Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2003., 15:59   #1
Kako prići curi/dečku [zajednička tema]

Ciao svima...

Ma ja vam imam 19 godina, dakle u kasnim tinejdzerskim sam godinama, a imam probleme iz ranotinejdzerskog doba...

Naime,sramezljiv sam i mene jos muci pitanje "Kako prici djevojci?"pa vas molim da meni ( a mislim da ima i drugih kojima bi ova tema mogla pomoc) pomognete i kazete vasa iskustva, prijedloge...

Inace, imam smisla za humor, mozak nekad radi dosta brzo, ali kad nju vidim u disku, e onda humor izumre, mozak stane i ja mogu samo gledati ili provalit nesto glupo...
Sigurno bi bilo pametno nasmijati je malo, ispast simpatican... pa ako ste culi za neki originalan, zanimljiv pristup... ili ste vi vlasnik istoga... molim vas napisite da mi barem da ideju...


Hvala!
 
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 16:14   #2
otiđi do šanka i naruči čašu crnog vina... prošetaj, kao slučajno, pokraj nje i sasvim se slučajno spotakni taman kad si na korak dva od nje... i najslučajnije joj prolij vino po bijeloj bluzi/košulji... ili kaj već ima...
taj će pristup sigurno zapamtiti
__________________
knock, knock, knocking on the heavens door
softic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 16:15   #3
nemoj previse razmisljati nego pridji. zasto ljudi moraju uvijek nest glumatat i pokusavat ispasti duhoviti i pametni i kaj ja znam. budi prirodan onakav kakav jesi.
__________________
Let the game begin...
Bell@ Baggins * is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 17:53   #4
u glavu..

idi na kvantitetu ,a kad se potrefi ,malo pa mjenjaj..

napusi si malo ego ..

a tek onda ...
pocni razmisljat

...a imas sto i za ponudit..

savjeti:
1.kad nisi siguran u zenske signale navali, nisu ni one same sigurne a polije je kasno
2.nemora biti niti fora niti smijeh,.. cesto puta samo pridjes ..gledas i poljubis
3.kad dodje i taj NE ,samo se okreni i pici dalje..nemas vremena za gubljenje
...
..
.
HRABRO u punom smislu te rijeci , u glavu ,direkt ,bez imalo prikrivanja ili glumljenja..

pamti greske i nemoj ih ponavljat
poslije ces skuziti koje i kakve sve igre postoje

hrabro



__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 18:16   #5
Cool Onaj koji provaljuje = provalnik.

Idi, provali se pred njom, pa joj reci da si se provalio; ili joj nemoj ništa reći.
Možda se ona provali pred tobom.
Pomisli samo da nije ni to interesantno da možeš svaku šarmirati na prvu - da to posjeduješ, dosadilo bi ti, vjeruj mi.
Ovako imaš priliku da jednoga dana zaista šarmiraš svaku.
No, šta je to tebi bitno. Ti čezneš samo za jednom.
Stoga se ne opterećuj.
Budi uporan, sve drugo će doći samo po sebi - budi pažljiv, jer žene to izuzetno cijene, i dopusti joj da osjeti da je jedina prisutna za tebe tu noć.
Mislim da će onda sve biti OKI-DOKI...
 
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 18:23   #6
Re: Onaj koji provaljuje = provalnik.

Quote:
Dream kaže:
Idi, provali se pred njom, pa joj reci da si se provalio; ili joj nemoj ništa reći.
Možda se ona provali pred tobom.
Pomisli samo da nije ni to interesantno da možeš svaku šarmirati na prvu - da to posjeduješ, dosadilo bi ti, vjeruj mi.
Ovako imaš priliku da jednoga dana zaista šarmiraš svaku.
No, šta je to tebi bitno. Ti čezneš samo za jednom.
Stoga se ne opterećuj.
Budi uporan, sve drugo će doći samo po sebi - budi pažljiv, jer žene to izuzetno cijene, i dopusti joj da osjeti da je jedina prisutna za tebe tu noć.
Mislim da će onda sve biti OKI-DOKI...
evo ovo nemoj..

to je cisto razmisljanje.. (a to trosi vrijeme)
budi spontan ,vrijeme je da se skolujes za fuckera, dakle puno treniraj s razlicitim sparing partnerima

hrabro i u glavu ,..
i ne glumi drugog nego budi svoj
hrabro
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 19:21   #7
Cool Re: Re: Onaj koji provaljuje = provalnik.

Quote:
Eladio kaže:
evo ovo nemoj..

to je cisto razmisljanje.. (a to trosi vrijeme)
budi spontan ,vrijeme je da se skolujes za fuckera, dakle puno treniraj s razlicitim sparing partnerima

hrabro i u glavu ,..
i ne glumi drugog nego budi svoj
hrabro
Interesantno je kad kroz nešto nisi prošao...
 
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 19:29   #8
Re: Re: Re: Onaj koji provaljuje = provalnik.

Quote:
Dream kaže:
Interesantno je kad kroz nešto nisi prošao...
on nemaq vremena ..
19 godina mu je ...

zvona zvone na uzbunu


samo hrabro..
jednostavno okrenes plocu i udri

__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 20:04   #9
Cool Re: Re: Re: Re: Onaj koji provaljuje = provalnik.

Quote:
Eladio kaže:
on nemaq vremena ..
19 godina mu je ...

zvona zvone na uzbunu


samo hrabro..
jednostavno okrenes plocu i udri

Kod mene nema uzbune. Sve mirno i puno ljubavi.
A, kod tebe????
 
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 20:21   #10
Quote:
Kako prici djevojci...

To se i ja pitam...




Quote:
otiđi do šanka i naruči čašu crnog vina... prošetaj, kao slučajno, pokraj nje i sasvim se slučajno spotakni taman kad si na korak dva od nje... i najslučajnije joj prolij vino po bijeloj bluzi/košulji... ili kaj već ima...

Jes, učini to i imat ćeš zagarantirani bliski susret- s njenim vrućim, brzim dlanom
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 20:46   #11
Re: Re: Re: Re: Re: Onaj koji provaljuje = provalnik.

Quote:
Dream kaže:
Kod mene nema uzbune. Sve mirno i puno ljubavi.
A, kod tebe????
ja nemam problema ..
"malog" savjetujem


ja mu niposto ne savjetujem ljubav ,dok se covjek ne prodje sito i reseto


..a onda je spreman za nesto konkretno

__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 21:03   #12
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Onaj koji provaljuje = provalnik.

Quote:
Eladio kaže:
ja nemam problema ..
"malog" savjetujem


ja mu niposto ne savjetujem ljubav ,dok se covjek ne prodje sito i reseto


..a onda je spreman za nesto konkretno

Upravo to i ja kažem.
Treba biti spreman.
 
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 21:43   #13
Moja taktika je (npr, u disku) da mu uhvatim pogled i nasmjesim se.... Ne znam zasto, ali pali!

(Bar mi je do sada palilo. Sa svakim! --> Istina, jesnom liku sam se smjeskala cca mjesec dana, ali na kraju mi je prisao )

Cuj, nemas tu neke formule. Ako joj se svidjas (ili svidis), sto god da kazes - bit ce dobro... a ako joj se ne svidjas, sto god da joj kazes - nece biti dobro...

Tako nekako to ide.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 21:58   #14
Evo jedne moje fore koju smislih jednu vecer ali nisam imao sanse isprobati:

Onak dodes smrtno ozbiljan i kazes:"Racija!Molio bih ime, prezime, broj mobitela i bracno stanje!Prleijepi ste i time nabijate komplekse curama a kod decki uzrokujete pojacano lucenje sline!To je vrlo veliko krsenje zakona i bojim se da cu vas morati ispitati.Jesi slobodna u petak navecer?"

Ali moj savjet je da picis svoje
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 10:07   #15
nema tu formule, nema savjeta

ono što u jednoj situaciji i kod jedne osobe uspije, drugi put je totalna katastrofa

pusti klišeje, pusti šablone, pusti "formule" i "pravila"

odaberi trenutak, budi to što jesi i - finito

najgore što ti se može dogoditi je da te odbije... a i to je bolje od neizvjesnosti... bolje je znati na čemu si, pa makar to bilo drugačije od onoga što želiš, nego gajiti lažnu nadu...
__________________
knock, knock, knocking on the heavens door
softic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 10:52   #16
Quote:
Sudden Sid kaže:
Onak dodes smrtno ozbiljan i kazes:"Racija!Molio bih ime, prezime, broj mobitela i bracno stanje!Prleijepi ste i time nabijate komplekse curama a kod decki uzrokujete pojacano lucenje sline!To je vrlo veliko krsenje zakona i bojim se da cu vas morati ispitati.Jesi slobodna u petak navecer?"
Side... Ovo ne bi prošlo ni u Američkom filmu!

Prilaz?
Zaboravi ga!
Najbolje cure se ne osvajaju uletima!

Priđi joj, obrati joj se i pričaj s njom kao da ti je prijateljica. Ležernost i opuštenost su na cijeni, a najbolje se postižu... iskrenošću!
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 11:36   #17
Quote:
Sudden Sid kaže:
Evo jedne moje fore koju smislih jednu vecer ali nisam imao sanse isprobati:

Onak dodes smrtno ozbiljan i kazes:"Racija!Molio bih ime, prezime, broj mobitela i bracno stanje!Prleijepi ste i time nabijate komplekse curama a kod decki uzrokujete pojacano lucenje sline!To je vrlo veliko krsenje zakona i bojim se da cu vas morati ispitati.Jesi slobodna u petak navecer?"

Ali moj savjet je da picis svoje
Sluga Bozji pravi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 14:52   #18
Quote:
pakleni_patuljak kaže:
Side... Ovo ne bi prošlo ni u Američkom filmu!

Prilaz?
Zaboravi ga!
Najbolje cure se ne osvajaju uletima!

Priđi joj, obrati joj se i pričaj s njom kao da ti je prijateljica. Ležernost i opuštenost su na cijeni, a najbolje se postižu... iskrenošću!
..ako ciljas na spontanost onda ok
..ali ako mislis da on tu treba se natezat itd...
pa vidis da je covjeku problem uopce pric,a kamoli sad brijat na prijateljstvo ili vezu ili samo brijacinu..

..a ja kazem nek brije.. a prijatelje nek trazi medju muskima
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 14:59   #19
Potroseno je kilobajta i kilobajta po forumima no odgovor je tesko uopciti. Sve ovisi o tebi i onoj drugoj strani, opcenito jednostavni i prirodni uleti su najbolji uvjeti. Mene je ista stvar mucila dosta dugo i nisam nasao neko univerzalno rijesenje. Svojoj curi sam pristupio kao da je poznajem deset godina a ona meni takoder. Upoznali smo se u mojoj firmi, rukovanje, izmjena imena itd ... Dosla je honorarno raditi u firmu, kako je dolazila jednom tjedno odlucih je malo bolje upoznati tj. porazgovarati tako da je pozovem na kavu. Pozvah je drugi put na kavu a ona ispali da ne pije kavu, pitam je hoce li neki sok ona ispali da ne moze. To je bilo na kraju radnog vremena pa sam se okrenuo i otisao kuci. Neki dan mi je rekla da je jednostavno zablokirala i tako odreagirala, kaze da je potom doslovno udarila glavom u vrata da je mislila kako ih je udubila. Slijedeci tijedan sam ponovio pitanje, otisli smo na 'kavicu' i zadrzali se pazi sad - 2.5 sata bez sekunde dosadivanja ili one grozne mrtve tisine. Sestoga su nam prosla 3 mjeseca ozbiljne veze ... Puno ovisi o tebi, no jos vise o njoj ...
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 15:11   #20
Quote:
pa vidis da je covjeku problem uopce pric,a kamoli sad brijat na prijateljstvo ili vezu ili samo brijacinu..

..a ja kazem nek brije.. a prijatelje nek trazi medju muskima
Dečko, kad sam ja skužio kako prić curi,zajebo sam se i sad mislim s njom bit do kraja života.
Hoći ti reći, uživaj stari dok možeš, moraš, ali boldano moraš popušit kod par žena, i pomirit se s tim da nemaš šta izgubit kad pristupiš ženi. A onda frajeru u lov, kad se naučiš smijat samom sebi dok ispušiš, ako te to ne uništi, ako ne zamucaš nakon toga, onda ćeš postat brijač. Onda možeš pristupat gdje god hoćeš i kako god hoćeš. Riječi rijetko kad imaju neko značenje kod pristupa. Sve je u stavu. A onda kasnije, kad ju osvojiš, onda ti kaže: Joj, znaš na šta sam pala? Na ono kad si reko .... nešto....
A ju ći reć: Ona traži opravdanje što je završila s tobom, pa će ga naći i u najnebitnijoj rečenici, pala sam na tebe , ono, kad si mi reko : E jebote ovdje ožujsko 15 kuna, a tamo 13...
Napadaj brate dok možeš...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:36.