Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2010., 08:50   #81
Quote:
serenita kaže: Pogledaj post
baš mi se sviđa tema! volim takve "sudbonosne" poglede (od kojih najčešće ništa ne bude )

evo imam i ja jednog trenutačno, gledamo se pod misom nedjeljom navečer (ili samo ja gledam? ) prije dva tjedna mi je pružio "mir"
neću ga opisivati jer ne znam zapravo želim li ga upoznati, nekako bih da sve ostane na pogledima.

Slična situacija, samo se pogledavam sa zaštitarom (nažalost samo svaki četvrti dan dok se njegova smjena poklapa s mojom).

Zadnje uređivanje dainty : 03.02.2010. at 12:39. Reason: quote
Bella007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 15:36   #82
Quote:
Bella007 kaže: Pogledaj post
Slična situacija, samo se pogledavam sa zaštitarom (nažalost samo svaki četvrti dan dok se njegova smjena poklapa s mojom).
Da mu nisi nešto sumnjiva?
tcog is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 16:54   #83
Ajd kad se zabavaljte da se i ja zabavim.

Dakle, 1988. ljeto. Skupilo se isto staro društvo, na istom mjestu, ali ove godine na mjestu gdje smo ćaskali vidjeli smo dvije curke kak stoje kraj stepenica i ćaskaju i one. Skupili frend i ja hrabrosti pa reko idemo ih pitat tko su i odakle su, koliko ostaju. Doduše falio je treći iz tog famoznog tria (fantastikus), ali nije bilo treće pa smo smogli hrabrosti uletiti. Iako napominjem to je bio onaj dječiji ulet, ako se itko toga sjeća. Prva prepreka je bila što su iz Francuske, jedan se zove Leticia, a mlađa sestra joj se zvala nekako na M. Slabo su pričale engleski, a nismo ni mi bili nešto bolji, ali smo se sporazumjeli, otišli na sok, upoznali ih s ostatkom ekipe. U Leticiu sam se odmah zatelebao i mic po mic nekak smo nas dvoje počeli najviše komunicirati iliti mahati rukama... Ništa naravno nije bilo između nas osim te priče, ali svaka večer je bila prekratka za to kaj smo si imali za reći. I došlo ljeto do kraja, svako otišao svojim putem, ja bio u školi nesretno zaljubljen.
Idućeg ljeta, prvih par dana sam bio unezvjeren, a starci me pitali što idem baš samo na tu određenu plažu. Nisu kužili da čekam dotičnu, hoće li se pojaviti, i pojavila se, srećom. Te druge godine oboje smo znali nešto više engleskog, ne znam da li mi je ona bila motivacija za učenje, ali bome smo sada jako malo koristili ruke pri govoru. Mislim da se i u društvu kužilo da se nas dvoje baš trudimo provesti vrijeme skupa. I to ljeto je imalo isti sindrom kratkosti pa je proletilo za čas. Ovaj put se dogovorili da se vidimo i iduće godine, pri pozdravu je čak pala i pusa u obraz, pa sve savršeno. Skoro.
Onda je došla 1990. i jebem li joj ja mater da joj jebem. I godini i svima ostalima koji su započeli sranje. Pročulo se za balvan revoluciju i ona nije došla. Žena koja im je iznajmljivala apartman samo je rekla da su otkazali i zalupila mi vrata. Niti adresu mi nije dala, niti telefon, a maila i face-a onda nije bilo...

Tu i tamo se sjetim L. i pitam se di je i šta je s njom.

Pa ako ona ovo pročita, MAŠALA!
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 17:48   #84
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Naravno da neće, ali please, nećemo sad raspravu odvest u tom smjeru.
Ovako je puno zabavnije.
Tko kaže da neće?

Prije jedno 4-5 godina sam tako "upoznao" jednu curu u tramvaju. Onda sam izišao van iz njega i, kako mi je bilo jako lijepa, odlučio sam otvorit topic o njoj. Gdje? Na ffzg forumu, jer mi je izgledala kao da je s filozofskog. Mislim da se kasnije i ispostavilo da JE s filozofskog.

Uglavnom, nisam ju našao preko tog topica, ali je pol godine kasnije došla s frendom na neki forumaški tulum. Nisam ju prepoznao. Onda smo se skupa vraćali doma i skužio sam da pjevuši nekaj i da je to ona. Ali, onda smo se rastali. Pa sam ju našao i poslao joj link na svoju psiho temu o njoj.

Bilo je zabavno.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 17:54   #85
Palo mi je na pamet kasnije da sam trebala ispravit u "vjerojatno neće", ali mi se nije dalo.

A ovo je baš fora priča.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 18:20   #86
Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post
Tko kaže da neće?

Prije jedno 4-5 godina sam tako "upoznao" jednu curu u tramvaju. kasnije i ispostavilo da JE s filozofskog.

Uglavnom, nisam ju našao preko tog topica, ali je pol godine kasnije došla s frendom na neki forumaški tulum.

Bilo je zabavno.
Ah..
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 19:42   #87
ah bilo je tih slucajnih likova... bilo bi fino naci nekog od njih

a ima jedan sta je bilo malo vise od slucajnog prolaza

MARKO IZ ZAGREBA! c:a 33-35g
Ljeto 2007 Vodicka festa (4 kolovoza)
Taman, visok, c:a 185, razbacan, svijetla obleka, umjetnicka bradica, crne cvike?.
Bio je sa 2frenda i curom od jednog, sretali smo se vise puta tokom veceri uz smjeske i dobacivanja... na kraju nasli u nekom bircu, plesali, zezali, pricali... otisli "u setnju" rivom... nazalost on se sutradan vracao u zgb a ja za 2-3 dana natrag u Svedsku...razisli smo se naprasno... i nismo nikakve podatke razmjenili...
Bas bi mi bilo cool naci ga
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 23:12   #88
jedan prigodni

http://www.net.hr/webcafe/vic/
Happy&Fresh is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 08:02   #89
Quote:
tcog8 kaže: Pogledaj post
Da mu nisi nešto sumnjiva?
Osim ako se zaštitari smješkaju sumnjivcima i ponekad im namiguju.
Bella007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 13:56   #90
imam i ja jednu priču....prije par godina na letu zg-frankfurt sjedio sam pored jedne zgodne cure...kratka plava kosa, plave oči....rekla je da je medicinska sestra...iz dubrovnika...nikad je više nisam vidio a sjećam se da je bilo ugodno putovati s njom...i volio bih znati di je sad i šta radi...
Mile0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 20:59   #91
omg,
purgeraj; bozic tj dan nakon
ne ovaj, vec prosli
ny silterica
StebPySteb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 21:05   #92
Quote:
tcog8 kaže: Pogledaj post
Gledala je i ona mene Tako smo se pre gledali 10 minuta. Onda je neki stariji lik skužio da se gledamo Pa je onda on gledao mene, pa sam ja gledao njega šta gleda, pa je onda on malo gledao nju kako gleda mene, pa sam ja opet gledao nju pokušavajući učiniti da me zaboli kurac za njegovo gledanje nas.
StebPySteb is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 19:14   #93
eto i ja jučer primjetih jednog dečka.... maškare, Samobor, veliki šator...vrijeme oko 23:30... dečko obučen u Batmana prezgodan...joj, da bar mogu saznati tko je i naravno da sam kukavica i da nisam otišla do njega...bio je s 2 frenda..
sensident is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 01:05   #94
Zima, 2006. Čekam na željezničkom kolodvoru u Milanu vlak za kući. Zbog vremenskih uvijeta promet u banani, vlak nikako dočekat. Prošeta koja uobražena, oskudno odjevena, kost-i-koža manekenka sa 5 kila šminke na faci i pudlicom u torbici. Tipovi sline a ja mislim kud to ide ovaj svijet u 3.p.m.

I onda se pojavi ona, savim obična, a tako dobra, prava ljepotica. Pogledom pratim njezin prolazak i konstatiram da ja jednostavno savršena. Od trenutka njezine pojave do dolaska vlaka isključujem se iz stvarnosti i sanjarim na temu... da je meni nešto tako.

Idem polako prema vlaku koji je stigao, umoran, pognuta pogleda. Točno na ulasku u vagon, skoro se sudarim sa njom. Dolazila je s druge strane. Nasmije se i nešto me pita. Totalna blokada, ništa nisam čuo. Iako sam kavalir na kvadrat, ulećem u vagon prije nje. Ona ide za mnom. Nema mjesta, osim na hodniku, pa se ona zaustavlja, spušta torbu i sjeda na nju. Još uvijek pod blokadom, okrećem se i odlazim u hodnik drugog vagona, spuštam torbu i sjedam na nju. Tokom cijelog putovanja, a trajalo je i trajalo, monolog... koji sam ja kreten.
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 17:26   #95
Evo jedan moj, ja inace buljim dosta pa...tj. promatram
Tramvajska na glavnom pola 10 danas ujutro, šestica , slatki decko stajao tamo, malo smo se škicali, pa opet na trgu kaj je izlazio van ja sam produžila dalje. Cak je i smiješak pao
Al meni to bude smiješno više manje. Kako god simpa tema.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 18:31   #96
Trebao sam potvrdu ortopeda za studij stomatologije. Uđeš i izađeš s potpisanim papirom. A ono bila gužva u bolnici. Ali bez obzira na gužvu i sve, primjetili smo se i gledali jedno sat vremena, nitko niti makac.

Nakon skoro dva sata, bili smo pozvani zajedno unutra i ispalo je da nam treba ista potvrda.
Počeli razgovarati i nastavili sve do izlaza. Kiša se neka spustila, ja naravno nisam imao kišobran. Ponudila mi je da odemo skupa i... na kraju završili na kavi.

Na još većem kraju rekla mi je da ima dečka. Nisam je tražio broj nakon toga, niti sam je vidio ikada kasnije.

Ima tome sad već dosta...
Petrarca osobno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 22:57   #97
E, kakvu sam zensku vidio maloprije u tramvaju, sam si moram dati par, danas sam se gadno zajebo
__________________
the motherfucker
ČmareC is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 23:41   #98
e pa svi vi koji ste zamutavili kad je trebalo reagirati evo jedan , pa ljudi, nemate sta za izgubiti, go for it

imala sam vise takvih "slucajeva" ali samo sam jedan zapamtila, kad sam ga vidjela sam se oduzela, gledao je on i mene ali nije trzao, debil , srecom vidjeli smo se jos par puta, svaki put ista prica, gledamo se (gutamo se ocima je ispravnije ) i pravimo ludi... nisam ga vidjela jaaako dugo ali mi nije izlazio iz glave, jedan dan sam sama sebi rekla "dosta zajebancije, izbiti cu ga iz glave ovako ili onako " .. Pretpostavila sam gdje zivi s obzirom na lokaciju na kojoj smo se sreli tih par puta, povukla sve zive špage, (fala bogu pa je bio ful upecatljivog izgleda, izgleda kao mjesanac s nekom egzoticnom rasom ) i dosla do njegovog broja....




sad kad razmisljam o tome..., mozda je ipak bolje da neki fatalni susreti ostanu samo to, susreti..
__________________
You're sensitive, Mr. Bond?
Anya Amasova is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 19:10   #99
Cesto mi se desi da u tramvaju sretnem zbilja zanimljive i prekrasne cure ali tramvaj zbilja nije mjesto za ulet, uvijek penzici oko nas, drndanje, guranje, ne vidim se bas da zapocinjem razgovor u tramvaju. Plus sto stanujem u centru pa nikad ne znam od kud su ni gdje silaze i najcesce ih vidim taj jedan put od par stanica dok ne sidju i nikad vise. Trebali bi uvest neki lounge dio tramvaja gdje mozes nabacit neku spiku I da, citam malo temu i zbilja mi je dosta tih "budi musko" filozofija gdje su zene u isto vrijeme emancipirane i provokativne i bla bla bla ali se svejedno od nas ocekuje da reagiramo dok se vi smjeskate. Dosta s tim kazem ja, ako vam se svidja neki lik, pridjite mu, garantiram da nema odjeba buduci da ni jedan lik nece vjerovat da ne mora nista radit vec se samo sloziti. To je uostalom i what men want.
Conlustro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 09:03   #100
Jučer kad sam išla doma sama... na kolodovoru u Zadru. Crne starke, rocker sam nekom crnom knjigom. Pokušala sam pročitati naziv, ali slova su presitna. Nosio je kožnu jaknu i imao neobično gustu kosu u stilu Bon Jovija. Ne znam zašto, al kroz glavu mi je prošla knjiga Stranac, a kad sam se vozila doma sjetila sam se knjige Demon i gospođica Prym
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:04.