Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2010., 13:46   #81
Cuj DialobosUmbra,

ti si pametan covjek, iz objava koje si vidio tamo covjeku se sva ova duhovna magla razbistri. Ok, ne bas sva, neke sporedne stvari su jos nepovezane sa ovim znanjima, ali vremenom ce i to biti jasno.

U vezi zaziva, duhovne energije su i u proslim vremenima i ovim dale odredjene molitve na koje ce reagovati kad ih se izgovori s paznjom i bez ometanja u obliku misli ili dekoncentracije. Tj. energije su inicirale sve ljude da koriste odredjene molitve. Na zalost, ogroman broj ovih djelovanja je dostupan kasnije kako se covjek duhovno razvija. Ali da ti kazem da je moguce dobiti ljekovitu seansu na molbu od svog svjetleceg tijela na jednostavan nacin: obuhvatis dlanom drugi dlan i kazes u sebi "Molim svoje svjetlece tijelo da me izlijeci". Seansa ce trajati oko minut i djelovace na sve bolesti podjednako. Tko vidi energije, vidio bi ovo kao zlatnu kisu koja pada po auri. Dlan u dlan je tkz. trigger, znak svjetlecem tijelu da se spremas traziti seansu. Ne treba ocekivati cuda od ove seanse jer ne znas kako je razvijeno tvoje svjetlece tijelo (mozda nema sve potrebna znanja o lijecenju) ali ovako ga bukvalno tjeras da to radi i da i samo uci. Ne smije se raditi vise od tri puta na dan.

Znaci, samo se umiri, uhvati dlanom dlan, nebitno koja ruka preko koje, i reci tekst - istog momenta ces dobiti seansu nazad. Senzitivniji ljudi ovo jako osjete, neko ko nije senzitivan mozda nece nista ni osjetiti ali to svejedno djeluje. Mozes ocekivati osjecaj u obliku trnaca na razlicitim mjestima, pojacane cirkulacije, razbistravanja nakon seanse ili pritiska u glavi dok ista traje kao ja sto osjetim, ili nesto drugo, uglavnom je osjecaj blag - to je karakteristika svih vrhunskih energija. Moje svjetlece tijelo je proslo vec dosta edukacije u tom pogledu, a i posjetama mjestima moci je pokupilo svasta pa ga smatram prilicno naprednim u tom smislu.

Ako znas tu osobu koja vidi auru nek pozeli da vidi svoje ili tvoje svjetlece tijelo, trebala bi uspjeti. Nek pokusa vidjeti i energetska polja na mjestima moci ili grupirana svjetleca tijela na oko 200 m iznad tla. Nek bude prva u Hrvatskoj koja je to vidjela....
Bodjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 14:20   #82
Nebi trebala uspijeti nego i vidi,cita ljudima iz aure,ili mozes gledat da vidi u dusu. Pokusava vidjeti u sebi koji je njihov put,put namjere vise sile i time pomaze,ja volim put nazivati Bozjim putem jer mi daje puno snage samo pri izgovoru te rijeci posto je moj svjetonazor katolicki. Kao sto rekoh svako svoje treba shvatiti i interpretirati,nije za sve ljude univerzalno. Prekjuce mi se otvorilo stvarno jako ovo trece (duhovno) oko i dosta je bolilo,kao nikad do sada,shvatio sam da sam "grlo" i da moram pricati drugima da bi put bio jasan meni i drugima,kanaliziram i interpretiram kroz rijeci,slijepo sam ko mis i jako mi pase to bez videnja shvacati...pokusavam trenutno zadrzavati bol jer kada napisem nesto krivo iz ega,ta bol mi nestane i shvatim da se odvajam od istine koja je u principu jednostavnost i prihvacanje drugih u svakom smislu,slusanje,a prije svega razmijena energije koja je ulivena u druge ljude putem vise sile,a oni ju najlakse odrazavaju na njima svojstven nacin,pa makar to bilo i iz najnizih cakri nije na meni da sudim,a ni svijetlost im nece suditi u stilu kako crkva pokazuje nego se samo manifestira u obliku koji je njihovom svjetlecem tijelu trenutno potrebno za duhovni razvoj. Uvjeren sam da nikada niti necu vidjeti enerigiju jer to ne zelim iskreno,a ni kroz ego,procitaj na temi preraspodjela zivotne energije ako te zanima sta smo raspravljali,ovi drugi pricaju sa stava kastanede koji je meni jako stran i neznam bas terminologiju pa se ne kuzimo bas savrseno ali mislim da pricamo o istim stvarima...neznam za tebe ali koliko sada shvacam crkvu i ostel religije vidim da pomazu bas tim pojedincima koji se nemogu jos odvojit od nizih djelovanja cakri pa mozda i nije sve tako lose u religijama kosto je izgledalo kroz egoisticne oci...hehe nisam pametan covjek jos sam mulac ima puno toga za shvatiti ovim novootvorenim ocima...

Zadnje uređivanje DiabolusUmbra : 29.03.2010. at 14:27.
DiabolusUmbra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 16:20   #83
Vidi svjetlece tijelo

Slazem se - samo se drzi te osobe ako vidis da ti otvara nove duhovne horizonte. I drzi se katolickog svjetonazora i poruka naseg Isusa. Stavicu i post o misiji Isusovoj kako su ga prenijele duhovne energije, vrlo je inspirirajuce. Pa Isus je najveci duhovni ucitelj u povijesti!

Jedno od mjesta moci je i katolicka akademija Don Bosko u Aleksandriji, Egipat sa 164 svjetleca tijela, pored Vatikana, naravno. Ne mogu tvrditi ali vjerujem da su svjetleca tijela koja su pratila katolicke svece sva tamo...
Bodjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 19:08   #84
Quote:
Bodjan kaže: Pogledaj post
I drzi se katolickog svjetonazora i poruka naseg Isusa. Stavicu i post o misiji Isusovoj kako su ga prenijele duhovne energije, vrlo je inspirirajuce. Pa Isus je najveci duhovni ucitelj u povijesti!
Isus je moj najomiljeniji metafizičar ever, i moj uzor!

Piši, Bodjane...

Ich habe hunger.
__________________
Misao stvara
high energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 22:58   #85
Svijest nakon sto se shvati drugim ocima vise se ne imenuje,to srozava tvoju duhovnu razinu i stvara strah induciran ne od tebe nego od tvog tijela,od laznog tebe koji prosuduje zemaljskim ocima vise nemas koristi nego ces se kao high energy samo boriti sa strahovima (neotvorenim tijelom) i to kroz snove,a sve zbog imenovanja bitka istine,Bog je jedan i cjepkanje pomocu imena tebi vise nije potrebno,tvoja zadaca je ujediniti svijet kroz otvorenost neimenovanjem....nemoj da ti tijelo nadodava strah koji ne postoji...energija koju poprimas zazivajuci konkretno Krista je jako inducirana zbog opceg priznavanja tog imena,a veze za ga svijest,zazivanje svijesti koju neces imenovati niti stavljati u kalupe otvara ti vidike i zaziv bi trebao biti jos jaci zbog shvacanje jedne jedine istine.

Bog ce svakoga pitati vjerujes li u jednoga Boga? Odgovor "vjerujem u Krista" je odgovor pri kojem ja ponizno drhtim u znanju razgolicene mi Istine,otvorenost je kljuc shvacanja,imenovanje je suprotnost otvorenosti...Isus je samo tijelo koje je proslo nas razvoj i nije Bog,Bog je jedan jedini kojemu se Isus predao da govori kroz njega,nije Isus zagovarao vjeru u sebe nego je cista svijest govorila kroz tijelo,tu je velika zabluda i predstavlja kamen spoticanja otvorenog uma

Zadnje uređivanje DiabolusUmbra : 29.03.2010. at 23:06.
DiabolusUmbra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 10:13   #86
Quote:
DiabolusUmbra kaže: Pogledaj post
Bog ce svakoga pitati vjerujes li u jednoga Boga? Odgovor "vjerujem u Krista" je odgovor pri kojem ja ponizno drhtim u znanju razgolicene mi Istine,otvorenost je kljuc shvacanja,imenovanje je suprotnost otvorenosti...Isus je samo tijelo koje je proslo nas razvoj i nije Bog,Bog je jedan jedini kojemu se Isus predao da govori kroz njega,nije Isus zagovarao vjeru u sebe nego je cista svijest govorila kroz tijelo,tu je velika zabluda i predstavlja kamen spoticanja otvorenog uma
Tvoje suptilno odbacivanje janjeće kože nije proslo ne primjeceno. Kakve je boje aura dok se pretvaras i sakrivas, a kakve dok misionaris vjernice?
__________________
kokoro arata ni koto ni atare
r0nin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 11:45   #87
Videnje mi vjerujem nece niti doci jer zelim slijepo vjerovati,ja sam spoznao direktan bitak mada to ne znaci trenutno nista jer mi rijeci nisu razvijene. Ne zelim gledat fizickim ocima jer gledao sam prije i nije mi pomoglo,sada je vrijeme na slijepo vjerovanje koje mora biti propovijedano u cilju sjedinjenja sa jednom jedinom istinom,Bogom koji je ljubav i nesmije se cjepkati covjekovim umom na svjesno (covjecje) i nesvijesno (visa svijest pojedinca). Dan mi je opis pristupa koji moram razraditi kroz rijeci i time utjecati direktno na podsvijesno ljudi kroz simboliku tih rijeci a da meni budu direktno povezane sa dragim Bogom koji mi trenutno govori...rekao je da je ljubav,svijetlos i energija za sve ne da cuvam to za sebe nego da se dajem jer to je moj put i kriz...propovijedati ljubav jer jedino kroz ljubav on moze biti spoznat,on i jeste ljubav,beskonacna kreacija koja pokrece na materijalnom planu...toliko shvatljivo i neshvatljivo da boli glava ko luda,haha energija nulte tocke u svakom opisu a nas cilj je postati izvor energije na materijalno stvaraju u daljnjem razvoju svoj materijalni svijet koji cemo kontrolirat ljubavlju....da nesvijest spozna svijest kroz nasu ljubav i vjecnu borbu..ccc koliko ljubavi samo osjecam dok pisem ovo..uf sretnog li slijepca sto povjerovase bez da vidi....njima je kraljevstvo bozje zagarantirano...jer videnje i TRAZENJE DOKAZA JE ZLO,najvece zlo koje ce natjerati covjeka da misli da je Bog i da krivo interpretira svoje znanje i svijest koju primi od 7 darova duha svetoga,time ce postati intrument zemlje u borbi za vjecnim nebom i nece moci ispuniti ljubavlju svoje energetsko tijelo do raja da zasija na planu vjecitom svijetloscu....majke mi ne serem...ovo su bas te rijeci koje to govore...nemogu tzrenutno interpretiarti vise od toga...ali djeluje na podsvijesno samo tupite covjeka po glavi da ude u zemlju od kouda je i dosao,da znanje ude tamo gdje treba....da moze vjecno sijati u zanosu ljubavi
DiabolusUmbra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 12:15   #88
Presmjesno je to tvoje akviziterstvo. Prodajes ljubav baziranu na ucjeni. Utemeljenu na strahu sedmog dara. To nije ljubav.

A za kompulziju i glasove koji ti govore potrazi pomoc, pa mozda jednom zaista osjetis ljubav. Ovako nemas sanse.
__________________
kokoro arata ni koto ni atare
r0nin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 12:29   #89
Quote:
high energy kaže: Pogledaj post
Isus je moj najomiljeniji metafizičar ever, i moj uzor!

Piši, Bodjane...

Ich habe hunger.
Ajde na Bog, Kosmos i Isus. Bilo bi steta da ta prica ostane u kutu teme aura...
Bodjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 15:51   #90
Quote:
r0nin kaže: Pogledaj post
Presmjesno je to tvoje akviziterstvo. Prodajes ljubav baziranu na ucjeni. Utemeljenu na strahu sedmog dara. To nije ljubav.

A za kompulziju i glasove koji ti govore potrazi pomoc, pa mozda jednom zaista osjetis ljubav. Ovako nemas sanse.
Imas pravo,hvala ti,preburno sam uletio u vise sfere ali eto valjda tako mora biti,amen na to i gotovo,nemam sta rec,prihvacam gdje sam pogrijesio i radim dalje....ne prodajem nista sto je laz samo istina...ali moram i ja sam shvatiti dobijeno a i malo vise odspavati jer je to bio moj prvi gram prakse i kroz gresku najvece nauceno do sada...hvala hvala hvala samo tako nastavi lijepo i iskreno

Zadnje uređivanje DiabolusUmbra : 30.03.2010. at 15:57.
DiabolusUmbra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 00:34   #91
Diabolus,

Sad mi neke stvari postaju jasnije, inače odlično si opisao viđenje aure. Neki dan sam pisala na jednoj drugoj temi, kako mogu osjetiti dušu čovjeka. Mislila sam do sada da je riječ o čistoj intuiciji. Ne mogu vidjeti auru, no osjetim kakav je čovjek. Netko je pitao čemu služi viđenje aure, pa kao prvo, da te zaštiti ili da zaštitiš svoju djecu od takvih ljudi. Meni je jasno, da je teško shvatiti nekome o čemu je riječ, ako sam to nije doživio. Često čitam o razno-raznim temama, gdje se točno vidi da forumaš ima saznanja, ali ne mogu sad napadati bezrazložno tog forumaša, samo zato, jer to ne razumijem ili ne mogu. Želim reći, da su te neki bezveze napali.
Inače, ja se također klonim zlih ljudi. Iskustvo mi je potvrdilo onu staru, narodnu: Vuk mjenja dlaku, ali ćud nikada.
smedjišećer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 10:06   #92
Quote:
smedjišećer kaže: Pogledaj post
Ne mogu vidjeti auru, no osjetim kakav je čovjek. Netko je pitao čemu služi viđenje aure, pa kao prvo, da te zaštiti ili da zaštitiš svoju djecu od takvih ljudi.
Ne pričaš li ti o intuiciji koje ima svako biće? U tom slučaju postoje informacije i tumačenja koja objašnjavaju da intuicija nije univerzalno "pravilo" već se temelji na puno čimbenika koji ovise isključivo o našem životu i okolnostima.

Kako ćeš zaštiti djecu ili sebe ako si žensko, a ispred tebe je čovjek od dva metra i 120kg ili netko sa pištoljem u džepu? Možeš li to predvidjeti, namirisati ga ili imaš viziju?

Da li to tvoje tumačenje aure onda podrazumijeva da su ljudi generalno "dobri" ili "loši"? Ako ne kako onda možeš tumačiti nečiju namjeru da ti želi nauditi baš, a ne da je samo loše volje? Treba li se izolirati od tih koji su loše volje ili im uljepšati dan tu i tamo budući da i sami smo često u istoj poziciji?

Postoje li ljudi koji idu sustavno nauditi nekome i kako ih nazivamo?

Quote:
Inače, ja se također klonim zlih ljudi. Iskustvo mi je potvrdilo onu staru, narodnu: Vuk mjenja dlaku, ali ćud nikada.
Što predlažeš, kako da onda te "zle" ljude promijenimo na bolje? Na koji način? Ili misliš da njih treba strpati na "drugi kraj grada"?

Zadnje uređivanje samting : 06.04.2010. at 10:11.
samting is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 22:06   #93
o viđenju aure - i o spoznaji aure

Pozdrav,

u suštini se o auri jako malo zna u generalnom smislu, svakakve informacije se mogu pronalaziti u raznim knjigama o auri - ali ono što sam shvatio tražeći odgovore na pitanje aure jeste to da znanje o auri takođe predstavlja onostrano znanje.
Način rada i struktura aure može ne može se saznati samo na osnovu našeg viđenja aure, ukoliko ga imamo već spada u domen koji Bodjan ovde spominje, domen prenošenja informacija od strane duhovnih energija kao i visoki stepen paranormalnog viđenja - a takve stvari se po pravilu prenose retkim pojedincima koji su na izuzuzetnom duhovnom nivou a koji su prirodno u obavezi da svoje znanje šire, ali ne samo kao kuriozitet, kao što šire oni ljudi koji vide auru zato što imaju povećanu ekstrasenzornu percepciju - i na osnovu toga pišu knjige o bojama i sl., već znanje o auri predstavlja jako važan segment saznanja svakog ko do takvih izvornih informacija dođe, jer u svemu tome postoji integralni segment praktičnog, bez koga ne bi imalo smisla govoriti - jer bi se sve svodilo na običnu priču koju niko nije u stanju iskusi.

U tom smislu, postoje po meni relevantna saznanja o auri, i najrelevantnija na koje sam do sada naišao - jer su primenljiva, spoznatljiva i efektna, jer je čovek u stanju da spozna pravu prirodu aure i njenu dosta kompleksnu strukturu.

Pre više od 10 godina sam shvatio da mogu videti auru, ali sam godinama na tom segmentu donakle radio kroz određene vežbe, koje najčešće nisu bile sačinjene od vežbanja posmatranja aure ali su predstavljale određene meditacije i sl..

Moj način viđenja je primeren mojoj mogućnosti razvoja viđenja energija otvorenim očima, i on se do danas nije puno promenio, ali se promenio moj "unutrašnji" način viđenja aure i njenih delova, kao i određenih energetskih procesa. Sobzirom da se moja majka bavi duhovnošću dugi niz godina, ona je razvila način viđenja aure na svoj način i ona vidi relativno dobro auru po slojevima, dakle i u bojama - i to je precizniji način viđenja aure koja se može videti "spolja", kao što se može videti npr jedan auto spolja, njegova karoserija, staklo, boja, gume i sl. ali se ne vidi ono što ga pokreće, a to je nekako uvek važnije za shvatanje same suštine.
Moj način viđenja verovatno najjednostavniji i verujem da će se u budućnosti menjati ukoliko ja budem duhovno napredovao (iako on nije merilo nečijeg duhovnog nivoa - već samo pokazuje jedan aspekt čovekovog paranormalnog viđenja), takođe, retko kada mogu da vidim određeni sloj i to se radi o prvim slojevima, ali auru generalno vidim kao sivo-beličastu dinamičnu izmaglicu do nekoliko metara oko čoveka, dok bi razvijen način paranormalnog viđenja otvorenim očima bio mnogo kompleksniji - ali, strukturu aure, sam njen smisao i istorijat, dakle njen decidni opis, niko ko nije dobio saznanje od duhovnih energija nije u mogućnosti da spozna, jer bi to bilo ravno mogućnosti da čovekovo materijalno oko ima sposobnost rengenskog posmatranja unutrašnjeg dela automobila gde mu se u 3D slikama predstavlja složen mehanizam rada, a u tom smislu aura bi mu i tako bila nespoznajna.

Čovek, istraživač (Ljubiša Stojanović), čije, po meni, remek delo predstavlja dvadesetpetogodišnje posvećeno istraživanje aure, obelodanio je svoja kompletna saznanja 2004. godine, u jednom enciklopedijskom izdanju u preko 650 strana pod nazivom "Aura" - sa informacijama i opisima istraživanja onog dela funkcionisanja aure, koji čovekov mozak može da shvati, jer postoji još mnoge stvari koje su vezane za pojam aure za koje jednostavno naš mozak nije u mogućnosti da shvati čak i da mu se prenesu - a sva ova saznanja baziraju se na kontaktima sa duhovnim energijama.

Dr sci. Ljubiša Stojanović je na osnovu tih saznanja, kao i proverom onog dela saznanja koje je moguće proveriti principima naučnog eksperimenta - dobitnik titule doktora za energoinformacione nauke, i po statusu je redovni član međunarodne akademije energoinformacionih nauka u Moskvi, kao i na nekim drugim mestima. Još 1992. godine odlikovan je ordenom belgijske vlade za istraživanje u oblasti bioenergije na sajmu Eureka u Briselu - dok je u svojoj zemlji (Srbiji) persona non grata ne samo u naučnim krugovima već i u ezoterijskim, ali to mi je donekle razumljivo - "Ni Hrist nije bio prorok u svom selu".

Meni je njegov rad postao toliko relevantna kategorija - da sam se u potpunosti zainteresovao za sve aspekte koje taj čovek istražuje.
Spojio je na pravi način ono što je Tesla nekad govorio "Kada se nauka bude bavila barem deset godina duhovnošću (paranormalnim pojavama), više će napredovati, nego za sve vreme svog postojanja" - a njegova dostignuća tek treba da ugledaju svetlost dana. Hvala na čitanju.


Zadnje uređivanje Varanasi : 17.04.2010. at 23:17.
Varanasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 00:27   #94
Quote:
Varanasi kaže: Pogledaj post
Pozdrav,


Čovek, istraživač (Ljubiša Stojanović), čije, po meni, remek delo predstavlja dvadesetpetogodišnje posvećeno istraživanje aure, obelodanio je svoja kompletna saznanja 2004. godine, u jednom enciklopedijskom izdanju u preko 650 strana pod nazivom "Aura" - sa informacijama i opisima istraživanja onog dela funkcionisanja aure, koji čovekov mozak može da shvati, jer postoji još mnoge stvari koje su vezane za pojam aure za koje jednostavno naš mozak nije u mogućnosti da shvati čak i da mu se prenesu - a sva ova saznanja baziraju se na kontaktima sa duhovnim energijama.


pozdrav i tebi

ovdje u AU znamo za fotografije iz Llantrisant sume uslikane 2004 Kodak kamerom 3.1 million pixel i Vivitar 5 million, kao i one iz Stone Circle

znanost uz pomoc digitalnih kamera je aboridzanski Dreamtime od puke mitologije okrenula u stvarnost!!!

naime, australski aboridzani znaju za orbs i svjetleca 3D sfericna tjela i letece stapice tj za string bars koje je i Hubble uslikao ----------- jos od doba svoga davnoga Dreaminga iliti iz Dreamtime

takodjer, npr stanujem nekih 40 km od Yanchep kristalne pecine (mjesto aboridzanskoga corroboreea) u kojoj sam zadnji put bila u decembru prosle godine
pecina je puna kristalnih stalagmita i sviejtlecega kamenja
kamen je npr 'miran' , a kada ga dotaknes - pocne svijetliti toliko da svjetlost pocne ici kroz tvoju ruku osvjetljavajuci gotovo rengenski tvoje prste koji ostaju svijetliti neko vrijeme i kada se odljepis od kamena ...

zatim, ostali razni svijetleci minerali koji pod ultravioletnim svjetlom s lampice rudarske kacige isijavaju svjetlo u 3D

da ne govorimo o poznatom mocnom kamenu planini usred AU pustinje - Uluru / Ayers Rock - mjestu narocitog spiritualnoga aboridzanskoga svetista koji isijava razne boje, koji isijava moc
kamencuga-brdo nasred pustinje ... koje obilaze milioni turista i svi prilaze spontano sa sapatom ...

da se vratimo aurama ...
transfer energije orbsa izvjezbano prosto oko, oko osjetljivo na frekvencije i magnetizam - moze vidjeti narocito za kise, proloma oblaka i grmljavine
mogu se vidjeti nizovi energije omotani mrezom izvana u nizu spektra
srce energije koje reflektira frekvenciju je jake svjetlosti koje odrazava elektromagnetizam kao nesto najprirodnije

da ne govorim sad tu o Dreaming time (Dreamtime) aboridzanskoj prici i Rainbow Serpent koju su aboridzanski vioski spiritualni ljudi vidjeli kao kreaturu dark streak in milkyway (izgubih hrvatke rijeci)

...

Zadnje uređivanje todaytonight : 18.04.2010. at 00:32.
todaytonight is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 01:37   #95
Pozdrav todaytonight!

Jeste, meni je to isto sve zaista jako zanimljivo i neverovatno drago. Na žalost, zbog tolike zatvorenosti naučnog uma u materijalno s jedne strane i njihovog monopola na istinu s druge strane, ne postoji nikakva mogućnost približavanja duhovnog aspekta niti bilo koje duhovne baštine na svetu - dok sami ne uđu na prvi korak i zavire u taj vrli i realističniji svet od njihovog mrtvila i haosa koji nam svakodnavno nameću.

Kristali su živi i kompleksni organizmi, verujem da je fascinirajuće iskustvo sa njima, doduše, nisam nikada iskusio tako nešto kao što opisuješ u tim pećinama.

Ovo što gospodin Stojanović prenosi u svojim istraživanjima se odnosi samo na prikaz suptilnih energetskih pojava, koje se nikako ne mogu dokazati direktnim eksperimentima na način kako to nauka zahteva - i nauka kao takva (tu smatram onaj deo nauke tvrdih indoktrinisanih materijalista teoretičara čiji je kosmos nastao pre nekoliko milijardi godina velikim praskom) nikada neće moći doći do ovakvih obrazaca ukoliko bude istraživala na svoj uobičajen način, niti će priznati neverovatne mogućnosti koje donose ovakva istraživanja, ali je on svoje teze dokazao posredno na mnogo načina u kojima su učestvovali mnogi ljudi iz naučne branše.

Imam fascinantan doživjlaj na samu pomisao Ulurua, a ko god se bavi energijama i energetskim delovanjima, ko je uvežbao i izoštrio svoj senzibilitet na prepoznavanje energetskih delovanja - ako se npr ispred njega postave određene slike koje predstavljaju recimo neka mesta moći na planeti kao što su - Palenke u Meskiku, Kohen Hram na Baliju, Tiuanaka u Boliviji ili čak i Uluru i tome sl. - one deluju kao linkove, kao veza za kontak, preko kojih osoba može osetiti značajno snažno delovanje energija koje na tom mestu deluju, i ne moraju biti mesta moći iako sam nabroja 3 za koje sigurno znam da jesu, mogu biti naravno sva energetska mesta koja je čovek u stanju energetski da prepozna i doživi - a za Uluru samo pretpostavljam da jeste jednaka energetska struktura koja znači Mesto moći (mesto sa posebnim energetskim komponentama - na svetu ih ima oko 90).

Što se tiče aure, ona je upravo sačinjena isključivo od energija, jedna energija koja je u sastavu aure, a ujedno predstavlja jednu od najvažnijih delova u sastavu aure u kojoj je smeštena naša svest - ili tzv. bela bioenergija kako ju je dr Stojanović nazvao - ona je po svojim karakteristikama nešto na prelazu između energije i materije, dakle bliska je materiji, jer je njena gustina takva da se ne kreće u obliku talasa a čak i gravitacija utiče na njeno kretanje.
Moderni sofisticirani naučni aparati nisu u stanju sa snime više od elektromagnetnog naboja čestica koje kada se uslikaju deluje kao ljudska aura jer se vide oko tela čoveka. Dok se zatvorenim očima na nižim frekvencijama funkcije moždanih talasa mogu precizno posmatrati različite pojave ukoliko se čovek tome posveti.

Zadnje uređivanje Varanasi : 18.04.2010. at 01:43.
Varanasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 13:32   #96
Quote:
Varanasi kaže: Pogledaj post
Jeste, meni je to isto sve zaista jako zanimljivo i neverovatno drago. Na žalost, zbog tolike zatvorenosti naučnog uma u materijalno s jedne strane i njihovog monopola na istinu s druge strane, ne postoji nikakva mogućnost približavanja duhovnog aspekta niti bilo koje duhovne baštine na svetu - dok sami ne uđu na prvi korak i zavire u taj vrli i realističniji svet od njihovog mrtvila i haosa koji nam svakodnavno nameću.
ah ... jedan aboridzanaski starjesina lijepo kaze da je ustrojstvo zapadnoga drustva bazirano na zakonima Machiavellian society-ja, sto je u potpunoj oprecnosti prirodnim zakonima odrzanja

.. nije niti cudo sto je znanost slijepa, i sto ne poznaje instrumente za mjerenje vjecnih vrijednosti






oneness is paramount

universal sustainability

veli on dalje: As the rest goes to hell, hopefully we'll get taken up in the raptures.

respect
regard
relevance
resolution
= the edict of the natural world = the essence of humanity and of our common unity


mods, sorry, nisam mogla izdrzati
vristi iz mene

Quote:
Dok se zatvorenim očima na nižim frekvencijama funkcije moždanih talasa mogu precizno posmatrati različite pojave ukoliko se čovek tome posveti.
bingo

divote li za otvorene oci
ali je jos ljepse zatvorenim ocima
probaj ... and keep trying ...
da bi mogao pomiriti vidjeno i nevidjeno, stopiti u jedno

lijep pozdrav Kekendi, Temerinu, Titelu, Irigu i, naravno - Dunaaaavskoj Ulici U NS

todaytonight is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 14:00   #97
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Posve točno. Ponekad je mogu vidjeti da se ne trudim. Tako sam jedanput vidjela kod jedne žene prekrasno svjetloplavu auru. Kolegica koja je jednom ušla u moju sobu isijavala je svjetlozelenom bojom...može se vidjeti a da ti se ne mijenja stanje svijesti.
Znači imaš neki urođeni dar kao arnina kći ili si vježbala?
mobing is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 19:19   #98
Quote:
Varanasi kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
ono što je Tesla nekad govorio "Kada se nauka bude bavila barem deset godina duhovnošću (paranormalnim pojavama), više će napredovati, nego za sve vreme svog postojanja" - a njegova dostignuća tek treba da ugledaju svetlost dana. Hvala na čitanju.

ovo me jako zanima,jako me zainteresiralo,,
hvala na detaljnim opisima,
o nekim stvarima makar anonimno sram me i govorit da ne ispadnem cudak,pred vama!
jako vas cijenim sve zajedno!
lijep pozdrav
saburo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 17:58   #99
ne vjerujem ja u to
lover11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 11:05   #100
Pih iskreno kažem mogu vidjeti auru.Idem u srednju školu i mogu je vidjeti oduvijk al tek nedavno sam počela malo više primječivati tu "sposobnost"(stavljam pod nvodnike jer je svaki čovjek sposoban vidjeti je,uz malo vježbe i koncentracije,iako ju djeca od malih nogu vide,zato i bebe nekada gledaju iznad naših glava)
T0ni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:58.