Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2006., 20:38   #1
Refan parfemi

Eto... zanima me kakva su vaša iskustva sa Refanovim parfemima što se tiče kvalitete i koji su vam najbolji?
Athalie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 21:39   #2
Kvaliteta je svaki put drugačija, jer vjerojatno ne razrjeđuju uvijek mirise u istim omjerima. Kupim nekad chanel chance, dobar mi je bio cheap&chic ali ga već jako dugo nema. Kad nemam para uzmem tamo neki parfemčić, ali kvaliteta i nije neka, kolko para tolko mirisa!
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 00:08   #3
u nekom rangu sa ovim po dm-u(puma,adidas,mexx i sl.)...malo traju pa ishlape...ali za tu lovu su ok.za svakodnevni spric idealni
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 14:05   #4
Evo baš sam danas kupila dugo priželjkivani Hugo Boss "Energise" u Refanu, najmanju bočicu, i ostala sam kada sam uvidjela da njihov miris nema veze sa originalom. Strašno... Dođe mi da plačem.
Doduše, ne mogu to reći za sve njihove parfeme, jer su mi neki čak bili i ok, ali ovaj stvarno nema veze sa originalom. Slobodno mogu reći da čak i smrdi dok je pravi Energise božanstven!! A isto mi se tako čini da je i s Lacoste - Touch of pink, samo što njega nisam kupila. A bome ni neću. Skupljat ću siću za original pa makar to moje skupljanje trajalo sto godina, al ću onda barem biti zadovoljna!
Athalie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 14:40   #5
Nisam kupovala godinama, al kad jesam bilo je ok. Za tu cijenu, naravno.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 15:46   #6
Quote:
Martinka kaže:
Kvaliteta je svaki put drugačija, jer vjerojatno ne razrjeđuju uvijek mirise u istim omjerima. Kupim nekad chanel chance, dobar mi je bio cheap&chic ali ga već jako dugo nema. Kad nemam para uzmem tamo neki parfemčić, ali kvaliteta i nije neka, kolko para tolko mirisa!

U kojem si refanu nasla chanel chance? Gdje god da sam pitala nigdje ga nema a skupo mi ga je kupit u parfumeriji
devil_inside_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 21:23   #7
Quote:
devil_inside_me kaže:
U kojem si refanu nasla chanel chance? Gdje god da sam pitala nigdje ga nema a skupo mi ga je kupit u parfumeriji
U vinkovcima.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 22:43   #8
meni se koža oljuštila od refana i to gadno.
nosila sam šalove ohoohho vrimena.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2006., 22:49   #9
kupujem si stalno NAOMAGIC. nije loše. jest da bi ja rađe original, al hebi ga za 25 kn je dobar
 
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 00:44   #10
Imala sam refanov Hypnotic poison i bio mi je sasvim ok.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 20:40   #11
Quote:
Piggy kaže:
Imala sam refanov Hypnotic poison i bio mi je sasvim ok.
Taj isto znam nekad kupiti i to je jedan od boljih parfema u refanu.
Ne znam jel netko možda kupovao parfeme u onim dučančićima Nicole, kod njih sam jednom kupila hypnotic jer su me žene skroz udavile, parfem je bio živi očaj, smrdio je strašno, ni nalik originalu. Refan je puno bolji od toga, a cijene su iste.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 20:50   #12
ima ih ok
__________________
Suze su ti navirale od sreće,a on ih je sušio poljupcima,mazeći ti obraze dlanovima,i ti još čuvaš u džepiću sjećanja,nježnost u njegovu dodiru.
Bitchka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 19:55   #13
Jedno pitanje - pošto sam luda za parfemima preskupo mi je imati sve originale, jel netko od vas kupio Bvlgari - Omniu u Refanu? Planiram kupiti jer mi je najbolji parfem, pa me zanima jel traje? Thanks
__________________
Everyday for us something new...
Cleis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2007., 14:14   #14
Omnia ili Euphoria iz Refana

Cure, da li je ijedna od vas ikad kupila Bvlgrai Omniu ili neki drugi Blvgari ili Calvin Klein Euphoriu u Refanu? Kakvi su, jel drže relativno dugo? Jer ih obožavam a originali su mi pri kraju, pa sam mislila probati s Refanom, a nikad nisam tamo kupovala pa ne znam jel se isplati ili se njihovi parfemi ne osjećaju centimetar od tebe? Thanks
__________________
Everyday for us something new...
Cleis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2007., 15:22   #15
Quote:
Cleis kaže: Pogledaj post
Cure, da li je ijedna od vas ikad kupila Bvlgrai Omniu ili neki drugi Blvgari ili Calvin Klein Euphoriu u Refanu? Kakvi su, jel drže relativno dugo? Jer ih obožavam a originali su mi pri kraju, pa sam mislila probati s Refanom, a nikad nisam tamo kupovala pa ne znam jel se isplati ili se njihovi parfemi ne osjećaju centimetar od tebe? Thanks
meni je posve drugaciji miris refanove i orginal euphorie...
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 14:01   #16
Ma niti približno nisu isti ...
Evo ja sam sebi čisto za usporedbu uzela od Nicol , Pure Poison , Hugo Boss intenese i još jedan samo se sad ne mogu sjetiti koji je ..
Uopće nisu slični , ali onaj kome to nije bitno kupit će si te parfemčiće ne zbog toga što je to " moža" CK Euphoria ili Neomagic , već zato što mu se taj miris sviđa ...
Mislim nisu loši , ali su jaooooo daleko od originalnih parfema
__________________
album
Mel33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 18:49   #17
ja sam primjetila da su mi u "Nicole" (ima na placu i u nami) puno bolji nego u refanu. tocnije, Organza mi je puno bolja. jer jednom mi je ponestalo, a prije sam naletila na refan pa onda tako kupila, i miris je bio malo drugaciji, i manje intenzivan. ne pretjerano, ali dovoljno da se primjeti i da ostanem dovoljno razocarana da od tada samo u nicole idem. sa njima sam jako zadovoljna, barem za sada i sto se Organze tice. za druge ne znam.
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 18:51   #18
FM parfemi su zakon
lkomarci is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 20:12   #19
gdje je nicole u splitu?
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 20:20   #20
a jel di moze vidjet taj popis cega oni tamo imaju?
ili bas moram ic tamo da ih pitam..
__________________
Dobro jutro tugo , di si bila ti do sad?
*Ani* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:11.