Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2014., 08:13   #281
Ima tko friške info o TS Lajbeki?
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 16:52   #282
Molim pomoc! Iskustva s TS Zlatni vez Osijek i TS Slavonski san Đakovo?
Hvalaaa
PeggySuee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 21:37   #283
Cure, jel puno 300€ za pratnju dat?
palonkica6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 21:43   #284
Meni je...kod nas je prosjek 150e
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 21:54   #285
Quote:
palonkica6 kaže: Pogledaj post
Cure, jel puno 300€ za pratnju dat?
Mi toliko plaćamo.. koga god smo pitali cijene su bile tu negdje, 200, 250, 300 eura.. tako da smo uzeli najbolje koje smo u tom trenutku čuli i mislim da nećemo požaliti cijenu
rose90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 08:20   #286
Quote:
palonkica6 kaže: Pogledaj post
Cure, jel puno 300€ za pratnju dat?
Kad sam se ja raspitivala, sve cijene su bile tu negdje, to je ta cijena....
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 11:40   #287
Vjerojatno, kao i sve, ovisi o području.
Nama je savjetovano da ne dajemo više od 150 eura za pratnju (Vinkovci).
Uzela sam ponude od 2 sastava za djevojačku/momačku (7 sati svirke) + pratnju (4 sata) traže oko 3000 kn.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 14:21   #288
Ekipa je li netko možda slušao u svatovima TS Vranac i da li netko možda zna ili ima njihov repertoar za svatove?

pozz
anonymusi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 08:15   #289
Evo friška info o TS Lajbeki, bili smo im na probi, dečki su odlični, odsvirali su nam par pjesama, za kraj sam ja tražila od Johnny Casha "Ring of fire" i mogu samo reći odlično! Tak da smo ih odmah i kaparili i sad nestrpljivo čekamo 6.mjesec
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 18:16   #290
Quote:
anonymusi kaže: Pogledaj post
Ekipa je li netko možda slušao u svatovima TS Vranac i da li netko možda zna ili ima njihov repertoar za svatove?

pozz
I meni bi trebale info o njima. Slusao sam na youtubu i dobro zvuce
kruky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 19:55   #291
Bok svi!

Lijepo vas molim za pomoć!
Trebamo tamburaše za pratnju u ZG-u! Da li nam možete nekoga preporučiti?
H V A L A!!!!!
beba0013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 20:34   #292
Moja preporuka su TS Harmonija, mi smo ih kontaktirali 15ak sa sireg zg podrucja i ovi su nam ispali najpovoljniji i slobodni na nas datum i zadovoljili su kriterije mog dragog koji je godinama bio u tamburaskom orkestru pa je jako izbirljiv po pitanju tamburasa posebno kad nisu Slavonci.
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 20:38   #293
Quote:
*Aria* kaže: Pogledaj post
Moja preporuka su TS Harmonija, mi smo ih kontaktirali 15ak sa sireg zg podrucja i ovi su nam ispali najpovoljniji i slobodni na nas datum i zadovoljili su kriterije mog dragog koji je godinama bio u tamburaskom orkestru pa je jako izbirljiv po pitanju tamburasa posebno kad nisu Slavonci.
Oni su i naši
rose90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 22:25   #294
Koliko unaprijed ste rezervirali tamburaše? Koliko se kreću cijene kad sviraju cijelu svadbu, znači nekih recimo 8h u komadu (naravno s normalnim pauzama i jelom)? Malo sam totalno neupućena po tom pitanju
Trešnja- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 22:44   #295
Quote:
Trešnja- kaže: Pogledaj post
Koliko unaprijed ste rezervirali tamburaše? Koliko se kreću cijene kad sviraju cijelu svadbu, znači nekih recimo 8h u komadu (naravno s normalnim pauzama i jelom)? Malo sam totalno neupućena po tom pitanju
Ja sam ih počela tražiti 6 mj ranije i mogu ti reći da je to prekasno, dosta njih je bilo zauzeto već kad sam zvala, ili je do datuma-svadba je u 6.mj, a tak su navodno najveće gužve. Mi plaćamo 2200 za 3 sata, ne znam dal sviraju tako po 8 sati, nisam vidjela :/
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 08:22   #296
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
Ja sam ih počela tražiti 6 mj ranije i mogu ti reći da je to prekasno, dosta njih je bilo zauzeto već kad sam zvala, ili je do datuma-svadba je u 6.mj, a tak su navodno najveće gužve. Mi plaćamo 2200 za 3 sata, ne znam dal sviraju tako po 8 sati, nisam vidjela :/
6mj je već prekasno Ja imam još tri a još ih nisam počela tražit, mislim si cijelo vrijeme pa njih ima milijon naći će se
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 08:31   #297
Quote:
Nyameria kaže: Pogledaj post
6mj je već prekasno Ja imam još tri a još ih nisam počela tražit, mislim si cijelo vrijeme pa njih ima milijon naći će se
Ja sam počela tražiti u 12.mj, 6 mj prije svadbe, i neki koje sam htjela su već bili zauzeti, kažem ne znam dal je to do datuma jer navodno u 6.mj ima najviše svadbi, al i dosta njih mi je onda reklo da kaj se čudim, da se tamburaši traže u isto vrijeme kad i bend, odnosno puno prije nego sam ja počela tražiti...
A gdje ti je svadba?
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 08:53   #298
Imamo problem sa tamburasima. Naime, mi bi ih angazirali ko goste iznenadenja, sto bi znacilo da "ulete" u salu poslje ponoci i sviraju cca 2-2.5 sata, cisto da se digne atmosfera u sali posto nema bacanja buketa i podvezica i da se malo izmijeni repertoar pjesama. Poslali smo 2 upita sastavima koje smo jako zeljeli ali oba sastava tvrde da ne sviraju "na suho", tj.oni bi dosli ranije da postave razglas jer bez razglasa, navodno, ne sviraju. A ja bi goste iznenadenja! Razumijete?? Ne bih da ih itko vidi, samo da se pojave. A znam svadbe na kojima je upravo tako i bilo, bez razglasa, gdje tamburasi šeću salom i druze se s gostima, pa mi nije jasno kako i zasto ovi nasi to ne mogu ili ne zele?!
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 09:16   #299
ko zna koji je njihov razlog ali moja preporuka ti je da tražiš dalje. ja ću doma imat isto na suho na 2-3 sata jer nema šanse da kod zgrade tamo stavljaju razglas itd. uostalom kakvi su to tamburaši koji ne znaju pjevati i svirati na suho? i sviđa mi se tvoje razmišljanje na taj način da iznenadiš goste
ancica89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 09:32   #300
Quote:
Bili Cvitak kaže: Pogledaj post
Imamo problem sa tamburasima. Naime, mi bi ih angazirali ko goste iznenadenja, sto bi znacilo da "ulete" u salu poslje ponoci i sviraju cca 2-2.5 sata, cisto da se digne atmosfera u sali posto nema bacanja buketa i podvezica i da se malo izmijeni repertoar pjesama. Poslali smo 2 upita sastavima koje smo jako zeljeli ali oba sastava tvrde da ne sviraju "na suho", tj.oni bi dosli ranije da postave razglas jer bez razglasa, navodno, ne sviraju. A ja bi goste iznenadenja! Razumijete?? Ne bih da ih itko vidi, samo da se pojave. A znam svadbe na kojima je upravo tako i bilo, bez razglasa, gdje tamburasi šeću salom i druze se s gostima, pa mi nije jasno kako i zasto ovi nasi to ne mogu ili ne zele?!
Pa jesi im objasnila da očekuješ od njih da "ulete" i da šeću po sali i sviraju? Ne znam zašto ne bi htjeli, pa za to što ti želiš im ne treba razglas.... Ili im se jednostavno ne dolazi u pol noći. U svakom slučaju pitaj neke druge tamburaše... Ja sam bila na jednoj svadbi gdje su tamburaši uletili u neko doba, oko 1 u noći u svirali nekih sat vremena..
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:43.