Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2008., 20:44   #81
Quote:
TAKESHI kaže: Pogledaj post
Otvaraju novu na Britancu!!!
Gdje točno??
Cl@rks is offline  
Old 19.09.2008., 01:01   #82
Zatvara se Bipa u Ilici. Pitala sam prodavačicu danas da li se nekuda sele,kaže da ne,da baš zatvaraju. One Bipe na Sveticama neće ni biti... pa šta se to s njima događa? Izgleda slab promet.
Judy is offline  
Old 30.09.2008., 20:30   #83
Bipa u Austriji je nenadmašna,ovdje sam bila jednom i kao da je drugi film na platnu...a gore ipak provodim dosta vremena,pa onda tamo i sve kupim. A,da ne govorim kako imaju neke parfeme (i malo nevezano,ali i hranu iste marke za kućne ljubimce) mnogo jeftinije nego ovdje u Hrvatskoj,što bi prema standardu trebalo biti obrnuto.
 
Old 30.09.2008., 20:49   #84
Kod nas u dubravi imaju prometa , možda zato što imamo svega jedan DM i taj je dosta daleko, i jedan Iris al ubi Bože groznih prodavačica u Irisu tako da nam je solucija Bipa najbliža i najbolja. Jedino me smeta što nemaju Manhattan dekorative, Bourjois i Deborah. Tu su pogriješili.
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Old 30.09.2008., 21:47   #85
ja još nisam bila u bipi u dubravi,morat ću ići vidjeti šta imaju.
ray ban is offline  
Old 30.09.2008., 22:40   #86
Proizvođač P2 veša iz Bipe je Palmers,zato i je tako lijep i kvalitetan.Ja sam prije ohoho godina kupila taj veš u Grazu i još je ko nov,nešto stvarno prekrasno za izuzetno povoljnu cijenu.
Bebilina is offline  
Old 01.10.2008., 00:00   #87
Quote:
Hoya kaže: Pogledaj post
Kod nas u dubravi imaju prometa , možda zato što imamo svega jedan DM i taj je dosta daleko, i jedan Iris al ubi Bože groznih prodavačica u Irisu tako da nam je solucija Bipa najbliža i najbolja. Jedino me smeta što nemaju Manhattan dekorative, Bourjois i Deborah. Tu su pogriješili.
ak ćeš ić u Iris, traži gospođu Vesnu, predobra je teta
meni je puno pomogla, više puta. stvarno se trudi. i smiješ joj reć da ti je neš preskupo, ne uvrijedi se

ontopic: ja tu bipu nikako ne volim, nije mi sjela. i tamo i u kozmu mi fali balea al imaju lijepe ukrasne kutijice za poklone
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Old 01.10.2008., 00:01   #88
Quote:
Bebilina kaže: Pogledaj post
Proizvođač P2 veša iz Bipe je Palmers,zato i je tako lijep i kvalitetan.Ja sam prije ohoho godina kupila taj veš u Grazu i još je ko nov,nešto stvarno prekrasno za izuzetno povoljnu cijenu.
Nemaju E kosarice
patientia is offline  
Old 01.10.2008., 11:27   #89
Vidiš, vidiš veš nisam ni gledala, kako sam to propustila
Mala Chrna hvala za savijet , svakako bih trebala pitati za nju jer ih uvijek skoro ima tri ako ne i više i stoje prekriženih ruku i čekaju. Čim uđem odmah zamnom i što ste trebali? Pa hoču razgledati, mislim....
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Old 02.10.2008., 09:06   #90
Quote:
Hoya kaže: Pogledaj post
Kod nas u dubravi imaju prometa , možda zato što imamo svega jedan DM i taj je dosta daleko, i jedan Iris al ubi Bože groznih prodavačica u Irisu tako da nam je solucija Bipa najbliža i najbolja. Jedino me smeta što nemaju Manhattan dekorative, Bourjois i Deborah. Tu su pogriješili.
Ispravak netocnog navoda - u Dubravi su 2 DM-a...

Inace sam jucer u Bipi vidla prekrasnu pašminu zapakiranu u kutiju..onako zlatno-smeđu sa zlatnim nitima, ali jako diskretno..za 49,90 kn..
Vec sam mislila uzet pa poklonit nekome za Bozic ..ali suzdrzala sam se...

A sad se pitam pa zasto pobogu...
traxxy is offline  
Old 02.10.2008., 09:48   #91
Quote:
Hoya kaže: Pogledaj post
Vidiš, vidiš veš nisam ni gledala, kako sam to propustila
Mala Chrna hvala za savijet , svakako bih trebala pitati za nju jer ih uvijek skoro ima tri ako ne i više i stoje prekriženih ruku i čekaju. Čim uđem odmah zamnom i što ste trebali? Pa hoču razgledati, mislim....
joj, hoya, i meni isto tako bude... mrzim kad uđem u dućan i direkt me "napadnu" što bi i jel mi mogu pomoći.
dobro, možda sam ja takva, al stvarno ne volim savjete od ljudi kojima je plaćeno da reklamiraju proizvode koje prodaju, i puno me više zanimaju npr. savjeti od foruma nego od njih.
zato uvijek volim sama ući i malo njuškati, i da me nitko ne pila bespotrebno. zato najviše volim dm, sephoru i muller
a iris i limoni mrzim
mighty_aphrodite is offline  
Old 03.10.2008., 17:30   #92
Traxxy jedan DM je na novom placu, a di je drugi ?
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Old 03.10.2008., 19:09   #93
Quote:
Hoya kaže: Pogledaj post
Traxxy jedan DM je na novom placu, a di je drugi ?
malčice dalje od križanje Grižanske i Av. Dubrava (prema okretištu Dubec, nekih 50 metara)
samo mi je tamo nekak tijesno
chiara is offline  
Old 03.10.2008., 19:51   #94
Quote:
chiara kaže: Pogledaj post
malčice dalje od križanje Grižanske i Av. Dubrava (prema okretištu Dubec, nekih 50 metara)
samo mi je tamo nekak tijesno
hm, nije baš 50 m od Grižanske i Av. Dubrava

na križanju Čulinečke i Avenije Dubrava, adresa je čini mi se Dubrava 214. je, jako je tijesno tam, onaj na placu je komotniji puno.
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Old 03.10.2008., 21:06   #95
sad mi je sinulo da sam krivo napisala, ali već si me ispravila
i mislila sam na križanju Čulinečke i Av. Dubrava
ja ipak rađe idem u DM na Ravnicama puno puta mi se zamjerio DM na placu
chiara is offline  
Old 03.10.2008., 22:31   #96
Čekajte, ja za taj ne znam.
Onda je to u ovoj crvenoj zgradi di je ona picerija kak se zove na čošku? A sa lijeve strane te zgrade je nešto novo napravljeno vrtić jel?
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Old 04.10.2008., 18:19   #97
Quote:
Hoya kaže: Pogledaj post
Čekajte, ja za taj ne znam.
Onda je to u ovoj crvenoj zgradi di je ona picerija kak se zove na čošku? A sa lijeve strane te zgrade je nešto novo napravljeno vrtić jel?
da, tam na ćošku ti je pizzeria i restoran Da-ma, a vrtić je odmah preko Avenije D. DM je između 2. i 3. ulaza zgrade.

Chiara a zakaj ti se zamjerio ovaj na placu?
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Old 04.10.2008., 18:25   #98
Sad znam, Da-ma se zove taj na čošku onda je taj Dm malo dalje...nisam ja to znala , vidiš, vidiš
Meni ovaj na placu nikak nije od ruke. Idem uvijek prema Konzumu, Nami a tam na tu stranu iskreno nemam po kaj.
Bipa mi je bliža i baš ču probati pričati s curama koje rade da uvedu makar Manhattan i Deborah, Bourjois bi bilo isto super. Bourjois i Deborah nema u Irisu tu kod nas pa bi moglo iči.
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Old 05.10.2008., 08:34   #99
nemaju sve proizvode kao ovaj dm na ravnicama, prodavačice znaju biti nezainteresirane, ponekad i bezobrazne i onaj smrad na placu me totalno ubija
ali odem ako sam u blizini a nešto trebam, nije baš da ne idem nikad u taj dm

hm, mi smo očito negdje blizu...
chiara is offline  
Old 05.10.2008., 13:48   #100
Ja sam ti kod oš Ivana Mažuranića točno
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:38.