Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2007., 18:08   #41
btw kaže se badminton

www.cba.hr iliti hrvatski badmintonski savez
slow_cheetah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 18:27   #42
Imas na Velesajmu, paviljoni na Velesajamu, ulaz zapad 3 i centar Vita kod rotora!
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 19:45   #43
TK Concordia na Voltinom. Navodno bolji tererni nego na Velesajmu i jeftiniji.
__________________
U duh potpuno slobodan
od svih misli i osjećaja
čak ni tigar ne nalazi mjesta
da zabode svoje oštre kandže
ovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 16:12   #44
Ima li mogucnosti igranja izvan Zagreba? TK Concordia mi se svida - samo je tesko dobiti termin. Klub Max ne znam bas. A Centar Vita mi bas uopce ne odgovaraju termini - moram i radit ponekad.
Ima li mogucnosti malo izvan ZG-a npr Sesvete itd.?
silentBOB is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 00:44   #45
badminton za seniore

Zanima me da li postoji na velesajmu-max klub-treninzi za studente do 26 godina,al ne prek faxa nego bas trening za tu populaciju..ak ne gdje u blizini n.zagreba postoji?
jeronim is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 20:19   #46
Quote:
chiquita kaže: Pogledaj post

Wow, strašno si pametna!
tutlek1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 09:05   #47
Mene isto zanima ako netko zna dal postoje kakvi tereni u blizini Sesveta(Dubrava, Maksimir). Ako znate javite. Ovo na Velesajmu je fakat daleko.
Takoder ako ima koga kome se da igrat nek se javi. Steta je sto se malo ljudi bavi ovim sportom koji je vise nego odlican.
Pozdrav
J. Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 09:31   #48
Ja bih isto rado s nekim igrao ako postoji mogucnost. Nisam profic, ali mogu rec da znam igrat. Trenirao sam tenis od kad znam za sebe i prije par godina sam poceo igrat badminton koji mi je puno bolji.
Javite se na PM pa cemo se dogovorit ako se kome igra.
J. Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 13:29   #49
Istina. Evo ja sam ti na Volovcici pa putujem u Voltino u TK Concordia. Tamo mi je stvarno OK. Ali opet se mora putovati kroz cijeli grad.
__________________
Never try to argue with an idiot, he will lower you to his level and beat you with experience
silentBOB is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 13:52   #50
cure ako ste voljne igrati u parovima badmiton javite se bit ce svima nama zanimljivije.ako vam je bed onda pisite privat poruke.slobodno se javite
bonifacio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 14:02   #51
Cure ako ste voljne igarti sa nama deckima u parovima javite se bit ce i vama i nama zanimljivije.Dobra smo i odtkacena ekipa.Slobodno se javite Ocekujemo da nam se javite.zabava zagarantirana
bonifacio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 00:05   #52
Evo ja bila s jednim forumasem na badmintonu. Bilo je super, iako sam konstantno gubila. Nisam ja toliko losa koliko je on dobar
Ljudi, igrajte badminton
hexy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 22:55   #53
Ja bi na badminton a nemam s kim. Trenirala sam kao klinka tenis 2 godine, ostalo je sve bilo rekreativno i skoro pa ništa. Jel postoji neka škola badmintona?
ko_ka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 01:50   #54
Quote:
ko_ka kaže: Pogledaj post
Ja bi na badminton a nemam s kim. Trenirala sam kao klinka tenis 2 godine, ostalo je sve bilo rekreativno i skoro pa ništa. Jel postoji neka škola badmintona?
ne treba ti skola za to.naucis s vremenom.pravila ti se objasne i pocnes halat
bonifacio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 12:09   #55
Ja sam badminton počeo igrati prije nekih mesec dana i moram priznati da sam se navukao kao junky na iglu, pa mi trebaju dva svijet!!!

1. Koje rekete preporučate, te i općenito malo o reketima za badminton, težina, napetost.....

2. Loptice: Pošto ih ima svakakvih, plastičnih perntatih, različitih težina, tvrdoća.......

LP
mrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 14:55   #56
Talking

Quote:
mrkac kaže: Pogledaj post
Ja sam badminton počeo igrati prije nekih mesec dana i moram priznati da sam se navukao kao junky na iglu, pa mi trebaju dva svijet!!!

1. Koje rekete preporučate, te i općenito malo o reketima za badminton, težina, napetost.....

2. Loptice: Pošto ih ima svakakvih, plastičnih perntatih, različitih težina, tvrdoća.......

LP
Pozdrav,

Odgovaram malo kasno na tvoja pitanja, ali možda štogod pomogne...

1.Igraš tek mjesec-dva, i nemoj se opterećivati pretjerano reketima. Ima ih raznih, za početak će ti sve do 250-300 kuna biti super, veliki napredak u odnosu na one koje možeš iznajmiti u badminton centrima. Ako te brojke baš zanimaju, težina do 95grama (ja sam počeo prije otprilike 7 godina sa 100gramskim reketom kojeg i danas tu i tamo primim iz sentimentalnih razloga ), a o napetosti žica stvarno ne trebaš brinuti. Kupi već našpanan reket pa kroz neko vrijeme, kad stekneš osjećaj za igru, razmišljaj o ponovnom špananju...O tom potom
Od proizvođača, profesionalci većinom preferiraju Yonex rekete, ali za rekreativce je Yonex za do 300 kuna ipak slabiji izbor od primjerice Victor-a, Babolata, Wilsona ili Carltona za istu cijenu. U Hrvatsku još nisu stigli Head reketi (koliko ja znam), kad stignu i oni će biti odličan izbor. Moja preporuka je ako si u ZG, put pod noge do Lovačkog Roga, tamo ti je dućan gdje imaju često neke popuste pa dobar reket možeš kupiti za nevelike novce (sve ovo je dakako moje mišljenje). Čisto da dobiješ dojam....Yonex Armortec 700, reket koji koristi dosta profesionalaca (između ostalih vodećih nekoliko na svjetskoj ljestvici), u ZG košta ~1600 kuna. Uf, što sam se raspisao a ovo je tek prvo pitanje

2. Loptice su malo drukčija priča, tu bi ti savjetovao da od početka paziš što kupuješ i za koje uvjete....Sve se svodi na ovo:

http://www.shuttlecock.com/Resources...speed_info.php

Pročitaj i sve će ti biti jasno, a vjerovatno ćeš saznati i detalje koji te ne zanimaju. Opet, ako igraš u ZG, loptice s oznakama 77 i 78 (5.1 gram i 5.2 grama) su sasvim ok, prevedeno u one famozne boje na poklopcima u dućanima, to su plave i crvene loptice, pri čemu su crvene ipak za nešto hladnije uvjete i malo su ipak brže. Moja preporuka su Carlton F1 ili Yonex Mavis 350, koje su i najzastupljenije po dućanima (osobno ako igram s plastičnim, što ove loptice jesu, preferiram Carlton F1 jer su izdržljivije ili se barem takvim doimaju.) Cijena im je oko 90 kuna za 6 komada,gdje god kupovao.
O pernatima još nemoj razmišljati, bacit ćeš novce jer će ti se perje razletjet jako jako brzo.

Toliko o tome, pitaj ako te bilo što zanima, i samo puno igraj badminton
__________________
Ne kaže se baGminton nego BADMINTON!
mihavg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 15:35   #57
ima tu koji par za badminton ?!
dečko i ja smo išli utorkom i četvrtkom oo 21 i navukli se a onda nas frendovi "iznevjerili"
a nas dvoje solo, 1 na 1 - that`s not good idea
elizabeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 12:23   #58
Badminton u Zagrebu

Molim pomoć, gdje se sve može u Zagrebu igrati badminton (osim na Velesajmu)?
brankamj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 20:28   #59
velesajam je najbolji (po meni),tamo imaš i BK Medvedgrad i Max koji iznajmljuju terene (oboje je paviljon 25,al su ulazi odvojeni).
Osim toga,nedavno (prije godinu dana) se otvorila dvorana na Trešnjevci (Concordia)
Tko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 23:35   #60
kak je na trešnji? koliko košta sat? a na velesajmu?
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.