Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2017., 08:15   #881
Quote:
Pozdrav,

jel se igra taj badminton?
Trazim partnera za igru poslije 17 h, jel ima zainteresiranih?
Ja sam isto zainteresiran za badminton poslije 18h, no mogu tek poslije sredine prosinca, ako do tada ne nađeš nikoga možemo probati skupa.
__________________
Inline freeskate ZG
DJigli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 09:18   #882
Ja bi nekog da mi pokaže malo tehniku (tko zna dobro vidjet tuđe greške), tj igram dugo, ali i dalje promašim, tj ne vidim napredak, a znam da u forehandu imam greške.. hmm
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 09:22   #883
Quote:
grizli kaže: Pogledaj post
Ja bi nekog da mi pokaže malo tehniku (tko zna dobro vidjet tuđe greške), tj igram dugo, ali i dalje promašim, tj ne vidim napredak, a znam da u forehandu imam greške.. hmm
Imaš dva izbora - grupe (npr. kod Filipa Lončarića, BK Flex) ili uzeti privatne sate. Ne znam tko ih trenutno daje, ali ako se malo raspitaš u Maxu i Turbo Limaču sigurno ćeš naći nekog. Privatni sati su, naravno, puno skuplji.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:43   #884
A kaj veliš na treću opciju.. nađem amatera koji zna igrat dobro ? Ili veliš da je jedno znati igrat a drugo je znati naučiti drugoga kako da igra ?
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:10   #885
Quote:
grizli kaže: Pogledaj post
A kaj veliš na treću opciju.. nađem amatera koji zna igrat dobro ? Ili veliš da je jedno znati igrat a drugo je znati naučiti drugoga kako da igra ?
Trebaš nekoga tko je prošao školu i zna kako se trenira, sam kažeš da trebaš nekog tko će ti ukazati na greške, a ne naučiti te kako se udara loptica.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:23   #886
Pa flex izgleda fora... Mada, znam ljude koji igraju dobro a posve su samouki (ja očito nisam jedan od njih)
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 19:06   #887
Quote:
DJigli kaže: Pogledaj post
Ja sam isto zainteresiran za badminton poslije 18h, no mogu tek poslije sredine prosinca, ako do tada ne nađeš nikoga možemo probati skupa.
Moze, prosinac a pogotovo sijecanj bi bio odlican za igru : )
Vinos is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 01:11   #888
Ako ce nekome falit neko za badminton neka javi. Nisam pro, al nisam ni za bacit, mogu pokazat neke stvari.
Sto se tice BKflex-a, msm da je super za ljude koji zele naucit tehniku i dovest se u kondiciju. Bio sam tamo mjesec dva ali zbog obaveza nisam mogao stic vise, planiram opet krenut iduce god.
(jedini problem tamo je to sto se badminton igra samo vikendom na raznim natjecanjima (treninzi su preko tjedna i to je vise manje kondicija, tehnika i sitno se odigra nesta), a to je vrijeme kad studenti imaju drugih obaveza ^^ )
Leokt is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 23:41   #889
Igrate li ADA ligu?
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 00:26   #890
Quote:
miroslav kadlec kaže: Pogledaj post
Igrate li ADA ligu?
Sad kad imam vremena sjebo sam ligamente pa moram malo vjezbat ovo okolo
Leokt is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 08:06   #891
Hoću reći, liga je super i za početnike jer postoje razne kategorije. Igrate s otprilike sebi ravnim.
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 18:58   #892
Netko za rekreacijski badminton u Rijeci?
recreation is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 16:43   #893
Sljedeći petak, biti će malo badmintonske rekreacije. Lokacija je Badminton Max paviljon 5, vrijeme 18 ili 19h, u petak 26.1. Zasad smo ja i forumaš DJigli, no može se priključiti svatko tko je voljan i željan!
__________________
Two worlds, separated by a jagged chasm. Above, faceless spectators mocking the tragedy. Below, helpless victims losing everything.
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 17:54   #894
oće ko prije petka?
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 08:32   #895
Quote:
grizli kaže: Pogledaj post
oće ko prije petka?
hej bok. Mogu ja sljedeći tjedan prije petka.
__________________
Inline freeskate ZG
DJigli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 19:56   #896
Je li netko zainteresiran za badminton sutra (srijeda) u 18 ?
__________________
Inline freeskate ZG
DJigli is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 07:09   #897
Hmm, a sutra ?

Tek sad vidio poruke.. bila gužva pa niti nisam bio u prilici ici u tjednu ipak..
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 21:48   #898
Ej, tražim partnera za igranje badmintona. Nisam bas iskusna tj amater sam, ali mislim da bi se dobro snašla. Odgovaraju mi termini radnim danom poslije 18 h.
jesenjina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 12:32   #899
Quote:
jesenjina kaže: Pogledaj post
Ej, tražim partnera za igranje badmintona. Nisam bas iskusna tj amater sam, ali mislim da bi se dobro snašla. Odgovaraju mi termini radnim danom poslije 18 h.
Jos zainteresirana? Zagreb? PM?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Little_Monster is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2019., 15:03   #900
Nisam igrao badminton skoro godinu dana, dovoljno se prašine nakupilo na reketu...sad ima li nekog challengera da obriše pod sa mnom?
__________________
Two worlds, separated by a jagged chasm. Above, faceless spectators mocking the tragedy. Below, helpless victims losing everything.
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:50.