Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2017., 15:57   #981
Može mi netko tko se razumije u to linkati pouzdanog sellera na ebayu za Crest trakice? ( da ih 20 ima )
Evalynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 20:14   #982
Pozdrav, i mene bi zanimala ista stvar. Vidim da tu na forumu naveliko hvalite Crest, ali nekako se bojim uzeti od random sellera. Malo mi je čudno (sumnjivo) to prodavanje trakica preko eBaya pa otuda i moj strah/nelagoda.
Iskeširala bih i za izbjeljivanje kod stomatologa, međutim ne čini mi se da se to imalo isplati.
Voljela bih da rezultat bude bar malo bolje stanje boje zuba nego što je sad, ne očekujem niti su mi potrebni zubi bijeli kao snijeg.
Molim preporuku od nekog, tko je po mogućnosti više puta uzimao, a da je sve bilo ok (može i privatnom porukom). Hvala puno!
transcendental is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2018., 08:29   #983
Imate li pouzdanog selera za crest???
avam is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2018., 10:55   #984
I ja bi
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2018., 14:22   #985
Ja sam nasla onog od prije sta je netko preporucio pa sad ne znam jel o
avam is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2018., 15:53   #986
Ja sam prije par godina naručivala na blef od nekoga tko je imao dobar rejting i besplatan shipping i bile su mi dobre, ali se ne sjećam više tko je to bio.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2018., 09:58   #987
Idem ja trazit link na prijasnjin stranicama, pa cu ca ponovno staviti ovdje.
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2018., 15:40   #988
E pozz, vidim tu je uglavnom žensko društvo, al svejedno budem pital neke stvari koje me zanimaju, možda mi neka od vas curka i pomogne ako je uopće iko živ od vas tu xd, otkak nema novih komentara kolko vidim, naime, već neko vrijeme razmišljam o tome da izbijelim zube jer iskreno, malo mi ide na jetra ta žuta boja, znači pazi, operem zube i to detaljno i uglavnom su isti... ili tek malo malo s nekim rezultatima, ali i to je kratkotrajno, e sad... Ne pijem, ne pušim, colu mrzim ko i ostale gazirane stvari(to smo mi The Slavs), slatko jedem, ali jako rijetko, a i ako pojedem, to bude eventualno neka čokoladica i tak to, čips ili flips, ma čips mrzim, pa stavim dva, tri u usta cisto onak, a smokiće šaku i tjt(svake prestupne-ne doslovno, al kuzimo se). Kavu isto tak ne pijem i nikakve takve neke sokove pretjerano, voda je zakon, znači, sok znam popit tu i tam, ali i to je 0 bodova, e sad, zakaj to sve govorim=? Pa da vam malo ukratko sliku neku stvorim, ugl. poanta ovoga je, zakaj ja imam tak žute zube? Pa dovoljno su žuti da bi zlatara u zlatarni mogel zahebat da prodajem zlatne zube realno, ono, bogat sam, a da ni toga nisam svjestan ili sad jesam, imam rudnik zlata u ustima xd(salu na stranu) Oću reći da mi je stvarno čudno sve to skupa i živcira čisto iz estetskih razloga, nije da mene to sad u tolkoj mjeri smeta, kaje tu je, ali kad već imam izbor, zakaj ne... Pa me zanima di, kud, kaj, kak? Smjernice, nisam isel k zubaru godinama btw. nije mi se dalo jbg... A nije ni bilo potrebe jer inc su mi zubi super sami po sebi kaj se stanja tice, osim te boje... Čital jesam malo tu komentare, ali niš novije, nego tam starije, reko idem odma napisati komentar i tjt da čujem iz prve ruke i ako budete nekaj preporučili, ak bi mogle/i malo o o tome xd jer velim, oću čuti od vas iz prve ruke, a ne prek neta blogovi ovo ono... Strah me smijati se, bojim se da me neko ne fkradne zbog tih zubi, budu ljudi mislili da sam neki bogataš xd i ovak sam mali ahahahaha, pa im to dodatno ide na ruku da me strpaju u neku kantu najlakše i vozi miškoo xd :'D Hvala svima koji budu pokušali. P.S. ko je došel do tud s čitanjem, svaka čast, tak je to dok se ja raspišem... Nadam se da mi bute pomogle cure, pozdrav. Komedija od zubi no... 32 zlatna zuba, ja sam Dubai oralnog svijeta realno :'D
DudeGeneration is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2018., 17:32   #989
Ja bih ti sugerisala da prvo posjetis zubara golden boy pa onda razmisljaj o izbjeljivanju. Godinama nisi isao na pregled i ciscenje i jos se pitas sto su ti toliko zuti..
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2018., 13:35   #990
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
Ja bih ti sugerisala da prvo posjetis zubara golden boy pa onda razmisljaj o izbjeljivanju. Godinama nisi isao na pregled i ciscenje i jos se pitas sto su ti toliko zuti..
Vidiš, vidiš, kad si već spomenula odlazak k zubaru, ko za fol me zub počel boleti, kutnjak jedan xd ahahahahhahaah na lijevoj strani dolje, tkd konačno imam izgovor da i odem k zubaru, al radim smjenski rad u drugom gradu, pa to moram uskladit. Al ovo golden boy, tjt. Gle, zubi su mi žuti, to je realna činjenica i to dosta, al nije sad ekstrem čisto da se zna, aaa to kaj nisam išel godinama k zubar, aaa, da jbg to sam si sam kriv eto... xd Al sad ne stignem k zubaru ovih dana jer me vikend baš zapada, a u pon moram nazad za Zagreb, velim to moram uskladit, pa da odem k zubaru jer za početak je to dosta čisto da čujem kaj mi bude rekel, ugl. hvala na savjetu, realno drot kefa ih ne bi izbijelila slms, ne realan sam xd
DudeGeneration is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2018., 17:06   #991
ahahah a jesi blesav koliko izgovora samo da ne ides zubaru nego stvarno, nemoj se plasit obicni pregled i ciscenje nist ne boli, kad ti ociste vidjeces da nece biti toliko zuti.
poslije onda probaj sa crest trakicama i bices dobar.
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2018., 19:25   #992
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
ahahah a jesi blesav koliko izgovora samo da ne ides zubaru nego stvarno, nemoj se plasit obicni pregled i ciscenje nist ne boli, kad ti ociste vidjeces da nece biti toliko zuti.
poslije onda probaj sa crest trakicama i bices dobar.
Hahahahahahaaha, a blesav sam, a znam jbg... A paaaaa, nisu to izgovori xd... msm realan sam samo kaj se ovog s poslom tiče, ali definitivno bi trebal iti k zubaru da, poslušal te budem. Inc. Ne bojim se ja zubara, kaj mi more osim usnicu možda malo ili jezik ošinut, nema veze ak se budem ljubil ko krava nakon toga, al ok... xd. Dosta šale, ne bojim se zubara stvarno, zubar ko zubar, problem je u mojoj volji, tj. ne volji da odem i lijenosti, ma ne da mi se čekati kužiš u onoj čekaonici, mrzim taj sterilan prostor xd, a kaj se tiče čišćenja i pregleda, imam doma pur i ogledalo, ak tak dobro suđe opere, bude i moje zube xd, zapravo nemam pur, imam neko njesra, nis, na poslu imam jara tjt, eto tam budem ja obavil pregled i čišćenje i tjt. Čul sam za te trakice, a ne znam kak ih nabavit i kolko su pouzdane, neki vele super, neki ne, eto budem sve to videl i probal i pem na kontrolu i tjt. Idem k zubaru onda da mi rit puta vidi ak niš drugo xd i da malo zubarku zajebavam xd. Inc juuj bit ću dobar, hvala bogu, barem jednom u životu da i ja budem dobar jeej
DudeGeneration is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2018., 16:17   #993
Quote:
DudeGeneration kaže: Pogledaj post
E pozz, vidim tu je uglavnom žensko društvo, al svejedno budem pital neke stvari koje me zanimaju, možda mi neka od vas curka i pomogne ako je uopće iko živ od vas tu xd, otkak nema novih komentara kolko vidim, naime, već neko vrijeme razmišljam o tome da izbijelim zube jer iskreno, malo mi ide na jetra ta žuta boja, znači pazi, operem zube i to detaljno i uglavnom su isti... ili tek malo malo s nekim rezultatima, ali i to je kratkotrajno, e sad... Ne pijem, ne pušim, colu mrzim ko i ostale gazirane stvari(to smo mi The Slavs), slatko jedem, ali jako rijetko, a i ako pojedem, to bude eventualno neka čokoladica i tak to, čips ili flips, ma čips mrzim, pa stavim dva, tri u usta cisto onak, a smokiće šaku i tjt(svake prestupne-ne doslovno, al kuzimo se). Kavu isto tak ne pijem i nikakve takve neke sokove pretjerano, voda je zakon, znači, sok znam popit tu i tam, ali i to je 0 bodova, e sad, zakaj to sve govorim=? Pa da vam malo ukratko sliku neku stvorim, ugl. poanta ovoga je, zakaj ja imam tak žute zube? Pa dovoljno su žuti da bi zlatara u zlatarni mogel zahebat da prodajem zlatne zube realno, ono, bogat sam, a da ni toga nisam svjestan ili sad jesam, imam rudnik zlata u ustima xd(salu na stranu) Oću reći da mi je stvarno čudno sve to skupa i živcira čisto iz estetskih razloga, nije da mene to sad u tolkoj mjeri smeta, kaje tu je, ali kad već imam izbor, zakaj ne... Pa me zanima di, kud, kaj, kak? Smjernice, nisam isel k zubaru godinama btw. nije mi se dalo jbg... A nije ni bilo potrebe jer inc su mi zubi super sami po sebi kaj se stanja tice, osim te boje... Čital jesam malo tu komentare, ali niš novije, nego tam starije, reko idem odma napisati komentar i tjt da čujem iz prve ruke i ako budete nekaj preporučili, ak bi mogle/i malo o o tome xd jer velim, oću čuti od vas iz prve ruke, a ne prek neta blogovi ovo ono... Strah me smijati se, bojim se da me neko ne fkradne zbog tih zubi, budu ljudi mislili da sam neki bogataš xd i ovak sam mali ahahahaha, pa im to dodatno ide na ruku da me strpaju u neku kantu najlakše i vozi miškoo xd :'D Hvala svima koji budu pokušali. P.S. ko je došel do tud s čitanjem, svaka čast, tak je to dok se ja raspišem... Nadam se da mi bute pomogle cure, pozdrav. Komedija od zubi no... 32 zlatna zuba, ja sam Dubai oralnog svijeta realno :'D
hehehe, bas si me nasmijao...znas sta, odi ti fino kod zubara to izbijeliti, ruzni zubi puno kvare dojam, nisu muski toga ni svjesni, oni misle da uz sarm i/ili lovu njima sve prolazi. Malo morgen. Moguce da genetski imas zutije zube, ali svatko tko te tek upozna pomislit ce vidi ovog, pere zube svake prijestupne (naravno to ako su zaista dosta zuti, a ne da ti pretjerujes ili trolas).
Nema te dosade ili neugode koja bi nadmasila samopouzdanje koje dolazi s lijepim osmjehom.
(P.S. znam jednog tipa, ima tako jako zute zube, ali on pusi, pije puno kave i higijena mu nije jaca strana - ono, kad se taj nasmije - uzas )
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2018., 18:38   #994
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
hehehe, bas si me nasmijao...znas sta, odi ti fino kod zubara to izbijeliti, ruzni zubi puno kvare dojam, nisu muski toga ni svjesni, oni misle da uz sarm i/ili lovu njima sve prolazi. Malo morgen. Moguce da genetski imas zutije zube, ali svatko tko te tek upozna pomislit ce vidi ovog, pere zube svake prijestupne (naravno to ako su zaista dosta zuti, a ne da ti pretjerujes ili trolas).
Nema te dosade ili neugode koja bi nadmasila samopouzdanje koje dolazi s lijepim osmjehom.
(P.S. znam jednog tipa, ima tako jako zute zube, ali on pusi, pije puno kave i higijena mu nije jaca strana - ono, kad se taj nasmije - uzas )
Budem otišel k zubaru, vjv. je genetski nekaj u pitanju jer fakat nit pijem, nit pusim, nit pijem gazirano, nit pijem kavu i redovito perem zube i to ne da operem onak gore dole nego ih iscetkam da krv curi covece(ne doslovno, al kuzimo se xd). Ugl. zbog posla se moram osobno dogovoriti sa zubarom, ali da, idem na pregled i budem se dogovoril s njim kaj i kak dalje ovo ono i tak to. A kaj se tiče ovog kaj si napisala malo morgen, kuzim te da, bijeli osmjeh čuda radi i potpuno drugačiju sliku more odaslat nekoj osobi ovak za razliku od žutog kojeg kad vidiš, muka ti dojde kak si i sama napisala za ovog tipa ovo zadnje u zagradi tak da ono, itekak mi je to poznato, msm ej... imam zlato u ustima, znam o čemu pričam xd hahahahaahahaha, hvala svakak na savjetima, itd. Jednog dana dok rešim to, dojdem tu i javim se kak je pregled prošel i sve to, a ako u skorije vrijeme budem rešaval izbjeljivanje, onda budem i o tome napisal, možda tak nekome pomogne tkd... Veliš, ono, kad se taj nasmije, poželiš da se nisi rodila ahahahahaha, ajme majko mila, sunce mu zavidi na ovom žutom sjaju xd, nasmije ti se ujutro u tramvaju, imaš dva izlaska sunca u jednom danu xd
DudeGeneration is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2018., 18:44   #995
Već će ti puno značiti da ti zubar skine kamenac i malo ispolira zube, ja sam vidjela kod sebe razliku.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2018., 19:30   #996
Quote:
DudeGeneration kaže: Pogledaj post
Budem otišel k zubaru, vjv. je genetski nekaj u pitanju jer fakat nit pijem, nit pusim, nit pijem gazirano, nit pijem kavu i redovito perem zube i to ne da operem onak gore dole nego ih iscetkam da krv curi covece(ne doslovno, al kuzimo se xd). Ugl. zbog posla se moram osobno dogovoriti sa zubarom, ali da, idem na pregled i budem se dogovoril s njim kaj i kak dalje ovo ono i tak to. A kaj se tiče ovog kaj si napisala malo morgen, kuzim te da, bijeli osmjeh čuda radi i potpuno drugačiju sliku more odaslat nekoj osobi ovak za razliku od žutog kojeg kad vidiš, muka ti dojde kak si i sama napisala za ovog tipa ovo zadnje u zagradi tak da ono, itekak mi je to poznato, msm ej... imam zlato u ustima, znam o čemu pričam xd hahahahaahahaha, hvala svakak na savjetima, itd. Jednog dana dok rešim to, dojdem tu i javim se kak je pregled prošel i sve to, a ako u skorije vrijeme budem rešaval izbjeljivanje, onda budem i o tome napisal, možda tak nekome pomogne tkd... Veliš, ono, kad se taj nasmije, poželiš da se nisi rodila ahahahahaha, ajme majko mila, sunce mu zavidi na ovom žutom sjaju xd, nasmije ti se ujutro u tramvaju, imaš dva izlaska sunca u jednom danu xd
Sretno kod zubara i javi nam dojmove mislim da si super kandidat za izbjeljivanje jer se poslije toga ne bi smjelo piti kavu, caj, crno vino, pusiti...ako zelis da efekt dugo traje
Onda kad ih malo izbijelis ima da je osmijeh na licu 24/7

A i ovo sto lady Tila kaze, i vec samo poliranje bi moglo puno pomoci
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2018., 19:57   #997
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Već će ti puno značiti da ti zubar skine kamenac i malo ispolira zube, ja sam vidjela kod sebe razliku.

Via Tapatalk

E super, drago mi je zbog tebe da ti je barem nekaj pomoglo, možda pomogne i meni eto, vidli budemo, tj. ja bum videli, vi budete čuli xd, jedva čekam vidit rezultate :klap:
DudeGeneration is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2018., 20:04   #998
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
Sretno kod zubara i javi nam dojmove mislim da si super kandidat za izbjeljivanje jer se poslije toga ne bi smjelo piti kavu, caj, crno vino, pusiti...ako zelis da efekt dugo traje
Onda kad ih malo izbijelis ima da je osmijeh na licu 24/7

A i ovo sto lady Tila kaze, i vec samo poliranje bi moglo puno pomoci
Hvala i budem javil itekak, zval budem krajem jedna jer sam tad slobodan i vraćam se doma, pa budem vjv. tad dogovoril termin kad mi paše i naravno da hoću da efekt dugo traje, što duže to bolje i da dobro je to da ne pijem alkohol ni kavu, niti da pušim i tak to, znam čaj popit, al lako za to xd... čaj ko čaj, vino ne pijem također, ma alkohol općenito. Sviđa mi se ovo 24/7 xd, nek samo tak bude, ja se ne budem bunil sigurno, a ne budu ni zubi za promjenu xd, ima da ih polira 2 sata tam za pocetak dovoljno hahahaha, svakak hvala jos jednom
DudeGeneration is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2018., 02:09   #999
Ja izbjegavam te trakice, to ti može caklinu na zubima sjebati. A uz put, koliko mi je moj zubra rekao, svaki zub ima svoj pigment, nekim su zubi prirodno žuti (ili više žuti) a nekima više bijeli, ali sve što izgleda prebijelo su najčešće porculanske ljuskice.
Bolje je otiči na izbjeljivanje kod zubara, čak mi je zubar rekao da nekad čak i obično čiščenje zubi je dovoljno da ti zubi izgledaju bijelije.
Ja radim Zoom u sesvetskom kraljevstvu kod onih amera i vrlo sam zadovoljna.
maria1maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2018., 02:23   #1000
evo teme i ovdje: https://www.forum.hr/showthread.php?t=41097&page=41
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:40.