Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2018., 18:18   #41
Quote:
ruud kaže: Pogledaj post
Golf 5 1.9 tdi
Precjenjen i limarija ne valja.
Brbljavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:39   #42
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
U Zagrebu rabljeni Megane 3 vrijedan pozornosti u tom rasponu cijene ja nisam našao pred 2 mjeseca
Bas to, iako je do prije par tjedana bilo nekakvih primjeraka, sad kad ja kupujem nema
exception is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:14   #43
Pretpostavljam da su svi više manje uvoz, s upitnom kilometražom i povijesti održavanja...

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:25   #44
Quote:
Brbljavac kaže: Pogledaj post
Precjenjen i limarija ne valja.
Kako misliš limarija ne valja? Imao sam karavana 8 godina, susjed ima jednog iz 2004. kupio ga novog, ima oko 300 000 km, izvana kao nov, istina da nije baš neka kvaliteta plastike iznutra, ali limarija?
martin222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:40   #45
Ja sam uzeo trojku, al sam išao do Senja po njega.

Što sam vidio u Zagrebu mi se nije svidjelo. Ili šoderaši iz uvoza s x kilometara, ili 90 KS s osnovnom opremom od privatnih prodavača koje nisam uzimao u obzir.

Dva koja su meni ušli u završni odabir su bili Senj i Rijeka. Uzeo slobodan dan, pregledao i kupio.

Inače, vezano za "Turski" Megane Generation. Lako se prepozna po analognim instrumentima, plastičnim pokrovima varova na krovu (tvornica u Bursi nema lasersko varenje), drugačijem stražnjem braniku s većim mačjim očima i slično. Glavna razlika u unutrašnjosti je štof koji koriste za sjedala. Na generationu je tkanina dosta plastična pa se ljudi žale da se jače znoje.
Nije ih bilo puno u prodaji kad sam ja gledao.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:59   #46
Sto mislite o Aurisu 2008g 1.4 diesel 90ks cca 160 170 000 km. Nije uvoz, prvi vlasnik. Da li to uopće ići pogledati.?

Poslano sa mog Redmi 3S koristeći Tapatalk
jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 22:47   #47
Auris je dobar. Frend ga vozi vec par godina ima 250tis trenutno, lanac se super drzi. Samo mjenja ulje, nije inao kvarova ove 4god.

Inace izgled je uzasan(subjektivno) i njemu. Stalno hvalio kvalitetu unutrasnjosti golfa, a unutrasnjost aurisa ne moze biti gora. Onaj poviseni sredisnji dio stalno stisces koljenom i skripi kao lud. Nikad nisam sjeo u skripaviji auto od aurisa i taj je dugo bio predmet sprdnje. Ali auto ko auto bi trebao biti solidan. Uzeo ga je samo jer je bio od poznanika i turbo povoljno.

Focus meni ima cist ok unutrasnjost. Pogotovo je dobar u titanium opremi. Vozio sam mondea 10god i samo se mjenjac ogulio nakon 190tis. Ubacis neku 7" navigaciju gore, noviji focus/fieste mi se manje sviđaju iznutra, taj neki futuristicki djir mi nije nesto.
I kolko god sam gledao focuse kao neki best buy kvalitete i cijene, nisam uspio naci dobar primjerak, bar preko oglasa. Svi u titanium su uvoz i bas to, svi su na "160tis km".

Kiu ceed je moguce naletit prvi vlasnik u hr s manjom km.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 00:04   #48
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
"Turski" Megane se zvao Generation i on je bio jako jeftin, početni benzinac za 100.000 kn (ili čak ispod te cifre). Da li je imao neku opremu osim volana i siceva, ne znam

E da, bio je nešto viši (groundclearence) i robustniji od "običnog" Meganea.

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
Quote:
crazy_mustang kaže: Pogledaj post
Da. Mislim imali su klimu,podizace abs radio i tako to. Sat za km je bio analogni i putno racunalo mislim neko vulgaris ili je samo prijedene km pokazivao. Dosta se i vise u pocetku kvario,skripao,lupao itd. Lak je isto bio losiji. Pa tek toliko da netko nebi za generationa dao istu lovu. Mislim da su turski bili samo s 5 vrata hatch.
Ima ga jedan susjed, mislim da ga je uzeo novog 2010. Tek nedavno primjetio da je dizel, dosad živio u zabludi da je benzinac.

Istina, stvarno socijalno izgleda. Ali za nekoga tko može prožvakat spomenuto je sasvim ok.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 00:08   #49
Quote:
Orlov77 kaže: Pogledaj post
Ima ga jedan susjed, mislim da ga je uzeo novog 2010. Tek nedavno primjetio da je dizel, dosad živio u zabludi da je benzinac.
Ti si ili je susjed bio u zabludi?
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 00:09   #50
Ja sam bio.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 00:11   #51
Dobro onda, već sam mislio da je susjed
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 00:14   #52
Možda je i on, tko će ga znat.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 12:53   #53
Quote:
Brbljavac kaže: Pogledaj post
Precjenjen i limarija ne valja.
GOLF svoje prednosti i kvalitetu pokazuje tek nakon 1x godina

Uzmi 10 godina starog Golfa i 10 godina star bilo koji drugi auto pa ćeš vidjet

I ja sam lajao da je Golf precijenjen ali kad vidim 19 godina starog Golfa (IV) od punca, mislim da auto vrijedi svake kune

Sve od elektronike radi, auto fine ide, troši ko upaljac i ne kvari se

Naravno da će kao takav uvijek duplo više vrijedit od francuza, koreanca itd
carevsin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:46   #54
Najjači su mi oni što kupe Kiu rio, bijelu pa stave crne ratkape iz kauflanda, obavezno sunčane naočale dok pada kiša, i onda gledaju okolo na semaforu jel ih koji drugi takav gleda (pederi očito), a na VAGove dižu nos Svi drugi sa golfovima su budale, rvatine, a oni puni sebe, ugledni levičari, liberali
martin222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:37   #55
Quote:
carevsin kaže: Pogledaj post
GOLF svoje prednosti i kvalitetu pokazuje tek nakon 1x godina

Uzmi 10 godina starog Golfa i 10 godina star bilo koji drugi auto pa ćeš vidjet

I ja sam lajao da je Golf precijenjen ali kad vidim 19 godina starog Golfa (IV) od punca, mislim da auto vrijedi svake kune

Sve od elektronike radi, auto fine ide, troši ko upaljac i ne kvari se

Naravno da će kao takav uvijek duplo više vrijedit od francuza, koreanca itd
I proizvodi gorivo, ne zaboravi to.

Evo i mom Meganeu II sve radi, fino ide, troši koliko treba trošiti dizel tog godišta, gorivo nažalost ne proizvodi, a kvari se koliko i svaka raga njegovih godina i kilometara (wannabe 250k, a stvarnih tko zna).

Tko kaže da se mu 10+g. star auto ne kvari, postoje samo dvije mogućnosti, ne vozi ga ili sere. Imam jednog takvog prijatelja kojemu se njegov Golf IV nikad ne kvari, ali kad krene nabrajati što je sve promijenio na njemu, taj auto nema više nijedan originalni dio.
redscro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:41   #56
Kad smo kod Golfa, prosli tjedan bio vozen nekoliko dana u VI moguce da je Trendline sa par nadoplata

Pa kakva je to kaseta od auta nisu istine, preko rupa i neravnina kao kocija. Plastika tvrda i neugledna, opreme slabo, boja osim crne ni za lijek. Totalna katastrofa, a auto ima nekih 200 000 km
__________________
Ako se osjećate glupo, sjetite se da postoje odrasli ljudi koji vjeruju da su dva pigvina došetala s Južnog pola kako bi se ukrcali na brod te izbjegli poplavu.

Tekućine se NE sipaju!!!
Moonraker is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:43   #57
Quote:
redscro kaže: Pogledaj post
Imam jednog takvog prijatelja kojemu se njegov Golf IV nikad ne kvari, ali kad krene nabrajati što je sve promijenio na njemu, taj auto nema više nijedan originalni dio.
Kaj je tebi, to su sve potrošni djelovi.
high road is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:47   #58
Quote:
martin222 kaže: Pogledaj post
Kako misliš limarija ne valja? Imao sam karavana 8 godina, susjed ima jednog iz 2004. kupio ga novog, ima oko 300 000 km, izvana kao nov, istina da nije baš neka kvaliteta plastike iznutra, ali limarija?
Eto meni frend ima peticu iz 2004 i već 3 puta rađena limarija, pragovi otišli, hrđe kolko oćeš. Naravno to sad zvuči kao da fali pola auta. Ne, nego tamo di voda štrca blatobran i to, sve je zahrđalo i to je rađeno već treći put prije ove zime i sad se opet pojavilo. Tko zna kako je ispod. Čak je i na vrhu blatobrana pukao lak i zahrđalo, a nije auto udaran. Sam je rekao da nije goru limariju imao niti na jednom do sada. Kružile su jedno vrijeme slike po fejsu na petici nekoj kako je rupa ispod rezervara nastala, pragovi potpuno uništeni i rupe veličine par centimetara.
Brbljavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:47   #59
Quote:
Moonraker kaže: Pogledaj post
Kad smo kod Golfa, prosli tjedan bio vozen nekoliko dana u VI moguce da je Trendline sa par nadoplata

Pa kakva je to kaseta od auta nisu istine, preko rupa i neravnina kao kocija. Plastika tvrda i neugledna, opreme slabo, boja osim crne ni za lijek. Totalna katastrofa, a auto ima nekih 200 000 km
Nije on bio bolji ni s 50 000km. Takav je i gotovo. Napisao sam negdje, možda Highline s ozbiljnijim motorom ostavlja bolji dojam (ne bih znao), ali Trendline G5 i G6 su jednostavno - očaj...
high road is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:50   #60
A megane 2 karavani dime ko lokomotive (egr, da), i tako se vrtimo ukrug, nema auta bez mane, samo što se preko nekih lakše prelazi.
martin222 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:04.