Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2007., 15:08   #61
pa triba proč vrimena od online prijave pa da ti pošaluju papire pa ti nazad i onda još dok aktiviraju pa dok ti papir dođe nazad
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 21:38   #62
Quote:
marijan_e kaže: Pogledaj post
ma mislija je ako se spoji s optima korisničin na net a onda otiđe gledat t comov mail i ostalo


ovaj je najjači!!
nazovi szk da ti daju upute za Outlook expres- staviš optimine outgoing mail postavke i to je to
smjesko911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 21:41   #63
Quote:
smjesko911 kaže: Pogledaj post
ovaj je najjači!!
nazovi szk da ti daju upute za Outlook expres- staviš optimine outgoing mail postavke i to je to
jel se to odnosi na mene ili njega?
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 14:58   #64
[/COLOR]QUOTE=marijan_e;7278332]jel se to odnosi na mene ili njega?[/QUOTE]

ideš u OEXP. >TOOLS > ACOOUNTS > PROPERTIS > SERVERS i u ougoing mail kopiraš ovo: mail.optinet.hr ili outgoing mail postavku bilo kojega alternativnog providera kojega misliš koristiti i bez bada šalješ i primaš mailove na t-comov mail, i netrebaš se spajat sa t-comovim userom da bi vidio mail. (drugo sve ostaviš isto)
smjesko911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 15:12   #65
Quote:
smjesko911 kaže: Pogledaj post
[/COLOR]QUOTE=marijan_e;7278332]jel se to odnosi na mene ili njega?
ideš u OEXP. >TOOLS > ACOOUNTS > PROPERTIS > SERVERS i u ougoing mail kopiraš ovo: mail.optinet.hr ili outgoing mail postavku bilo kojega alternativnog providera kojega misliš koristiti i bez bada šalješ i primaš mailove na t-comov mail, i netrebaš se spajat sa t-comovim userom da bi vidio mail. (drugo sve ostaviš isto)[/QUOTE]
-------------------------------------------------------------------

pa? to nije bilo pitanje ali važno je da si ti pokaza da to znaš :klap:
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 12:11   #66
Quote:
marijan_e kaže: Pogledaj post
ideš u OEXP. >TOOLS > ACOOUNTS > PROPERTIS > SERVERS i u ougoing mail kopiraš ovo: mail.optinet.hr ili outgoing mail postavku bilo kojega alternativnog providera kojega misliš koristiti i bez bada šalješ i primaš mailove na t-comov mail, i netrebaš se spajat sa t-comovim userom da bi vidio mail. (drugo sve ostaviš isto)
-------------------------------------------------------------------

pa? to nije bilo pitanje ali važno je da si ti pokaza da to znaš :klap:[/QUOTE]


Da to nije bilo pitanje,nego ako bi išla na t-comovu korisničku stranicu i tamo pod webmail upisala korisničko i lozinkuod t coma.
tweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 12:37   #67
Da to nije bilo pitanje,nego ako bi išla na t-comovu korisničku stranicu i tamo pod webmail upisala korisničko i lozinkuod t coma.

-----------------------------------------------------------------
ma draga moja jesan ti reka da neće nebrini se
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 13:20   #68
Quote:
marijan_e kaže: Pogledaj post
Da to nije bilo pitanje,nego ako bi išla na t-comovu korisničku stranicu i tamo pod webmail upisala korisničko i lozinkuod t coma.

-----------------------------------------------------------------
ma draga moja jesan ti reka da neće nebrini se

Evo,da javim ja od dans surfam prako optime i sve je super:klap:
Sad još čekam 22 h pa da skidam neograničeno do 7 ujutro.
tweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 13:27   #69
baš mi je drago ja ču pričekat još mj jer san na 5 gb a i papiri mi još došli nisu,javi kakva je brzina,jeli puca veza i to....

a kako ide ako neko imna max tv?onda nemože bit na optimi ? ili se varan?
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 13:41   #70
Quote:
marijan_e kaže: Pogledaj post
javi kakva je brzina,jeli puca veza i to....
Mene isto zanima, dajte malo prokomentirajte tko je dobio jel rade P2P programi, torrenti, dal otvara sve stranice itd., uglavnom jeste zadovoljni?
Killer Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 13:42   #71
Quote:
marijan_e kaže: Pogledaj post
baš mi je drago ja ču pričekat još mj jer san na 5 gb a i papiri mi još došli nisu,javi kakva je brzina,jeli puca veza i to....

a kako ide ako neko imna max tv?onda nemože bit na optimi ? ili se varan?
jebo 5GB nek nam daju flat i veču brzinu, a zapravo mi plačamo cijenu flata ali oni nam ne daju flat , to je realnost.

Zadnje uređivanje chaka khan : 02.02.2007. at 14:31.
chaka khan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 13:43   #72
neznan šta mi plačamo ali mi ovo od optime odgovara super je!
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 14:08   #73
Quote:
marijan_e kaže: Pogledaj post
baš mi je drago ja ču pričekat još mj jer san na 5 gb a i papiri mi još došli nisu,javi kakva je brzina,jeli puca veza i to....
Veza mi nije još niti jednom pukla,baš skidam sa p2p ( aresom ) dva filma i vrte se oko 80-90 kb/sec,spojila am se oko pola 11 i još pola sata pa će mi biti skinuti.
Torrente još nisam probala,to si puštam za vikend da malo isprobam,ali mislim da ni tu ne bi trebalo biti nikakavih problema,jer do sad sve ide glatko,više manje isto kao i t com
ja sam zadovoljna
tweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 14:31   #74
Quote:
marijan_e kaže: Pogledaj post
neznan šta mi plačamo ali mi ovo od optime odgovara super je!

Evo malo bacite pogled na nekog nizozemskog davatelja usluga
http://www.orange.nl/adsl/
i onda češ vidit šta plačaš, naprosto ne da se usporedit dvije države jel i to ali baš da je tolika razlika ili uzmite primjer njemačkog t-com, ja sad ne zna ko koga pljačka, možda mi njih , ako sam krivo rekao prihvačam i drugo mišljenje.
chaka khan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 14:47   #75
gle imaš već 2-3 teme di se plače kako t com nevalja i kako je visoka cijena,aj tamo pa se žali ovde to nije potrebno i nije riječć o t comu
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 16:08   #76
Quote:
marijan_e kaže: Pogledaj post
gle imaš već 2-3 teme di se plače kako t com nevalja i kako je visoka cijena,aj tamo pa se žali ovde to nije potrebno i nije riječć o t comu
palac dole za tvoje teme

Zadnje uređivanje chaka khan : 02.02.2007. at 17:45.
chaka khan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 16:16   #77
btw došli su mi papiri danas od optime...mogu reć da su brzi
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 20:41   #78
ma nisi ih ni morao cekat imas ih na stranici za skinut i isprintat ispises sve i faksiras..ja sam danas popodne sve obavio u 5 min i sve je vec gore kod njih sad cekam lozinku i to
dalmacija77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 20:59   #79
http://www.optima.hr/adsltraffic.aspx

evo ti na dnu stranice formulari,isprintas i ispunis i faksiras na 0800 0087 i bas me zanima koliko ce proc dok ne dobijem lozinku
dalmacija77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 22:14   #80
e mene zanima evo priča je o optimi imam ovaj dsl od t-com i jel sad mogu priječi na njihov od optime, i možda glupo pitanje što se tiče sigurnosti, to je preširok pojam ali recimo virusi, privatnost, neka zaštita šta ja znam jel to može biti slabije kod optime jel na kraju su oni novi kao firma i ne tolko poznati, ili to nema nikakve veze nekako mi je taj t-com jaka firma pa ono nekako sigurnije je.?
chaka khan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:30.