Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2011., 20:02   #41
Znam da sam gledala njihove palete u Sephori u Avenue Mallu jer me zanimala ona Black, i imali su je, a mislim da je čak Elektra jednu kupila, Book of Shadows, ne znam koji broj (ili je htjela kupiti, sad se ne sjećam točno), tako da obvezno provjeri tamo
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 20:29   #42
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
Znam da sam gledala njihove palete u Sephori u Avenue Mallu jer me zanimala ona Black, i imali su je, a mislim da je čak Elektra jednu kupila, Book of Shadows, ne znam koji broj (ili je htjela kupiti, sad se ne sjećam točno), tako da obvezno provjeri tamo

ništa onda oko 5. moram u Avenue Mall
a7x is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 19:29   #43
Trenutno kod nas nemaju ništa njihovog, imali su samo oko Božića.
__________________
frrrrrrrrrrrrr
kitty katty is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 19:49   #44
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
Znam da sam gledala njihove palete u Sephori u Avenue Mallu jer me zanimala ona Black, i imali su je, a mislim da je čak Elektra jednu kupila, Book of Shadows, ne znam koji broj (ili je htjela kupiti, sad se ne sjećam točno), tako da obvezno provjeri tamo
Nije Elektra ništa njihovo kupila iako je mislila
Ja sam 'Too Faced tim' al' da, imaju i UD palete. Bila je Naked, Black Palette, i Book of Shadows budu uvijek Zmijica je kupila Vol II. - krasna paleta
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 19:51   #45


Too Faced , i ja ih volim! Nek nam Zmijica malo iznese iskustva s Book of Shadows II. , i mene zanima isto ta paleta (zapravo, ne znam koja paleta me ne zanima)
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 18:47   #46
prije par dana izašao novi set The Urban Bride Kit i izgleda superslatko xD osobito jer sadrži i Marshmallow Sparkling Lickable puder za tijelo

All Nighter Long-Lasting Makeup Setting Spray
Supercurl Curling Mascara
Razor Sharp Ultra-Definition Finishing Powder
Marshmallow Sparkling Lickable Body Powder
Eyeshadow Primer Potion
Lip Junkie Lip Gloss in Midnight Cowboy



a7x is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 18:50   #47
Ovo izgleda predivno
__________________
...ja sam samo hteo da je volim u Novom Sadu na Dunavu, gdje je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspuštajući one svoje kose kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mjesečine, kao glupe deverike...eto ti pesma, ludo jedna!
How to save a life is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 18:56   #48
Quote:
How to save a life kaže: Pogledaj post
Ovo izgleda predivno
znaaaaaaaam
a7x is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 19:00   #49
Baš me zanima kakav im je setting spray
__________________
...ja sam samo hteo da je volim u Novom Sadu na Dunavu, gdje je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspuštajući one svoje kose kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mjesečine, kao glupe deverike...eto ti pesma, ludo jedna!
How to save a life is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 21:38   #50
Quote:
How to save a life kaže: Pogledaj post
Baš me zanima kakav im je setting spray
za All Nighter sam čula da je preodličan, i to baš od cura koje ga koriste kad šminkaju mladenke,kume,mame i sl. za vjenčanja,super drži valjda i do 10 sati u komadu
a7x is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 21:41   #51
koliko kosta?

edit: ma zabrijala sam da ga ima kod nas u sephori zanemarite pitanje
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 09:40   #52
Quote:
mali miš kaže: Pogledaj post
koliko kosta?

edit: ma zabrijala sam da ga ima kod nas u sephori zanemarite pitanje

neam pojma di bi ga se moglo naći u Hrvatskoj,ali znam da bi mu cijena trebala biti oko 150kn pošto je online nekih 29 dolara
a7x is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 16:05   #53
Breaking news!

HQ Hair - Urban Decay Naked Palette now in stock, limited time only:

http://www.hqhair.com/urban-decay-na...HQ-_2087582841
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 19:39   #54
Pokušala sam je naručiti, ali nemaju HR u padajućem izborniku za državu dostave. Probala sam i poslati u Austriju, a platiti s mojim PayPalom i nisam mogla (dobila neku poruku da ne PayPal ne prihvaća uplatu iz države iz koje dolazim s dostavom u odabranu zemlju). Ima li netko isti problem?
Da li sigurno dostavljaju kod nas ili su prestali? Vidjela sam da piše da dostavljaju svuda (osim Rusije i Brazila), ali popis zemalja koje se mogu odabrati je dosta kratak...
A baš sam se veselila paleti, već ju mjesecima ganjam
anatrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 21:59   #55
kupila sam upravo na look fantasticu
plaćeno karticom, s dostavom u Austriju... paypalom nisammogla platiti s tom adresom dostave
anatrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 15:20   #56
odlicna je UD Dangerous paletta
anamari29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 15:26   #57
Quote:
anatrina kaže: Pogledaj post
kupila sam upravo na look fantasticu
plaćeno karticom, s dostavom u Austriju... paypalom nisammogla platiti s tom adresom dostave
pa i lookfantastic i hqhair šalju u hr. baš sam nedavno kupila UD olovku na hqhairu i stigla mi za 7 dana.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 19:05   #58
nemam pojma šta je bilo s hqhair taj dan, inače nisam ništa uzimala od njih. iz nekog razloga nisam mogla izabrati Hrvatsku (nije je bilo). možda sad sve funkcionira, ali taj dan nije... na lookfantasticu sam normalno naručila, ali nisam htjela da mi dostave doma (jer ne vjerujem da mi ne bi naplatili carinu, ovi naši su jako revni ) pa nisam mogla platiti paypalom.
anatrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 09:49   #59
Da li netko zna da li će na lookfantastic uskoro opet imati Naked paletu? Ili da se ne nadam tome?
Gdje se još može kupiti Naked paleta? Da li je možda ima kod nas u Sephori trenutno?

Zadnje uređivanje medena17 : 11.07.2011. at 10:03.
medena17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 21:05   #60
Obožavam Naked, predivna je Zna se ponekad prodavati na forumu, možeš probati tu uloviti.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.