Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2007., 17:09   #61
Quote:
zvm kaže: Pogledaj post
Pa zasto onda drugi ne daju 5-7-10 godina granacije!?

Jer smatraju da će drugim kvalitetama privući/zadržati kupca. Kia se probija i mislim da su odabrali pravu strategiju za to (ne kod mene ali ja nisam većina).

Inače se slažem da da dugoročna garnacija ima dvije strane medalje. Ipak, sjajnija je strana duljine te garancije.

Dok ne zbrojiš koliko si dao za ovlaštene servise a koliko si garancije iskoristio - da je obrnuto (kao kod Ruskih vozila) Kia bi davala 2 mjeseca garancije. Ako si jedan od pehista kojem se auto stalno kvari - ma jebeš garanciju - dajte ga konačno POPRAVITE.

Zna se što garancija pokriva i nema što korisnik biti ili ne biti kriv. Nigdje ne piše,

I te kako piše, čitaj sitna slova

niti se može kontrolirati kako korisnik vozi svoj auto. Znam da servisi pokušavaju sve da ospore jamstvo, ali ne treba ih slušati, nego ustrajati na svom pravu. Generalni zastupnik će ipak na kraju napraviti ono što treba.

Pa sretno ti bilo. Ja sam ono đubre od Zubaka ganjao do Wolfsburga. I na kraju istjerao svoje (kao i kod Suzukija) ali postavlja se pitanje - vrijedi li to živaca. I oba puta sam platio pa tek onda dobio zadovoljštinu.

Kia Ceed je vrlo solidan auto, a to jamstvo mu je sigurno jedan od jačih aduta. Znaju Koreanci da moraju ponuditi "nešto više", ali isto tako i znaju da nije loše vezati kupce 7 godina za ovlaštene servise.

Istinu zboriš ali ovdje se raspravlja o korisnosti svega toga
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 17:31   #62
Korisnost svega toga je nesto slicno kao kasko osiguranje. Placas nesto vise za "ne daj boze" situaciju, kad ti se to moze isplatiti. Ja osobno sam blize tebi po stavu, nego "ziherasima". I nece me ta garancija presudno pribliziti Ceedu. Ali, bas sam danas pricao s kolegama na rucku: njima je to jako primamljivo (kao i Renultova doplata do 4 godine)

Naravno da vecina vozaca ne iskoristi garanciju. Ni ja je ne zelim koristiti - to znaci da je sve ok s autom. Uostalom, to je i racunica proizvodjaca. Inace, vjerujem da je cesto horror istjerati pravdu i priznavanje garancije. No, opet, kad postoji imas barem sto "tjerati". A kad istekne - šuti i plati.

I moja reakcija je bila na tvoje "lako je tako dati garanciju". Nije lako. Daju onoliko koliko moraju zbog konkurencije i uvjeta na trzistu. Donedavno su svi Evropljani imali samo 1 godinu garancije. Sad svi imaju barem 2, a neki i 3 (Alfa, Ford na nekim modelima...). Zato sto se promjenila percepcija kupaca prema Azijatima koji odavno daju 3 godine.
zvm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 17:41   #63
Istina što kažeš. Moje "lako je tako dati garanciju" je išlo sve proizvođače redom ne samo Kiu, probaj malo otići po ovlaštenim servisima. Oni bi samo mijenjali. I onda slijedi - kad se natjerava, kad se oštro vozi, nije to za naganjanje i slična sranja. Ja još nisam doživio da netko pošteno kaže - znamo taj dio je loše napravljen evo zamjenit ćemo ga. Pa pogledaj Lagune. Pola Europe se diglo na zadnje noge i tek su onda priznali da onaj dvostruki zamašnjak ima mali problem - raspada se. Ja neznam koliko je trebalo slomljenih getriba da Suzuki prizna konstrukcijsku grešku (nevjerojatno glupu - to bi student 1. godine FSB-a vidio (nek se ne uvrede strojari)). Ali ne, njima je lakše izgubit neznam koliko s mukom stečenih korisnika nego rješit problem kako spada (malo turpije i rješena stvar). I zato skidam kapu marketinašima Kie - dobar posao su odradili.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 17:52   #64
Vani je situacija ipak nesto drukcija sto se garancije tice. Cak je i vrijeme garancije koje daju pojedini proizvodjaci drukcije nego u Hrvatskoj. Npr. Ford u Italiji (otkad je u grupaciji s Mazdom) daje 4 godine garancije. Mazda daje 5 godina, itd.

Znam nekoliko slucajeva kada su ljudi s autima pod garancijom (konkretno se radilo o Scienicu, Focusu, RAV4 i Ibizi) imali problem i koliko znam svima je bez problema bio priznat kvar i popravak. Nerijetko daju i zamjenski auto dok se ne sredi stvar.

Mislim da je to zbog velikog broja ovlastenih servisa istog proizvodjaca (medjusobna konkurencija), dakle klijent ima dobar izbor za prijeci kod drugoga, a radi se i o velikom trzistu gdje itekako igra ulogu kvaliteta servisne mreze, te proizvodjaci ne zele dopustiti gubitak velikog broja klijenata. Tako da duga garancija itekako privlaci kupce i vrlo je ozbiljan argument za kupovinu odredjenog auta.
__________________
The Greatest Hazard In Life Is To Risk Nothing.
gatto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 18:23   #65
Vjerojatno si u pravu Gatto. Dok sam ja radio u ITA nitko nije pravio pitanje oko garancije, ali baš nitko. Ja nažalost govorim o našem muljevitom tržištu.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 00:05   #66
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Istina što kažeš. Moje "lako je tako dati garanciju" je išlo sve proizvođače redom ne samo Kiu, probaj malo otići po ovlaštenim servisima. Oni bi samo mijenjali. I onda slijedi - kad se natjerava, kad se oštro vozi, nije to za naganjanje i slična sranja. Ja još nisam doživio da netko pošteno kaže - znamo taj dio je loše napravljen evo zamjenit ćemo ga.
imal sam dvije reklamacije u 3 godine garancije.

na redovnom servisu (prvom, na 10 000), pregledavali su svu struju, uočeno je da ne radi rikverc svjetlo. kaže majstor (kod mazde jurković) "ma to je šalter na getribi. znaju doć pokvareni". zamijenili za 5 minuta, trebalo je samo potpisati papir.
ista stvar sa pomoćnim sponama na torzionki. zamijenjen prednji par bez pitanja, samo na potpis.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 00:09   #67
Quote:
montes kaže: Pogledaj post
Ljudi sto mislite.......
pa evo ništa, gladan sam nešto pa razmišljam trenutno dal da si odem napravit sendvič dolje ili ne, nekak mi se neda, kaj ti misliš?
Alfa69Romeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 00:12   #68
Nikad ne bih kupio auto po dužini garancije koja se daje. Znači da si osuđen na 7 godina posjete ovlaštenom servisu (znači 7g. pljačke nedužnih ljudi), gdje su cijene izmjene dijelova i zamjene ulja barem 2x veće od neovlaštenih servisa. Bezveze, čini mi se da KIA produljivanjem garancije samo sebi podiže zaradu
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 08:45   #69
Quote:
Antimon2 kaže: Pogledaj post
Nikad ne bih kupio auto po dužini garancije koja se daje. Znači da si osuđen na 7 godina posjete ovlaštenom servisu (znači 7g. pljačke nedužnih ljudi), gdje su cijene izmjene dijelova i zamjene ulja barem 2x veće od neovlaštenih servisa. Bezveze, čini mi se da KIA produljivanjem garancije samo sebi podiže zaradu
e moj antimone.

na stranu tvoji stavovi o koreancima. to me ne zanima i neću komentirati.
ali, tko ti brani da novi ceed odvezeš nakon godinu dana kod neovlaštenog? nitko.
gubiš garanciju, ali ako je ne želiš, nitko ne tjera na to. ili je možeš servisirati 2 ili 3 ili 4 godine kod ovlaštenog pa kad misliš da ti se više ne isplati, promijeniš servis.
a i jako dobra stvar je prijenos garancije. ako se auto proda, i novi vlasnik ima pravo na garanciju do njenog isteka.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 10:14   #70
Da... nitko nije osuđen na ovlaštene servise. Sve je I wonder objasnio. Ali to što ekipa ipak ide u ovlaštene dok god ne istekne garancija, govori da ta garancija znači više od para stotina kuna razlike u cijeni servisa.
Sve u svemu, lijepo je znati da 5-7 godina ne trebaš brinuti zbog otkazivanja bilo čega.
zvm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 10:41   #71
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
e moj antimone.

na stranu tvoji stavovi o koreancima. to me ne zanima i neću komentirati.
ali, tko ti brani da novi ceed odvezeš nakon godinu dana kod neovlaštenog? nitko.
gubiš garanciju, ali ako je ne želiš, nitko ne tjera na to. ili je možeš servisirati 2 ili 3 ili 4 godine kod ovlaštenog pa kad misliš da ti se više ne isplati, promijeniš servis.
a i jako dobra stvar je prijenos garancije. ako se auto proda, i novi vlasnik ima pravo na garanciju do njenog isteka.
Pa ne brani mi nitko, ali onda otpada ta famozna garancija od 7 godina u kojoj ti u nekim redovnim intervalima izmjene pola dijelova i to masno naplate. Baš bi volio vidjeti koliko će čovjek ostaviti u servisima love u tih 7 godina.
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 11:07   #72
Quote:
Antimon2 kaže: Pogledaj post
Pa ne brani mi nitko, ali onda otpada ta famozna garancija od 7 godina u kojoj ti u nekim redovnim intervalima izmjene pola dijelova i to masno naplate. Baš bi volio vidjeti koliko će čovjek ostaviti u servisima love u tih 7 godina.
U svakoj knjizici vozila pise kad se sto mijenja. To nikad nije pola auta.
Ostavit će dosta za 7 godina - vjerojatno 10-ak tisuća kuna. A koliko bi ostavio u neovlaštenim? Vjerojatno preko 5000. Neka svatko procjeni vrijedi li mu 7 godina garancije 5 t. kn. Jasno, to je razlika u odnosu na 0 godina garancije.

No i bez te garancije, Ceed je jako dobar auto. Ništa spektakularno, da se razumijemo, ali ne zaostaje za razvikanijom konkurencijom.
zvm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 11:27   #73
Quote:
zvm kaže: Pogledaj post
U svakoj knjizici vozila pise kad se sto mijenja. To nikad nije pola auta.
Ostavit će dosta za 7 godina - vjerojatno 10-ak tisuća kuna. A koliko bi ostavio u neovlaštenim? Vjerojatno preko 5000. Neka svatko procjeni vrijedi li mu 7 godina garancije 5 t. kn. Jasno, to je razlika u odnosu na 0 godina garancije.

No i bez te garancije, Ceed je jako dobar auto. Ništa spektakularno, da se razumijemo, ali ne zaostaje za razvikanijom konkurencijom.
Nisam govorio o Ceedu kao automobilu jer ga nisam niti vozio nego općenito o tom trendu produženja garancije. A ovo 7 godina -> 10.000 kuna možeš objesiti mačku o rep, biti će to i duplo više.
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 11:38   #74
Quote:
Antimon2 kaže: Pogledaj post
Nisam govorio o Ceedu kao automobilu jer ga nisam niti vozio nego općenito o tom trendu produženja garancije. A ovo 7 godina -> 10.000 kuna možeš objesiti mačku o rep, biti će to i duplo više.
Za Elantru je nakon sad nakon prvih godinu dana prvi servis (ovlašteni, naravno, radi garancije) sa uključenim uljem od negdje 80-90 kn/litri oko 1400 kn. Ne vidim zašto bi kod Ceeda bio više od toga.
clouseau is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 11:44   #75
Quote:
clouseau kaže: Pogledaj post
Za Elantru je nakon sad nakon prvih godinu dana prvi servis (ovlašteni, naravno, radi garancije) sa uključenim uljem od negdje 80-90 kn/litri oko 1400 kn. Ne vidim zašto bi kod Ceeda bio više od toga.
Isuse - to je sve što mogu reći. Meni te je iskreno žao. Ja na Subaruov servis (di su sva ulja oko 1000 kn), kočiona, filteri, remenje, sviječice ne spiskam tu lovu. Samo naprijed i punite ovlaštenim proračun.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 11:50   #76
Quote:
Antimon2 kaže: Pogledaj post
Nisam govorio o Ceedu kao automobilu jer ga nisam niti vozio nego općenito o tom trendu produženja garancije. A ovo 7 godina -> 10.000 kuna možeš objesiti mačku o rep, biti će to i duplo više.
Hm, Corollu sam 3 godine servisirao u ovlastenom servisu. Platio sam to cca 3500 kn ukupno. 4. servis bi u ovlastenom bio oko 2000 kn. U neovlastenom sam ga platio oko 1000. Ne vidim zasto bi za Ceed bilo skuplje.
zvm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 13:27   #77
Produljeno jamstvo je bitan pokazatelj kvalitete. Ovdje jedino buni ako vrijedi samo za mehaniku, volio bih znati što je elektrikom i elektronikom.

Neke tvrtke daju produljeno jamstvo uz doplatu. I to onda lijepo košta i još postave uvjete da to npr. ne može biti više od 4 godine (ukupno) ili ne više od 80000 km.
Dakle, ne nude (npr. Renault) produljeno jamstvo ni za kakve pare ako se ispuni nešto od gore navedenog.

Tih 5 godina razlike u garanciji ni jedna evropska firma ne bi dala za manje od 15-20 000 kn.
Clark is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 14:09   #78
imal sam na svojoj mazdi produljeno jamstvo.
ako servisiraš auto u ovlaštenom servisu, produžava se jamstvo i garancija mobilnosti do 10 godina. i novi vlasnik ju održava kod ovlaštenog i zasad nije bilo problema. ne bi smjelo ni biti s obzirom da ima samo nekih 85 000 km ali i 9 godina.
inače, servisi su bili u redu po cijeni.
zamjena ulja (njihovo), uljnog filtera, pregled - oko 700 kn.
svaki drugi puta je bilo i podešavanje ventila, pa zamjena filtera zraka svaki 3. ili zamjena peludnog filtera, nije nikad prešlo 1 000 kn.
jedino kad su mijenjali prednje pakne onda je cifra bila oko 1300 ili 1400 kn.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 14:19   #79
Kad vec spominjes Mazdu: Mazda ponovno prva na Auto Bildovom izvještaju
bizz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 00:48   #80
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Ne znam za opremu jer na službnim stranicama nikako da se pojavi cijenik (to je izgleda tako jeben i zahtjevan posao), ali ja sigurno ne bih dao 10000 više za Bravo.
to mi je pokazatelj profesionalnosti!!!
ma neka odjebu sa tom garancijom, kad ne mogu pruziti na net-u ni najosnovniju informaciju!!! (mogu samo zamislit muljazu sa garancijom...pa znate, pa niste vidjeli ovo, pa ono, pa pricekajte, moramo se dogovoriti sa sefovima u koreji, nije to do nas....blabla blaaa!)

kao nismo mi jos u eu, pa mogu kako hoce...!
imanideju is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:24.