Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2011., 16:21   #1
Imam dečka, mutim s bivšim, nemam petlje. Vol.99374

Problem!
S jednim sam dečkom već nešto više od godinu dana, on je jako drag i dobar dečko, ali nije to to... Već duže vrijeme razmišljam o prekidu s njim, ali nikad nisam imala hrabrosti to učiniti...do sad... U moj život je ponovno ušao moj bivši dečko s kojim sam imala nekih problema prije... Prevarila sam svog sadašnjeg dečka s bivšim, ali ne grize me savjest, priznala sam mu to i on mi je oprostio... Ali problem je u tome što ja svog dečka ne volim više na isti način kao prije, sada sam ravnodušna prema njemu i mislim da ga više ne smatram svojim dečkom nego samo prijateljem... Kada sam poljubila bivšeg dečka osjetila sam nešto što već dugo nisam, teško je to objasniti, mislim da ga volim, zapravo mislim da ga nikad nisam ni prestala voljeti... Neznam što da radim, najbolje prijateljica mi kaže da moram slušati sebe i odlučiti onako kako će biti najbolje za mene... Najgore mi je to što me njegovi roditelji vole, i moji vole njega... Znam da ne bi trebala misliti na druge nego na sebe ali ja to ne mogu... Znam da ima puno veza koje su nesretne zbog toga što je jedan od partnera mislio na ljude koji ga okružuju umjesto na sebe... Nadam se da ima ljudi koji su bili u sličnoj situaciji kao i ja sada, zato molim vas, pomozite!

P.S. Malo sam to poduže napisala ali nadam se da vam neće biti problem pročitati i pomoći mi
just.do.it is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 16:39   #2
Slušaj frendicu.
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 17:43   #3
Evo ja ću se sad malo igrati psihologa, a ti mi reci jesam na dobrom tragu:

u sadašnjoj si vezi dovoljno dugo da je nestalo početnih "leptirića", hormoni su ishlapili... nije teško objasniti što si osjetila kad si poljubola bivšeg - osjetila si leptiriće, onaj strah i uzbuđenje koje osjetiš kad ulaziš u nešto novo, osobito kad je to novo zabranjeno. Često se ljudima dogodi da dugo nakon izlaska iz veze vole osobu, možda se to tebi dogodilo s bivšim; premda razumijem da ti je stalo do sadašnjeg. Čini mi se da ti se dogodila kombinacija starih emocija prema bivšem i oživljeni osjećaj "novosti" i uzbuđenja.
Ne znam, moguće je da sam skroz fulala, ali to je dojam koji sam dobila iz tvog posta.

Kako bilo, ja bih ti savjetovala da prekineš sa sadašnjim, čisto i pošteno, a onda vidiš hoće li s bivšim nešto biti ili ne. Nisi u vezi s njegovim roditeljima, nego s njim. Najgori scenarij bi bio da prvo uletiš u nešto s bivšim a onda ostavljaš sadašnjeg, jer se to može zakomplicirati do neslućenih razmjera, a i ne znam koliko je mudro ulijetati iz veze u vezu - moglo bi ti se dogoditi da (prekasno) shvatiš da ni sama ne znaš što želiš. Prekini trenutnu vezu, skuliraj se, odtuguj a onda vidi što ćeš i kako ćeš - ako si ti i bivši i dalje budete međusobno zanimljivi, bit će vremena za nadoknađivanje
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 22:32   #4
Mislim da tema više paše ovdje, ne žive zajedno i ne namjeravaju.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 22:43   #5
Quote:
just.do.it kaže: Pogledaj post
Znam da ne bi trebala misliti na druge nego na sebe ali ja to ne mogu...
Aha, znači znaš šta bi trebala napraviti, znaš šta će ti svi ovdje reći da bi trebala napraviti, ali nećeš to napraviti. Lovely.

Samo ne znam zašto ti sebi laskaš da misliš na druge.
Da misliš na druge bi prekinula sa svojim dečkom jer mu ovo ne treba.

Ne misliš ti na druge, nego šta će reći o tebi.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 23:35   #6
Kao prvo: rijesi se tog decka s kojim si sada da ga ne unistis vise no sto vec jesi. Covjek zasluzuje puno vise od onoga sto ima tj. je imao s tobom.
A drugo: ...ok, drugo zapravo ne postoji. Prva tocka je jedina bitna u citavoj ovoj prici. Cim oslobodis tog decka, sasvim mi je svejedno sto ces napraviti...u kakve sve potencijalne pizdarije upasti s tim bivsim ili nekim trecim.
Uzivaj, darling!!
Win-chung is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 00:37   #7
Čitam ovo i mislim si jel to netko prepričava moj ljubavni život na forumu
Ugl, ja svom dečku nisam priznala da sam ga prevarila. Ali sam zato prekinula. Jučer. Da ga volim toliko ne bih ga prevarila, barem ne s bivšim dečkom.
Beatrix_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 00:47   #8
i sa skim si sada?jesi prekinula sa sadašnjim ili ne?
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 00:58   #9
shvaćam da je svatko sebi najvažniji i najbliži, ali naša sreća često zavisi i od toga koliko usrećujemo druge, jer nam oni tu sreću vraćaju na adekvatan način i tako dalje...

ovdje nema sreće.. a nema ni empatije, iako ne trebamo živjeti za život drugih, ali isto tako, ni ti drugi nisu otirači cipela ili najlon kesice za jednokratnu upotrebu
jedrilicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 14:17   #10
Quote:
penzl kaže: Pogledaj post
i sa skim si sada?jesi prekinula sa sadašnjim ili ne?
nisam prekinula s njim, čekam da se vrati s poslovnog puta i onda ću to napravit oči u oči -.-''
just.do.it is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 14:19   #11
Quote:
Beatrix_00 kaže: Pogledaj post
Čitam ovo i mislim si jel to netko prepričava moj ljubavni život na forumu
Ugl, ja svom dečku nisam priznala da sam ga prevarila. Ali sam zato prekinula. Jučer. Da ga volim toliko ne bih ga prevarila, barem ne s bivšim dečkom.

stvar je u tome što sam ja s ovim dečkom više od godinu dana i stalo mi je do njega ali ćini se ne dovoljno...počeo mi je dosađivati i živcira me...
just.do.it is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 14:22   #12
Talking

Quote:
just.do.it kaže: Pogledaj post
stvar je u tome što sam ja s ovim dečkom više od godinu dana i stalo mi je do njega ali ćini se ne dovoljno...počeo mi je dosađivati i živcira me...
Dovoljno dobar razlog za prekinuti vezu. Ne kužim ljude koji su u vezi samo zato da bi bili u vezi. Odjebeš to i adio Mare.
Frau Flick is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 14:23   #13
Quote:
just.do.it kaže: Pogledaj post
stvar je u tome što sam ja s ovim dečkom više od godinu dana i stalo mi je do njega ali ćini se ne dovoljno...počeo mi je dosađivati i živcira me...
da iiiii
prekines sa njim i gotova stvar
cemu toliko prica
oko tako jednostavne stvari
ili mozda zelis da te mi sad malo odgovaramo od toga
da kazemo kako bi trebala ovo ili ono uciniti
haloooooo baaaaaaaa
ako ti se prekida veza ti je i prekini
ako ti se ne prekida nemoj je ni prekidati
jasno ko dan
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 14:25   #14
Quote:
just.do.it kaže: Pogledaj post
stvar je u tome što sam ja s ovim dečkom više od godinu dana i stalo mi je do njega ali ćini se ne dovoljno...počeo mi je dosađivati i živcira me...
I, gdje je problem?

Aha. Da. Lakše je biti kukavička pizda.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 14:28   #15
Prava žena ne bi postupila kao ti.
()

Uglavnom, ostavi ga.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 16:07   #16
prvo prekini sadašnju vezu, pa onda ako to i dalje budeš htjela, muti s bivšim. iako nisam pobornik vraćanja bivšima, to je završena priča.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 16:32   #17
Quote:
just.do.it kaže: Pogledaj post
stvar je u tome što sam ja s ovim dečkom više od godinu dana i stalo mi je do njega ali ćini se ne dovoljno...počeo mi je dosađivati i živcira me...
Dušo, pročitaj uvodni post koji si sama napisala, pa će ti (nadam se) odmah biti jasno što moraš napraviti.

Sama kažeš da ti nije dovoljno stalo do sadašnjeg dečka. Onda budi fer prema njemu, pa prekini vezu s njim, umjesto da ga zavlačiš glumeći kako je sve divno i krasno...

I što ti to znači da ga nemaš hrabrosti ostaviti? Imam dojam da nisi sigurna hoće li uspjeti nešto izmeđutebe i tog bivšeg, pa za svaki slučaj ipak ne ostavljaš sadašnjeg, nego od njega praviš majmuna. Sebična si, dušo.... Htjela bi sjediti na dvije stolice, a to nije u redu. Izaberi jednog i budi s njim. Ako misliš da voliš bivšeg, onda sadašnjeg ostavi, iskreno mu reci koji je tome razlog i odi k bivšem, a sadašnjeg pusti da ide svojim putem. To je najpoštenije što možeš napraviti, iako iz iskustava ljudi oko sebe mogu predvidjeti da ćeš na kraju plakati za sadašnjim.... Jer ljudi se rijetko mijenjaju, pa sve ono što te prje smetalo u vezi s bivšim, sve će ti se to zajedno s njim vratiti...
Ali budi fer i prema sebi i prema sadašnjem dečku, pa prekini tu vezu. Nemoj sebe mučiti tako da si s nekim koga ne voliš, a nemoj ni od njega praviti majmuna glumeći mu da ga voliš. Uvjeren u tvoju ljubav (koje očito nema) možda će propustit priliku da upozna pravu ženu svog života i da istinski bude sretan... Ako ti je to svejedno, onda si stvarno sebična i razmažena.
Manujela is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 18:02   #18
Vracanje bivsima je najveca glupost koja postoji. Ako je nesto propalo postoji i razlog zasto je propalo a cesto i jako dobar razlog koji je u najvecem broju slucajeva jos tu.

Savjetujem ti da se ne vracas bivsem nego da ostavis sadasnjeg decka i nadjes si nekog treceg.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 19:01   #19
Quote:
just.do.it kaže: Pogledaj post
stvar je u tome što sam ja s ovim dečkom više od godinu dana i stalo mi je do njega ali ćini se ne dovoljno...počeo mi je dosađivati i živcira me...
Znam kako ti je ja sam bila godinu i sedam mjeseci. Dooosta razmišljanja ali na kraju imam jedno veliko olakšanje na duši.
Beatrix_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 02:12   #20
Quote:
just.do.it kaže: Pogledaj post
Problem!
S jednim sam dečkom već nešto više od godinu dana, on je jako drag i dobar dečko, ali nije to to... Već duže vrijeme razmišljam o prekidu s njim, ali nikad nisam imala hrabrosti to učiniti...do sad... U moj život je ponovno ušao moj bivši dečko s kojim sam imala nekih problema prije... Prevarila sam svog sadašnjeg dečka s bivšim, ali ne grize me savjest, priznala sam mu to i on mi je oprostio... Ali problem je u tome što ja svog dečka ne volim više na isti način kao prije, sada sam ravnodušna prema njemu i mislim da ga više ne smatram svojim dečkom nego samo prijateljem... Kada sam poljubila bivšeg dečka osjetila sam nešto što već dugo nisam, teško je to objasniti, mislim da ga volim, zapravo mislim da ga nikad nisam ni prestala voljeti... Neznam što da radim, najbolje prijateljica mi kaže da moram slušati sebe i odlučiti onako kako će biti najbolje za mene... Najgore mi je to što me njegovi roditelji vole, i moji vole njega... Znam da ne bi trebala misliti na druge nego na sebe ali ja to ne mogu... Znam da ima puno veza koje su nesretne zbog toga što je jedan od partnera mislio na ljude koji ga okružuju umjesto na sebe... Nadam se da ima ljudi koji su bili u sličnoj situaciji kao i ja sada, zato molim vas, pomozite!

P.S. Malo sam to poduže napisala ali nadam se da vam neće biti problem pročitati i pomoći mi


Heh, prvo, ja sam na strani cure uvijek u svakoj situaciji... No, kada cura prevari decka, to samo pokazuje odraz njenog karaktera, tj., koliko je nizak i plitak... Sorry svima koji se ne slazu... Nadalje, trebala si svog decka odmah ostaviti i pozabaviti se bivsim ako ga toliko volis... Zapravo, s bivsim nisi trebala ni prekidati, a kamoli tek s novim deckom uci u vezu godinu dana i vise... No, kad si vec ponovno s bivsim, s njim si...

Cuj, onaj tko misli iskljucivo na sebe, tocno se zna koje mu ime pripada...

No ako ti je imalo stalo do ovog sirocica kojeg si prevarila, reci mu da je gotovo s vama i daj decku sansu da nade drugu bolju od tebe jer je i zasluzuje...

Nadalje, sretno s bivsim... I nadam se da opet nece doci do nekih prekida...
damirFKIT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger