Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2011., 22:44   #21
Quote:
lola21 kaže: Pogledaj post
evo ja sam se baš vratila s prvog treninga u magic wellu, osjećam se predobro! umorilo me, ali kad vidim rezultate drugih žena ispisane po zidovima, odmah me vrati natrag u igru inače imam kući orbitrek i vozim ga 3 puta tjedno po 60 minuta, ali najviše me ubija to odricanje od hrane- 5 dana ide super, 5 dana jedem previše.... i uvije stojim na istoj težini. ali ovaj put sam rekla da nema šale više, treba se dovesti u red do ljeta!

jel itko od vas cura krenuo na to? čisto me zanima kakvi su rezultati?
moja frendica i ja idemo vec drugi mjesec tamo i nakon prvih mjsec dana smo zadovoljne sa rezultatima... struk i bokovi su mi se smanjili za 2-4 cm, ostalo malo manje, ali rezultati su u minusu... meni su se jedino sise povecale, al to je zbog mojih korjena ... isto tako i kod frendice svugdje se vidi napredak... samo mi nekad radimo 2 kruga, nekad 3, nekad 4... nekad se nejdemo razgibavat i tako to... ja kad sam pocela sa treningom nisam se odrekla hrane vec sam svako jutro pojela fitness zitarice i svaku vecer mi je zadnji obrok bila aktivia (ona sa zitaricama od k plusa)...
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 16:10   #22
nakon mjesec dana vježbanja i uz malo praćenja što i koliko jedem, 2 kile manje, 4% masnoće potrošeno, 5 cm manje..ja zadovoljna.
cicko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 21:36   #23
lijepo! bravo, cure! do ljeta ćemo sve biti stesane
lola21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 10:35   #24
jutro, curke! evo da javim da sam prezadovoljna treningom, da zadnjih tjedan dana koliko traje besplatan tjedan u magic wellu, postala sam prava štovateljica dotične teretane u stomaku -1 cm, u nogama -2 cm... iako zvuči nevjerojatno- ja ništa drugo nisam činila za te minusiće osim pješke od i do teretane, u teretani 4 kruga radila plus 100 trbušnjaka i onih vježbica gdje ležiš i odižeš guzu najkasniji obrok oko 6ipo, 7 i svaki dan jela čokoladu (ovisnik teški)... slobodno javljajte svoje rezultate
e, a jel koga jako boljelo koljeno poslije vježbanja tamo? jer mene nakon 2 kruga ubijaa samo se zato i mislim bi li upisala na 6 mj., inače se uopće ne bi premišljala
lola21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 13:16   #25
ovo sve sto radite u magicWelu mozete ucinit u bilo kojoj teretani a za manje novaca
- poanta je jedino bit dosljedan i ne radit pauze u vjezbanju je se tijelo ne smije ohladit i rezultati su 100% zagarantirani pa makar vjezbali i smao kardio vjezbe kod kuce

- jedin aprednost ovog MagicWela je u tome sto ako vam fali puno volje tj nemate ono svoje ja sto vas tjera vjezbat posto je kruzni trening i nema tu sad stajanaj i filozofiranja ali sve je to klasicno vjezbanje koej se izvodi svogdje al se tu placa puno
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 18:36   #26
Quote:
lola21 kaže: Pogledaj post
e, a jel koga jako boljelo koljeno poslije vježbanja tamo? jer mene nakon 2 kruga ubijaa
idem mjesec dana. boli me koljeno svaki put, a ne kuzim zasto.

zar sam ja jedina koja se udebljala od kad ide tamo?
keiTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 19:24   #27
iskreno, ja zadnjih tjedan dana imam takve navale hranom, tako da ću i ja u plus ugl, ja ti mislim da se možda preoblikuješ, pa sve sjeda na svoje mjesto, kužiš? možda je najbolje te neke tvari (teretana, dijeta) raditi bez puno očekivanja, čisto da bi se dobro osjećale u svojoj koži, pa kad nakon nekog vremena obučemo stare trapke skužimo da ih možemo zakopčati tome se ja nadam a vezano uz koljeno- jesi prije imala problema s njim, mislim, možda od prevelikog napora ili ako dulje nisi vježbala se to pojavilo? ne znam... ali ja sam usporila s trčanjem na onim stanicama između sprava, i zbilja me manje boli. tek ga malo osjećam nakon cijelog treninga! a planiram kupiti onaj "" učvrščivač"" koljena, ili kak se već zove
lola21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 19:49   #28
joj, i ja se nadam tome

samo, sumnjam. sve mi je teze zakopcati trapke, a ne obrnuto.
a najvise sam ljuta na trenericu koja mi je rekla da su mi to najvjerojatnije misici. mislim, halo. ziher nakon samo mjesec dana vjezbanja...

inace nemam problema s tim koljenom. ali mislim da je to zato jer nisam dugo vjezbala pa je sad šok
keiTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 19:55   #29
đizs! koja ti je to trenerica? moje ne pričaju takve nebuloze iako su sve tri studentice, kad im se obratim s nekim pitanjem, ako ništa bar se užive i daju logične odgovore, barem djeluju stručne a jel paziš što jedeš? jer se meni zna desit da pojedem vola popodne poslije teretane ne znam, trebala bih ići u 5, 6 popodne kada je najveća gužva vježbati jer sam onda u psihofizičkoj potrebi za lošom hranom, ali mi je baš zato odbojno tada jer ne volim gužvaru...
lola21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 12:16   #30
moram povecati broj krugova - pod hitno.

sinoc odradila 2 i pol. umrla sam skoro.

i jos ne zele ugasiti grijanje. a vani 12 stupnjeva. za poludit.
keiTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 14:58   #31
i ja sam jučer samo 3... valjda je takav dan bio i skuhala se, također...
lola21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 10:04   #32
Meni jučer ženska nije dala da napravim treći krug. Rekla je da mogu ponoviti neku od sprava ako želim, ali ne i cijeli krug. Ne kužim koje su im to fore...meni se 2 kruga nekako čini premalo za neke znatnije rezultate, a kondicijski bi mogla i 4 kruga bez beda. Šta vi cure kažete (koje idete duže)? Ima li stvarno znatno vidljivih rezultata od 2 kruga, uz odlaske najmanje 3 puta tjedno?
Zlatna pantera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 10:24   #33
mislim da ne.

mislim da je ipak potrebno odraditi barem 3 dobra, socna kruga.

inace - nista, njet, nada. tj, barem kod mene. ja sam se samo jos extra zdebljala. ali ja sam ocito poseban slucaj
keiTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 10:55   #34
Udebljala? Jesi pojačano papala? :-)
Ja ću najvjerojatnije kombinirati još i aerobic 2x tjedno uz Magic well, pa ćemo vidjeti. Inače idem na aerobic, ali sam imala ozljedu, pa sam zato odlučila na Magic well.
Zlatna pantera is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 15:15   #35
Ja treniram u magic wellu u dugavama, trening je više nego super,cure su nedavno uvele dodatno vježbanje na aerobnim stanicama,nakon toga odradimo vjezbe na podu, koje ukljucuju loptu, gumu i stapove.Uz dobro istezanje,trening je vise nego efikasan. Inace nisam tip za taj oblik vjezbanja,volim sve plesno i aerobno,ali sprave u ovom obliku su mi prihvatljive.Svaka cast trenericama,mislim da je stvar u motivaciji i kreativnosti.
zimaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 16:10   #36
Thumbs up smršavila s magic well-om

hej cure! ja bih vas samo zeljela ohrabriti i reci da ja idem vec 2 mjeseca na magic well i iako sam bila jako sumnjicava u pocetku... odradila sam taj prvi mjesec. sredinom mjeseca mi je bilo grozno jer sam mislila da sam se udebljala a nisam nesto pretjerano više jela nego inače. hlače su me stiskale u struku itd. bas sam se bila prepala. i samo sam odjednom splasnula. nakon 1 mjesec, kad su me mjerili imala sam 11,5 cm sveukupno manje i skoro kilu manje. puna entuzijazma sam krenula i 2.mjesecom. OPET sam mislila negdje na pola mjeseca "O Bože, svi imaju minus centimetre i kile, ja cu imat plus, 100%". i tako ja zivjela u uvjerenju da sam se udebljala jer nisam nesto pretjerano pazila na hranu. samo sam pazila da ne jedem VISE nego inace. i.... danas su me mjerili i od početka do sad imam sveukupno 25,5 cm manje i skoro kilu i pol. znam da vam se cini malo kila i pol al ne brinite se. ovih 25,5 cm se itekako vidi.

i da, zasto povecanje kila ne bi imalo veze s povecanjem misica?? svaki normalan covjek ce logicki zakljuciti (ako zna podatak da je misic tezi od sala) da ako vjezbas i jacas misice da ce ti se i kilaza malo povecati?? ja sam to cula ne od 1, 2, 3 covjeka nego od valjda 15 među kojima su bili i super treneri. no kako nije svaki organizam isti, tako se neće bas svatko prvo udebljati. ja sam zivi dokaz. centimetri idu dolje a kile i ne bas toliko. a tijelo mi se naocigled mijenja...

jos jedna napomena: isla sam cca 3 puta tjedno (samo sam jednom uspjela otici 5 puta u tjednu) i nisam odradila NIKAD vise od 2 kruga. visoka sam 173 i teska 75...

cure, samo naprijed. nisu bas jeftini ali ako vas zanima jel se isplati - isplati se sigurno.
croanga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 10:28   #37
Quote:
croanga kaže: Pogledaj post
hej cure! ja bih vas samo zeljela ohrabriti i reci da ja idem vec 2 mjeseca na magic well i iako sam bila jako sumnjicava u pocetku... odradila sam taj prvi mjesec. sredinom mjeseca mi je bilo grozno jer sam mislila da sam se udebljala a nisam nesto pretjerano više jela nego inače. hlače su me stiskale u struku itd. bas sam se bila prepala. i samo sam odjednom splasnula. nakon 1 mjesec, kad su me mjerili imala sam 11,5 cm sveukupno manje i skoro kilu manje. puna entuzijazma sam krenula i 2.mjesecom. OPET sam mislila negdje na pola mjeseca "O Bože, svi imaju minus centimetre i kile, ja cu imat plus, 100%". i tako ja zivjela u uvjerenju da sam se udebljala jer nisam nesto pretjerano pazila na hranu. samo sam pazila da ne jedem VISE nego inace. i.... danas su me mjerili i od početka do sad imam sveukupno 25,5 cm manje i skoro kilu i pol. znam da vam se cini malo kila i pol al ne brinite se. ovih 25,5 cm se itekako vidi.

i da, zasto povecanje kila ne bi imalo veze s povecanjem misica?? svaki normalan covjek ce logicki zakljuciti (ako zna podatak da je misic tezi od sala) da ako vjezbas i jacas misice da ce ti se i kilaza malo povecati?? ja sam to cula ne od 1, 2, 3 covjeka nego od valjda 15 među kojima su bili i super treneri. no kako nije svaki organizam isti, tako se neće bas svatko prvo udebljati. ja sam zivi dokaz. centimetri idu dolje a kile i ne bas toliko. a tijelo mi se naocigled mijenja...

jos jedna napomena: isla sam cca 3 puta tjedno (samo sam jednom uspjela otici 5 puta u tjednu) i nisam odradila NIKAD vise od 2 kruga. visoka sam 173 i teska 75...

cure, samo naprijed. nisu bas jeftini ali ako vas zanima jel se isplati - isplati se sigurno.
evo da se složim s tobom- kasnim kojih desetak dana, ali bolje ikad nego nikad
da, definotovno se isplati nekidan me cura mjerila i u mjesec i pol sam skinula 26 cm i tri kg... je da sam malo pazila što jedem, pa opet nisam (na dijeti sam 4 dana u tjednu, ostalih tri pretjerujem sa hranom), pa pretpostavljam da mi ta jesam na dijeti- nisam na dijeti nije nešto pomogla, više vježbanje ja jesam bila malo češće, i dulje bih stala, ali tipa jedan tjedan bih otišla 5 puta po sat, sat i pol, drugi dvaput po pola sata, sat....
u mene rezultati nisu izostali, osjećam da su mi mišići na nogama pošteno očvrsnuli, dečko je fasciniran mojom "novom" guzom, stomak je splasnuo, lice se malko ocijedilo...

toliko od mene pozdrav svima, i sretno u novim gubitcima u mw-u!
lola21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 10:29   #38
p.s. samo da još nadodam- celulit se pošteno smanjio to mi je najveća motivacija za dalje
lola21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 17:44   #39
malo da probudim temu

evo ja krenula sa frendicom... s obzirom da mi leđa otpadaju od posla i da nemam uopće kondicije, krenula sam polako... dva kruga i pazim na puls... meni se sviđa....
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 18:32   #40
Ne znam jeste li znale, ali cilj je na svakoj spravi postići 30 ponavljanja. Da bi to postigle, radi se brzo, a tada je i veći otpor sprave jer tako funkcionira hidraulika.

e sad mi recite, ako tako vježbate jesu li onda isto dva kruga premalo?

Ja se cijeli život bavim sportom, na magic wellu dođem do samo 20 ponavljanja, na postoljima trčim brže od bilo koje tete tamo i nakon 2 kruga gotova sam.

također, ne smijete preskakati istezanje (vidjela sam gore da je netko napisao da preskače),jer je njegova svrha da pospješi učinke vježbanja.

Pozdrav!
Nagini is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.