao je impresivni UFC debi sa letećim koljenom:

__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 07:17   #7
Ja isto navijam za Hunta, stovise, njemu dajem prednost jer je bolji udarac i moze ocekivati da ce ga Curtis pokusat rusit.

Tai ... ko bi zaboravija flying knee Izgleda odlicno s obzirom na iskustvo i mislin za jos par borbi da bi mogli imati jednog vrhunskog teskasa.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 11:08   #8
Hunt je sjajno raspoložen cijeli ovaj tjedan i nadam se da će slaviti eto da nam je netko rekao tamo 2007./2008. da će Hunt u 2018. biti rangiran #5 teškaš u UFC-u, rekli bi mu da je luuuud

Tai je nekako kao njegov nasljednik, bar ga tako gledam. Ima potencijala, a vidjet ćemo kako će mu karijera ići, svakako teškoj kategoriji fali svježe krvi
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 17:46   #9
Svaka čast Rockholdu, al meni je najzanimljivija borba:
Curtis Blaydes vs. Mark Hunt
I zbog legende Hunta, al bogami i zbog Blaydesa, koji je jedan od onih koji jako puno obećavaju. Navijam za Hunta, al prije svega za dobar fight.
alex-pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 17:51   #10
Blaydesa je 2013. Miočić pozvao u svoj kamp da mu pomogne da se spremi tada za Gonzagu. Blaydes ima samo 26 godina i 1 poraz od Ngannoua što smo imali priliku gledat uživo u Areni Zagreb. Volio bi da Hunt dobije, ali sve mi se čini da će Blaydes ukrasti show
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 17:53   #11
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Blaydesa je 2013. Miočić pozvao u svoj kamp da mu pomogne da se spremi tada za Gonzagu. Blaydes ima samo 26 godina i 1 poraz od Ngannoua što smo imali priliku gledat uživo u Areni Zagreb. Volio bi da Hunt dobije, ali sve mi se čini da će Blaydes ukrasti show
Jesi bio u Areni, bio je odličan show... bio sam u prvim redovima i guštao
alex-pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 17:57   #12
Quote:
alex-pu kaže: Pogledaj post
Jesi bio u Areni, bio je odličan show... bio sam u prvim redovima i guštao
Jesam, prijatelj iz ZG-a je nabavio karte preko interneta i onda smo morali ići u neku kopiraonu ih isprintati imam 2h vožnje do ZG-a, ali sam i dan prije išao samo vidjet vaganje uživo u areni i natrag kući, toliki sam fanatik
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 17:58   #13
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Jesam, prijatelj iz ZG-a je nabavio karte preko interneta i onda smo morali ići u neku kopiraonu ih isprintati imam 2h vožnje do ZG-a, ali sam i dan prije išao samo vidjet vaganje uživo u areni i natrag kući, toliki sam fanatik
Bilo je odlično, kad bi nam barem dali jednu obranu Miocica, al neće naravno, time difference
alex-pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 18:05   #14
Quote:
alex-pu kaže: Pogledaj post
Bilo je odlično, kad bi nam barem dali jednu obranu Miocica, al neće naravno, time difference
I ovaj event se prilagođava u američkoj publici

Iako mi je vrh bio kad su imali event u Švedskoj, čini mi se Gustafsson protiv Rumblea i main card je počinjao u 2 sata u noći
RodneyTrotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 18:07   #15
Je, u pravu ste, baš me zanima za nekih mjesec dana u Londonu, kako će Werduma i Volkova prenositi, dal u naše vrijeme ili za njih prilagođeno..
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 18:12   #16
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Je, u pravu ste, baš me zanima za nekih mjesec dana u Londonu, kako će Werduma i Volkova prenositi, dal u naše vrijeme ili za njih prilagođeno..
Meni bi nekako san bila obrana Miocica u pulskoj Areni, ona spika gladijatori i to... Amerikanci bi od toga napravili megaturbo spektakl
alex-pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 20:31   #17
Quote:
alex-pu kaže: Pogledaj post
Meni bi nekako san bila obrana Miocica u pulskoj Areni, ona spika gladijatori i to... Amerikanci bi od toga napravili megaturbo spektakl
Od Miočića stari je spominjao da bi ga volio vidjet na Poljudu, a vidiš pulske Arene se nisam ni sjetio bilo bi tu lijepih kadrova, ali o tome možemo samo maštati.

Jedino se može ostvariti ako Miočić izgubi titulu pa da dođe ovdje kao ne-prvak, onda bi mogao predvoditi neki Fight Night. Ovako kad je veći PPV event, jako jako teško.

Gledam si malo kad smo spominjali te vremenske zone i razlike, po mom proračunu, glavni program u HR će početi u 4h ujutro u nedjelju, a u Australiji će biti 11h ujutro, u Americi 10 pmET. Hunt će se znači boriti između 12.30h i 13h po tamo australskom vremenu, taman čovjek poslije borbe stigne otići na nedjeljni ručak
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 20:51   #18
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Od Miočića stari je spominjao da bi ga volio vidjet na Poljudu, a vidiš pulske Arene se nisam ni sjetio bilo bi tu lijepih kadrova, ali o tome možemo samo maštati.

Jedino se može ostvariti ako Miočić izgubi titulu pa da dođe ovdje kao ne-prvak, onda bi mogao predvoditi neki Fight Night. Ovako kad je veći PPV event, jako jako teško.

Gledam si malo kad smo spominjali te vremenske zone i razlike, po mom proračunu, glavni program u HR će početi u 4h ujutro u nedjelju, a u Australiji će biti 11h ujutro, u Americi 10 pmET. Hunt će se znači boriti između 12.30h i 13h po tamo australskom vremenu, taman čovjek poslije borbe stigne otići na nedjeljni ručak
To je ok, ona american football spika, tekma počinje u podne
alex-pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 22:22   #19
Quote:
alex-pu kaže: Pogledaj post
To je ok, ona american football spika, tekma počinje u podne
Da, baš tako

Hunt je kralj walk off nokauta, nokautira te i samo odšeta



__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 22:31   #20
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Da, baš tako

Hunt je kralj walk off nokauta, nokautira te i samo odšeta



I kralj čelične brade, šta sve čovjek otrpio... strava
alex-pu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:06.