Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2008., 14:57   #81
Quote:
Brančika kaže: Pogledaj post
nisam bila - mislim da ona nije bila u mašićevoj, al kad uplatim mogla bih probati.
tng, to je trbuh-noge-guza?
kakve su to vježbe?
ja zbog koljena i kralježnice ne mogu hopsati na nikakve aerobike i slično, jedino imam dopuštenje fizijatra za pilates. ak je slično pilatesu po neskakanju - može
nazalost (za tebe) ima hopsanja...
zagrijavanje traje minimalno 20 minuta i to je cisto skakutanje..
ostatak su vjezbe snage bas za te kriticne zone

steta, tebi onda ovo nece odgovarati
iskreno meni treba nekaj da izbacim sav visak energije, a ovo je idealno..
jos zena toliko zraci pozitivno da mi je cijeli dan uljepsala (tocnije preokrenula ga)-kolko god to cudno zvucalo
blue_angel_83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 04:06   #82
e,a to u dubravi...gdje je tocno i koliko kosta, koliko je puta tjedno i kako funkcionira, kako se prijaviti... ja bi isla:-$
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 08:20   #83
Quote:
belfegora kaže: Pogledaj post
e,a to u dubravi...gdje je tocno i koliko kosta, koliko je puta tjedno i kako funkcionira, kako se prijaviti... ja bi isla:-$
imas njihovu stranicu...
http://www.amika.hr/

to ti je kod okretista u dubravi, platis 250 kuna i mozes ici na kaj god hoces i kad god hoces
blue_angel_83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 01:42   #84
hvala puno, nasla sam vecinu od onog sto me zanimalo, upisujem se sigurno iako ne znam jos na sto...
fit pilates, bodysculp ili tng... al vjerojatno cu to onda sve isprobat pa onda odluciti...

zanima me od ovih koji idu tamo jel ima neko vrijeme u mjesecu kad se upisuje, npr 1. ili 15. i da li je glupo sad ulijetati u vec formirane skupine, hoce li mi bit to bad?

hvala hvala hvala
upravo sam ovako nesto trazila!!!!
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 07:56   #85
nema ti kaj biti glupo..
grupe nisu formirane jer ih ima hrpa koja dolazi na kaj im se prohtje (malo na ovo, malo na ono, pa onda malo probaju nekaj trece i tak..)
a sto se upisa tice mozes kad god zelis..
ako se npr upises danas, upisnina ti vrjedi do 29.02.

i nema na cemu..
da je bar mene netko "pogurao" prije godinu-dvije, mozda mi se nebi nakupilo ovolko celulita
blue_angel_83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 14:52   #86
evo da javim da sam bila jucer
super mi je bilo, cini mi se ok grupa i sve, mislila sam da ce mi biti bad jer nikog ne znam, al nije strasno :-$

razmisljam da i danas odem vidjet kakva je druga grupa, ova u 17 pa da onda odlucim na koju bi inace isla...
u svakom slucaju jos jednom hvala na poticaju, inace se nikad ne bi nagovorila da odem, a dosta mi je truljenja po stanu...
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 14:27   #87
moze neki savjet sto se tice kick boxinga, iskustva, bilo sta?

imam visak negativne enegrije za izbaciti
__________________
Could you pick me up so I can bite you?
Miss Malice is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 22:28   #88
Quote:
blue_angel_83 kaže: Pogledaj post
nazalost (za tebe) ima hopsanja...
zagrijavanje traje minimalno 20 minuta i to je cisto skakutanje..
ostatak su vjezbe snage bas za te kriticne zone

steta, tebi onda ovo nece odgovarati
iskreno meni treba nekaj da izbacim sav visak energije, a ovo je idealno..
jos zena toliko zraci pozitivno da mi je cijeli dan uljepsala (tocnije preokrenula ga)-kolko god to cudno zvucalo
tek sad sam vidla odgovor, hvala ti!
da, to onda zaista nije za mene

a što se tiče ovoga sa raspoloženjem vjerujem ti, ja isto svaki put kad sam išla sa pilatesa bi bila toliko pozitivno nabrijana na sve, umorna ali onak sa dobrim raspoloženjem.
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 19:08   #89
Goky

Ide li itko kod Gokyja i kakva su vam iskustva?
Krenula bih tamo na fitness pa prikupljam informacije.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 22:32   #90
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Ide li itko kod Gokyja i kakva su vam iskustva?
Krenula bih tamo na fitness pa prikupljam informacije.
Isla sam, ali bas kod njega. On nam je vodio trening i bilo je ok, ali nista posebno.
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 15:03   #91
Quote:
ivana:-) kaže: Pogledaj post
Isla sam, ali bas kod njega. On nam je vodio trening i bilo je ok, ali nista posebno.
Ja se selim pa sam nakon nekoliko godina vežbanja prisiljena mijenjati aerobic centar. Samo taj su mi pohvalili u tom dijelu grada. Znaš li možda neki drugi koji bi preoručila na području Jarun-Vrbani-Prečko-Špansko? Već sam pomalo očajna jer ništa nisam našla, tražim unaprijed da nemam pauze u vježbanju.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 15:07   #92
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Ja se selim pa sam nakon nekoliko godina vežbanja prisiljena mijenjati aerobic centar. Samo taj su mi pohvalili u tom dijelu grada. Znaš li možda neki drugi koji bi preoručila na području Jarun-Vrbani-Prečko-Špansko? Već sam pomalo očajna jer ništa nisam našla, tražim unaprijed da nemam pauze u vježbanju.
Hmm. probaj na Jarunu, nemam ti pojima. JA sam isla kod njega jer Isto sam u Spanskom pa mi se nije dalo ic daleko.
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 15:52   #93
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Ja se selim pa sam nakon nekoliko godina vežbanja prisiljena mijenjati aerobic centar. Samo taj su mi pohvalili u tom dijelu grada. Znaš li možda neki drugi koji bi preoručila na području Jarun-Vrbani-Prečko-Špansko? Već sam pomalo očajna jer ništa nisam našla, tražim unaprijed da nemam pauze u vježbanju.
zašto tražiš nešto dr. kad je on i njegov centar sasvim solidan za rekreaciju i vježbanje, bila sam kod njega i za razliku od ostalih koji postoje u tom dijelu Zg je odličan, čak i predobar za osnovne potrebe aerobica
zvijer__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 18:48   #94
Quote:
zvijer__ kaže: Pogledaj post
zašto tražiš nešto dr. kad je on i njegov centar sasvim solidan za rekreaciju i vježbanje, bila sam kod njega i za razliku od ostalih koji postoje u tom dijelu Zg je odličan, čak i predobar za osnovne potrebe aerobica
Još se nisam odlučila ni za jedan, selim se za mjesec dana pa dotad moram nešto pronaći. Mislim da ću otići do Gokyja vidjeti kakve su grupe, pogledati kako to izgleda dok vježbaju.
Na njihovom site-u ne piše ništa o članarini. Koliko se plaća i kako? Mjesečno ili prema broju pohađanja?
Thanx
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 19:24   #95
Ima ti na Oranicama nekakav aerobic/fitness studio, ali ne znam kak se zove...
zzzzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 10:14   #96
Goky ima jako puno instruktora i mogu reci da su po meni Jasmina i Goky definitvno najbolji...onda ide Matija, pa ide Jana itd..nije skupo, a vjerujem da ces biti zadovoljna..

Ja sam 3 godine isla kod njih..i isprobala sam sve od mixa-a, do aerobica, tae boa..boksa itd...
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 12:48   #97
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Goky ima jako puno instruktora i mogu reci da su po meni Jasmina i Goky definitvno najbolji...onda ide Matija, pa ide Jana itd..nije skupo, a vjerujem da ces biti zadovoljna..

Ja sam 3 godine isla kod njih..i isprobala sam sve od mixa-a, do aerobica, tae boa..boksa itd...
Da li si plaćala mjesečnu članarinu pa si išla koliko hoćeš u bilo koju grupu ili su grupe formirane pa si strogo u jednoj?
Nadam se da nije gužva.
Thanx a lot
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 12:54   #98
Placala sam mjesecnu clanarinu, ali kod njih nije moguca rosada po grupama...za koju se opredijelis, tu moras ici..i da, prednost je ta sto ti je prvi sat besplatan...tako da...

Sretno s vjezbanjem
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 14:35   #99
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Placala sam mjesecnu clanarinu, ali kod njihnije moguca rosada po grupama... za koju se opredijelis, tu moras ici..i da, prednost je ta sto ti je prvi sat besplatan...tako da...

Sretno s vjezbanjem
Ma to mi bolje odgovara. Ne volim kad leteći nahrupe pa nastane gužva.
Puno ti hvala
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 14:58   #100
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Da li si plaćala mjesečnu članarinu pa si išla koliko hoćeš u bilo koju grupu ili su grupe formirane pa si strogo u jednoj?
Nadam se da nije gužva.
Thanx a lot
nije slučajno da je Jasmina super kad mu je ženica, ma obadvoje su odlični, jednostavni i veseli, a i imaju one slatke pesonje koji znaju biti u fitnessu, uglavnom koliko znam plaćalo se 200kn za tri sata tjedno aerobica za cijeli mjesec, biraš grupe između pon/sri/pet ili uto/čet/sub, nadam se da sam pomogla
zvijer__ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:44.